Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte bře 19, 2024 4:48 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 356 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 24  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Živá a mrtvá voda
PříspěvekNapsal: ned dub 13, 2014 4:25 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
Jarko26 píše:
Dobrý deň myl by som jednu otázočku, je ešte vhodnejšie živú vodu zamraziť, aby v nej vznikla správna štruktúra, poprípade vyrobiť živú vodu zo zmrazenej?
S pozdravom Jaro

Zmrazit ji by význam podle všeho mělo, ale obráceně to patrně fungovat vůbec nebude, její rozklad předpokládám odstraní i mřížku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Živá a mrtvá voda
PříspěvekNapsal: ned lis 02, 2014 9:26 am 
Offline

Registrován: pát kvě 30, 2014 7:13 pm
Příspěvky: 3
Prodávám Ionizátor PTV-KL...cca 10x použitý, zcela funkční, ještě v záruce.

Inzerát viz zde: http://aukro.cz/show_item.php?item=4748486135

Inzerát je platný do 8.11.2014.

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Živá a mrtvá voda
PříspěvekNapsal: sob led 17, 2015 2:05 pm 
Offline

Registrován: ned úno 13, 2011 7:08 pm
Příspěvky: 25
Ahoj,

odstraní ionizátor vody také dusičnany?


Díky moc


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Živá a mrtvá voda
PříspěvekNapsal: pát led 30, 2015 1:38 am 
Offline

Registrován: ned pro 01, 2013 2:54 am
Příspěvky: 62
Pekny den preji, cetl jsem knihu Sokujici pravda o vode. Docela zajimave cteni, uvedomil jsem si ale, ze mnoho veci je fakt nezmeritelnych a nastupuje subjektivni víra, jestli ma vec hlavu a patu. Jak to rika Jarda? Řepná logika? Da se tedy rici, jestli nam, jak autori pisi anorganicke mineraly skodi? Pise ze vse co neproslo zivym organizmem (konkretne rostlinstvem), je anorg. zálezitost a to prave skodi. Konci v kostech a tvrdnou tepny, atd. Pry destilka prave proto ze je mrtva na sebe váže binec v tele a vyplavuje ho. A jsme u te víry, dva tábory názoru jako v mnoha oblastech. To by pridavani zadnych mineralu ktere neprosly zelenym nemelo cenu...My dospeli si tu zeleninu a ovoce dame, s detmi to mame doma horsi. Tam jsem na vazkach, co je pro ne vlastne lepsi, jestli voda z kohoutku nebo RO


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Živá a mrtvá voda
PříspěvekNapsal: pát led 30, 2015 8:46 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
freml píše:
My dospeli si tu zeleninu a ovoce dame, s detmi to mame doma horsi. Tam jsem na vazkach, co je pro ne vlastne lepsi, jestli voda z kohoutku nebo RO

Mírně řečeno nechápu, jak to s dětmi můžete mít horší. Děti přece jedí to, co se u rodinného stolu podává, a nic jiného. Jak by se jinak napásly? Pokud nemají hlad, nejedí, pokud hlad mají, je rodinný stůl prostřen. Vy je nějak nutíte, že s nimi máte problémy? Dejte jim k disposici denně kilo zeleniny a ovoce a nechte na nich, zda si vezmou.
A s vodou je to tak, že to je na vás, co jim nabídnete. Známý nabízí každý den rodině asi sto litrů vody z dobrého pramene. Jezdí s kanystry. Můžete také. Pokud nemůžete nebo nechcete, pijte vodu z vodovodu. Je dobrá. JE dobrá, téměř všude. Já mám doma k disposici léčivý pramen, dále dobrý potok, vlastní (dobrou studnu) a jeskynní (obecní) vodu. A také tu z krámu (ve všech podobách) a také vodu zničenou, upravenou, třeba tu destilku či filtrovanou, jako kdokoliv tady. Piji tu z obecního vodovodu. Je lahodná a netřeba nic řešit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Živá a mrtvá voda
PříspěvekNapsal: pon bře 23, 2015 10:45 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
maricio píše:
Ahoj,

odstraní ionizátor vody také dusičnany?


Díky moc

Odstranit nemůže nic, nefunguje jako filtr, ale jako třídička iontů a pokud jsou kyselé povahy, skončí v mrtvé vodě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Živá a mrtvá voda
PříspěvekNapsal: pon bře 23, 2015 10:51 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
freml píše:
Pekny den preji, cetl jsem knihu Sokujici pravda o vode. Docela zajimave cteni, uvedomil jsem si ale, ze mnoho veci je fakt nezmeritelnych a nastupuje subjektivni víra, jestli ma vec hlavu a patu. Jak to rika Jarda? Řepná logika? Da se tedy rici, jestli nam, jak autori pisi anorganicke mineraly skodi? Pise ze vse co neproslo zivym organizmem (konkretne rostlinstvem), je anorg. zálezitost a to prave skodi. Konci v kostech a tvrdnou tepny, atd. Pry destilka prave proto ze je mrtva na sebe váže binec v tele a vyplavuje ho. A jsme u te víry, dva tábory názoru jako v mnoha oblastech. To by pridavani zadnych mineralu ktere neprosly zelenym nemelo cenu...My dospeli si tu zeleninu a ovoce dame, s detmi to mame doma horsi. Tam jsem na vazkach, co je pro ne vlastne lepsi, jestli voda z kohoutku nebo RO

Ono hodně záleží co vám z toho kohoutku teče. Někde žádný problém nebude a jinde teče docela humus, tedy místo od místa se zásadně liší. Pokud není kohoutková voda v ideální formě, tedy přefiltrovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Živá a mrtvá voda
PříspěvekNapsal: sob srp 22, 2015 4:35 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 24, 2011 1:31 am
Příspěvky: 113
1.jak by se dala pouzit živá a mrtvá voda na křečáky?Vnitrne i z venci?Z venčí potírat jen živou vodou nebo i mrtvá?Potřeboval bych trochu komplexnější návod-)

2. co se týka neti,tam se da aplikovat jaka voda?

3. alergie na pyl...podpořit léčbu živou či mrtvou?

Moc dekuji
Tolar


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Živá a mrtvá voda
PříspěvekNapsal: ned zář 06, 2015 7:39 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
Tolar píše:
1.jak by se dala pouzit živá a mrtvá voda na křečáky?Vnitrne i z venci?Z venčí potírat jen živou vodou nebo i mrtvá?Potřeboval bych trochu komplexnější návod-)

2. co se týka neti,tam se da aplikovat jaka voda?

3. alergie na pyl...podpořit léčbu živou či mrtvou?

Moc dekuji
Tolar

Ani v jednom případě neznám konkrétní návod, ale na ty křečáky bych šel zvenčí jako na hemeroidy 1-2 dny ráno omýt "mrtvou" vodou, pak přiložit tampony namočené v "živé" vodě, měnit vždy po  částečném  vyschnutí. Průplach nosu asi jako na chřipku, během 24 hodin 8x propláchnout hrdlo (nos) "mrtvou" vodou. Pokud jde o alergie neumím s jistotou odpovědět, ale myslím, že pít ve větším množství živou vodu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Živá a mrtvá voda
PříspěvekNapsal: pon zář 14, 2015 12:01 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 24, 2011 1:31 am
Příspěvky: 113
Jarda píše:
Ani v jednom případě neznám konkrétní návod, ale na ty křečáky bych šel zvenčí jako na hemeroidy 1-2 dny ráno omýt "mrtvou" vodou, pak přiložit tampony namočené v "živé" vodě, měnit vždy po  částečném  vyschnutí. Průplach nosu asi jako na chřipku, během 24 hodin 8x propláchnout hrdlo (nos) "mrtvou" vodou. Pokud jde o alergie neumím s jistotou odpovědět, ale myslím, že pít ve větším množství živou vodu.

Jardo dekuji..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Živá a mrtvá voda
PříspěvekNapsal: pát srp 05, 2016 1:40 pm 
Offline

Registrován: pát srp 05, 2016 1:31 pm
Příspěvky: 2
Dobry den, dnes jsem objednal ionizator vody, snad jsem neudelal chybu. Nemate s nim nekdo zkusenost?

http://www.ionizator-vody.cz/aquator-silver


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Živá a mrtvá voda
PříspěvekNapsal: pát srp 05, 2016 4:31 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Martas82 píše:
Dobry den, dnes jsem objednal ionizator vody, snad jsem neudelal chybu. Nemate s nim nekdo zkusenost?

http://www.ionizator-vody.cz/aquator-silver

Pokud ti nevadi ta hrozna cena tak asi OK.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Živá a mrtvá voda
PříspěvekNapsal: ned zář 04, 2016 11:29 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
Martas82 píše:
Dobry den, dnes jsem objednal ionizator vody, snad jsem neudelal chybu. Nemate s nim nekdo zkusenost?

http://www.ionizator-vody.cz/aquator-silver

Jak píše člen pv33 mimo cenu nevidím problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Živá a mrtvá voda
PříspěvekNapsal: úte zář 20, 2016 11:16 am 
Offline

Registrován: stř srp 17, 2011 5:02 pm
Příspěvky: 124
Dobrý den, chtěl bych si koupit ionizátor vody PTV-KL. Vodu chci použít z RO s následným přidáním himalájské, epsomské soli.
Budou minerály stačit nebo mám použít mineralizátor?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Živá a mrtvá voda
PříspěvekNapsal: ned říj 02, 2016 4:13 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
derkel píše:
Dobrý den, chtěl bych si koupit ionizátor vody PTV-KL. Vodu chci použít z RO s následným přidáním himalájské, epsomské soli.
Budou minerály stačit nebo mám použít mineralizátor?

Na to nedovedu odpovědět, ono bude dost záležet na koncentraci těch přidaných solí a možná bude chybět vápník, ale musíte vyzkoušet.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 356 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 24  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz