Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 8:18 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 153 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Skutečně zdravá voda - zdroj
PříspěvekNapsal: čtv čer 03, 2010 1:01 pm 
Offline

Registrován: pon lis 16, 2009 2:25 pm
Příspěvky: 164
Z vodovodu vytéká destrukturalizovaná voda nebo s mřížkou?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Skutečně zdravá voda - zdroj
PříspěvekNapsal: čtv čer 03, 2010 8:33 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Pavelka. píše:
Z vodovodu vytéká destrukturalizovaná voda nebo s mřížkou?

Mřížku likviduje vysoká teplota a některé další postupy, které vodárny běžně nepoužívají, čili bych si dovolil tvrdit, že jde o vodu strukturalizovanou. Nicméně pokud chcete mít jistotu, tak do vody naházejte větší množství kostek ledu a bude to jednoznačně v pořádku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Šungit
PříspěvekNapsal: pon srp 23, 2010 6:48 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
http://www.biorenesance.cz/biorenesance ... A-DRT-150G

Aktivátor vody a přírodní filtr.

Od diamantu a grafitu se šungit liší svou molekulární strukturou. Molekuly jsou tvarem podobné fotbalovému míči a nazývají se FULLERENY - je to třetí známý typ formy uhlíku. Molekuly obsahují atomy C60. Šungit je jediný nerost na Zemi, který léčebné fullereny obsahuje.

Karelský šungit je uložen v nejstarších vrstvách zemské kúry, jejichž stáří je více než 2 miliardy let. Jeho kosmický pùvod je díky vysoké koncentraci fullerenů velice pravděpodobný, protože podobné mimozemské fullereny byly nalezeny také v meteoritech. O důležitosti odhalení fullerenů hovoří i fakt, že skupina anglických vědců za jejich objev získala Nobelovu cenu. Ukázalo se, že při vzájemném působení s vodou, má šungit léčebné vlastnosti. Přetváří vodu na biologicky aktivní. Voda s energoinformační matricí šungitu pomáhá pracovat všem biologickým strukturám organizmu, aniž by potlačovala zdravé buňky. Fulleren je nejvýkonnější a dlouho působícím antioxidant a zároveň univerzální sorbent. Jeho schopnosti čistit vodu od škodlivých příměsí se skutečně nic nevyrovná. Dokáže současně dodávat organizmu prospěšné stopové prvky a makroprvky a pohlcovat škodlivé.

Šungitová voda je skvělý, naprosto přírodní nápoj, který získáte úpravou běžné vody z vodovodního kohoutku bez složitých procedur a nákladů. Pokud o šungitu zatím nic nevíte, doporučujeme přečíst si informace


Naposledy upravil muflon dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
resnum=7&


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Šungit
PříspěvekNapsal: pon srp 23, 2010 9:05 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
[quote="muflon":16bdlp6i]http://www.biorenesance.cz/biorenesance/eshop/46-1-DOPLNKY-STRAVY/422-2-VITAMINY-MINERALY/5/1076-SUNGITOVA-DRT-150G

Aktivátor vody a přírodní filtr.

Od diamantu a grafitu se šungit liší svou molekulární strukturou. Molekuly jsou tvarem podobné fotbalovému míči a nazývají se FULLERENY - je to třetí známý typ formy uhlíku. Molekuly obsahují atomy C60. Šungit je jediný nerost na Zemi, který léčebné fullereny obsahuje.

Karelský šungit je uložen v nejstarších vrstvách zemské kúry, jejichž stáří je více než 2 miliardy let. Jeho kosmický pùvod je díky vysoké koncentraci fullerenů velice pravděpodobný, protože podobné mimozemské fullereny byly nalezeny také v meteoritech. O důležitosti odhalení fullerenů hovoří i fakt, že skupina anglických vědců za jejich objev získala Nobelovu cenu. Ukázalo se, že při vzájemném působení s vodou, má šungit léčebné vlastnosti. Přetváří vodu na biologicky aktivní. Voda s energoinformační matricí šungitu pomáhá pracovat všem biologickým strukturám organizmu, aniž by potlačovala zdravé buňky. Fulleren je nejvýkonnější a dlouho působícím antioxidant a zároveň univerzální sorbent. Jeho schopnosti čistit vodu od škodlivých příměsí se skutečně nic nevyrovná. Dokáže současně dodávat organizmu prospěšné stopové prvky a makroprvky a pohlcovat škodlivé.

Šungitová voda je skvělý, naprosto přírodní nápoj, který získáte úpravou běžné vody z vodovodního kohoutku bez složitých procedur a nákladů. Pokud o šungitu zatím nic nevíte, doporučujeme přečíst si informace


Naposledy upravil Jarda dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
resnum=7&


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Skutečně zdravá voda - zdroj
PříspěvekNapsal: pon srp 23, 2010 11:52 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř čer 16, 2010 11:44 pm
Příspěvky: 62
Bydliště: Banska Bystrica
Shungitovu vodu uzivam asi piaty tyzden. Spociatku, aj ked drt bola dobre premyta, to uvolnovalo cierny uhlik. Teraz je to uz menej ale nadoby-flasky su po piatich tyzdnoch mierne zacernane. Toto je udajne normalne spravanie sa. Nemozem zatial napisat ci a co to so mnou urobilo alebo ze by som postrehol zasadny vplyv na zdravie. Faktom vsak je, ze aj ked som pred tym uzival MMS1 aj MMS2 a trosku si zodvihol denny priemer v pH, asi po troch tyzdnoch pitia tejto vody, po uziti beznej davky MMS1 som na treti den dostal fest dobru herxku, ktora odoznela asi po 24hodinach, za uzitia aktivneho uhlia, cecka a hroznovych jadierok. Takze ma to trosku prekvapilo, ze herxka nebola ked som uzival MMS prvykrat ale teraz. Ci to bol vplyv shungitovej vody, ci takato voda energitizovala nejake vnutorne procesy a ked som dostal do seba MMS, uz toho bolo vela a toxiny nemali ako odchadzat, neviem.

_________________
www.staudinger.sk


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Skutečně zdravá voda - zdroj
PříspěvekNapsal: úte srp 24, 2010 8:12 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Igor píše:
Shungitovu vodu uzivam asi piaty tyzden. Spociatku, aj ked drt bola dobre premyta, to uvolnovalo cierny uhlik. Teraz je to uz menej ale nadoby-flasky su po piatich tyzdnoch mierne zacernane. Toto je udajne normalne spravanie sa. Nemozem zatial napisat ci a co to so mnou urobilo alebo ze by som postrehol zasadny vplyv na zdravie. Faktom vsak je, ze aj ked som pred tym uzival MMS1 aj MMS2 a trosku si zodvihol denny priemer v pH, asi po troch tyzdnoch pitia tejto vody, po uziti beznej davky MMS1 som na treti den dostal fest dobru herxku, ktora odoznela asi po 24hodinach, za uzitia aktivneho uhlia, cecka a hroznovych jadierok. Takze ma to trosku prekvapilo, ze herxka nebola ked som uzival MMS prvykrat ale teraz. Ci to bol vplyv shungitovej vody, ci takato voda energitizovala nejake vnutorne procesy a ked som dostal do seba MMS, uz toho bolo vela a toxiny nemali ako odchadzat, neviem.

Asi jste se čistil opravdu příliš rychle, ale to k cestě za zdravím prostě patří, jinak šungit samozřejmě očistné procesy v těle umocňuje a není se tedy čemu divit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: jak na vodu
PříspěvekNapsal: stř úno 02, 2011 9:55 am 
Offline

Registrován: pát led 14, 2011 4:39 pm
Příspěvky: 11
Dobry den tak jsem informacemi o vode take zmaten, piju vodu z kohoutku pravarim ji a vymackam citron. Do ted jsem si myslel ze je to lepsi nez neprevarena. Mam pristup k destilce ale nechce se mi ji mrazit, co ted nevim. Poradite mi jednoduchy zpusob jak dodrzovat hydrataci? Prijde mi komplikovane vodu mrazit,davat do ni sul atd. Chci pit a zit a ne si pul dne vodu pripravovat. edit: koukam ze se mi povedlo nechtene zalozit nove tema tak to pane Jaroslave prosim smazte.

_________________
Všechno jde, jen malé děti se musi nosit...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: jak na vodu
PříspěvekNapsal: stř úno 02, 2011 11:39 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Paulus píše:
Dobry den tak jsem informacemi o vode take zmaten, piju vodu z kohoutku pravarim ji a vymackam citron. Do ted jsem si myslel ze je to lepsi nez neprevarena. Mam pristup k destilce ale nechce se mi ji mrazit, co ted nevim. Poradite mi jednoduchy zpusob jak dodrzovat hydrataci? Prijde mi komplikovane vodu mrazit,davat do ni sul atd. Chci pit a zit a ne si pul dne vodu pripravovat. edit: koukam ze se mi povedlo nechtene zalozit nove tema tak to pane Jaroslave prosim smazte.

Tak vždy jsou i jiné, komfortnější metody, ale za relativně dlouhé peníze, čili pokud chcete vynaložit tak 800-1600,- EUR, nevidím problém získat zařízení ze kterého vám poteče ta voda přímo, jako z vodovodu a nebo holt ten čas, který je prakticky zdarma. Většina lidí na to takové dlouhé peníze nemá, proto jim radím metody prakticky zdarma, pokud to pro vás není problém zaplatit, tak se ozvěte a já sem dám kontakt.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: jak na vodu
PříspěvekNapsal: stř úno 02, 2011 2:25 pm 
Offline

Registrován: pát led 14, 2011 4:39 pm
Příspěvky: 11
Jarda píše:
Tak vždy jsou i jiné, komfortnější metody, ale za relativně dlouhé peníze, čili pokud chcete vynaložit tak 800-1600,- EUR, nevidím problém získat zařízení ze kterého vám poteče ta voda přímo, jako z vodovodu a nebo holt ten čas, který je prakticky zdarma. Většina lidí na to takové dlouhé peníze nemá, proto jim radím metody prakticky zdarma, pokud to pro vás není problém zaplatit, tak se ozvěte a já sem dám kontakt.

Tak jsem pozorneji procetl toto vlakno a zjistl ze RO bude presne to co hledam natocit vodu a pit. Takto upravena voda je pripravena k okamzitemu piti a je to nejdostupnejsi. Na zacatku jsem se hloupe ptal a i to hloupe formuloval a proto jste mi rekl o zarizeni v uplne jine cenove relaci. Poridim si RO a mam cistou vodu a minerali doplnim jinak.

_________________
Všechno jde, jen malé děti se musi nosit...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: jak na vodu
PříspěvekNapsal: stř úno 02, 2011 10:12 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Paulus píše:
Tak jsem pozorneji procetl toto vlakno a zjistl ze RO bude presne to co hledam natocit vodu a pit. Takto upravena voda je pripravena k okamzitemu piti a je to nejdostupnejsi. Na zacatku jsem se hloupe ptal a i to hloupe formuloval a proto jste mi rekl o zarizeni v uplne jine cenove relaci. Poridim si RO a mam cistou vodu a minerali doplnim jinak.

Ona ani jedna varianta není bezchybná, to se týká i reverzní osmózy, ale je to, po lehkém doplnění potřebných látek, celkem dobré a levné řešení.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Skutečně zdravá voda - zdroj
PříspěvekNapsal: ned led 29, 2012 4:54 pm 
Offline

Registrován: ned led 29, 2012 4:25 pm
Příspěvky: 1
Poměrně významným zdroj zenečištění odpadní i povrchové vody představují prášky na praní. Prací prášky obsahují mimo jiné optické zjasňovače a to až v koncentraci 0,2% hmotnostní, které jsou nejčastěji deriváty agostilbenu. Agostilkben,
ačkoliv je chemicky vzdálen ženským pohlavním hormonům, je znám svými estrogenními účinky. Podrobněji je tato problematika rozvedena v článku http://www.dongemini.cz/articles/polemika. Ještě horší je situace s odpadními vodami z průmyslových prádelen http://www.dongemini.cz/articles/prispe ... ych-vodach. Nad příčinami znečištění povrchových vod se může zamyslet každý a i malý počinek každého jednotlivce,
představuje velký posun pro celek.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Skutečně zdravá voda - zdroj
PříspěvekNapsal: pon led 30, 2012 10:37 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Jan Kostkan píše:
Poměrně významným zdroj zenečištění odpadní i povrchové vody představují prášky na praní. Prací prášky obsahují mimo jiné optické zjasňovače a to až v koncentraci 0,2% hmotnostní, které jsou nejčastěji deriváty agostilbenu. Agostilkben,
ačkoliv je chemicky vzdálen ženským pohlavním hormonům, je znám svými estrogenními účinky. Podrobněji je tato problematika rozvedena v článku http://www.dongemini.cz/articles/polemika. Ještě horší je situace s odpadními vodami z průmyslových prádelen http://www.dongemini.cz/articles/prispe ... ych-vodach. Nad příčinami znečištění povrchových vod se může zamyslet každý a i malý počinek každého jednotlivce,
představuje velký posun pro celek.

Tak svatá pravda, dnes je deformované již skoro vše a v přírodě se samci hlavně u ryb vyskytují stále méně, také neplodnost mužů je dána mnohdy tímto sajrajtem a ženskou antikoncepcí, což jsem zde již psal, ale zase jedou reprodukční centra, to je kšeft opravdu dobrý.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Skutečně zdravá voda - zdroj
PříspěvekNapsal: úte čer 26, 2012 9:39 pm 
Offline

Registrován: úte čer 26, 2012 9:23 pm
Příspěvky: 1
dobrý večer
nabídl se mi pán po telefonu ,že přijede a zdarma udělá rozbor vody.Dle jeho rozboru vyšel výsledek takto:
konduktivita - 418 (limit měl 1250)
dusičnany - 30 (limit měl 50)
dusitan - 0,5 (limit měl 0,5)
celková tvrdost - 3,7 (limit měl 2-3,5)
PH - 7,8 (limit měl 6,5-9,5)
chlor volný - 0,9 (limit měl 0,3)
železo a chloridy proškrtnul
výsledek byl ,že je voda již přitěžující organismu
prosím o radu jak vodu z vodovodního řadu vylepšit ,aby měla lepší kvalitu
Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Skutečně zdravá voda -
PříspěvekNapsal: čtv čer 28, 2012 2:32 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 28, 2012 2:19 pm
Příspěvky: 1
Jarda píše:
Skutečně zdravá voda - zdroj

Bohužel nežijeme ani zdaleka v zemi, kde čistá voda je samozřejmou součástí života. Mimo to jsme masivně oblbováni zcela zavádějící reklamou různých producentů baleného čehosi, co jde jen stěží nazvat voda, tedy jak bylo vysvětleno ve školních lavicích H2O. Zpravidla jde o velmi závadnou, značně koncetrovanou směs různých příměsí a spousty anorganických, naprosto nevstřebatelných minerálních látek, které z dlouhodobého hlediska neznamenají pro tělo jakýkoliv přínos. Naopak v těle bez užitku sedimentují a zanášejí veškeré orgány. Tím omezují jejich funkčnost a v konečném důsledku nám naopak ničí zdraví. Předpokládám, že mnoho z Vás má již bohaté, většinou negativní zkušenosti a není důvod je tajit. Podělte se o ně s ostatními.

Dobrý den,dá se prosím reversní osmozou udělat pitná voda z vody povrchové?Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Skutečně zdravá voda - zdroj
PříspěvekNapsal: sob čer 30, 2012 11:57 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
martinds píše:
dobrý večer
nabídl se mi pán po telefonu ,že přijede a zdarma udělá rozbor vody.Dle jeho rozboru vyšel výsledek takto:
konduktivita - 418 (limit měl 1250)
dusičnany - 30 (limit měl 50)
dusitan - 0,5 (limit měl 0,5)
celková tvrdost - 3,7 (limit měl 2-3,5)
PH - 7,8 (limit měl 6,5-9,5)
chlor volný - 0,9 (limit měl 0,3)
železo a chloridy proškrtnul
výsledek byl ,že je voda již přitěžující organismu
prosím o radu jak vodu z vodovodního řadu vylepšit ,aby měla lepší kvalitu
Děkuji

Patrně vám k tomu nabídl i "vhodné" řešení za cca 30000,-Kč. Tak se nenechte nachytat a řešte to třeba osmózou za 1600,-Kč, což pro běžný provoz bohatě dostačuje a je to zde popsáno.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 153 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz