Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte bře 19, 2024 10:30 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1419 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 95  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte úno 03, 2009 11:24 pm 
Offline

Registrován: sob led 03, 2009 5:54 pm
Příspěvky: 5
Jardo udělal jsem co jste mi poradil, dostal jsem se na odšťavnovač CHAMPION,ale nemůžu se dostat v bevitalu na nabídku Green star 2000, 3000, jsem rozhodnut si tento odšťavnovač zakoupit.Potřebuji se dostat do nabídky kde tento stroj naleznu.Poradíte?www.bevital.co.uk Karel Drlik.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř úno 04, 2009 9:22 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
charlie píše:
Jardo udělal jsem co jste mi poradil, dostal jsem se na odšťavnovač CHAMPION,ale nemůžu se dostat v bevitalu na nabídku Green star 2000, 3000, jsem rozhodnut si tento odšťavnovač zakoupit.Potřebuji se dostat do nabídky kde tento stroj naleznu.Poradíte?www.bevital.co.uk Karel Drlik.

Odšťavňovače Green star 2000, 3000 tato firma v nabídce nemá, ale je možné se dotázat zda je mohou zajistit a za jakou cenu. Já jsem vzhledem k ceně na místním trhu, doporučoval dvě varianty. Champion 2000+ Juicer, nebo Easy Health Angel, které firma dodává. Jak vidíte cena Championu 2000+ Juicer je o trochu lepší £249.00 a kvalita tohoto přístroje je velice dobrá. Jediné co neumí úplně dokonale jsou byliny, ale pokud se lisují například s mrkví tak to není žádný problém. Jedná se o legendární přístroj jehož kvality jsou nezpochybnitelné a o trochu výše na stejné stránce je Easy Health Angel, který mám já a mohu Vám potvrdit, že nic lepšího koupit nejde. Zaslání poštou není problém a ani neplatíte clo, je to z EU. Vždy musíte velice dobře porovnat, co vlastně od přístroje chcete, protože žádný univerzálně dokonalý na trhu není.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Green star 2000,3000
PříspěvekNapsal: ned úno 08, 2009 6:46 pm 
Offline

Registrován: pon led 26, 2009 7:40 pm
Příspěvky: 14
Zdravím! Našla jsem ještě jednu stránku, kde lze zakoupit odštavňovače champion a green star, a to dokonce o pár stovek levněji než na bevitalu, proto bych se s vámi o tuto informaci ráda podělila. Co se týče zakoupení odšťavňovače champion na bevitalu, dopadla jsem jak Baťa s dřevákama. Formulář pro objednávku mi nešel vyplnit, psalo mi to chybu v čísle kreditní karty...Nerozumím tomu proč...?Proto jsem se obrátila na prodejce písemně. Do menu "Contact us" jsem psala dvakrát zprávu, ale bohužel se mi nikdo za celých 14dní neozval. Momentálně nevím, co více mohu udělat. Zde naleznete ty juicery za levnější peníz http://www.herbalvine.org/health-care-p ... cessor.htm a rovněž mi nešlo úspěšně uzavřít kontrakt, tak jsem se opět pokusila o písemné spojení...Jestli odepíší to se neví, ale každopádně budu informovat... Co se týče samotného produktu, green strar je sice nabízen za 299liber, ale pokud zákazník postoupí do košíku, zjistí, že si účtují ještě za balné, což je celkem 340liber, čehož jsem si dříve bohužel zase nevšimla...i tak je to ale pořád pěkná cena. No, nicméně jsem jim psala mejl, kvůli platbě přístroje, protože s tím mám dodnes problém. Odpověď, která mi dnes přišla mě docela zmátla : prý mají poruchu na webových stránkách a mám se obrátit na ukjuicers.com ( link na produkty

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Green star 2000,3000
PříspěvekNapsal: úte úno 10, 2009 8:31 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
[quote="léňa_87":ntf92vbt]Zdravím! Našla jsem ještě jednu stránku, kde lze zakoupit odštavňovače champion a green star, a to dokonce o pár stovek levněji než na bevitalu, proto bych se s vámi o tuto informaci ráda podělila. Co se týče zakoupení odšťavňovače champion na bevitalu, dopadla jsem jak Baťa s dřevákama. Formulář pro objednávku mi nešel vyplnit, psalo mi to chybu v čísle kreditní karty...Nerozumím tomu proč...?Proto jsem se obrátila na prodejce písemně. Do menu "Contact us" jsem psala dvakrát zprávu, ale bohužel se mi nikdo za celých 14dní neozval. Momentálně nevím, co více mohu udělat. Zde naleznete ty juicery za levnější peníz http://www.herbalvine.org/health-care-p ... cessor.htm a rovněž mi nešlo úspěšně uzavřít kontrakt, tak jsem se opět pokusila o písemné spojení...Jestli odepíší to se neví, ale každopádně budu informovat... Co se týče samotného produktu, green strar je sice nabízen za 299liber, ale pokud zákazník postoupí do košíku, zjistí, že si účtují ještě za balné, což je celkem 340liber, čehož jsem si dříve bohužel zase nevšimla...i tak je to ale pořád pěkná cena. No, nicméně jsem jim psala mejl, kvůli platbě přístroje, protože s tím mám dodnes problém. Odpověď, která mi dnes přišla mě docela zmátla : prý mají poruchu na webových stránkách a mám se obrátit na ukjuicers.com ( link na produkty

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Platba jucier
PříspěvekNapsal: stř úno 18, 2009 9:59 pm 
Offline

Registrován: sob led 03, 2009 5:54 pm
Příspěvky: 5
Zdravím Vás, Jardo. Mám mnoho otázek na zdravotní téma, ale co je nejvíce akutní v současné chvíli, jakým způsobem zaplatit ANGEL jucier v BEVITALU - přislušný tiskopis ukazuje jen platbu kartou, není mi známo zda kartu VISA ELEKTRON, je možné použít v internetovém obchodě v Británii? Moje banka platbu kartou provede, ale otázkou zůstává, zda jí BEVITAL příjme. Nerad tímto obtěžuji, ale chci mít problém s odšťavnovačem vyřešen, abych se mohl plně věnovat ozdravným postupům. Karel Drlík


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: platba jucier
PříspěvekNapsal: čtv úno 19, 2009 8:52 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
charlie píše:
Zdravím Vás, Jardo. Mám mnoho otázek na zdravotní téma, ale co je nejvíce akutní v současné chvíli, jakým způsobem zaplatit ANGEL jucier v BEVITALU - přislušný tiskopis ukazuje jen platbu kartou, není mi známo zda kartu VISA ELEKTRON, je možné použít v internetovém obchodě v Británii? Moje banka platbu kartou provede, ale otázkou zůstává, zda jí BEVITAL příjme. Nerad tímto obtěžuji, ale chci mít problém s odšťavnovačem vyřešen, abych se mohl plně věnovat ozdravným postupům. Karel Drlík

Tento problém, jsem zde již řešil a je třeba více pročíst ostatní témata. Pro členku léňa_87 popisuji veškeré peripetie okolo nákupu odšťavňovače ze zahraničí v tématu (Křečové žíly již v dospívání ), z čehož je jasné, že Bevital cizí karty nebere a platbu je třeba vykorespondovat a realizovat uvedeným postupem. Jak jsem již psal kreditní kartu berou jen anglickou, ale není problém zaplatit zboží předem, bankovním příkazem z účtu, nebo na přepážce, kde vložíte hotovost v Kč. Také jsem se tohoto postupu bál, ale jinak to nešlo a nakonec s tím nevznikl žádný problém. Oni Vám zašlou částku k zaplacení ve zvolené zahraniční měně, pokud o to požádáte a samozřejmě je výhoda, že tento postup umožňuje platbu v Kč. Dopravné je snad v ceně, ale raději se zeptejte, to už si přesně nepamatuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: platba virtuální kreditní kartou
PříspěvekNapsal: pát úno 20, 2009 7:43 pm 
Offline

Registrován: pon led 26, 2009 7:40 pm
Příspěvky: 14
Zdravím, ano s platbou je opravdu problém, prošla jsem tím i já. Že berou jen anglickou kartu není pravda, zajděte si do banky, řekněte že chcete virtuální platební kartu pro bezpečnou platbu na internetu. S touto kartou budete moci snadno hlavně bezpečně nakupovat všude na internetu, tudíž i z VB(tuto informaci mi sdělili 2 nezávislý bankovní poradci). Při platbě, resp. vyplňování objednacího formuláře nebyl problém, platba prošla díky speciálnímu číslu virtuální kreditní karty. Pokusy o komunikaci byly k ničemu, psala jsem 2 maily, ani na jeden neodpověděli (samozřejmě jsem psala anglicky). Zatím je komunikace na hluché úrovni, neposlali ani potvrzující e-mail, pouze jsem měla jeden nepřijatý hovor s předčíslím +441...jestli platí pro VB nevím...takže odšťavňovač zatím nemám


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: platba virtuální kreditní kartou
PříspěvekNapsal: pát úno 20, 2009 8:41 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
léňa_87 píše:
Zdravím, ano s platbou je opravdu problém, prošla jsem tím i já. Že berou jen anglickou kartu není pravda, zajděte si do banky, řekněte že chcete virtuální platební kartu pro bezpečnou platbu na internetu. S touto kartou budete moci snadno hlavně bezpečně nakupovat všude na internetu, tudíž i z VB(tuto informaci mi sdělili 2 nezávislý bankovní poradci). Při platbě, resp. vyplňování objednacího formuláře nebyl problém, platba prošla díky speciálnímu číslu virtuální kreditní karty. Pokusy o komunikaci byly k ničemu, psala jsem 2 maily, ani na jeden neodpověděli (samozřejmě jsem psala anglicky). Zatím je komunikace na hluché úrovni, neposlali ani potvrzující e-mail, pouze jsem měla jeden nepřijatý hovor s předčíslím +441...jestli platí pro VB nevím...takže odšťavňovač zatím nemám

Nechápu proč se nyní v době krize, kdy každý je rád, že vůbec něco prodá, chovají tak jak popisujete. Pokusit se o platbu virtuální platební kartou, pro bezpečnou platbu na internetu mě nenapadlo a jak zareagují neposoudím. Já jsem po delším dohadování zaplatil předem převodem z banky, protože jiný způsob platby stále odmítali. Jsou velice konzervativní a nevím zda budou reagovat tak, jak Vás informovali naši bankovní poradci. Dle mého názoru se spíše jedná o momentální nedostatek požadovaného zboží.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Platba jucier
PříspěvekNapsal: úte bře 03, 2009 2:43 pm 
Offline

Registrován: pon led 26, 2009 7:40 pm
Příspěvky: 14
Ahoj, zdravím Vás! Platba juiceru se stále vleče, ale pozitivní zprávou je, že mi již volali na telefon a domlouvali jsme se, že mi pošlou jejich bankovní spojení na mail, abych mohla platbu konečně dokončit. Přestože mají moji správnou e-mailovou adresu, zatím ani po týdnu jsem se ničeho nedočkala. Včera večer mi ale opět volali, ale byla jsem ve vaně, tak jsem to nevzala a když jsem volala z5, už to nikdo nebral. Telefonní číslo je +441 707 649 033. To jen tak pro zajímavost. Pane Zajíčku, mám na Vás další malou otázku. Já si totiž nejsem jistá, jestli je ten champion 2000 úplně dobrá volba...a to po zhlédnutí videa na youtube, přesněji řečeno pasáž kolem 4. minuty : http://www.youtube.com/watch?v=AFhVogJ7Eh0
Asi to je dobrý odšťavňovač (z 1kg mrkve odšťaví 0,55 litru šťávy a když se to prožene strojem ještě jednou, je z toho 0,65l nebo tak nějak)...Co je blbý, že asi opravdu zvládá jen úzkou škálu zelenin \":(\" ...To asi nemá cenu moc rozebírat, Angel je pro mě už moc drahý.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Platba jucier
PříspěvekNapsal: úte bře 03, 2009 7:56 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
léňa_87 píše:
Ahoj, zdravím Vás! Platba juiceru se stále vleče, ale pozitivní zprávou je, že mi již volali na telefon a domlouvali jsme se, že mi pošlou jejich bankovní spojení na mail, abych mohla platbu konečně dokončit. Přestože mají moji správnou e-mailovou adresu, zatím ani po týdnu jsem se ničeho nedočkala. Včera večer mi ale opět volali, ale byla jsem ve vaně, tak jsem to nevzala a když jsem volala z5, už to nikdo nebral. Telefonní číslo je +441 707 649 033. To jen tak pro zajímavost. Pane Zajíčku, mám na Vás další malou otázku. Já si totiž nejsem jistá, jestli je ten champion 2000 úplně dobrá volba...a to po zhlédnutí videa na youtube, přesněji řečeno pasáž kolem 4. minuty : http://www.youtube.com/watch?v=AFhVogJ7Eh0
Asi to je dobrý odšťavňovač (z 1kg mrkve odšťaví 0,55 litru šťávy a když se to prožene strojem ještě jednou, je z toho 0,65l nebo tak nějak)...Co je blbý, že asi opravdu zvládá jen úzkou škálu zelenin \":(\" ...To asi nemá cenu moc rozebírat, Angel je pro mě už moc drahý.

Vidíte, takhle jsem dosud nikdy Champion 2000 pracovat neviděl, je to velice zajímavé a mohu Vám potvrdit, že Angel juicer tak rychlý určitě není, ale zase to dokáže podstatně lépe vyždímat. Již z počátku našeho kontaktu, jsem Vám psal, že Champion 2000 není ideální řešení, ale přijatelný kompromis tím, že jde o legendární přístroj, jehož kvality jsou nezpochybnitelné. Jedná se ovšem, již o poměrně staré řešení, které je dnes v mnoha směrech překonáno. Nicméně se stále domnívám, že vzhledem k velice přijatelné ceně, to není zase tak špatný přístroj i když je již koncepčně rozhodně překonaný. Mnoho nově vyvinutých přístrojů i podstatně dražších, nenabízí bohužel ani podobné možnosti. Minule jsem Vám v jedné odpovědi doporučoval to, že přesně Vám na dotaz, co všechno uvedený přístroj umí, nebo neumí, rádi odpoví místní prodejci, kterých si na internetu snadno najdete veliké množství z různých měst a většinou se nebrání ani předvedení přístroje. Není nic lepšího, než předpokládané druhy zpracovávaných plodin vzít s sebou, zkusit je odšťavnit v prodejně, pak říci, že si to ještě rozmyslíte a je to.
Jediné skutečně dokonalé řešení je bohužel podstatně dražší a bude potřeba sáhnout do kategorie dvou hřídelových lisů, které opravdu zvládnou téměř vše. Jako rozlišení musíte v popisu funkce přístroje nalézt "Způsob odšťavňování: lis (twin gear)", toto označení mnoho typů přístrojů bohužel nemá, ale je to jediná možnost, jak mít přístroj, který je téměř nezničitelný. Jako extrém možností uvedu, že moje 10 letá dcera, na mém Angel juiceru "odšťavnila" dokonce nerezový nůž, ten ho asi 15 mm nastříhal na 3 mm kousky a pak se zasekl. Docela mě tím vytočila, protože jsem se domníval, že budu muset shánět nový přístroj, ale po lehkém reverzu otáček, jsem nástavec sundal a rozebral, kusy nože vyšťoural šroubovákem a s údivem zjistil, že až na nepodstatné škrábance se soukolí nijak neponičilo a po 10 minutách se vesele odšťavňovalo dál, jako by se nic nestalo. To podle mého názoru dokazuje, že jsem opravdu peníze nevyhodil zbytečně a vysoká cena se v tomto případě jeví jako vítězství, protože toto by většina přístrojů patrně neustála bez vážnější újmy.
Budete muset popřemýšlet, zda volit kompromis a laborovat s kombinacemi jednotlivých surovin, které samotné Champion 2000 odšťavňit neumí, s něčím co umí a nebo koupit dražší přístroj. Vždy to není nutné a jako příklad uvedu, že Angel juicer také teoreticky neumí odšťavňovat suchý mák a dodavatelé před tím vyloženě varují, aby se neroztrhlo sítko. Já sypu mák přímo při odšťavňování k mrkvi a teče mi vynikající mrkvovo makové mléko, sítko je stále dobré a nezdá se, že by mu to nějak vadilo. Jak vidíte tak zdravý selský rozum a ono to možná půjde i když ostatní tvrdí, že to není možné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Zkušenosti s odšťavňovači
PříspěvekNapsal: pon bře 23, 2009 7:03 pm 
Offline

Registrován: pon bře 23, 2009 6:32 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den,

chtěla bych si pořídit odšťavňovač (šnekový) na zeleninové a ovocné šťávy.
Máte někdo zkušenosti s ručním Z star manual? Má smysl pořizovat ruční lis pro každodenní výrobu cca 1l šťávy? (abych se neumlela...)
Kvalitní šnekové elektrické přístroje mají spoustu funkcí, které bych nevyužila.
Díky předem
Dáša


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenosti s odšťavňovači
PříspěvekNapsal: pon bře 23, 2009 10:11 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
adlit píše:
Dobrý den,

chtěla bych si pořídit odšťavňovač (šnekový) na zeleninové a ovocné šťávy.
Máte někdo zkušenosti s ručním Z star manual? Má smysl pořizovat ruční lis pro každodenní výrobu cca 1l šťávy? (abych se neumlela...)
Kvalitní šnekové elektrické přístroje mají spoustu funkcí, které bych nevyužila.
Díky předem
Dáša

Uvedený ruční odšťavňovač neznám, ale mohu popsat své někdejší zkušenosti s použitím ručního mlýnku na mák. Pokud zcela pominu velký problém, že jej není v moderní kuchyni kam přidělat a musel jsem kvůli tomu vyrobit vysouvací desku, pod deskou stolu, tak ani já, ani manželka, jsme nikdy nechtěli mák mlít a rádi jsme to přenechávali tomu druhému. Bylo to velice namáhavé a po 15 minutách točení, mohla člověku upadnout ruka. Mlýnek se navíc stále uvolňoval z uvedené desky, až to vyřešila manželka. Tak dobře, pomocí vařečky, utáhla šroub v držáku, až litina praskla a mlýnek byl konečně zničený. Poté jsme nějakou dobu mleli mák v mixéru a zničili i mixér. Teprve po koupení drahého odšťavňovače je klid. Tento přístroj sice mák neumele, ale dvou hřídelový šroubový lis, vyrobí rovnou makovo mrkvové mléko, které je mimořádně chutné, zdravé, lehce vstřebatelné a hlavně je to naprosto bez námahy. Dnes by mě ani nenapadlo točit kličkou a zastávám naopak názor, že je potřeba si velice dobře prostudovat, co který přístroj umí, sledovat hlavně výtěžnost šťávy z 1 kg výchozí suroviny a počítat, co vlastně nevyždímá a co tedy vyhodím. Potom zjistíte, že je nesmysl na přístroji šetřit a vlastně nejlevnější a nejvhodnější je v konečném výpočtu zpravidla ten nejdražší. Například mě se každý rok povede ušetřit na vstupních surovinách, díky mimořádně drahému přístroji, tak 20 – 25 tisíc korun a to není zrovna zanedbatelné. Pokud se týká funkcí, tak ten můj má tři tlačítka, dopředu, dozadu a stop. Dle mého názoru, nic složitého se tedy nekoná a ovládat ho musí každý již za dvě minuty od vybalení.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenosti s odšťavňovači
PříspěvekNapsal: stř bře 25, 2009 10:19 pm 
Offline

Registrován: ned bře 08, 2009 8:36 pm
Příspěvky: 6
Zdravím Vás,
zajímal by mne Váš názor na elektické odšťavňovače. Předběžně jsem již vybral typ Oscar VitalMax (někde je prodáván pod označením Omega 8004), což je jednohřídelový plastový šnek, poměrně kvalitní konstrukce a údajně jednoduchá údržba (mytí) po použití, ale pravděpodobně nedokáže tak dobře zpracovat byliny a ořechy, popř.mák jako druhý o kterém uvažuji, a tím je Angel Juicer. Ten je dvouhřídelový (twin gear) s lepší výtěžností šťávy a kvalitním zpracováním tuhé zeleniny, bylin a semen, ale někde jsem četl že zase má problémy s citrusovými plody (hodně se zanáší šneky) a čištění je údajně také poněkud obtížnější. Každy je lepší na něco jiného a vlastnit oba je asi přepych,už s ohledem na celkovou cenu. Který byste volil pro standardní zpracování zeleniny a ovoce ? S ohledem na skutečnost, že v této oblasti začínám, nedokážu sám stanovit priority stran druhů zeleniny a ovoce, které budu zpracovávat. Oba typy které uvádím jsou v prodeji i v ČR. http://www.odstavnovace.cz/shop/index.php loc=odstavnovace&subsection=odst-dom
Předem dík za Váš názor


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenosti s odšťavňovači
PříspěvekNapsal: stř bře 25, 2009 10:37 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
Prokop píše:
Zdravím Vás,
zajímal by mne Váš názor na elektické odšťavňovače. Předběžně jsem již vybral typ Oscar VitalMax (někde je prodáván pod označením Omega 8004), což je jednohřídelový plastový šnek, poměrně kvalitní konstrukce a údajně jednoduchá údržba (mytí) po použití, ale pravděpodobně nedokáže tak dobře zpracovat byliny a ořechy, popř.mák jako druhý o kterém uvažuji, a tím je Angel Juicer. Ten je dvouhřídelový (twin gear) s lepší výtěžností šťávy a kvalitním zpracováním tuhé zeleniny, bylin a semen, ale někde jsem četl že zase má problémy s citrusovými plody (hodně se zanáší šneky) a čištění je údajně také poněkud obtížnější. Každy je lepší na něco jiného a vlastnit oba je asi přepych,už s ohledem na celkovou cenu. Který byste volil pro standardní zpracování zeleniny a ovoce ? S ohledem na skutečnost, že v této oblasti začínám, nedokážu sám stanovit priority stran druhů zeleniny a ovoce, které budu zpracovávat. Oba typy které uvádím jsou v prodeji i v ČR. http://www.odstavnovace.cz/shop/index.php loc=odstavnovace&subsection=odst-dom
Předem dík za Váš názor

Uvedenou firmu a její nabídku dobře znám. Sám mám Angel Juicer a mohu říci, že nic lepšího z hlediska výtěžnosti surovin, koupit nejde. Pomeranče, ananas a obecně velmi šťavnaté plodiny mu dělají trochu problém, ale pokud mezi pomeranče, sem tam strčím mrkev, tak jede jak dráha a žádné potíže s tím nemám. Je to jenom o pochopení, co mu dělá dobře a vyhovět jeho možnostem. Je prakticky nezničitelný a jak zde již někde píšu, moje dcera na něm "odšťavnila" i nerezový nůž a vydržel to. O zanášení šneků nic nevím, asi jsem si nevšiml, ale i velice lepivé produkty, jako namočený oves a nebo třeba dýňové semínko, zpracuje bez potíží, co se týká mytí, tak to zabere tak 5 minut, když už dělám pouze ty nezbytně nutné úkony a nešlechtím sítka zbytečně moc důkladně, což je stejně k ničemu. Omegu 8004 jsem přímo neviděl, ale jeden z mých pacientů ji má a je s ní spokojen. Já jsem se při nákupu řídil hlavně výtěžností a v tomto je Angel Juicer zcela nepřekonatelný. Koupil jsem ho od anglické firmy a celý postup je na tomto fóru již důkladně probírán, tak to pořádně pročtěte a uvidíte, co je pro Vás nejlepší.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Nákup Angel juiceru
PříspěvekNapsal: pon dub 20, 2009 8:30 pm 
Offline

Registrován: sob led 03, 2009 5:54 pm
Příspěvky: 5
Objednal jsem s úředníkem v bance a vyplnil objednávací tiskopis. A v ČSOB jsem zaplatil kartou Visa elektronik. Za tři dny byla platba s převodem na anglické Libry provedena cena byla 679 liber, což bylo 22 450Kč,- vzhledem ke klesajícímu kurzu koruny výhoda nebyla již tak efektní jako v loňském létě, ale vyšlo to přesto o 2000Kč,- levněj než unás. Unás za tento odšťavňovač zaplatíme 24 450Kč,- . K odšťavňovači bylo přibaleno: speciální utěrka, kniha popisující příznivé účinky ovocných a zeleninových štáv z pohledu lékaře (bohužel v angličtině)... a výstižný návod na obsluhu. Měsíc jsem čekal zda balík z Anglie dojde, nebo ne. A jsem přesvědčen o solidnosti firmy Bevital.co.uk . Odšťavňovač pracuje bezvadně, ždímá mrkev jablka, červenou řepu a jiné další plody velice dobře. Nelituji toho, že jsem si vybral cenově dražší odšťavňovač. Jsem přesvědčen, že se brzy zaplatí a děkuji panu Zajíčkovi za dobrou radu.
Karel


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1419 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 95  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz