Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 10:22 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 344 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: úte pro 30, 2014 12:27 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
martin.m píše:
Skvělá technika,použil jsem tu upravenou PET lahev protože jsem ucpaný nos a bolest hlavy řešil docela akutně ale asi si koupim tu konvičku jak mě to nadchlo \":D\" prakticky okamžitá úleva,akorát sem ještě chvíly cítil ten smrádek z plastu vypálenýho sirkou,jednak asi proto že sem to po vypálení jen tak ledabyle opláchnul pod vodou a šel hned na věc a jednak asi i proto že se okamžitě zlepšil čich \":)\"

Konvička na neti asi zase tak zbytečná investice není, ale pokud se ti někde doma válí lázenský pohárek, tak ti tu konvičku plně nahradí \":-)\", já měla možnost vyzkoušet vše a zůstala jsem u půllitrové petky, u ní lze regulovat tlak průtoku a to se mi líbí. Chce to asi vyzkoušet, co každému sedne nejlíp.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: sob led 03, 2015 7:38 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
jani píše:
Konvička na neti asi zase tak zbytečná investice není, ale pokud se ti někde doma válí lázenský pohárek, tak ti tu konvičku plně nahradí \":-)\", já měla možnost vyzkoušet vše a zůstala jsem u půllitrové petky, u ní lze regulovat tlak průtoku a to se mi líbí. Chce to asi vyzkoušet, co každému sedne nejlíp.

Docela mě těší, že vyhodnocujete tu PETku jako nejlepší, přitom když jsem ten článek psal, ani jsem moc nevěřil, že se ten nápad ujme.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: úte úno 17, 2015 7:16 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob bře 30, 2013 6:02 pm
Příspěvky: 64
je mozne ze kdyz mam ted rymu a jednu nosni dirku ucpanou tak mi to vyteka usty ? kdyz ji predtim poradne profouknu tak to vyteka nosem bez problemu ale kdyz je pricpana tak tu vodu zacinam citit v ustech

takze bud neco spatne delam nebo je to tim pricpanym nosem

jinak taky pouzivam PETku

_________________
Pošli do prdele každého dřív, než Tě stihne nasrat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: pát bře 13, 2015 10:06 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob bře 30, 2013 6:02 pm
Příspěvky: 64
jem mozne frnakem prolit vodu s lugolem ?

_________________
Pošli do prdele každého dřív, než Tě stihne nasrat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: pát bře 13, 2015 10:09 pm 
Offline

Registrován: ned lis 23, 2014 2:05 pm
Příspěvky: 207
Bydliště: Košice - Ťahanovce
gorol píše:
jem mozne frnakem prolit vodu s lugolem ?

To zaujíma aj mňa...

_________________
Ak ani po klystýroch, shankapraksalanách, očistách obličiek, moč. mechúra a pečene nefungujú niektoré veci tak ako majú, ZAČNITE PôSTOVAŤ, a nie donekonečna hľadať "super kvapky/tabletky na detox"... PôSTY SÚ OVEĽA ÚČINNEJŠIE A SÚ ZADARMO.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: ned bře 22, 2015 11:22 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
gorol píše:
je mozne ze kdyz mam ted rymu a jednu nosni dirku ucpanou tak mi to vyteka usty ? kdyz ji predtim poradne profouknu tak to vyteka nosem bez problemu ale kdyz je pricpana tak tu vodu zacinam citit v ustech

takze bud neco spatne delam nebo je to tim pricpanym nosem

jinak taky pouzivam PETku

Ano, cesty jsou tam propojené a tekutina se pochopitelně do úst dostávat může. Teoreticky by to mohlo zlepšit vychytání náklonu hlavy, ale př hodně ucpaném nosu nemusí fungovat ani ideální náklon.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: ned bře 22, 2015 11:24 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
gorol píše:
jem mozne frnakem prolit vodu s lugolem ?

No nevím, to mě jako ideální nápad nepřipadá i když nějaká slabší koncentrace asi ano. Nikdy jsem nic takového nezkoušel, ale lugolem by šlo snadno popálit sliznice, tedy opravdu opatrně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Voda v uších
PříspěvekNapsal: pon bře 23, 2015 1:37 am 
Offline

Registrován: pon bře 23, 2015 1:33 am
Příspěvky: 1
Dobrý den provádím očistu nosu už zhruba týden. Nejprve jsem začal na vodě se solí a dnes jsem se už odhodlal i k urině, nicméně mám problém že at se snažím cokoliv dělat tak mi vždycky nateče voda do uší (mám otevřenou pusu) nevíte čím by to mohlo být nebo co s tím?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Voda v uších
PříspěvekNapsal: pon bře 23, 2015 10:06 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
bheinek píše:
Dobrý den provádím očistu nosu už zhruba týden. Nejprve jsem začal na vodě se solí a dnes jsem se už odhodlal i k urině, nicméně mám problém že at se snažím cokoliv dělat tak mi vždycky nateče voda do uší (mám otevřenou pusu) nevíte čím by to mohlo být nebo co s tím?

Patrně špatný náklon hlavy, vyzkoušejte najít správnou polohu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: úte kvě 05, 2015 5:22 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 394
Začal jsem nedávno provádět zase tuto očistu (předtím jsem ji prováděl asi 2-3 roky, ale skončil jsem, protože jsem pak měl pocit, že to vadí ale nejspíš nelikviduje nějakého parazita v uchu). Nyní ji provádím cca jednou týdně urinou naředěnou trochou vodu, někdy pár kapek lugolova roztoku nebo vitamínu C. Včera jsem očistu opět udělal, použil jsem urinu a trošku vody a po skončení mi začalo docela intenzivně pískat v pravém uchu a do toho podobný pocit, jakoby bylo zalehlé, jakoby tam něco bylo, ale nebyl to pocit, že by tam zatekla voda. Dnes už pocit, že by tam něco bylo mám o hodně menší, pískání ale zůstalo, i když je také slabší jako včera.
Zažil někdo něco podobného? Co se tam mohlo stát? Co s tím dělat? Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: sob kvě 16, 2015 11:50 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Igi píše:
Začal jsem nedávno provádět zase tuto očistu (předtím jsem ji prováděl asi 2-3 roky, ale skončil jsem, protože jsem pak měl pocit, že to vadí ale nejspíš nelikviduje nějakého parazita v uchu). Nyní ji provádím cca jednou týdně urinou naředěnou trochou vodu, někdy pár kapek lugolova roztoku nebo vitamínu C. Včera jsem očistu opět udělal, použil jsem urinu a trošku vody a po skončení mi začalo docela intenzivně pískat v pravém uchu a do toho podobný pocit, jakoby bylo zalehlé, jakoby tam něco bylo, ale nebyl to pocit, že by tam zatekla voda. Dnes už pocit, že by tam něco bylo mám o hodně menší, pískání ale zůstalo, i když je také slabší jako včera.
Zažil někdo něco podobného? Co se tam mohlo stát? Co s tím dělat? Děkuji.

Pokud se dostane voda kam nemá, může to podobné stavy vyvolávat, ale to by si mělo sednou za dva až tři dny, jinak netuším.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: sob lis 28, 2015 2:58 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob bře 30, 2013 6:02 pm
Příspěvky: 64
zacal sem po asi 2 mesicni pauze zas s ocistou dutin pres petku, pouzivam k tomu himalajku, akorat ted po asi 4-5 dnech mi zacla ryma ( coz mi nevadi ) ale zacla se mi poustet krev z nosu , cim to muze byt ?

na litr vody davam cajovou lzicku himalajky, pul litru jedna dirka, pul druha

_________________
Pošli do prdele každého dřív, než Tě stihne nasrat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: čtv pro 03, 2015 6:11 pm 
Offline

Registrován: stř bře 06, 2013 11:01 am
Příspěvky: 15
Správna koncentrácia je čajová lyžička na pol litra, čiže na liter potrebuješ 2 zarovnane lyžičky.
Dôvod krvacania môže byť aj z kvapiek alebo spreja do nosa, celkovo podráždená a vysušena sliznica, nadmerné fúkanie nosa, suchý vzduch v byte. Odporúčam časté vetranie domu, dat na radiátor nádobu s vodou. Tiež je dobre naparovanie slanou vodou alebo bylinkami, napr slez, hermanek. Aby sa sliznica nosu trocha zotavila.
Po krvácaní treba nos nechať 24 hodín na pokoji, aby sa ranka dostatočne zahojila.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: sob pro 12, 2015 11:13 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
gorol píše:
zacal sem po asi 2 mesicni pauze zas s ocistou dutin pres petku, pouzivam k tomu himalajku, akorat ted po asi 4-5 dnech mi zacla ryma ( coz mi nevadi ) ale zacla se mi poustet krev z nosu , cim to muze byt ?

na litr vody davam cajovou lzicku himalajky, pul litru jedna dirka, pul druha

Tam může být mnoho příčin jak vám správně píše člen veve a upozorním ještě na jednu a tou je nedostatek vitamínu K, což si spočítejte na nutriční kalkualčce cronometer.com kolik ho ve stravě máte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: ned pro 13, 2015 4:27 am 
Offline

Registrován: stř srp 04, 2010 12:31 am
Příspěvky: 153
gorol píše:
zacal sem po asi 2 mesicni pauze zas s ocistou dutin pres petku, pouzivam k tomu himalajku, akorat ted po asi 4-5 dnech mi zacla ryma ( coz mi nevadi ) ale zacla se mi poustet krev z nosu , cim to muze byt ?

na litr vody davam cajovou lzicku himalajky, pul litru jedna dirka, pul druha

Při rýmě bývají opuchlé sliznice, které jsou ke krvácení náchylné. To je normální a netřeba se tím znepokojovat. Když přejde rýma odezní s ní většinou i krvácení. Pokud by příčina byla ve srážlivosti, pak je to stav poněkud vážnější, kterému je už potřeba pozornost věnovat. Nemám na mysli leukémii a pod. ale tzv. "řídnutí krve", které může být důsledkem třeba nadměrné konzumace lněného oleje.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 344 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz