Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte bře 19, 2024 1:54 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 54 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Voda
PříspěvekNapsal: sob črc 20, 2013 10:09 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
Taegi píše:
Dobrý den,
chci se zeptat po ránu , když vipiju sklenku vody studené, nebo odstáté studené vody, mě bolí žaludek.
Či podobně , občas jakoby tlačí cosi, nebo nevím jak to přirovnat.
Četla jsem , že pití studené vody po ránu je špatné.
Ale kdesi bylo opět napsaný opak.
Poslední dobou si dávám málo kyseliny chlorovodíkové.
Když mě zlobí žaludek v noci, tak mi ho uklidní křemelina.
Nevím zdali tam můžu mít parazita v žaludku či jen nějakou bakterii .
Prosím o dopověd co je lepší studená voda či nikoliv.
Děkuji

Zkuste ji naspinovat a pak vypít. Jedna paní u nás mi říkala, že jí je po ránu z vody také špatně, ale když ji zmrazí a rozmrazí ( tzv. ledinková voda ) je to v pohodě, ted ji spinuje, což je jednodušší a taky je to dobré. Měla jsem taky stejný problém, fakt je, že někdy mi je jakoby těžko i z naspinované vody ( piju po ráno s propolisem ), ale rozhodně ne vyloženě špatně, jako z obyčejné. Ted si dělávám vodu z reverzní osmozy, projedu ji navíc ozonátorem a ještě naspinuju - spokojenost i po ránu.

http://orgo-net.blogspot.cz/2011/06/spi ... ratna.html


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Voda
PříspěvekNapsal: čtv črc 25, 2013 9:49 pm 
Offline

Registrován: pon srp 01, 2011 9:10 pm
Příspěvky: 143
Pití vody samotné je vlastně nouzový stav. Docela mne dostala testovací TV otázka, kolik vody za den vypije dospělá gorila. Za a) tři litry za b) jeden litr za c) žádnou vodu Za c) je správně. Veškerou vodu tito drobní tvorové získávají z nemalého množství zelené hmoty (listí) které do sebe neustále ládují.. A protože jsou nám primáti tak druhově vzdálení, mám co dohánět = jdu se napást \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Voda - úžasná záležitost
PříspěvekNapsal: čtv črc 25, 2013 11:51 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Lidé ale nejsou primáti, tedy býložravci (což většina primátů jest). Lidé mají jíst jako lidé, tedy tak, jak to odpovídá tvému temperamentu a tvé osobnosti. Duše je prvotní. Každý člověk má jíst a pít jinak.
Ony to ty opice dělají také tak, takže ten odkaz byl OT.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Voda
PříspěvekNapsal: pát črc 26, 2013 9:50 am 
Offline

Registrován: stř zář 26, 2012 10:50 am
Příspěvky: 76
fox píše:
Pití vody samotné je vlastně nouzový stav. Docela mne dostala testovací TV otázka, kolik vody za den vypije dospělá gorila. Za a) tři litry za b) jeden litr za c) žádnou vodu Za c) je správně. Veškerou vodu tito drobní tvorové získávají z nemalého množství zelené hmoty (listí) které do sebe neustále ládují.. A protože jsou nám primáti tak druhově vzdálení, mám co dohánět = jdu se napást \":D\"

Táke sem viděl nějaký pořad o opicích,kde jedna tlupa zabila opici s jiné skupiny a společně si na ní pochutnali,asi z toho neplyne ponaučení jít se nakrmit mezi lidi \":twisted:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Voda
PříspěvekNapsal: pát črc 26, 2013 7:58 pm 
Offline

Registrován: ned bře 25, 2012 9:57 pm
Příspěvky: 501
Bydliště: NMnV
fox píše:
Pití vody samotné je vlastně nouzový stav. Docela mne dostala testovací TV otázka, kolik vody za den vypije dospělá gorila. Za a) tři litry za b) jeden litr za c) žádnou vodu Za c) je správně. Veškerou vodu tito drobní tvorové získávají z nemalého množství zelené hmoty (listí) které do sebe neustále ládují.. A protože jsou nám primáti tak druhově vzdálení, mám co dohánět = jdu se napást \":D\"

Niektorí to svojimi múdrosťami preháňajú. Nech sa tá gorila postaví do fabriky k pásu, prípadne nech sa posadí do kancelárie k počítaču a na okne si môže pestovať rôzne stromky na ktoré sa pôjde napásť aby si doplnila zásobu vody. A v závodnej jedálni sa budú podávať vetvičky podľa chuti. To by bol jedálníček, viem si predstaviť.

_________________
Prosím ctených mudrlantov aby na moje komentáre nereagovali.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Voda
PříspěvekNapsal: ned srp 18, 2013 9:36 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28235
Bydliště: Poděbrady
Deane píše:
Niektorí to svojimi múdrosťami preháňajú. Nech sa tá gorila postaví do fabriky k pásu, prípadne nech sa posadí do kancelárie k počítaču a na okne si môže pestovať rôzne stromky na ktoré sa pôjde napásť aby si doplnila zásobu vody. A v závodnej jedálni sa budú podávať vetvičky podľa chuti. To by bol jedálníček, viem si predstaviť.

Tak za uvedených podmínek by to opravdu asi nefungovalo, ale pokud by byl člověk odkázaný třeba na nějakém ostrově pouze ke konzumaci plodů, tak vodu asi také patrně potřebovat nebude, uvědomte si, že většina ovoce obsahuje od 60 do 90% vody.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Voda - úžasná záležitost
PříspěvekNapsal: pon úno 29, 2016 1:58 pm 
Offline

Registrován: stř pro 16, 2015 11:54 am
Příspěvky: 5
ked ste v praci pijete firemnu vodu? my v praci mame zmakcovac vody, no neviem ci to je vhodne? http://www.zmakcovace-vody.sk/caste-otazky aj ked je na tomto webe pisane, ze to nema ziadne vedlajsie ucinky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Voda - úžasná záležitost
PříspěvekNapsal: pon úno 29, 2016 2:41 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
V práci pijeme čaj z vody z vodovodu. Ještě to nějak řešit je úchylné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Voda - úžasná záležitost
PříspěvekNapsal: sob bře 12, 2016 1:26 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28235
Bydliště: Poděbrady
raddo píše:
ked ste v praci pijete firemnu vodu? my v praci mame zmakcovac vody, no neviem ci to je vhodne? http://www.zmakcovace-vody.sk/caste-otazky aj ked je na tomto webe pisane, ze to nema ziadne vedlajsie ucinky.

Podle mě by to nemělo ničemu vadit.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 54 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz