Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 11:21 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 344 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 23  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: pon lis 08, 2010 9:38 am 
Offline

Registrován: ned lis 07, 2010 11:01 pm
Příspěvky: 29
Dobry den.

Prechodom na raw food som podstatne posilil imunitu po predchadzajucej mononukleoze. Co som velmi rad. Teraz ma chytila nejak viroza a nasiel som tuto ocistu. Vyskusal ju najskor so solou a dnes rano s urinou. Pricom kusok z uriny som aj kloktal.
Vysledky : Nos uplne cisty, ziadne zle pocity pri vykonavani procedury, skriabavy pocit z ust zmizol. Tak malo chybalo k stastiu.
Velmi si vazim tychto stranok. V mojom zivote ma posunuli na daleko vyssiu metu.

s pozdravom Matus


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: pon lis 08, 2010 9:56 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
positive_sun píše:
Dobry den.

Prechodom na raw food som podstatne posilil imunitu po predchadzajucej mononukleoze. Co som velmi rad. Teraz ma chytila nejak viroza a nasiel som tuto ocistu. Vyskusal ju najskor so solou a dnes rano s urinou. Pricom kusok z uriny som aj kloktal.
Vysledky : Nos uplne cisty, ziadne zle pocity pri vykonavani procedury, skriabavy pocit z ust zmizol. Tak malo chybalo k stastiu.
Velmi si vazim tychto stranok. V mojom zivote ma posunuli na daleko vyssiu metu.

s pozdravom Matus

Urina je bombové léčivo skoro na veškeré neduhy, ale právě u komplikací se zahleněním nosu a přilehlých dutin je snad úplně nejlepší, čili určitě je vhodné překonat předsudky, kterými trpí mnoho lidí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: pon lis 08, 2010 10:28 am 
Offline

Registrován: ned lis 07, 2010 11:01 pm
Příspěvky: 29
Musim dat iba za pravdu. Je vsak jasne, ze ak by som pokracoval v predchadzajucom stravovani urcite by som si ju do ust nedal. Po dni na citrusoch je to takmer bez zapachu a ziadnej neprijemnej chuti.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: pon lis 08, 2010 10:33 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
positive_sun píše:
Musim dat iba za pravdu. Je vsak jasne, ze ak by som pokracoval v predchadzajucom stravovani urcite by som si ju do ust nedal. Po dni na citrusoch je to takmer bez zapachu a ziadnej neprijemnej chuti.

Ano, prakticky minerálka s příchutí pomerančů, tedy nic čeho by se člověk musel eklovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: úte lis 09, 2010 9:08 am 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 12:30 pm
Příspěvky: 350
dobry den. kolkokrat denne mozem vylachovat nos pri chorobe? robim to zatial slanou vodou, vcera som to robila 1.x a parada, trochu ma najprv rezal nos, ale povyladeni pomeru voda a sol sa to stratilo. nad urinou silno uvazujem...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: úte lis 09, 2010 9:11 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Martina46 píše:
dobry den. kolkokrat denne mozem vylachovat nos pri chorobe? robim to zatial slanou vodou, vcera som to robila 1.x a parada, trochu ma najprv rezal nos, ale povyladeni pomeru voda a sol sa to stratilo. nad urinou silno uvazujem...

Tak přestaňte uvažovat a jděte do toho, jinak výplach můžete dělat naprosto dle momentální situace, klidně i desetkrát denně, pokud je to potřeba.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: úte lis 09, 2010 8:39 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 12:30 pm
Příspěvky: 350
Jarda píše:
Tak přestaňte uvažovat a jděte do toho, jinak výplach můžete dělat naprosto dle momentální situace, klidně i desetkrát denně, pokud je to potřeba.

nuz, tak to mam za sebou \":D\" zatial sa mi podarilo urobit vyplach urinou 2x, chcem este pokracovat. niajko mi to nebolo neprijemne, co sa tyka chuti alebo pachu, mozno aj tym, ze mm upchaty nos, teda skor oslabene chutove a cuchove zmysly. chut bola jemne horka - vzdy mi ide z casu na cas tekutina aj cez usta.
tak som velmi zvedava.
len som bola prekvapena, ze ma palilo v nose, cakala som teda opak. mohlo to byt podrazdenou sliznicou? rano, ked som si vyladila slanost vody som tento problem nemala, neskor uz ano, a s urinou tak isto.
EDIT:
este som sa chcela opytat, ci je nieco, kedy by som sa mala vyvarovat pit alebo inak uzivat moc. teda nejaka kontraindikacia.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: úte lis 09, 2010 10:25 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Martina46 píše:
nuz, tak to mam za sebou \":D\" zatial sa mi podarilo urobit vyplach urinou 2x, chcem este pokracovat. niajko mi to nebolo neprijemne, co sa tyka chuti alebo pachu, mozno aj tym, ze mm upchaty nos, teda skor oslabene chutove a cuchove zmysly. chut bola jemne horka - vzdy mi ide z casu na cas tekutina aj cez usta.
tak som velmi zvedava.
len som bola prekvapena, ze ma palilo v nose, cakala som teda opak. mohlo to byt podrazdenou sliznicou? rano, ked som si vyladila slanost vody som tento problem nemala, neskor uz ano, a s urinou tak isto.
EDIT:
este som sa chcela opytat, ci je nieco, kedy by som sa mala vyvarovat pit alebo inak uzivat moc. teda nejaka kontraindikacia.

To máte moč asi dost kyselou, nebo slanou a koncentrovanou, jinak by tam takový problém být neměl. Určitě omezit, nebo vynechat kyselinotvorná a hlenotvorná jídla, tedy pět bílých jedů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: úte lis 09, 2010 10:30 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 12:30 pm
Příspěvky: 350
no momentalne chlieb ani nic mucne nejem, sol akurat v salate - umeocot - no lae to nie je klasicka sol, inac solime morskou, mlieko iba kefir - akurat sa zatial nevime vzdat kavy a do nej si este davam malicko mlieka. cukor ziade, no vlastne opat iba v kave - trstinovy. maso som mala asi raz za tento tazden..
a co je 5. jed?
no takto jem tak posledny tyzden.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: úte lis 09, 2010 11:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Martina46 píše:
no momentalne chlieb ani nic mucne nejem, sol akurat v salate - umeocot - no lae to nie je klasicka sol, inac solime morskou, mlieko iba kefir - akurat sa zatial nevime vzdat kavy a do nej si este davam malicko mlieka. cukor ziade, no vlastne opat iba v kave - trstinovy. maso som mala asi raz za tento tazden..
a co je 5. jed?
no takto jem tak posledny tyzden.

Týden je dost málo po mnoha letech zanášení organizmu kyselým odpadem, to budete muset chvilku vydržet a poslední jed je čistý tuk, zvláště ten zdravý margarín a tuky s omega 6 mastnými kyselinami.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: sob lis 13, 2010 5:53 pm 
Offline

Registrován: stř zář 08, 2010 7:35 pm
Příspěvky: 187
Bydliště: Slovensko- Prešov
skúšam túto metodu asi mesiac len tak preventívne ale teraz sa mi zapchal nos. Skúšal som ho prv prepláchnuť vodou, potom vodou so soľou a nakoniec urinu ale nič mi na ten nos nezaberá. Mám pocit že to ničí baktérie ale neuvoľňuje nos. Čo také prírodné dokáže mi uvoľniť nos okrem kvapiek do nosa napr. olynth?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: sob lis 13, 2010 9:38 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
hammel píše:
skúšam túto metodu asi mesiac len tak preventívne ale teraz sa mi zapchal nos. Skúšal som ho prv prepláchnuť vodou, potom vodou so soľou a nakoniec urinu ale nič mi na ten nos nezaberá. Mám pocit že to ničí baktérie ale neuvoľňuje nos. Čo také prírodné dokáže mi uvoľniť nos okrem kvapiek do nosa napr. olynth?

Někde jsem zde popisoval křenovou kašičku s citrónem, která velice dobře ředí hleny a vylučuje je z těla ven, tak to prostudujte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: sob lis 13, 2010 10:32 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 12:30 pm
Příspěvky: 350
mozem potvrdit, ze chrenova kasicka je super, dnes vecer mala premieru a nos uvolni uz praca s nou \":lol:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: čtv pro 09, 2010 8:14 pm 
Offline

Registrován: stř zář 08, 2010 7:35 pm
Příspěvky: 187
Bydliště: Slovensko- Prešov
Túto praktiku robím každý deň ale rád by som skúsil aj iné očisty. Jogíni majú veľa očíst a videl som aj sutra neti to niečo si pchajú cez nos a cez ústa vytiahnu. V čom spočíva táto očista a ako ju vykonávať? Isto asi neviete všetký tie očisty ale chcel by som skúsiť znovu niečo nové.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: čtv pro 09, 2010 9:53 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
hammel píše:
Túto praktiku robím každý deň ale rád by som skúsil aj iné očisty. Jogíni majú veľa očíst a videl som aj sutra neti to niečo si pchajú cez nos a cez ústa vytiahnu. V čom spočíva táto očista a ako ju vykonávať? Isto asi neviete všetký tie očisty ale chcel by som skúsiť znovu niečo nové.

Očist je opravdu mnoho a některé jsou pro naše podmínky dosti exotické, ovšem zde nejde o nic nepřekonatelného i když zpočátku je určitě vjem dosti nepříjemný. Jde vlastně o prostrčení pružné hadičky nosem až do úst a protahování tam a zpět. Potřebujete pružnou tužší hadičku, nebo ideálně gumovou tyčku, respektive drát, něco takového se dříve používalo jako zámek v gumovém úchytu oken starších škodovek, ale guma asi není to pravé, lepší by byl podobný drát ze silikonu a to se určitě bude dát koupit. Velice důležité je ovšem zakulacení konců, což bude největší oříšek, aby se neodřela sliznice, ale určitě se to při pečlivém opracování dá zajistit. Je klidně možné, že tuto pomůcku i nějaké specializované prodejny jogínských potřeb prodávají.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 344 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 23  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz