Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte bře 19, 2024 6:38 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: G21 Perfect Smoothie
PříspěvekNapsal: čtv zář 11, 2014 12:53 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 11, 2014 10:31 am
Příspěvky: 4
Dobrý den,
jelikož se internetem šíří jisté dezinformace o námi nabízeném mixéru, rád bych se zde k nim vyjádřil jako zástupce dovozce firmy Penta CZ s.r.o.

1, máme veškeré certifikace a dokumenty, které CZ zákony vyžadují, nádoba je vyrobena ze 100% tritanu, tedy z naprosto stejného materiálu jako je nádoba u Vitamixu. Vše je naprosto zdravotně nezávadné.

2, prodej mixérů určitě nekončí a končit rozhodně nebude, naopak nabízíme 2 varianty Perfect Smoothie a Smart Smoothie, který je vybaven digitálním displejem a automatickými programy.
http://www.penta.cz/cz/mixery-mlynky-roboty#param[brand][]=1016323

Dnes vychází novinka slow juicer - G21 Perfect Juicer
http://www.penta.cz/cz/vyhledavani?q=perfect+juicer

3, Ano, měli jsme 2 reklamace na pach, který ovšem nevycházel z nádoby, ale z plastového víka, patrně se jednalo dle vyjádření výrobce o první ks vík, když najížděla výroba. Spolu s dodavatelem jsme podnikli kroky, aby se to již neopakovalo. Zákazníkům jsem vrátili zpět peníze, protože to takto požadovali a snažíme se být max. férový a možnost vrácení zboží nabízíme všem, kteří s naším mixérem nejsou spokojeni. Zatím to byli jen tito dva.

Do budoucna ještě chystáme horizontální slow juicer a sušičku potravin.
Pokud budete mít jakékoliv dotazy nebo pochybnosti, neváhejte se na mne obrátit, protože to s RAW food myslíme vážně.

Josef Kolka
kolka@penta.cz
Tel. 777237107


Naposledy upravil Josef Kolka dne pát zář 12, 2014 12:39 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv zář 11, 2014 4:48 pm 
Offline

Registrován: pát črc 22, 2011 8:29 pm
Příspěvky: 627
Josef Kolka píše:
Dobrý den,
jelikož se internetem šíří jisté dezinformace o námi nabízeném mixéru, rád bych se zde k nim vyjádřil jako zástupce dovozce firmy Penta CZ s.r.o.

1, máme veškeré certifikace a dokumenty, které CZ zákony vyžadují, nádoba je vyrobena ze 100% tritanu, tedy z naprosto stejného materiálu jako je nádoba u Vitamixu. Vše je naprosto zdravotně nezávadné.

2, prodej mixérů určitě nekončí a končit rozhodně nebude, naopak nabízíme 2 varianty Perfect Smoothie a Smart Smoothie, který je vybaven digitálním displejem a automatickými programy.
http://www.penta.cz/cz/mixery-mlynky-roboty#param[brand][]=1016323

Dnes vychází novinka slow juicer - G21 Perfect Juicer
http://www.penta.cz/cz/vyhledavani?q=perfect+juicer

3, Ano, měli jsme 2 reklamace na pach, který ovšem nevycházel z nádoby, ale z plastového víka, patrně se jednalo dle vyjádření výrobce o první ks vík, když najížděla výroba. Spolu s dodavatelem jsme podnikli kroky, aby se to již neopakovalo. Zákazníkům jsem vrátili zpět peníze, protože to takto požadovali a snažíme se být max. férový a možnost vrácení zboží nabízíme všem, kteří s naším mixérem nejsou spokojeni. Zatím to byli jen tito dva.

Do budoucna ještě chystáme vertikální slow juicer a sušičku potravin.
Pokud budete mít jakékoliv dotazy nebo pochybnosti, neváhejte se na mne obrátit, protože to s RAW food myslíme vážně.

Josef Kolka
kolka@penta.cz
Tel. 777237107

Kde je mozne ty Vami zminovane certifikace a dokumenty ziskat, pri prohlidce Vaseho webu jsem na ne nenarazil. \":-(\"
Samotny pouzity plast jeste nezarucuje, ze neobsahuje treba tezke kovy, to obsahuje i sklo dovazene z Ciny, nejenom plasty.
Idelani by bylo, pokud mate certifikaty od firmy ARNIKA.
Dekuji.

Inzenyr


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: G21 Perfect Smoothie
PříspěvekNapsal: pát zář 12, 2014 8:28 am 
Offline

Registrován: ned bře 25, 2012 9:57 pm
Příspěvky: 501
Bydliště: NMnV
Ďakujeme za informácie. V príspevku sa nevyjadrujete k tomu že sa jedná o čínsky klon Vitamixu, teda to ani nepotvrdzujete ani nepopierate. V porovnaní s Vitamixom sa to zdá byť výhodná alternatíva hlavne cenou, len sú určité pochybnosti čo sa týka kvality. Ani nie v elektronike, všetka je vyrobená na Taiwane. Ide hlavne o ložiská z číny ktoré ma zatiaľ nepresvedčili. Mám skúsenosť s iným výrobkom ktorý sa tvári ako americký ale je vyrobený v číne a po 3 mesiacoch dosť šetrného používania sa z neho zadymilo a po otvorení som zistil že ložisko je KO. Zaujímalo by ma či sa v G21 dá v prípade poruchy ložisko nahradiť bez problému iným u nás dostupným. Teda či si napr. po skončení záruky môže zručný majiteľ ložisko vymeniť sám, nemusím snáď ani písať že prípadná oprava v servise by sa cenou priblížila k cene nového mixéra. Nepíšem to ako kritik, skôr ako prípadný záujemca o tento mixér.

_________________
Prosím ctených mudrlantov aby na moje komentáre nereagovali.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: G21 Perfect Smoothie
PříspěvekNapsal: pát zář 12, 2014 11:13 am 
Offline

Registrován: čtv zář 11, 2014 10:31 am
Příspěvky: 4
Ano výrobek je vyráběn v Číně, nikoliv však jako klon Vitamixu, ale je samostatným produktem specializované továrny na blendery.
Tato firma má více než desetiletou zkušenost s výrobou profi blenderů. Než jsme mixér G21 Perfect Smoothie uvedli na CZ trh, téměř rok jsme ho testovali v kavárně při každodenním provozu. Dodnes jsme žádné potíže s ložiskem nezaznamenali, až na jeden případ, kde na vině byla tekutina, které do ložiska zatekla. Ono nejde šmahem házet všechny výrobky z Číny do jednoho pytle, vždy záleží na objednavateli, jakou kvalitu je ochoten zaplatit. Již jsem zahlédl několik odkazů, které údajně odkazují na našeho dodavatele, ale vždy to byl odkaz na nějakého pofiderního obchodníka, který nabízel mixér v nejnižší kvalitě a tomu odpovídala i cena.
Rád bych všechny touto cestou pozval na veletrh For Gastro 25-28.9.2014 v PVA Letňany, kde budeme mixéry a odšťavňovače předvádět.
Na našem stánku také proběhnou 2 velice zajímavé přednášky:

První s názvem Potraviny pro 21. stolení aneb BIO v gastru se uskuteční ve čtvrtek 25.9.2014 od 15:00 hodin.
Tu povede Ing. Tomáš Zídek - Pracoval posledních dvacet let v různých pozicích jako státní úředník nejprve na ministerstvu zemědělství a pak financí. Ve svém životě propojuje ekologii a byznys. V současnosti působí jako projektový manažer soukromého investičního fondu a má na starosti investice do biofarem.

Druhá s názvem RAW food show se uskuteční v pátek 26.9.2014 od 17:00 hodin.
Tu povede Filip Říha - sportovec, podnikatel a nadšenec pro raw food. Před 5 lety si začal pravidelně mixovat smoothies, šťavit zeleninové džusy a zjistil, že má více energie, síly a vytrvalosti nejen pro sport, ale i pro další záliby. Dnes pořádá pravidelné zážitkové večery Raw Tuesday a vede firmu Freshbedýnky.

Zde si můžete vygenerovat vstupenku na veletrh zdarma:
http://www.for-gastro.cz/2014/cz/voucher.asp?v=18190800

Josef Kolka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: G21 Perfect Smoothie
PříspěvekNapsal: pát zář 12, 2014 12:25 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Josef Kolka píše:
.....
Dnes vychází novinka slow juicer - G21 Perfect Juicer
http://www.penta.cz/cz/vyhledavani?q=perfect+juicer

3, Ano, měli jsme 2 reklamace na pach, který ovšem nevycházel z nádoby, ale z plastového víka, patrně se jednalo dle vyjádření výrobce o první ks vík, když najížděla výroba. Spolu s dodavatelem jsme podnikli kroky, aby se to již neopakovalo. Zákazníkům jsem vrátili zpět peníze, protože to takto požadovali a snažíme se být max. férový a možnost vrácení zboží nabízíme všem, kteří s naším mixérem nejsou spokojeni. Zatím to byli jen tito dva.

Do budoucna ještě chystáme vertikální slow juicer a sušičku potravin.
Pokud budete mít jakékoliv dotazy nebo pochybnosti, neváhejte se na mne obrátit, protože to s RAW food myslíme vážně....

Co se tyka pachu vika, kupoval jsem G21 nedavno a pach vika byl velice silny. Nechal jsem viko par hodin ve vode a parkrat prohnal mixer jen vodou a vylil a uz to bylo slabsi a druhy den uz to asi nebylo vubec. Takze to nevidim jako sebemensi problem, ale upozornuju, ze to nastava. Navic nepachne nadoba, ale jen to viko, ktere pripadne ani neni nutne pouzit, pokud se nadoba zakryje necim jinym. To jen ma zkusenost a nazor.

A jeste pisete, ze chystate vertikalni slow juicer. Nemyslite tim ten G21 Perfect Juicer, ktery tu uvadite? Vertikalni asi je a slow/pomaly taky, kdyz ma 65 otacek. Nebo opravdu pripravujete jeste jeden?

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: G21 Perfect Smoothie
PříspěvekNapsal: pát zář 12, 2014 12:36 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 11, 2014 10:31 am
Příspěvky: 4
Jak jsem psal po dohodě s dodavatelem jsme komplet změnili technologii výroby víka a již jsou v prodeji mixéry s víkem z jiného materiálu.

Citace:
Do budoucna ještě chystáme vertikální slow juicer a sušičku potravin.

Děkuji za upozornění na překlep v textu mělo být horizontální, tedy opravdu chystáme ještě jeden juicer, ale nerad bych předbíhal teprve vybíráme vhodného dodavatele.

Josef Kolka
Penta CZ s.r.o.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: G21 Perfect Smoothie
PříspěvekNapsal: sob zář 13, 2014 10:05 am 
Offline

Registrován: ned bře 25, 2012 9:57 pm
Příspěvky: 501
Bydliště: NMnV
A ako je to s náhradnými dielmi, napr. nože a pod? Je možné ich kúpiť? Zatiaľ som našiel iba náhradnú nádobu.

_________________
Prosím ctených mudrlantov aby na moje komentáre nereagovali.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: G21 Perfect Smoothie
PříspěvekNapsal: pon zář 15, 2014 1:30 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 11, 2014 10:31 am
Příspěvky: 4
Veškeré náhradní díly jsou skladem, co se týče nožů, tak ty jsou pevnou součástí nádoby. Nádobu můžete zakoupit za 849,-
zde:
http://www.penta.cz/cz/mixery-mlynky-roboty/115499740-nadobka-g21-nahradni-pro-mixer-perfect-smoothie

Josef Kolka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: G21 Perfect Smoothie
PříspěvekNapsal: pon pro 08, 2014 9:49 am 
Offline

Registrován: pon pro 08, 2014 9:45 am
Příspěvky: 1
Vazne nad timto mixerem uvazuji. Zajimalo by me akorat, jestli jdou v nem vyrobit i oriskova masla - napr. arasidove. Videl jsem videa s vitamixem a nebyl to evidentne zadny problem. Behem nekolika desitek sekund byla z arasidu hladka pasta. Pro ty, kdo tento mixer vlastni, jde s perfect smoothie udelat totez? \":-)\" Dekuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: G21 Perfect Smoothie
PříspěvekNapsal: pon pro 08, 2014 2:34 pm 
Offline

Registrován: ned lis 03, 2013 4:42 pm
Příspěvky: 33
Mam tento mixer skoro rok a zatial spokojnost.Vid moje prispevky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: G21 Perfect Smoothie
PříspěvekNapsal: úte zář 26, 2017 7:32 am 
Offline

Registrován: úte zář 26, 2017 7:22 am
Příspěvky: 17
Mám tento mixér (blender) necelé tři roky, za tu dobu 1x výměna nádoby (prasklá) - výměna v záruce, reklamace uznána. Ale nyní další problém s nádobou (po necelém roce), tak uvidím jak to dopadne.

Řekl bych, že slabé místo mixéru jsou právě nádoby (zkušenost moje i jiných), které toho moc nevydrží a bohužel cena není zrovna lidová (CZK 1360,-), hlavně pokud nevydrží ani rok používání!

Na druhou stranu jsem tyto mixéry viděl i v profiprovozech (kavárny apod.), tak bych čekal celkem odolný výrobek...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: G21 Perfect Smoothie
PříspěvekNapsal: úte zář 26, 2017 10:48 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
outdoor píše:
Mám tento mixér (blender) necelé tři roky, za tu dobu 1x výměna nádoby (prasklá) - výměna v záruce, reklamace uznána. Ale nyní další problém s nádobou (po necelém roce), tak uvidím jak to dopadne.

Řekl bych, že slabé místo mixéru jsou právě nádoby (zkušenost moje i jiných), které toho moc nevydrží a bohužel cena není zrovna lidová (CZK 1360,-), hlavně pokud nevydrží ani rok používání!

Na druhou stranu jsem tyto mixéry viděl i v profiprovozech (kavárny apod.), tak bych čekal celkem odolný výrobek...

Já mám v rodině a mezi známými asi 15 těchto mixérů a zatím v pohodě. Zatím jediná, bezproblémová, reklamace mého mixéru, něco bylo s nádobou, myslím, že tekla. Ale to bylo asi těsnění, ne prasklá. od té doby už tak 3 roky používám několikrát denně. Ostatní, komu jsem mixer doporučil, ho používají méně, ale v několika případech asi steně jako já. A zatím neměli jediný problém, ťuk, ťuk, ťuk, aby to vydrželo \":D\" . A asi půl roku jeden ve verzi Vitality, ten má syn a já na něm taky často dělám. U toho se mi zdá, že při mixování trochu smrdí guma nebo něco takového, nevím. A teď jsem si vzpomněl, jedna známá s ním něco měla a měla ho v servisu, ale už nevím co to bylo. A taky jí smrděl při mixovaní a myslím, že má rovněž Vitality.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz