Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte bře 19, 2024 6:55 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 346 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob črc 18, 2015 9:38 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
Sc3r0 píše:
Tak sem si ve zdravé výživě koupil semínka vojtěšky k nakličování a následné konzumaci. A pak sem si řekl, a co kdybych to nasadil ať mám zdroj na nápoj. Tak tohle je zatím výsledek. K celému tomu mě jste mě inspiroval vy pane Jardo. Takže díky. Jen otázečka. Můžu už to sem tam zastřihnout a začít odšťavňovat? Nebo je příliž brzy. Výhonky jsu zatím 30-50 cm vysoké. A jaké je nejpozdější stádium růstu kdy se to dá ještě používat na nápoj? Je to před květem nebo to můžu odštavňovat i po odkvetení? Díky

Tak určitě již můžete sklízet a dá se používat průběžně celoročně, pouze ty tvrdé klacky po odkvetení je lepší posekat a nechat znovu obrazit.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob črc 18, 2015 9:40 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
Deane píše:
Ja som si objednal kotvičník v kilovom balení, bral som ho poctivo v dávkach ktoré doporučovali ako zvýšené a v mojom prípade to bolo bez akéhokoľvek výsledku.

Tak obávám se že takto není možné kotvičník hodnotit, subjektivní dojem nemusí odpovídat skutečnému výsledku, to je lepší změřit laboratorně.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob črc 18, 2015 9:52 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
kov píše:
,,Objevil" jsem skvělou rostlinu pro užívání,vaření, pojídání k čemukoliv. Šrucha zelná. Nenáročný plevel. Díky dužnatým listům není suchá při přímé konzumaci. Ráno vyběhnu na zahradu s miskou. Posbírám šruchu, lebedu, kopřivy, jitrocel, pampelišky,atd. na salát, pak ještě mátu a meduňku do ranního čaje. Rostliny opláchnu vlažnou vodou, nasekám, případně trochu pokapu jablečným octem s trochou cukru+krajíc chleba bez másla s plátkem kvalitní šunky a snídaně je hotová.
PS: Kdybych nechlastal to pivo, tak už musím být zdravý jak řípa \":-)\")

Tak pivo opravdu nepatří k pramenům pevného zdraví. Asi mnohem vhodnější je červené víno, ale i to s mírou a obecně za nejméně problematický alkohol z pohledu zamoření kvasinkou patří gin, ovšem to je pití pro tvrdé nátury, já po tom hned mám pocit že mě roste na hlavě jehličí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte kvě 31, 2016 11:55 pm 
Offline

Registrován: pát úno 01, 2013 4:56 pm
Příspěvky: 3
Zelené nápoje u mě spolehlivě vyvolávají zvracení. Litr vlažné vody (samotné, slané nebo s jedlou sodou "na ex") mi s žaludkem ani nehne a v pohodě proteče do střev, průjem taky nespustí. Hrneček čehokoli zeleného (voda s chlorellou, zelený nápoj z různé skladby bylin nebo jen z jednoho druhu) letí vždycky nejpozději za čtvrt hodiny (navzdory veškeré snaze udržet to v sobě) do záchodu, pokud tam vůbec stačím doběhnout. Prostě "zelený nápoj" v žaludku zůstane, pak se mi začne dělat v ústech velké množství řídkých slin jako voda a pak letí všechno nebo skoro všechno ven (něco v tom bývá sražené, párkrát v tom byly dokonce hleny). Úvodní pokus vypít půl litru skončil okamžitým vrhnutím. Proč?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř čer 01, 2016 1:21 am 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Monick píše:
Zelené nápoje u mě spolehlivě vyvolávají zvracení. Litr vlažné vody (samotné, slané nebo s jedlou sodou "na ex") mi s žaludkem ani nehne a v pohodě proteče do střev, průjem taky nespustí. Hrneček čehokoli zeleného (voda s chlorellou, zelený nápoj z různé skladby bylin nebo jen z jednoho druhu) letí vždycky nejpozději za čtvrt hodiny (navzdory veškeré snaze udržet to v sobě) do záchodu, pokud tam vůbec stačím doběhnout. Prostě "zelený nápoj" v žaludku zůstane, pak se mi začne dělat v ústech velké množství řídkých slin jako voda a pak letí všechno nebo skoro všechno ven (něco v tom bývá sražené, párkrát v tom byly dokonce hleny). Úvodní pokus vypít půl litru skončil okamžitým vrhnutím. Proč?

Tak to by chtelo asi udelat nejdriv vyplach zaludku, pokud jsou tam hleny.
http://www.zdravi-az.cz/Odstraneni_dysbakteriozy_01.php


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte črc 12, 2016 10:32 am 
Offline

Registrován: pon kvě 23, 2016 4:41 pm
Příspěvky: 4
Mám jeden námět, který dávám k připomínkovému řízení \":)\"

Nezkoušel někdo sbírat rostliny do zeleného nápoje v poměru, který doporučuje pan Jarda, ale neudělat jej z čerstvých, ale rostliny vysušit, rozemlít a pak používat ve formě, v jaké se zelený nápoj prodává?

Další můj dotaz směřuje na očištění rostlin - pokud si je nasbíráte někde v přírodě (sebečistější) tak jsou zde faktory, které nemusíme vidět, jako např. výměšky zvířat. Rostliny doporučujete omýt studenou, vlažnou, nebo vařící vodou? Při posledním zmíněném by jistě došlo k zásadnímu snížení obsahu prospěšných látek.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte črc 12, 2016 3:35 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Ldk78 píše:
Mám jeden námět, který dávám k připomínkovému řízení \":)\"

Nezkoušel někdo sbírat rostliny do zeleného nápoje v poměru, který doporučuje pan Jarda, ale neudělat jej z čerstvých, ale rostliny vysušit, rozemlít a pak používat ve formě, v jaké se zelený nápoj prodává?

Další můj dotaz směřuje na očištění rostlin - pokud si je nasbíráte někde v přírodě (sebečistější) tak jsou zde faktory, které nemusíme vidět, jako např. výměšky zvířat. Rostliny doporučujete omýt studenou, vlažnou, nebo vařící vodou? Při posledním zmíněném by jistě došlo k zásadnímu snížení obsahu prospěšných látek.

Žiji na vesnici od roku ´92 a jím tedy věci, které najdu u cesty, v lese, na zahradě u souseda nebo na naší, které vytáhnu z hlíny, ve které vyrostly, používám mléko zvířat, která se pasou kolem .... NIKDY jsme doma věci nemyli, nic ... jíme to rovnou ...
Myslím si, že jste přílišným čtením bulváru chytil nějakou schízu .... Máte snad denně dezinfikovanou domácnost? Pokud ano, vaše děti budou pravděpodobně často nemocné a vám bude občas nedobře a nebudete vědít proč.
Jinak - omyjte si vaši oblíbenou stravu jak chcete, je to totiž fuk. Dobrá věc se rozhodně omytím nepokazí či se nezmenší její chuť nebo fajnovost.
Budete mít ale problém s vodou, doufám, že to budete omývat ve vodě .... dokonalé!!!
A co vaše ruce? Ty jsou v jakém stavu? A ústa, která to požívají? Nemáte je plná něčehož, co se výměškům zvířat podobá? Vzduch je totiž plný mikroorganismů, které mají nějaký metabolismus, a tudíž vylučují nějaké odpadní látky svého trávicího systému, prostě žijí, víme?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte črc 12, 2016 3:49 pm 
Offline

Registrován: pon kvě 23, 2016 4:41 pm
Příspěvky: 4
Nerozumím tónu, kterým komunikujete, nemám zájem na emocionální diskusi, nýbrž věcné.
To, že je reálné se nakazit škrkavkou snad zpochybňovat nechcete.

Proto se vraťme k původnímu dotazu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte črc 12, 2016 4:07 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Omyjte rostliny vlažnou vodou.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv črc 14, 2016 6:19 am 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Ldk78- To byste se musel zavrit do bubliny a vse smerujici dovnitr desinfikovat. Jakesi riziko tu je vzdy. Kdybyste videl, co se deje s bankovkami a kdo je chyta do rukou... kdo chytil pred vami kliku u dveri a co v ruce drzel pred tim. Krasny priklad toho, co clovek vdechuje, je dmso. Clovek, ktery to uziva, smrdi jeste par metru po tom, co prejde kolem. Lidi, kteri se do toho pasu dostanou vdechuji to, to z dotycneho vychazi. Trolejbus je tedy semenistem nakaz. Pes venku olize kde co a lidi ho pak pusinkuji a spi s nim v posteli. Atd, atd. Pokud mate potrebu, tak omyt vlaznou vodou a dal radeji neresit. \":D\" Vsechno ma sve klady, zapory....a rizika.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv črc 14, 2016 8:49 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1950
To už bylo dávno vynalezeno, UV lampa v nemocnicích, ošetření mikrovnami v troubě a opláchnutí elektromagnetickou sprchou (plazmováním) v předsíni.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned črc 24, 2016 2:19 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
Monick píše:
Zelené nápoje u mě spolehlivě vyvolávají zvracení. Litr vlažné vody (samotné, slané nebo s jedlou sodou "na ex") mi s žaludkem ani nehne a v pohodě proteče do střev, průjem taky nespustí. Hrneček čehokoli zeleného (voda s chlorellou, zelený nápoj z různé skladby bylin nebo jen z jednoho druhu) letí vždycky nejpozději za čtvrt hodiny (navzdory veškeré snaze udržet to v sobě) do záchodu, pokud tam vůbec stačím doběhnout. Prostě "zelený nápoj" v žaludku zůstane, pak se mi začne dělat v ústech velké množství řídkých slin jako voda a pak letí všechno nebo skoro všechno ven (něco v tom bývá sražené, párkrát v tom byly dokonce hleny). Úvodní pokus vypít půl litru skončil okamžitým vrhnutím. Proč?

Na to nedovedu odpovědět, ale předpokládám že problém určitě není v těch zelených kytkách. Osobně bych to viděl na nějaký psychický blok, který jste si patrně vyvolala tím prvním zvracením a nyní stačí na to myslet, že vám bude blbě a ono se to dostaví. Patrně bych vyzkoušel něco zeleného přimíchat třeba do jiné šťávy v malém množství a takto postupně natrénovat informaci že mě po tom nic není. Psychika dovede docela zajímavé věci, až člověk zírá jaké tělesné projevy může mít pouhá myšlenka.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned črc 24, 2016 2:25 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
Ldk78 píše:
Mám jeden námět, který dávám k připomínkovému řízení \":)\"

Nezkoušel někdo sbírat rostliny do zeleného nápoje v poměru, který doporučuje pan Jarda, ale neudělat jej z čerstvých, ale rostliny vysušit, rozemlít a pak používat ve formě, v jaké se zelený nápoj prodává?

Další můj dotaz směřuje na očištění rostlin - pokud si je nasbíráte někde v přírodě (sebečistější) tak jsou zde faktory, které nemusíme vidět, jako např. výměšky zvířat. Rostliny doporučujete omýt studenou, vlažnou, nebo vařící vodou? Při posledním zmíněném by jistě došlo k zásadnímu snížení obsahu prospěšných látek.

Osobně mě mytí bylin před usušením připadá jako blbost, to vám patrně vše zplesniví a práce přijde vniveč. Nikdy jsem neslyšel že by kterýkoliv bylinář svoje produkty před sušením namáčel ve vodě. Dělá se to tak stovky let a pokud by v tom byl zásadní problém určitě by byl vymyšlen jiný postup. Jiná věc je omytí bylin před rozmixováním, tam problém nevidím i když ani to není nutné.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob říj 01, 2016 7:48 pm 
Offline

Registrován: úte zář 25, 2012 9:55 am
Příspěvky: 166
Je možné,že jsem se po zeleném nápoji osypala?-dekolt,ramena,břicho,záda-Piju asi 3krát týdně půllitr. V loni touto dobou se mi to stalo také.
Nebo to je spíš po čerstvých jablkách-domácích? Sním jedno deně-což není asi moc


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned říj 02, 2016 4:26 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
jajda22 píše:
Je možné,že jsem se po zeleném nápoji osypala?-dekolt,ramena,břicho,záda-Piju asi 3krát týdně půllitr. V loni touto dobou se mi to stalo také.
Nebo to je spíš po čerstvých jablkách-domácích? Sním jedno deně-což není asi moc

Tak je to možné po obojím, nebo i tou kombinací. V obou případech jde o relativně silně detoxikačně působící látky, které pokud tělo nemůže toxiny dostat ven přes střevo to pustí na plíce, nebo do pokožky, aby se co nejvíce bordelu dostalo z těla ven.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 346 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz