Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte bře 19, 2024 9:42 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 80 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kotvičník zemní
PříspěvekNapsal: ned kvě 26, 2013 1:53 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
mildaso píše:
Měsíc už užívám zázračný kotvičník a je to hodně znát.Opomenout nemohu mimo jiné i větší sexuální aktivitu.Mé tělo se mi zdá pevnější a více poslouchá.Jsem čilejší a únavy jsou pryč.Pracuji v podzemí už 25 let a i v tom dost nelidském prostředí pociťuji vliv této bylinky.Skoro denně musím vyšlapat v horku 27-30 stupňů a prachu kilometr kopce se stoupáním cca 13 stupňů...což jsem před používáním byliny musel tak sedmkrát odpočívat a dnes to vyjdu na dvakrát až třikrát.Jediné negativum vidím v tom...že to nemohu dát manželce...to bych asi nestíhal \":lol:\" .Jinak mohu jen vřele doporučit.

To je opravdu test v terénu a ten nahradí jak vidno i složité studie.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kotvičník zemní
PříspěvekNapsal: ned kvě 26, 2013 1:56 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
michal84 píše:
Nejak som úplne nepochytil to dávkovanie v prípate užívania samotnej pomletej bilinky tak by som si to chcel overiť.
Nemám doma presnú váhu tak sa chcem spýtať, je v pohode užívať 3-krát denne jednu čajovú lžičku jemne namletého konvičníku?
Alebo radšej "iba" 3-krát kávová lžička?

Vďaka

Ani jednu vaši lžičku jsem neviděl a netuším kolik na ni nabíráte, to je pak čiré jasnovidectví, prostě udejte váhu, nebo objem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kotvičník zemní
PříspěvekNapsal: ned zář 01, 2013 8:56 am 
Offline

Registrován: ned kvě 08, 2011 6:38 am
Příspěvky: 29
Jarda píše:
Ani jednu vaši lžičku jsem neviděl a netuším kolik na ni nabíráte, to je pak čiré jasnovidectví, prostě udejte váhu, nebo objem.

Takže zarovnaná lžička má objem 3,3ml \":)\"

Stačí takto zarovnanú ližičku užívať 3-krát denne?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kotvičník zemní
PříspěvekNapsal: sob lis 02, 2013 5:52 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
michal84 píše:
Takže zarovnaná lžička má objem 3,3ml \":)\"

Stačí takto zarovnanú ližičku užívať 3-krát denne?

Tak fungovat to bude, ale běžně se bere i polévková lžíce a to je cca 8 ml.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kotvičník zemní
PříspěvekNapsal: sob bře 29, 2014 11:02 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 22, 2012 2:15 pm
Příspěvky: 160
Jarda píše:
Tak fungovat to bude, ale běžně se bere i polévková lžíce a to je cca 8 ml.

1 polievkova l. namleteho kotvicnika resp. 8 ml - 1 krat denne ??


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kotvičník zemní
PříspěvekNapsal: ned dub 13, 2014 10:56 am 
Offline

Registrován: ned říj 13, 2013 10:25 am
Příspěvky: 4
Hezkou neděli,
chci se zeptat - může užívání kotvičníku ovlivnit menstruační cyklus? Je mi 21 a začala jsem kotvičník užívat kvůli srovnání hormonů, teď se ale nedostavila menstruace, která je jinak pravidelná. Žádné jiné léky neberu. Děkuji za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kotvičník zemní
PříspěvekNapsal: pon dub 14, 2014 11:31 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
dushan74 píše:
1 polievkova l. namleteho kotvicnika resp. 8 ml - 1 krat denne ??

Ano a možná i vícekrát, je třeba si účinky odzkoušet, každý reaguje trochu jinak.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kotvičník zemní
PříspěvekNapsal: pon dub 14, 2014 11:33 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
juice píše:
Hezkou neděli,
chci se zeptat - může užívání kotvičníku ovlivnit menstruační cyklus? Je mi 21 a začala jsem kotvičník užívat kvůli srovnání hormonů, teď se ale nedostavila menstruace, která je jinak pravidelná. Žádné jiné léky neberu. Děkuji za odpověď.

Tak asi ano i když nejde o naprosto běžný jev, ovšem předpokládám, že stav se po nějaké době sám upraví do normálu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kotvičník zemní
PříspěvekNapsal: pon čer 23, 2014 7:16 pm 
Offline

Registrován: pon čer 23, 2014 6:27 pm
Příspěvky: 1
Ahoj Jardo.Bydlim kousek od Poděbrad, mohl by jsi mi zde doporučit kvalitní zdroj kotvičníku nebo tip na někoho od koho bereš sám? A ještě dotaz, dá se něčím zesílit účinek kotvičníku, skombinovat s něčím? Díky za tip.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kotvičník zemní
PříspěvekNapsal: pon čer 23, 2014 8:29 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 22, 2012 2:15 pm
Příspěvky: 160
rad10 píše:
Ahoj Jardo.Bydlim kousek od Poděbrad, mohl by jsi mi zde doporučit kvalitní zdroj kotvičníku nebo tip na někoho od koho bereš sám? A ještě dotaz, dá se něčím zesílit účinek kotvičníku, skombinovat s něčím? Díky za tip.

Skombinuj to z korenom Maca peruanska \":wink:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kotvičník zemní
PříspěvekNapsal: sob čer 28, 2014 6:54 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
rad10 píše:
Ahoj Jardo.Bydlim kousek od Poděbrad, mohl by jsi mi zde doporučit kvalitní zdroj kotvičníku nebo tip na někoho od koho bereš sám? A ještě dotaz, dá se něčím zesílit účinek kotvičníku, skombinovat s něčím? Díky za tip.

Pokud jde o kombinaci ke zvýšení účinků, tak dobře radí člen dushan74 a jinak není problém se zde pro kotvičník zastavit, je uveden v nabídce zboží na konci fóra a mám ho skladem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kotvičník zemní
PříspěvekNapsal: čtv črc 03, 2014 12:23 am 
Offline

Registrován: čtv črc 03, 2014 12:11 am
Příspěvky: 1
Dobrý den,
zajímá mě, jestli se Kotvičník zemní může užívat zároveň s těmito bylinkami: Třezalka,Kozlík lékařský,Dobromysl,Meduňka,Andělika lékařská,Máta peprná, Levandule, Chmel, Srdečník,Mučenka pletní, Catuaba,Rooibos zelený,Lapacho, Gotu kola, Albície,Maral,Eleuterokok,Schizandra čínská, Rozchodnice růžová, Černý rybíz, MAJORÁNKA,VACHTA,ŘEBŘÍČEK,VRBOVKA,ROZMARÝN,HLOH,JMELÍ, KONDURANGO ??
Předem děkuji za odpověď! \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kotvičník zemní
PříspěvekNapsal: čtv črc 03, 2014 9:47 pm 
Offline

Registrován: ned bře 25, 2012 9:57 pm
Příspěvky: 501
Bydliště: NMnV
Ja som pri užívaní kotvičníku necítil nijaký účinok.
Dosť sa u nás pestujú rôzne rastliny ktoré majú overené účinky a pochádzajú buď z Peru, z Číny Mexika a rôzne. No som presvedčený že účinok sa pri takýchto u nás pestovaných dostaviť nemôže lebo u nás nemôžu obsahovať určité prvky ktoré sa u nás proste nevyskytujú. Myslím že rastlina obsahuje niektoré dôležité účinné látky len keď je pestovaná v pôvodnom prostredí. Ani Aloe pestované napr. vo Švajčiarsku na farmách nemá účinok ako to z Mexika. Jednoducho je to k ničomu, u nás treba hľadať účinné látky v rastlinách ktoré sa u nás prirodzene vyskytujú. Inak je to len zbytočné vyhadzovanie peňazí. V Tatrách nenájdem Múmio ani keby som ho hľadal s lampášom na sv. Jána o polnoci. Ani kotvičník ktorý si pracne doma dopestujem nebude mať účinok ako ten s pôvodnej domoviny.

_________________
Prosím ctených mudrlantov aby na moje komentáre nereagovali.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kotvičník zemní
PříspěvekNapsal: ned črc 20, 2014 5:56 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
xpapinekx píše:
Dobrý den,
zajímá mě, jestli se Kotvičník zemní může užívat zároveň s těmito bylinkami: Třezalka,Kozlík lékařský,Dobromysl,Meduňka,Andělika lékařská,Máta peprná, Levandule, Chmel, Srdečník,Mučenka pletní, Catuaba,Rooibos zelený,Lapacho, Gotu kola, Albície,Maral,Eleuterokok,Schizandra čínská, Rozchodnice růžová, Černý rybíz, MAJORÁNKA,VACHTA,ŘEBŘÍČEK,VRBOVKA,ROZMARÝN,HLOH,JMELÍ, KONDURANGO ??
Předem děkuji za odpověď! \":)\"

Na to s jistotou odpovědět nedovedu, ale domnívám se že ano i když nechápu jak by jste to všechno do sebe najednou naládoval.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kotvičník zemní
PříspěvekNapsal: ned črc 20, 2014 6:01 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
Deane píše:
Ja som pri užívaní kotvičníku necítil nijaký účinok.
Dosť sa u nás pestujú rôzne rastliny ktoré majú overené účinky a pochádzajú buď z Peru, z Číny Mexika a rôzne. No som presvedčený že účinok sa pri takýchto u nás pestovaných dostaviť nemôže lebo u nás nemôžu obsahovať určité prvky ktoré sa u nás proste nevyskytujú. Myslím že rastlina obsahuje niektoré dôležité účinné látky len keď je pestovaná v pôvodnom prostredí. Ani Aloe pestované napr. vo Švajčiarsku na farmách nemá účinok ako to z Mexika. Jednoducho je to k ničomu, u nás treba hľadať účinné látky v rastlinách ktoré sa u nás prirodzene vyskytujú. Inak je to len zbytočné vyhadzovanie peňazí. V Tatrách nenájdem Múmio ani keby som ho hľadal s lampášom na sv. Jána o polnoci. Ani kotvičník ktorý si pracne doma dopestujem nebude mať účinok ako ten s pôvodnej domoviny.

Tak v dost věcech máte pravdu, nicméně zrovna kotvičník se zde pěstovat určitě dá a funguje dobře.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 80 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz