Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv kvě 02, 2024 6:47 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 344 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 23  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: stř bře 27, 2013 10:25 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28279
Bydliště: Poděbrady
veve píše:
rada by som sa este spytala, ci je normalne, ze ma po 2 dnoch vyplachu nosa boli ucho? Mala som usta otvorene a necitim tam vodu, ale vecer pred spanim ma zacalo vnutri ucha palit a teraz to sice neboli v pravom zmysle slova, ale to ucho "citim". Nemoze toto vyplachovanie sposobit zapal ucha?
Vplachovala som prevarenou vodou so stipkou morskej soli.
Viem, ze by sa mala pouzivat urina, ale zatial sa na to necitim a navyse v "tychto dnoch" to asi ani nie je velmi vhodne \":)\"

Tak pokud jste si tam nenatlačila vodu, není k bolesti důvod, ale pokud mohu radit, tak vyzkoušejte tu urinu, to je naprosto jiná káva, uvidíte. Zánět středouší by se tím dal vyvolat pouze v případě, že si natlačíte vodu do ucha, ale i tak to není moc pravděpodobné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: stř bře 27, 2013 10:26 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28279
Bydliště: Poděbrady
stevo69 píše:
Zdravím Jardo
Už 3 dni každý večer praktizujem Džalaneti, dlho som sa na to odhodlaval ale teraz vidim že je to perfektná vec. Cítim sa potom tak uvolnene.
Zatial to robím len slanou vodou ale určite prejdem na urinu. Je to naozaj dobra technika. Odporúčam každému.

No vidíte, škoda ztraceného času než se člověk odhodlá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: sob dub 06, 2013 1:19 am 
Offline

Registrován: úte led 15, 2013 5:41 pm
Příspěvky: 14
Zdravím, skúšala som očistu podľa návodu, ale mám problém s tým, že voda mi vôbec neprechádza, ani cez druhú nosnú dierku, ani ústa. Ak prestanem, tak ju iba tou istou dierkou vyfúknem. Zároveň však cítim pri aplikácii tlak v uchu, dnes som to skúšala znova a po pár minútach je citeľná aj bolesť a pocit, ako keby som v uchu mmala tekutinu. Neviem, či postupujem nesprávne, alebo je problém niekde inde. Ak by aj došlo k tomu, že sa voda dostane do ucha, dá sa s tým niečo robiť resp. predísť ťažkostiam? vďaka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: stř dub 10, 2013 11:02 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned srp 08, 2010 9:24 am
Příspěvky: 133
Bydliště: Slovensko Nitriansky kraj
Jardo môžem na Dzalaneti použiť aj lugolov roztok? Viem že na dôkladné prečistenie je ideálna urina ale asi mi to ešte chvílu potrvá kým prekonám TEN pocit. Odpor ako taký k urine necítim, už som ho použil aj na klistýr a pravidelne si oplachujem vlasy, ale na dzalaneti musim nabrat odvahu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: čtv dub 11, 2013 7:34 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 18, 2012 2:56 pm
Příspěvky: 279
stevo69 píše:
Jardo môžem na Dzalaneti použiť aj lugolov roztok? Viem že na dôkladné prečistenie je ideálna urina ale asi mi to ešte chvílu potrvá kým prekonám TEN pocit. Odpor ako taký k urine necítim, už som ho použil aj na klistýr a pravidelne si oplachujem vlasy, ale na dzalaneti musim nabrat odvahu.

Pokud se aspoň trochu dobře stravujete, tak odpor není na místě \":wink:\" . Sama nejsem ve stravě nijak vzorná, ale ovoce a zeleninu konzumuji denně a už to udělá s urinou své - jednoduše to zkuste a budete překvapený, jaké jste měl zbytečné obavy:). Asi nejsilnější bývá po ránu, ale přes den (pokud dodržujete pitný režim) ztrácí na intenzitě a chuťově se blíží spíš vodě. Čistí výborně a nedráždí.

_________________
Příroda má vždy pravdu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: stř kvě 01, 2013 3:52 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28279
Bydliště: Poděbrady
Sydney píše:
Zdravím, skúšala som očistu podľa návodu, ale mám problém s tým, že voda mi vôbec neprechádza, ani cez druhú nosnú dierku, ani ústa. Ak prestanem, tak ju iba tou istou dierkou vyfúknem. Zároveň však cítim pri aplikácii tlak v uchu, dnes som to skúšala znova a po pár minútach je citeľná aj bolesť a pocit, ako keby som v uchu mmala tekutinu. Neviem, či postupujem nesprávne, alebo je problém niekde inde. Ak by aj došlo k tomu, že sa voda dostane do ucha, dá sa s tým niečo robiť resp. predísť ťažkostiam? vďaka

No natlačit si vodu do středouší není zrovna dobrý nápad a hodně záleží na sklonu hlavy pořádně se podívejte na obrázky, kde to někdo předvádí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: stř kvě 01, 2013 3:53 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28279
Bydliště: Poděbrady
stevo69 píše:
Jardo môžem na Dzalaneti použiť aj lugolov roztok? Viem že na dôkladné prečistenie je ideálna urina ale asi mi to ešte chvílu potrvá kým prekonám TEN pocit. Odpor ako taký k urine necítim, už som ho použil aj na klistýr a pravidelne si oplachujem vlasy, ale na dzalaneti musim nabrat odvahu.

Tak hodně zředěný asi ano, ale abych pravdu řekl vyzkoušené to nemám a ani jsem o tom nikdy neslyšel.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: čtv kvě 02, 2013 8:33 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned srp 08, 2010 9:24 am
Příspěvky: 133
Bydliště: Slovensko Nitriansky kraj
Dávam si do 0,5 litra vody asi tak 10 kvapiek lugolu, zatial žiadne extra veci sa nedejú, budem to striedať týždeň voda + sol a týždeň voda + lugol.
32 deň džalanéti, cítim sa jednoznačne lepšie, hned po aplikácii je to taký príjemný pocit čistoty v hlave a hlavne velmi dobre spím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: ned kvě 26, 2013 10:59 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28279
Bydliště: Poděbrady
stevo69 píše:
Dávam si do 0,5 litra vody asi tak 10 kvapiek lugolu, zatial žiadne extra veci sa nedejú, budem to striedať týždeň voda + sol a týždeň voda + lugol.
32 deň džalanéti, cítim sa jednoznačne lepšie, hned po aplikácii je to taký príjemný pocit čistoty v hlave a hlavne velmi dobre spím.

Zajímavé, ten lugol by mě asi nenapadlo takto aplikovat, ale proč ne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: stř čer 19, 2013 10:59 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 16, 2013 9:59 pm
Příspěvky: 183
Já mám ucpanou jednu díru v nosu neustále. Celej rok \":(\" Ale vodu lít si do nosu bych se bál.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: čtv čer 20, 2013 7:37 am 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Jantar píše:
Já mám ucpanou jednu díru v nosu neustále. Celej rok \":(\" Ale vodu lít si do nosu bych se bál.

Tak to jsme dva, mám vybočenou nosní přepážku a jednu díru furt plnou. Zároveň mám trvale slabou rýmu (dělám v prašném prostředí). Mi se na čištění nosu osvědčuje Vincentka. Co ty?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: čtv čer 20, 2013 8:44 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned srp 08, 2010 9:24 am
Příspěvky: 133
Bydliště: Slovensko Nitriansky kraj
Jantar píše:
Já mám ucpanou jednu díru v nosu neustále. Celej rok \":(\" Ale vodu lít si do nosu bych se bál.

Nemusíš sa vobec báť, prečítaj si toto http://www.zdravi-az.cz/Odstraneni_dysbakteriozy_03.php
ked dodržíš zasadu otvorených úst nemáš sa čoho báť. Ja som začal len 2dcl vody aby to rychlejšie prešlo, ked som si zvykol na dýchanie cez ústa, pomaly som zvyšoval dávky tekutiny a teraz preplachujem cca 0,5-0,6 dcl slanej vody a občas pridám aj pár kvapiek lugolu. Ešte dôležitá vec je teplota vody, ale to si musíš zistiť sam čo pre teba vyhovuje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: čtv čer 20, 2013 3:13 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 20, 2013 2:19 pm
Příspěvky: 1
Zdravím p. Jardo,
tak na začiatok nesmierne ĎAKUJEM za túto stránku. Je tu toho fakt veľa a čo je najlepšie, že samé veci pre pevné zdravie.
Teraz k veci, aj keď zájdem do viacerých tém:
1. už 15 mesiacov nejem žiadne mäso, bol som taký polovegán, lebo s mäsom som vysadil aj mlieko, jogurty, občas som si dal truchu syra alebo masla
2. začal som piť stredný prúd rannej uriny od 26.4.2013 - to som bol ešte vegetarián, vegán.... na to si zvyknúť, no hnus - aj viem z čoho, varené jedlá...
3. od 1.5.2013 som vitarián - urina už po 24 h bola ako teplá voda... jednoducho radosť piť pre svoje zdravie, raz ma začalo škrabať v krku, trikrát som za deň vykloktal a bolo po bolesti
4. na základe vyšej stránky som začal od 10.6.2013 s klystýrom... hneď urinou, čo za bordel zo mňa vyšiel, radšej ani nebudem popisovať, odvtedy si robím klystír každé ráno, neskutočne mi je dobre, cítim sa oveľa viac fit, viac nabitý energiou. 12.6.2013 som išiel na črevnú sprchu, teta mi povedala, že také čisté črevo ešte nevidela... žiadne hlieny, skoro žiadne odlepky, čistá voda zo mňa išla... a to vďaka len trom klystírom s vlastnou urinou (dávam 2 l a držím v sebe asi 20 minút)
5. Dnes som prelúskal týchto 17 stránok tejto témy, aby som sa nepýtal to isté, na čo už bola odpoveď... takže pripravím fľašku a ide sa na to... buď zajtra alebo v sobotu na to nabehnem samozrejme s urinou... keďže ju bez problémov pijem, nos bude len hračka. No a zároveň pri čítaní tohto vlákna som zistil, že sa čistí aj pečeň (jaterní očistná kúra), aj žalúdok (výplach žaludku)... takže čerpať informácie budem stále a verím, že mi bude ešte lepšie ako je mi teraz... pravdu povediac, ani neviem, či taký stav môže byť, lebo ja som ako vymenený od mája...

Ešte raz vďaka za informácie.

Milan


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: ned čer 23, 2013 9:37 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28279
Bydliště: Poděbrady
Jantar píše:
Já mám ucpanou jednu díru v nosu neustále. Celej rok \":(\" Ale vodu lít si do nosu bych se bál.

To je zajímavé, vody se bojíte a hlenů ne a vidíte já jsem zatím neslyšel, že by někoho zabila voda, ale slyšel jsem to dost často o hlenech.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: ned čer 23, 2013 9:44 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28279
Bydliště: Poděbrady
Milan_Vitarian píše:
Zdravím p. Jardo,
tak na začiatok nesmierne ĎAKUJEM za túto stránku. Je tu toho fakt veľa a čo je najlepšie, že samé veci pre pevné zdravie.
Teraz k veci, aj keď zájdem do viacerých tém:
1. už 15 mesiacov nejem žiadne mäso, bol som taký polovegán, lebo s mäsom som vysadil aj mlieko, jogurty, občas som si dal truchu syra alebo masla
2. začal som piť stredný prúd rannej uriny od 26.4.2013 - to som bol ešte vegetarián, vegán.... na to si zvyknúť, no hnus - aj viem z čoho, varené jedlá...
3. od 1.5.2013 som vitarián - urina už po 24 h bola ako teplá voda... jednoducho radosť piť pre svoje zdravie, raz ma začalo škrabať v krku, trikrát som za deň vykloktal a bolo po bolesti
4. na základe vyšej stránky som začal od 10.6.2013 s klystýrom... hneď urinou, čo za bordel zo mňa vyšiel, radšej ani nebudem popisovať, odvtedy si robím klystír každé ráno, neskutočne mi je dobre, cítim sa oveľa viac fit, viac nabitý energiou. 12.6.2013 som išiel na črevnú sprchu, teta mi povedala, že také čisté črevo ešte nevidela... žiadne hlieny, skoro žiadne odlepky, čistá voda zo mňa išla... a to vďaka len trom klystírom s vlastnou urinou (dávam 2 l a držím v sebe asi 20 minút)
5. Dnes som prelúskal týchto 17 stránok tejto témy, aby som sa nepýtal to isté, na čo už bola odpoveď... takže pripravím fľašku a ide sa na to... buď zajtra alebo v sobotu na to nabehnem samozrejme s urinou... keďže ju bez problémov pijem, nos bude len hračka. No a zároveň pri čítaní tohto vlákna som zistil, že sa čistí aj pečeň (jaterní očistná kúra), aj žalúdok (výplach žaludku)... takže čerpať informácie budem stále a verím, že mi bude ešte lepšie ako je mi teraz... pravdu povediac, ani neviem, či taký stav môže byť, lebo ja som ako vymenený od mája...

Ešte raz vďaka za informácie.

Milan

1)Pokud vám to vyhovuje proč ne, ale občas si dejte vyšetřit stav bílkovin a B12.
2)Chuť uriny je opravdu dost proměnlivá dle stravy, ale to je otázkou zvyku.
3)Urina velice dobře ladí mnoho zdravotních potíží.
4)Urina střevo vyčistí opravdu dobře i když káva je v některých ohledech možná i lepší.
5)Čištěním se nic pokazit nedá, můžete pouze získat.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 344 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 23  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz