Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 12:29 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 268 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: úte kvě 26, 2015 5:08 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
Lubuš píše:
Fotr nenech se ukecat \":)\" jsem v tvých letech 52 před dvěma lety sem přešel na bezmasou stravu a bylo to mé nejlepší životní rozhodnutí tak přeju hodně zdaru.

.... \":roll:\" dobre, chlapci, kašlem na to........... Nebudem sa radšej montovať do všetkého.......

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: úte kvě 26, 2015 6:06 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 26, 2015 7:59 am
Příspěvky: 4
Lubuš píše:
Fotr nenech se ukecat \":)\" jsem v tvých letech 52 před dvěma lety sem přešel na bezmasou stravu a bylo to mé nejlepší životní rozhodnutí tak přeju hodně zdaru.

tož to mně potěšilo, a mimo bezmasové stravy ještě nějak pomáháš o své tělo pečovat?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: úte kvě 26, 2015 6:08 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 26, 2015 7:59 am
Příspěvky: 4
SemTamTuPrídem píše:
.... \":roll:\" dobre, chlapci, kašlem na to........... Nebudem sa radšej montovať do všetkého.......

dej nějaký příklad nebo dva tvého jednodenního chodu, nějak si to nedovedu představit, to je bez příloh?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: úte kvě 26, 2015 8:25 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
Fotr : 400g bravčového (či hovädzieho) od farmára (stehno), vážené v surovom stave, k tomu tak 220g masla (domáce), 100g mrazenej brokolice alebo inej zeleniny (mrazená zelenina je čerstvejšia)..... Himalájska soľ, koreniny........ a samozrejme vývar......Vyvarím to tak, aby to malo čo najmenší objem - aby vývaru ostalo málo.
A mám jedno jedlo dňa, ktoré zjem za 15-20 minút v pokoji, a už sa o jedlo nemusím starať \</div

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: stř kvě 27, 2015 2:05 pm 
Offline

Registrován: sob úno 22, 2014 4:41 pm
Příspěvky: 7
Fotr netlačil jsem nijak na pilu ale postupně jsem vyřadil mléčné výrobky jim jen tvrdé sýry,kefír , ráno urina přes den hořčík rozpuštěný do vody , občas msm-kolagen-céčko,piju kotvičník nepiju alkohol a hlavně se duševně a duchovně vzdělávam což dělá taky hodně ale ktomu musí tak nějak člověk jako hledač \":)\" tak nějak dojít sám dnešní doba už je ktomu docela otevřená a stačí se jen dívat kolem sebe něco se prostě děje s tímto světem hodně zdaru.
ps- zapomněl jsem že na samém začátku byla třítýdení kura mms dost náročná po těch letech nezřízeného života ale vyšlo ze mně mnoho bordelu .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: ned čer 14, 2015 10:16 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
fotr píše:
čtu a studuju, po roce opět tady, s jiným nickem, neboť původní jsem již ztratil.
Ale Teď už z odhodláním, že do toho jdu a to za každou cenu, nejraději už tento týden \":oops:\"

Předpřípravu na to mám, před rokem jsem dal přednost: Sankhapraksalana před tímto webem, za co se trošku omlouvám a pokusím se napravit \":roll:\"

vegetariánsky už se stravuju, spíše a přesněji vegansky a vitariánsky přes rok, ale mám neřesti.
Je jasné že večer před spánkem 1 - 2 piva 11* nebo 12* budu muset zrušit, nevadí, dobrých ušetřených 50.- Kč
nevím ale:
1. jestli je vhodné jíst domácí vejce, které k smrti zbožňuji a jsou 100% bio, jen ze žížal a z obilí (moje vlastní slepice)
2. moc špatně dodržuju pitný režim, piju strašně málo, pouze ráno půl litru teplé vody, pak už jen káva (tak 4x v průměru - kávu taky zruším komplet)

Rozhodl jsem se z těchto důvodů:
a) Sankhapraksalana ani zdravá strava nevyřešila můj problém se zažívacími problémy, kdy jsem pořád plný, nafouklý, přitom pravidelné ranní vyprazdňování po půlitru teplé vody funguje
b) vyšetření parazitů - výsledek jsem měl překvapivě výborný a lepší než má desetiletá dcera
c) rapidně se mi zhoršující zrak
d) ušní sluchovody - se mi loupe kúže až do krve a svědí to
e) zvyšující se bolesti pohybového aparátu

Je mi 55 a asi dostávám rozum a přichází strach, že po 27mi letech bych měl začít chodit doktorovi - brrr, hrozná to představa \":shock:\"

Tak piva bych asi opravdu zrušil, ale můžete je nahradit suchým kvalitním červeným vínem, tím se uškodit nedá, myslím tedy rozumné množství. Vejce nevidím jako problém, jde o výborný zdroj živin a lze je určitě doporučit. Pití to je větší problém, pít je potřeba dostatečně, aby se tělo bylo schopno čistit, ale kafe zrychluje štítnou žlázu, tedy pokud jste na něj naučený není důvod se ho zříkat v plném rozsahu. Určitě si nechte udělat jaterní testy, to může mnohdy souviset se zhoršením zraku. Jinak pochopitelně ladit střeva, tedy očisty a strava, ale to nemusí fungovat na syrové, nebo vegetariánské stravě, tam se většinou jí obilí a to dělá zásadní problém, dokonce větší než třeba maso. Vyzkoušejte se držet SCD, GAPS nebo paleo stravy, tam se obilí nevyskytuje a třeba SCD jde držet jako vegetariánská, vařená i vitariánská, prostě to již je na vás.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: stř črc 01, 2015 7:21 pm 
Offline

Registrován: sob čer 06, 2015 4:18 pm
Příspěvky: 14
používám urinu na vlasy a na plet, urinové ponožky, a na ruce je to výborná věc. plet je hladší, nemusím používat krémy , co se týká vlasů tak používám urinu krátce a nedokážu posoudit.
nedokážu urinu vypít pro její chut, dala by se ředit vodou nebo něčím?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pitie uriny-urinoterapie
PříspěvekNapsal: pon črc 06, 2015 2:30 pm 
Offline

Registrován: sob čer 06, 2015 4:18 pm
Příspěvky: 14
Jarda píše:
To je na vás, jde to jak pouze deci až dvě ranní uriny, ale také jde provádět 100%tní reverz uriny, kdy se od 6,00 hod. do 18,00 hod. pije veškerá vyloučená urina a v noci voda. Takto se to opakuje každý den stále dokola, až do vyřešení potíží.

a je povoleno nějaké jídlo nebo jen voda a urina?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: ned črc 12, 2015 10:10 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
karamelka píše:
používám urinu na vlasy a na plet, urinové ponožky, a na ruce je to výborná věc. plet je hladší, nemusím používat krémy , co se týká vlasů tak používám urinu krátce a nedokážu posoudit.
nedokážu urinu vypít pro její chut, dala by se ředit vodou nebo něčím?

Tak určitě, mnozí ji začínají užívat prakticky formou homeopatie, prostě pouze pár kapek do skleničky a vypít. Postupně se s ní seznámí a zvyšují koncentraci v tom není problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pitie uriny-urinoterapie
PříspěvekNapsal: ned črc 12, 2015 10:13 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
karamelka píše:
a je povoleno nějaké jídlo nebo jen voda a urina?

Oboje je možné, někdo ji pije pouze při jídle a jiní ji aplikují jako urinový půst, záleží co tím chcete řešit a jak rychle.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pitie uriny-urinoterapie
PříspěvekNapsal: pon říj 05, 2015 12:27 pm 
Offline

Registrován: sob čer 06, 2015 4:18 pm
Příspěvky: 14
Mám menší problém , měřila jsem si krevní test na kyselinu močovou a měla zvýšenou hodnotu 360. Držela jsem urinový půst -4 dny , jen urina a vody. Měla jsem po něm pálení žáhy a jakoby kyselé zub.
dneska mám hodnotu kys. močové 416. Leze to nahoru. Co s tím ?
Chci ten půst zkusit aspon 14 dní v kuse ..nevím jestli je to vhodné. děkuji za odpověď všem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pitie uriny-urinoterapie
PříspěvekNapsal: ned lis 01, 2015 11:21 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
karamelka píše:
Mám menší problém , měřila jsem si krevní test na kyselinu močovou a měla zvýšenou hodnotu 360. Držela jsem urinový půst -4 dny , jen urina a vody. Měla jsem po něm pálení žáhy a jakoby kyselé zub.
dneska mám hodnotu kys. močové 416. Leze to nahoru. Co s tím ?
Chci ten půst zkusit aspon 14 dní v kuse ..nevím jestli je to vhodné. děkuji za odpověď všem.

Tak půstování je vhodné prakticky vždy, ale tu kyselinu močovou dobře sráží aronie, tak ji vyzkoušejte, dá se koupit i v racionálkách sušená.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pitie uriny-urinoterapie
PříspěvekNapsal: pát lis 20, 2015 11:24 pm 
Offline

Registrován: sob čer 06, 2015 4:18 pm
Příspěvky: 14
Jarda píše:
Oboje je možné, někdo ji pije pouze při jídle a jiní ji aplikují jako urinový půst, záleží co tím chcete řešit a jak rychle.

Potřebuji řešit Parkinsonovu nemoc.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pitie uriny-urinoterapie
PříspěvekNapsal: sob pro 12, 2015 7:35 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
karamelka píše:
Potřebuji řešit Parkinsonovu nemoc.

Tak nějaké výsledky by to dávat mohlo i když já bych u Parkinsona spíše vsadil na hořčík a vitamín B1. Hořčík asi valit pomocí koupelí a B1 ideálně dávka každé 4 hodiny.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pitie uriny-urinoterapie
PříspěvekNapsal: pon pro 14, 2015 12:52 am 
Offline

Registrován: sob čer 06, 2015 4:18 pm
Příspěvky: 14
Jarda píše:
Tak nějaké výsledky by to dávat mohlo i když já bych u Parkinsona spíše vsadil na hořčík a vitamín B1. Hořčík asi valit pomocí koupelí a B1 ideálně dávka každé 4 hodiny.

děkuji za odpověď. beru 6,1 g mg denně- na recept šumák vitamin B beru v doplnku - je tam ještě kurkurma a resveratrol, , ale ne pořád, vyberu jedno balení, pauza, zase jedno balení.měla jsem i 2 série inj. vit B- nárust 15 kg. \":oops:\"
na ty koupele se podívám jak se to dělá.
ale celkově je to v háji že?
a ten lék na homocystein?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 268 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz