Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 12:09 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 60 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kombucha
PříspěvekNapsal: pon črc 27, 2009 10:26 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
To sa tá voda z RO tak rýchlo zkazí?
Takže ked si ju večer napustím do hrnca, tak už ráno je zlá, lebo nasala látky obsiahnuté v tom hrnci?
Je preto lepšie ju napúštat iba do skla a hned vypit.
Čo ak si ju vezmem v PET-ke so sebou napr. na výlet. Zkazí sa za tých pár hodín?
Ak áno tak je asi vhodnejšie si kúpit vodu kojeneckú balenú alebo mat túto v sklenenej flaške?
Ďakujem

Osmotická voda pokud je ve skle, tak se nijak nekontaminuje a vydrží docela dlouho. Já si ji točím přímo do 1,5 litrové skleněné konvičky a tím je vytvořena trvalá zásoba, za těchto podmínek s ní nemám žádný problém a vydrží opravdu dlouho.
Ani v PET lahvi se vlastní voda nijak nekazí, ale nasaje do sebe svinstvo z PET materiálu a tím se kontaminuje. Ty vody, co by jste si koupil jsou tím PET materiálem již stejně kontaminované, tak to máte jedno. Nejlepší je skleněná láhev na čistou osmotickou vodu a PET můžete použít pro směs osmotické vody s čerstvou šťávou 1:1, to pak již voda nic nepřijímá, je totiž mineráliemi ze šťávy již zasycena.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kombucha
PříspěvekNapsal: pon srp 10, 2009 9:47 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 21, 2009 7:32 am
Příspěvky: 480
Bydliště: Nové Město na Moravě
Jarda píše:
ty šťávy nedělám proto, že mě to baví, nebo bych nemohl sníst celé plody, ale tímto postupem oddělím vlákninu, na níž jsou vázané veškeré kontaminace a vypiji odmořenou šťávu, čímž se vystavuji mnohem nižšímu zamoření, než pokud bych jedl celé plody
Jardo prosím Vás, na základě čeho tvrdíte, že kontaminace jsou vázány na vlákninu? Bylo to nějak laboratorně (či podobně) ověřeno? Nejde o to, že bych Vám nevěřil - toto jsem četl v mnohé literatuře, ovšem časem jsem se setkal i s tvrzením, že tomu tak není. Sice tomu stále věřím, že čerstvě vylisovaná šťáva je skutečně odmořená, jak tu píšete, ale ověřoval to někdy někdo nějak? Díky!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kombucha
PříspěvekNapsal: pon srp 10, 2009 8:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Jindra píše:
Jardo prosím Vás, na základě čeho tvrdíte, že kontaminace jsou vázány na vlákninu? Bylo to nějak laboratorně (či podobně) ověřeno? Nejde o to, že bych Vám nevěřil - toto jsem četl v mnohé literatuře, ovšem časem jsem se setkal i s tvrzením, že tomu tak není. Sice tomu stále věřím, že čerstvě vylisovaná šťáva je skutečně odmořená, jak tu píšete, ale ověřoval to někdy někdo nějak? Díky!

To, aby mi někdo slepě věřil, je to poslední, co bych chtěl, vždy každému radím nevěřit nikomu a ničemu kromě sama sebe a veškeré informace přijímat pouze na základě vyhodnocení vlastním mozkem s použitím selektivní logiky. Jinak tímto se zabýval Dr. Norman Walker a píše to ve svých knihách. Věřím mu docela dost, protože již věk, kterého se dožil, je dostatečným argumentem, že dělal dost věcí pořádně a dobře.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kombucha
PříspěvekNapsal: pát bře 05, 2010 9:14 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte bře 02, 2010 8:27 am
Příspěvky: 277
Kombuchu jsme doma měli do nedávna. Naše babi ji měla ráda, ale přeslazovala to klasickým cukrem a poněvač mi to pak pily i děti, kde tedy měly svou nasazenou sklenici se Stívií, ale bylo mi to houby platné , tak jsem ju darovala.
Dnes používám jen Tibetskou houbu a tibi krystaly. Ty jsou pro mne přijatelnější - připravuji je z ovocných i zeleninových šťáv a je to zas prima osvěžení.

_________________
Příroda je mocná čarodějka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kombucha
PříspěvekNapsal: pát bře 05, 2010 10:07 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Veverka píše:
Kombuchu jsme doma měli do nedávna. Naše babi ji měla ráda, ale přeslazovala to klasickým cukrem a poněvač mi to pak pily i děti, kde tedy měly svou nasazenou sklenici se Stívií, ale bylo mi to houby platné , tak jsem ju darovala.
Dnes používám jen Tibetskou houbu a tibi krystaly. Ty jsou pro mne přijatelnější - připravuji je z ovocných i zeleninových šťáv a je to zas prima osvěžení.

Ta kombucha i ten normální cukr docela slušně rozloží, ale nesmí ho být moc. Sám jsem ji kdysi pěstoval a bylo to opravdu dobré, ale nyní již ji nemám. Jinak má jiné složení výsledných bakteriálních kultur, které je mnohem méně prospěšné pro lidský organizmus,
než kefír a tibi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kombucha
PříspěvekNapsal: sob bře 06, 2010 9:29 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte bře 02, 2010 8:27 am
Příspěvky: 277
Jarda píše:
Ta kombucha i ten normální cukr docela slušně rozloží, ale nesmí ho být moc. Sám jsem ji kdysi pěstoval a bylo to opravdu dobré, ale nyní již ji nemám. Jinak má jiné složení výsledných bakteriálních kultur, které je mnohem méně prospěšné pro lidský organizmus,
než kefír a tibi.

Děkuji. Takže se vlastně nic nestalo, když ji dále pěstovat nebudeme a zůstaneme u svého osvědčeného.

_________________
Příroda je mocná čarodějka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kombucha
PříspěvekNapsal: pon bře 08, 2010 3:01 pm 
Offline

Registrován: pon bře 08, 2010 2:47 pm
Příspěvky: 74
Dobrý den, kombuchu jsme doma měli a přišla nám moc kyselá. Pořídila jsem si tibi krystaly a jsem daleko spokojenější. Chutnají nám v obocných šťávách mnohem lépe. Teď jsem sehnala i Tibetskou houbu a to bude báječné. Jen to kozí mlíčko...... \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kombucha
PříspěvekNapsal: pon bře 08, 2010 3:32 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte bře 02, 2010 8:27 am
Příspěvky: 277
Emidlo píše:
Dobrý den, kombuchu jsme doma měli a přišla nám moc kyselá. Pořídila jsem si tibi krystaly a jsem daleko spokojenější. Chutnají nám v obocných šťávách mnohem lépe. Teď jsem sehnala i Tibetskou houbu a to bude báječné. Jen to kozí mlíčko...... \":)\"

Také jsem se tu dozvěděla, že Tibetská houba a Tibi krystaly jsou pro organismus prospěšnější. Tibi krystaly pěstuji už snad ve všech šťávách a obměňuji příchutě podle dostupnosti dané ročním obdobím. Na kozí mlíčko jsem Vám odepsala v jiném sloupečku.

_________________
Příroda je mocná čarodějka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kombucha
PříspěvekNapsal: pon bře 08, 2010 8:09 pm 
Offline

Registrován: pon bře 08, 2010 2:47 pm
Příspěvky: 74
Veverka píše:
Také jsem se tu dozvěděla, že Tibetská houba a Tibi krystaly jsou pro organismus prospěšnější. Tibi krystaly pěstuji už snad ve všech šťávách a obměňuji příchutě podle dostupnosti dané ročním obdobím. Na kozí mlíčko jsem Vám odepsala v jiném sloupečku.

já poreferuji tibi krystaly. nemám mliko \":(\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kombucha
PříspěvekNapsal: pon bře 08, 2010 9:40 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte bře 02, 2010 8:27 am
Příspěvky: 277
Emidlo píše:
já poreferuji tibi krystaly. nemám mliko \":(\"

Tibi krystaly jsou také báječné. Dají se použít na mnoho způsobů zeleninových i ovocných a stále máte ,,nové pítí ".
Houbička je fajn, nemám pocit, že by mi chybělo kravské mléko / toho jsem si užila hodně jako malá holka /. Kozí jej plně nahradí.

_________________
Příroda je mocná čarodějka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kombucha
PříspěvekNapsal: stř bře 10, 2010 8:22 am 
Offline

Registrován: pon bře 08, 2010 2:47 pm
Příspěvky: 74
Emidlo píše:
já poreferuji tibi krystaly. nemám mliko \":(\"

Navrhuji opět pohledat po netu a najdete určitě. ,,Vyrojilo" se jich spousty.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kombucha
PříspěvekNapsal: stř bře 10, 2010 9:16 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte bře 02, 2010 8:27 am
Příspěvky: 277
Emidlo píše:
Emidlo píše:
já poreferuji tibi krystaly. nemám mliko \":(\"

Navrhuji opět pohledat po netu a najdete určitě. ,,Vyrojilo" se jich spousty.

Koukám, že už si píšete i sama se sebou. Nudíte se ? \":twisted:\"

_________________
Příroda je mocná čarodějka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Kombucha
PříspěvekNapsal: čtv črc 14, 2011 11:55 am 
Offline

Registrován: úte čer 14, 2011 1:09 pm
Příspěvky: 35
četla jsem že Kombucha nesmí přijít do styku s kovem, myslíte si, že vadí když čaj vařím v nerezovém hrnci, nechám ho pak nadále vychladnout, chladnější naliju do plastové misky a když teplota čaje klesne pod 30 teprve pak liji do sklenice ke kombuchové násadě?
četla jsem, že je pro kombuchu a její růst lepší černý čaj...vadí když jsem na násadu použila směs černého a zeleného čaje 1:1? Je to druhý den od násady..tak doufám, že se mi kombucha podaří vypěstovat...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kombucha
PříspěvekNapsal: čtv črc 14, 2011 3:36 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 394
aerokh píše:
četla jsem že Kombucha nesmí přijít do styku s kovem, myslíte si, že vadí když čaj vařím v nerezovém hrnci, nechám ho pak nadále vychladnout, chladnější naliju do plastové misky a když teplota čaje klesne pod 30 teprve pak liji do sklenice ke kombuchové násadě?
četla jsem, že je pro kombuchu a její růst lepší černý čaj...vadí když jsem na násadu použila směs černého a zeleného čaje 1:1? Je to druhý den od násady..tak doufám, že se mi kombucha podaří vypěstovat...

Myslím, že pokud se ta kombucha přímo nedotkne kovu, tak nevadí v čem tu vodu na čaj vaříte, to by se musely do vody uvolnit částečky toho hrnce aby to vadilo \":-D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kombucha
PříspěvekNapsal: pát črc 15, 2011 8:39 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
aerokh píše:
četla jsem že Kombucha nesmí přijít do styku s kovem, myslíte si, že vadí když čaj vařím v nerezovém hrnci, nechám ho pak nadále vychladnout, chladnější naliju do plastové misky a když teplota čaje klesne pod 30 teprve pak liji do sklenice ke kombuchové násadě?
četla jsem, že je pro kombuchu a její růst lepší černý čaj...vadí když jsem na násadu použila směs černého a zeleného čaje 1:1? Je to druhý den od násady..tak doufám, že se mi kombucha podaří vypěstovat...

Ten jiný čaj určitě nevadí, ale osobně bych ten nerez na to nepoužíval, sice ji to ihned nezničí, ale určitě jí to také nebude dělat moc dobře. Do vody se totiž z nerezu stále něco uvolňuje, specielně čaj je dost agresivní a vytáhne toho asi docela dost, raději ten čaj dělejte ve skle, nebo ve smaltu.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 60 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz