Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 12:14 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 164 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: hlen v krku
PříspěvekNapsal: úte lis 20, 2012 6:28 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 01, 2011 7:36 pm
Příspěvky: 46
Bydliště: Košice
Jarda píše:
Vyzkoušejte pravidelné čištění střeva, to má na uvedený problém zásadní vliv.

dakujem za radu pan Zajicek, onedlho nastastie budem mat dost casu pre seba tak nasadim MMS a dam si sanku. potom nasadim dalsie ocisty. tesim sa na to.
zatial pijem stavy(omega juicer, dufam ze vymenim za angel juicer \":)\" a davam si urinonalevy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Zahlenění a knedlík v krku
PříspěvekNapsal: úte pro 04, 2012 11:29 am 
Offline

Registrován: úte pro 04, 2012 11:18 am
Příspěvky: 4
Dobrý den \":)\"
Chtěla bych se zeptat, co mám dělat, když už asi 2 roky mám knedlík v krku, spousty soplů(hlenů), který mi tečou do krku, mývám jednou za 2 roky zánět kdekoliv v těle (on mi putuje). Vytrhly mi už krční i nosní mandle, ani jedno nepomohlo. Úplně strašný pocit to je, když chci knedlíka polknout, ale nejdete je to:( He to trašně otravný, na ORL mi nic nezjistili a na alergologii taky ne \":(\" jsem z toho už špatná \":(\" každý den piji různé bylinné čeja, k tomu mám tinktury lichořeřišnice a echinaceli, jím hodně ovoce a zeleniny, tak nevím, kde je problém, připadám si jak Pandořina schránka \":(\" a k tomu, já si hleny vytahuji z krku a někdy jsou i takový střebrno šedý, mám z toho strach \":(\" a ještě co je úplně na prd, když sportuji anebo mám nějakou aktivitu i třeba se hodně směji, stáhne se mi dýchací trubice a hodně špatně se mi dýchá a knedlík v krku se mi zvšetší,,, jestli se tu najde člověk, který by mě pomohl, poradil,, tak mu snad i pošlů domů kytku, už to travá strašně dlouho a je to hodně nepříjemné ....... Předem děkuji za rady,, mějte se hezky \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zahlenění a knedlík v krku
PříspěvekNapsal: úte pro 04, 2012 2:52 pm 
Offline

Registrován: pon dub 16, 2012 7:35 pm
Příspěvky: 115
adoslavek píše:
Dobrý den \":)\"
Chtěla bych se zeptat, co mám dělat, když už asi 2 roky mám knedlík v krku, spousty soplů(hlenů), který mi tečou do krku, mývám jednou za 2 roky zánět kdekoliv v těle (on mi putuje). ....

Trošku zapátrejte na těchto stránkách - k zahlenění je toho tady spoustu. Lze využít tlačítko "Hledat" v horním pravém rohu.
A taky začít čistit střeva.

_________________
Ani v česneku není dost česneku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zahlenění a knedlík v krku
PříspěvekNapsal: úte pro 04, 2012 9:01 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
nenašli ti ani zlatého stafylokoka?

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zahlenění a knedlík v krku
PříspěvekNapsal: stř pro 05, 2012 11:16 pm 
Offline

Registrován: úte pro 04, 2012 11:18 am
Příspěvky: 4
jojo našli i jsem ho různě přelečovala. Ale prej ho tam jakoby furt mám ....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zahlenění a knedlík v krku
PříspěvekNapsal: čtv pro 06, 2012 4:15 pm 
Offline

Registrován: úte dub 03, 2012 5:11 pm
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha
Mě na odhlenění pomáhá, když na ráno na lačno vypiju sklenku vody s jablečným octem (třeba lžice nebo dvě, podle odvahy \":)\" A ještě na celkové pročištění dýchacích cest, když teda nejsem k tomu nemocný, mi skvěle funguje sauna či pára v kombinaci se studenou sprchou, tak dvě tři kola (pára-sprcha-pára-sprcha) a vždy odcházím s nosem i krkem čistým. Nehledě na tu spoustu endorfinů \":)\"

Jinak obecně co jsem četl na tomto foru, tak příčina zahlenění bývá ve střevech, takže se zaměřit na čištění střev a stravu, která je nezatěžuje... o tom tady lze číst dny...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zahlenění a knedlík v krku
PříspěvekNapsal: čtv pro 06, 2012 8:37 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
adoslavek píše:
jojo našli i jsem ho různě přelečovala. Ale prej ho tam jakoby furt mám ....

aha. tak jsme doma. zlatý stafylokok - ten samozřejmě způsobuje hleny tekoucí po zadní straně hrdla,
možná máš i kožní záněty - nebo taky ne... zbavit se ho bez antibiotik není moc lehký, protože je to
obzvlášť odolná mrcha.
někomu dobře zabírá kloktání šalvěje, ale klidně i pětkrát denně, vytrvale, pořád, třeba 14 dnů až měsíc.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zahlenění a knedlík v krku
PříspěvekNapsal: sob pro 08, 2012 9:40 am 
Offline

Registrován: úte pro 04, 2012 11:18 am
Příspěvky: 4
Děkuji moc za rady \":)\" vyzkouším \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zahlenění a knedlík v krku
PříspěvekNapsal: úte pro 18, 2012 10:10 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
adoslavek píše:
Dobrý den \":)\"
Chtěla bych se zeptat, co mám dělat, když už asi 2 roky mám knedlík v krku, spousty soplů(hlenů), který mi tečou do krku, mývám jednou za 2 roky zánět kdekoliv v těle (on mi putuje). Vytrhly mi už krční i nosní mandle, ani jedno nepomohlo. Úplně strašný pocit to je, když chci knedlíka polknout, ale nejdete je to:( He to trašně otravný, na ORL mi nic nezjistili a na alergologii taky ne \":(\" jsem z toho už špatná \":(\" každý den piji různé bylinné čeja, k tomu mám tinktury lichořeřišnice a echinaceli, jím hodně ovoce a zeleniny, tak nevím, kde je problém, připadám si jak Pandořina schránka \":(\" a k tomu, já si hleny vytahuji z krku a někdy jsou i takový střebrno šedý, mám z toho strach \":(\" a ještě co je úplně na prd, když sportuji anebo mám nějakou aktivitu i třeba se hodně směji, stáhne se mi dýchací trubice a hodně špatně se mi dýchá a knedlík v krku se mi zvšetší,,, jestli se tu najde člověk, který by mě pomohl, poradil,, tak mu snad i pošlů domů kytku, už to travá strašně dlouho a je to hodně nepříjemné ....... Předem děkuji za rady,, mějte se hezky \":)\"

Tak odpovědí se vám dostalo docela dost a dobrých přičemž já bych se soustředil na ty střeva, jak píše správně členka Amy. Také si otestujte stav jódu a jako dobrý postup na jakoukoliv mrchu v krku je kloktání lugolovým roztokem, jde sice o náročnou disciplínu, ale neznám bacila, kterému by jód chutnal.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: zahlenění
PříspěvekNapsal: čtv dub 11, 2013 8:15 pm 
Offline

Registrován: pát úno 01, 2013 10:44 pm
Příspěvky: 20
Alex píše:
Zdravim,

ak sa mozem podelit o svoje skusenosti, tak momentalne koncim antiparazitalnu kuru s Palinou /Pelynek/ a mozem zodpovedne povedat, ze tolko hlienov co som vysmrkal-vykaslal pocas tychto 3 tyzdnov som nedal zo seba snad za cely zivot. Takze moj favorit na odhlienene je rozhodne palina. A to mam diagnostikovanu alergiu na palinu \":)\" Ked som ju prvykrat uzil tak reakcie boli dost silne sople a tak ale postupne sa to ukludnilo a teraz bez problemov dam 3x1 lyzicku. Mam pocit ze alergia je len odozva od parazitov ktore v tele ziju a reaguju na urcitu latku. Hlienov je uz menej aj sa mi ovela lepsie dycha. Rozmyslam ze za mesiac dva si to zopakujem a urcite je treba vynechat mliecne vyrobky a maso. To prve sa da ale tomu masu raz za tyzden neodolam \":)\" Ale zase podla mna staci do marinady dat nejaky pomlety klincek korenie a zazvor a nemalo by to byt nejake hrozne, okrem toho ze to prekysluje telo dlhsie ako ine potraviny.

Prosím, chtěla bych se zeptat, jestli po domácku vyrobený kefír z tibetské houby je také považován za mléčný výrobek a jestli se nemá užívat při zahleňování? Jana500


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zahlenění
PříspěvekNapsal: pát črc 05, 2013 9:56 am 
Offline

Registrován: pát črc 05, 2013 9:31 am
Příspěvky: 1
Dobry den.mam 30 rokov a mam problem v poslednej dobe so stolicou. Pred dvoma rokmi som mal stale upchaty nos , hlieny atd. Bol som na operacii nosoveho polypu a odvtedy mam nos a dychanie v poriadku. Mesiac dozadu som bol na kontrole a nos ok. Len stekajuce hlieny do hrdla ma stale trapia musim si casto odplut a kolko krat a aj napne ked si idem odplut a neviem co s tym. Dali mi nasonex ale zatial bez vyslefku. V poslednon tyzdni dvoch ale mavam trochu redsiu stolicu taku potrhanu a troska kasovitu aj a bez zapachu. Zapchy a prujem nemavam. Stolica kazde rano. Test na okultni krv. negativni, krvne testy ok, sono brucha ok, vysetrenie konecnika ok, akosi na to dost casto myslim. Moze to byt odozva stekajuceho hlienu do hrdla a ak ano co skusit na odhlienenie? Bol som aj u alergologika a alergiu nemam na nic.Dakujem.

Este jedna vec ma napadla asi tyzden a pol dozadu som bol na chate a tam sme v podstate pocas celeho dna popijali domace a 6 dni. Pijavam len prilezitostne a teraz som popil troska viac.Moze alkohol nejako podrazdit zaludok a potom dajme tomu tyzden mam zlu stolicu?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: zahlenění
PříspěvekNapsal: ned srp 18, 2013 5:17 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Jana500 píše:
Prosím, chtěla bych se zeptat, jestli po domácku vyrobený kefír z tibetské houby je také považován za mléčný výrobek a jestli se nemá užívat při zahleňování? Jana500

Tak mléčný výrobek to určitě je a bez vyzkoušení se stejně nedozvíte jak na vás účinkuje, někomu vyloženě vyhovuje a jinému vadí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zahlenění
PříspěvekNapsal: ned srp 18, 2013 5:22 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
[quote="Denisko9999":37ygdunh]Dobry den.mam 30 rokov a mam problem v poslednej dobe so stolicou. Pred dvoma rokmi som mal stale upchaty nos , hlieny atd. Bol som na operacii nosoveho polypu a odvtedy mam nos a dychanie v poriadku. Mesiac dozadu som bol na kontrole a nos ok. Len stekajuce hlieny do hrdla ma stale trapia musim si casto odplut a kolko krat a aj napne ked si idem odplut a neviem co s tym. Dali mi nasonex ale zatial bez vyslefku. V poslednon tyzdni dvoch ale mavam trochu redsiu stolicu taku potrhanu a troska kasovitu aj a bez zapachu. Zapchy a prujem nemavam. Stolica kazde rano. Test na okultni krv. negativni, krvne testy ok, sono brucha ok, vysetrenie konecnika ok, akosi na to dost casto myslim. Moze to byt odozva stekajuceho hlienu do hrdla a ak ano co skusit na odhlienenie? Bol som aj u alergologika a alergiu nemam na nic.Dakujem.

Este jedna vec ma napadla asi tyzden a pol dozadu som bol na chate a tam sme v podstate pocas celeho dna popijali domace a 6 dni. Pijavam len prilezitostne a teraz som popil troska viac.Moze alkohol nejako podrazdit zaludok a potom dajme tomu tyzden mam zlu stolicu?[/quote:37ygdunh]
Tak pokud jde o ty hleny, to je obráceně než se domníváte, prvotní je problém ve střevě a druhotné zahlenění, čili ač vám byla udělána všechna vyšetření s negativním výsledkem, stejně nějaký problém ve střevě máte a pokud ho vyřešíte, zmizí to zahlenění. Vydatné popíjení žaludku sice moc neprospívá, ale hlavní problém bude v játrech, těm jste asi moc nepomohl. Osobně bych vyčistil jak střeva, tak

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: zahlenění
PříspěvekNapsal: úte říj 29, 2013 11:23 am 
Offline

Registrován: úte říj 29, 2013 11:15 am
Příspěvky: 1
Dobrý den, prosím o radu. Udělala jsem si podle vašeho návodu 2 jaterní očisty v rozsahu 3 týdnů. Pravidelně provádím klystýry. Po druhé jaterní očistě se mi spustila velká bílá zahleněnost, stále vykašlávám, smrkám..hodně moc! Cítím se unavená a nešťastná. Mohou to být následky čištění jater, střev? Je to v pořádku a nechat tomu volný průběh? Děkuji Lucie


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: zahlenění
PříspěvekNapsal: stř říj 30, 2013 1:21 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
[quote="mikimi":28sp0nq5]Dobrý den, prosím o radu. Udělala jsem si podle vašeho návodu 2 jaterní očisty v rozsahu 3 týdnů. Pravidelně provádím klystýry. Po druhé jaterní očistě se mi spustila velká bílá zahleněnost, stále vykašlávám, smrkám..hodně moc! Cítím se unavená a nešťastná. Mohou to být následky čištění jater, střev? Je to v pořádku a nechat tomu volný průběh? Děkuji Lucie[/quote:28sp0nq5]
Ja mela to same a trvalo to cca mesic a myslim, ze je to dobre, ze se toho telo zbavuje
a take jsem k tomu zacla brat vit.C a Omega 3 \</div

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 164 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz