Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte bře 19, 2024 8:36 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Alkohol a uzdraveni.
PříspěvekNapsal: ned led 25, 2015 5:13 pm 
Offline

Registrován: ned led 25, 2015 3:14 pm
Příspěvky: 4
Zdravím všechny uživatele a

VÁM pane JARDO ode mě velké DíKY A POKLONA za Váši obdivuhodnou zde činnost !!!

Brouzdám forem par měsíců a сhci přečist všech 67000 přispěvku, napsanych doposud a hlavně

CHCI se stát jedním z mnoha Váších NÁSLEDOVNÍKU.

VĚŘÍM, že můj příběh ktery začíná ted´ a zde také někomu poslouží. NIKDY NENÍ POZDĚ ZAČÍT A UDĚLAT ZMĚNU !!!

ČLOVĚK SI MUSÍ POMOCI SAM A ŽÁDNÉ ZÁZRAČNÉ PILULKY NEEXISTUJI !!!

Moje uzdravení už je na dobré cestě. A jsem otevřena ostatním lidem, co potřebuji pomoc, proto mí neváhejte psát!

Ovšem ted´ musím dat tělo do hromady. Téměř rok provozují rychlou chůzí na poměrně velké vzdálenosti A JSEM SE VYLÉČILA z hypertenze I stupně !!!

ZAČÍNÁM pitím štáv. Postupně budu přecházet ke změně jídelničku, očistám a ostatním prospěšným tělu procedurám.

BUD´TE ZDRAVÍ PŘÁTELÉ, TĚLEM I DUŠÍ !!!


Zde se budu dělit s vámi co dělám a jaké mám výsledky.

Marie.


Naposledy upravil Mariika dne pát úno 06, 2015 10:03 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alkohol a uzdraveni.
PříspěvekNapsal: ned led 25, 2015 8:34 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Marie, držím palce za sebe i za všechny. Vím, o co jde. Pokud si člověk nedokáže v makovici nějak přehodit výhybku, naráz, skokem, pak nezbývá jít cestou usilovných každodenních krůčků, neslevit, vydržet. Nové rituály se musí stát rutinou, rutina zvykem, zvyk se promítne do změny charakteru a postojů. Někdy je to dlouhé, někdy to trvá do smrti. Držím palce.
S regenerací těla si starost nedělej, přijde postupně, sama, svým tempem. Játra mají neskutečný potenciál, dokáží se hojit v řádu týdnů. Sliznice jícnu, žaludku a střev se také zregeneruje docela rychle. Mozkové buňky jsou trošku pomalejší, jde hlavně o "přerušené spoje a cestičky". Ale do roka je vše také v normě. Excellentní budeš až za několik let, ale takové mety snad třeba ani dosáhnout nepotřebuješ.
Důležitá je životospráva, dobrá organisace práce, odpočinku, zábavy, spánku. Den za dnem. Hodně čerstvého vzduchu, nejlépe fysicky pracovat venku, třeba tam i spát. Pokud děláš v interieru, ty tvé procházky jsou asi jedinou možností. Doporučuji každodenní, alespoň 20 km, pěkně zčerstva. Pokud chodíš delší trasy, pochlub se. Já mám rekord 81 km v kuse (špacírem), jedna známá uběhla 243 km za 24 hod.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alkohol a uzdraveni.
PříspěvekNapsal: ned led 25, 2015 10:53 pm 
Offline

Registrován: ned led 25, 2015 3:14 pm
Příspěvky: 4
Ahoj MARTINA72
děkuji Ti za podporu, vážím si toho. Ohledně tych vzdálenosti, klobouk dolů. Já žádné takové vzdálenosti zatím zdolané nemam. S mojí permanentní unavou jsem rada když uběhnu týdně 15-20 km, aby cvičení splnilo svůj učěl.
Měla jsem šok, když mi zjistily tu hypertenzi, a pochopila jsem že se o svůj domeček (tělo) nestarám. A je to signal že musím něco změnit. Byl to zlom, kdy jsem začala pátrat po tom co u praktického lékaře ani u jiného nedovíš. Léčeni přírodou.
A začala jsem léčení své hypertenzí chůzi pomalou, pak rychlejší, ted´ běhám. Taktéž jsem přidávala postupně na vzdaleností. Zatím mému tělu taková zátěž stačí a zaručeně to funguje. Snižuje tlak. S postupem času vzdálenost bude růst, protože tělo si zvyká na zátěž.

TUHLE METODU DOPORUČUJI VŠEM TRPÍCÍM TOUTO STRAŠNOU CHOROBOU,
lide co začnou brát prášky žijí pouhých 10-30 let, záleží na stavu cév.
Hypertenze I a II stupně je plně vylečitelna bez prašku. Jsem ji překonala!

Ted´ chci překonat tu svojí permanentní unávu, občasné migrény, tupou bolest v žaludku a další..... co mí otravuji život.


Naposledy upravil Mariika dne stř led 28, 2015 10:36 pm, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alkohol a uzdraveni.
PříspěvekNapsal: pon led 26, 2015 6:19 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Hypertenze je leckdy psychosomatická věc. Můj internista se ji rozhodl jen měřit, žádná medikace. A opravdu. Za čas se mnohé změnilo, samo. Jde o přemýšlení, o postoj k sobě samému a ke světu.
Únava je dána jistě hypertenzí, jeden se motá, až halucinuje, prostě to tak působí. Samozřejmě se přidají stresové hormony a rozhodí se metabolismus. Bolest žaludku (pokud nemá jiné příčiny) se vyřeší či kompenzuje tím, že se do žaludku prostě nic nedává, vůbec nic. Migrény jsou sice povětšinou dědičné a je to hendikep, fysický, ale dá se s tím také něco dělat. Z mé zkušenosti (trpěl jsem hrozně, roky) jde především o čerstvý vzduch, zdravé prostředí, minimalisaci stresu a hooodně moc neustálého pití. Dosti pomáhají slabé alkoholické nápoje - pivo a ředěné víno. Což ty nechceš, resp. nesmíš, díky proklamované závislosti. Takže mošty, čerstvé šťávy, ředěné, žádné koncentráty. Dobrá pramenitá voda, ve skleněném džbánu, v ledničce přes noc, s limetkou a mátovými lístky ... dobré pití. Nebo mrkvové a jablečné řídké šťávy. A zázvor ... a nemusíme pokračovat, pití, a dobrého, je na světě dosti.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alkohol a uzdraveni.
PříspěvekNapsal: stř led 28, 2015 6:29 pm 
Offline

Registrován: ned led 25, 2015 3:14 pm
Příspěvky: 4
Naprosto souhlasím s Tebou, MARTINA72

Čerstvy vzduch, rychle prochazky, čerstvé suroviny k jídlu, nejlepé zelenina z vlastní zahradky a ruzne štavy. Relaxovát, nespěchát, nenervovat se...

VŠE GENIALNI CO UDRŽUJE ČLOVĚKA VE ZDRAVÍ JE PROSTE A JÍŽ DÁVNO VYMYŠLENÉ . PANEM BOHEM NEB PŘÍRODOU, jak je libo.

V dnešni době je ukolem NENECHÁT SE NALÁKAT NA BAREVNE OBALY POLOTOVÁRU PLNYCH JEDŮ A DRAHYCH POZVANÉK DO FITKA, kdé zvedání těžkych věcí tělu škodí než pomaha.

Chystám se na odštavnovač, už si ho vybirám par měsíců. Nemáte náhodou někdo zkušenosti s tímto strojem?

http://www.nejodstavnovac.cz/odstavnova ... neo-detail

Jestli je zhruba stejný jak OMEGA 8006. Zajma mě jestli umí rybíz, nebo zahlcuje se stejne jak omega.
Diskuze o odštavnovačich zde na forumu mam přečtene. ANGEL má o 25% větši vytěžnost. Maté někdo tabulky s počtem navrátnosti? Taky o něm přemyšlim...

Děkuji za reakce.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alkohol a uzdraveni.
PříspěvekNapsal: stř led 28, 2015 11:19 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Ach, Mariika ..
Asi to nějak nemyslíš vážně. Mícháš hrušky s jablky.
O výtěžnosti a značce odšťavňovače to přece není.
A o rybízu také ne.
Letos jsem nechal uzrát a uschnout asi sto litrů rybízu (a rakytníku a aronie a bezu a jablek a švestek a hrušek. Nebyla chuť ani potřeba.
Ve vsi shnilo pod stromy a keři několik tun ovoce a zeleniny a prostě plodů.
Odšťavňovač netřeba, jen to jíst, případně mačkat a mazat či vařit či kvasit.
Odšťavňovač je rozmar, návratovku nelze počítat, jde o naprosto nepotřebnou věc.
Odoláví barevným obalům čehokoliv je trivialita. Nejsme debilové.
Zvedání těžkých věcí není trivialita. Jde za normálních okolností za dobrý životní styl.
Může to přinésti hodně spokojenosti a dozvědění se.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alkohol a uzdraveni.
PříspěvekNapsal: čtv led 29, 2015 3:23 pm 
Offline

Registrován: ned led 25, 2015 3:14 pm
Příspěvky: 4
Ahoj martina72

Vše kupuji v obchodě, vletě něco na trhu. Kdybych věděla že takhle někomu něco na zahradě hníjie určite bych přijela a domluvila se za rozumnych peněz na odkoupení přebytku ze zahrady. Nejsi kousek ode mě náhodou?

A odštavnovát chci z toho důvodu že pevně veřim že vše spatne se navazuje na vlakninu, kterou nekonzumujeme. Za prve. A za druhe, muj chlap ani děcko mi zeleninu a ovoce z obchodů nejedí. To da rozum, mi také nechutna. Moje rodiče pěstovaly doma všechno, i ted když navštivim maminku vlete tak mužu se užrat salatu z rajčat a okurek atd atd. Zelenina a ovoce z obchodů neni zelenina a ovoce jak má byt, kdo si pěstuje sam ví o čem mluvím.

Ješte o fitku upřesnim takhle. A ted nemluvim o krase, bicaky a kostkovane břicho mě nezajima. Ale zdravi- ano.
Pro mladého a zcela zdravého jedince-fitko ano. Ovšem ne pro lidi se zdravotnimi problemy, např jak jsem měla ja. Netyká se to aerobnich cvíku, běžeckych pasu a pod. To ve fitku-ano. Vše ostatni- ne. A už vůbec ne zvedáni těžkosti. Neni to z me hlavy. Vylečila jsem se diky radam jednoho užasneho kardiologa, baječneho člověka co ma životni postoj jak tady Jarda ze svym blogem. Běha tydně 30-40 km a sam překonal velmi těžkou nemoc.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alkohol a uzdraveni.
PříspěvekNapsal: pon bře 23, 2015 10:42 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
Mariika píše:
Ahoj MARTINA72
děkuji Ti za podporu, vážím si toho. Ohledně tych vzdálenosti, klobouk dolů. Já žádné takové vzdálenosti zatím zdolané nemam. S mojí permanentní unavou jsem rada když uběhnu týdně 15-20 km, aby cvičení splnilo svůj učěl.
Měla jsem šok, když mi zjistily tu hypertenzi, a pochopila jsem že se o svůj domeček (tělo) nestarám. A je to signal že musím něco změnit. Byl to zlom, kdy jsem začala pátrat po tom co u praktického lékaře ani u jiného nedovíš. Léčeni přírodou.
A začala jsem léčení své hypertenzí chůzi pomalou, pak rychlejší, ted´ běhám. Taktéž jsem přidávala postupně na vzdaleností. Zatím mému tělu taková zátěž stačí a zaručeně to funguje. Snižuje tlak. S postupem času vzdálenost bude růst, protože tělo si zvyká na zátěž.

TUHLE METODU DOPORUČUJI VŠEM TRPÍCÍM TOUTO STRAŠNOU CHOROBOU,
lide co začnou brát prášky žijí pouhých 10-30 let, záleží na stavu cév.
Hypertenze I a II stupně je plně vylečitelna bez prašku. Jsem ji překonala!

Ted´ chci překonat tu svojí permanentní unávu, občasné migrény, tupou bolest v žaludku a další..... co mí otravuji život.

Vyzkoušejte bezsacharidovou dietu, nebo ještě lépe SCD, uvedené stavy většinou pramení ze složitých sacharidů - škorobů.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz