Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte bře 19, 2024 12:20 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 356 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Živá a mrtvá voda
PříspěvekNapsal: stř led 03, 2018 8:53 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon pro 25, 2017 8:43 pm
Příspěvky: 3
Dobrý den pane Jardo,

je možné když piju čerstvě natočenou živou vodu (8.5pH a víc) z ionizátoru (Miracle max), že se mi pak hůře dýchá? Připadá mi pak moje tělo trošku v šoku. Nějakou dobu již dodržuji lepší vyváženou stravu... nebo i tak to může být pro tělo alkalický šok? piju zásaditou vodu více jak 10dní z ionizátoru a předtím jsem pil cca 7 dní balenou vodu s PH 8 a také jsem mel sice mírnější, ale podobné reakce.

Děkuji za odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Živá a mrtvá voda
PříspěvekNapsal: čtv led 04, 2018 9:41 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
Beránek píše:
Dobrý den pane Jardo,

je možné když piju čerstvě natočenou živou vodu (8.5pH a víc) z ionizátoru (Miracle max), že se mi pak hůře dýchá? Připadá mi pak moje tělo trošku v šoku. Nějakou dobu již dodržuji lepší vyváženou stravu... nebo i tak to může být pro tělo alkalický šok? piju zásaditou vodu více jak 10dní z ionizátoru a předtím jsem pil cca 7 dní balenou vodu s PH 8 a také jsem mel sice mírnější, ale podobné reakce.

Děkuji za odpověď

Tam bude dost záležet na konkrétní příčině těch vašich potíží a pokud jde třeba o chlamydie, může je změna pH tlačit třeba do plic a to pak vyvolává problém. Obecně vzato prakticky každý zdravotní problém způsobují nějací šmejdi a záleží o jaké jde a kam utíkají pokud na ně zatlačíte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Živá a mrtvá voda
PříspěvekNapsal: ned led 14, 2018 4:25 pm 
Offline

Registrován: ned led 14, 2018 4:19 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den, pokud se vám nechce piplat se s domácím ionizátorem, nabízím ionizátor ze Španělska za výbornou cenu - 2800kč. Výrobek má filtr, který není třeba měnit. Elektrody titan a nerez. Bez časovače. Za 15 min máte litr živé a půl litru mrtvé. Mám již rok a funguje spolehlivě. Koukněte http://probiotika-odkyseleni.webnode.cz ... ionizator/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Živá a mrtvá voda
PříspěvekNapsal: ned led 14, 2018 4:57 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
Rara píše:
Dobrý den, pokud se vám nechce piplat se s domácím ionizátorem, nabízím ionizátor ze Španělska za výbornou cenu - 2800kč. Výrobek má filtr, který není třeba měnit. Elektrody titan a nerez. Bez časovače. Za 15 min máte litr živé a půl litru mrtvé. Mám již rok a funguje spolehlivě. Koukněte http://probiotika-odkyseleni.webnode.cz ... ionizator/

Chtělo by to nějaké detailnější foto, nebo videjko, takto se z toho nedá nic poznat, ale cena se nezdá špatná.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Živá a mrtvá voda
PříspěvekNapsal: čtv lis 08, 2018 8:01 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 08, 2018 7:40 pm
Příspěvky: 6
Dobrý deň,
prečítal som už toho veľa o živej a mrtvej vode ale nikde som sa nedočítal že koľko živej vody môžeme vypiť a tiež aké PH by mala max. mať ak by som ju pil každý deň.
Viete mi prosím niekto poradiť?
Čítal som diskusie a zarazilo ma používanie plastových nádob na výrobu ale aj na uskladnenie živej a mrtvej vody.
Ľudia preboha však máme sklo a ďalšie prírodne materiáli neničte tieto vody plastom...... \":oops:\" \":oops:\" \":oops:\" \":oops:\"
Ďakujem za každú radu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Živá a mrtvá voda
PříspěvekNapsal: čtv lis 08, 2018 8:22 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
milano1 píše:
Dobrý deň,
prečítal som už toho veľa o živej a mrtvej vode ale nikde som sa nedočítal že koľko živej vody môžeme vypiť a tiež aké PH by mala max. mať ak by som ju pil každý deň.
Viete mi prosím niekto poradiť?
Čítal som diskusie a zarazilo ma používanie plastových nádob na výrobu ale aj na uskladnenie živej a mrtvej vody.
Ľudia preboha však máme sklo a ďalšie prírodne materiáli neničte tieto vody plastom...... \":oops:\" \":oops:\" \":oops:\" \":oops:\"
Ďakujem za každú radu.

Na pravidelné pití se doporučuje zpravidla pH kolem 9, ale vše nad 7 je v pohodě. Takové vody se dá pít prakticky neomezeně, ale u extra vysokých pH jsou přeci jen určité limity a jako plný pitný režim bych to ideální neviděl. Pokud jde o plast záleží na tom jaký plast to je, nicméně máte pravdu že sklo je sklo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Živá a mrtvá voda
PříspěvekNapsal: čtv lis 08, 2018 11:17 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
milano1 píše:
Dobrý deň,
prečítal som už toho veľa o živej a mrtvej vode ale nikde som sa nedočítal že koľko živej vody môžeme vypiť a tiež aké PH by mala max. mať ak by som ju pil každý deň.
Viete mi prosím niekto poradiť?
Čítal som diskusie a zarazilo ma používanie plastových nádob na výrobu ale aj na uskladnenie živej a mrtvej vody.
Ľudia preboha však máme sklo a ďalšie prírodne materiáli neničte tieto vody plastom...... \":oops:\" \":oops:\" \":oops:\" \":oops:\"
Ďakujem za každú radu.

Mám známého. který pije na doporučení nějakého dr. už tak 2 roky 1-2 litry denně, až na výjimky, kdy nemá čas to dělat. A doporučení zní, že má být pH větší než 9.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Naposledy upravil pv33 dne pát lis 09, 2018 2:07 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Živá a mrtvá voda
PříspěvekNapsal: pát lis 09, 2018 7:38 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
pv33 píše:
Mám známého. který pije na doporučení nějakého dr. už tak 2 roky 1-2 litry denně, až na výjimky, kdy nemá čas to dělat. A doporučení zní, že má být Ph větší než 9.

Mám podobnou osobní zkušenost s pitím živé vody a myslím že i delší než dva roky, kdy jsem z počátku na vysokou hodnotu pH dost dbal a pil vodu běžně i nad 12 pH a nezaznamenal jsem pocitově žádné negativní změny. Každopádně po nějakém čase začalo usazování minerálů jak v lahvích do kterých jsem tu vodu dělal, tak v přístroji a je otázkou zda se totéž neděje i v organizmu. Nakonec jsem si dělal vodu cca 9 pH a tam byl tento problém zdánlivě minimální, ovšem na to by byl potřeba nějaký slušný laboratorní rozbor jak těch sedimentů tak toho co se děje v organizmu, na to zatím nedovedu odpovědět.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Živá a mrtvá voda
PříspěvekNapsal: pát lis 09, 2018 2:18 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1950
Ona je otázka, co z toho a jak v těle působí a pak také stabilita elektrolýzou vzniklých substancí. Zaznamenal jsem, že pro různé zdravotní účely se používá a testuje všechno. Kyselá voda u katody obsahuje rozpuštěný kyslík a hydronium H3O+ (H+, chlór Cl-, uhličitany CO3−2, sírany SO4-2, atd.). Zásaditá voda u anody obsahuje rozpuštěný vodík a hydroxid hydrát H3O2- (OH-, kovy Fe+, Na+, K+, Ca2+, Mg2+, atd.). Jenže to platí pro čistou proudící vodu, z minerální a tvrdé vody budou z těch prvků v závorce vznikat kyseliny a zásady? Lze se tomu vyhnout přemražením / táním?

http://www.protiproud.cz/zdravi/620-zahadna-supervoda-h3o2-co-nam-vedci-dosud-nerekli-o-ctvrtem-skupenstvi-vody-prinasime-prelomovou-informaci-zasadni-pro-nase-zdravi.htm

"Od: ilufree 29.11.15 01:53
Jsem chemik a složení H3O2 Vám klidně vysvětlím. Voda se vyskytuje převážně ve formě H2O, pár molekul disociuje na H+ a OH-. H+ je proton, který se okamžitě přilepí na další molekulu H2O a vznikne H3O+. Takže v destilce máme H2O, H3O+ a OH-. No a když se ve vodě, např. po elektrolýze, vyskytuje větší množství OH-, tak se tyto ionty sloučí s H2O a máte H3O2-. H3O2 není tedy elektroneutrální molekulou, ale neutrální H2O + zásaditý iont OH- = zásaditá "molekula" H3O2-. To že se molekuly a ionty různě v roztoku sdružují, vytvářejí sekupení, není nic nového. Taky není nic nového, že proudící voda generuje elektrický proud (lze změřit). Proto je voda ze studánky živá, tj. zásaditá." Zdroj:https://www.poradte.cz/volna-diskuze/6525-ctvrte-skupenstvi-vody-ziva-voda-h3o2.html


Přílohy:
elektrolyza.jpg
elektrolyza.jpg [ 42.57 KiB | Zobrazeno 13162 krát ]

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Živá a mrtvá voda
PříspěvekNapsal: pát lis 09, 2018 7:17 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 08, 2018 7:40 pm
Příspěvky: 6
Chcem ešte reagovať na tie plasty.
Myslím že plast akýkoľvek vždy zostane plastom.
Vyrobil som si prístroj na elektrolýzu podľa návodu na internete kde písali že ako prepážka sa dá použiť celofán.
No zasa nie je celofán ako celofán a to Vám nikto nepovie že jeden je z plastu teda škodlivý-nevodivý a ten druhy z celulózy (celulózni buničina) teda nezávadný-vodivý .
Dal som si na skúšku hrnčiarovi vyrobiť aj terakotový valec tak potom dám vedieť ako to bude fungovať.
Mať ešte tak elektródy z platiny hmmm........ \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\"
Nemám záujem sa dohadovať hlavne chcem prispieť pre tých čo si budú chcieť živú vodu vyrobiť.
Keď ten názov živá voda nech je naozaj živá. \":D\" \":D\" \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Živá a mrtvá voda
PříspěvekNapsal: pát lis 09, 2018 8:01 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
Alopat píše:
Ona je otázka, co z toho a jak v těle působí a pak také stabilita elektrolýzou vzniklých substancí. Zaznamenal jsem, že pro různé zdravotní účely se používá a testuje všechno. Kyselá voda u katody obsahuje rozpuštěný kyslík a hydronium H3O+ (H+, chlór Cl-, uhličitany CO3−2, sírany SO4-2, atd.). Zásaditá voda u anody obsahuje rozpuštěný vodík a hydroxid hydrát H3O2- (OH-, kovy Fe+, Na+, K+, Ca2+, Mg2+, atd.). Jenže to platí pro čistou proudící vodu, z minerální a tvrdé vody budou z těch prvků v závorce vznikat kyseliny a zásady? Lze se tomu vyhnout přemražením / táním?

http://www.protiproud.cz/zdravi/620-zahadna-supervoda-h3o2-co-nam-vedci-dosud-nerekli-o-ctvrtem-skupenstvi-vody-prinasime-prelomovou-informaci-zasadni-pro-nase-zdravi.htm

"Od: ilufree 29.11.15 01:53
Jsem chemik a složení H3O2 Vám klidně vysvětlím. Voda se vyskytuje převážně ve formě H2O, pár molekul disociuje na H+ a OH-. H+ je proton, který se okamžitě přilepí na další molekulu H2O a vznikne H3O+. Takže v destilce máme H2O, H3O+ a OH-. No a když se ve vodě, např. po elektrolýze, vyskytuje větší množství OH-, tak se tyto ionty sloučí s H2O a máte H3O2-. H3O2 není tedy elektroneutrální molekulou, ale neutrální H2O + zásaditý iont OH- = zásaditá "molekula" H3O2-. To že se molekuly a ionty různě v roztoku sdružují, vytvářejí sekupení, není nic nového. Taky není nic nového, že proudící voda generuje elektrický proud (lze změřit). Proto je voda ze studánky živá, tj. zásaditá." Zdroj:https://www.poradte.cz/volna-diskuze/6525-ctvrte-skupenstvi-vody-ziva-voda-h3o2.html

Problém může dělat i to že není voda jako voda a je velkou otázkou jak se chovají různé reziduální látky kterých se ve vodě už vyskytuje až moc. Jinak je fakt že zde máme hodně tvrdou vodu, tedy i v tom může být problém který někde jinde být nemusí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Živá a mrtvá voda
PříspěvekNapsal: pát lis 09, 2018 8:01 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
milano1 píše:
Chcem ešte reagovať na tie plasty.
Myslím že plast akýkoľvek vždy zostane plastom.
Vyrobil som si prístroj na elektrolýzu podľa návodu na internete kde písali že ako prepážka sa dá použiť celofán.
No zasa nie je celofán ako celofán a to Vám nikto nepovie že jeden je z plastu teda škodlivý-nevodivý a ten druhy z celulózy (celulózni buničina) teda nezávadný-vodivý .
Dal som si na skúšku hrnčiarovi vyrobiť aj terakotový valec tak potom dám vedieť ako to bude fungovať.
Mať ešte tak elektródy z platiny hmmm........ \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\"
Nemám záujem sa dohadovať hlavne chcem prispieť pre tých čo si budú chcieť živú vodu vyrobiť.
Keď ten názov živá voda nech je naozaj živá. \":D\" \":D\" \":D\"

Pokud to chcete mít super super, tak i s tím celofánem máte stále trochu problém, přepážku by jste si měl udělat ze sintrovaného skla a tam pak již není co rozporovat. Dokonce i ta hlína přestože je vypálená zase bude něco uvolňovat, to jsem zkoušel.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Živá a mrtvá voda
PříspěvekNapsal: pát lis 09, 2018 9:59 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 08, 2018 7:40 pm
Příspěvky: 6
Áno sintrované sklo by bolo ideálne aj som ho riešil no nevyriešil.
Len kde zohnať takú nádobu z tohoto skla alebo ju dať vyrobiť .
\":!:\" \":!:\" \":!:\" \":!:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Živá a mrtvá voda
PříspěvekNapsal: sob lis 10, 2018 10:12 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
milano1 píše:
Áno sintrované sklo by bolo ideálne aj som ho riešil no nevyriešil.
Len kde zohnať takú nádobu z tohoto skla alebo ju dať vyrobiť .
\":!:\" \":!:\" \":!:\" \":!:\"

Na to vám stačí kus rovného sintrovaného skla který použijete jako přepážku ve skleněné nádobě třeba malé akvárium, nebo pokud bude mít kruhový tvar, což se používá jako filtr může si nechat provrtat pod vodou skleněnou desku a do ní ten špunt ze sintrovaného skla vlepit. Na netu existují ruské vymyšlenosti a videa kde je hromada super inspirace, třeba dáte dvě skleničky na pití plné vody těsně vedle sebe do každé elektrodu a vodivě je propojíte kouskem buničiny-vatou jejíž konce namočíte do obou skleniček, pustíte do toho proud a funguje to také.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Živá a mrtvá voda
PříspěvekNapsal: sob lis 10, 2018 7:50 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 08, 2018 7:40 pm
Příspěvky: 6
Zdravím Vás chcem sa spýtať že či je možné že sme s manželkou ochoreli a to naraz (prechladnutie, nádcha, bolesti v krku.......) keď sme začali piť živú vodu?
Niekde som čítal ze sa to deje ale neviem ci je to možné a či vôbec pokračovať v pití živej vody.
Alebo sme proste ochoreli.
Ďakujem za odpoveď-


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 356 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz