Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 1:52 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř zář 19, 2012 9:38 pm 
Offline

Registrován: pon pro 26, 2011 12:15 am
Příspěvky: 124
Bydliště: Košice
babanci píše:
No, ten obrázek, to je síla, teda. Tak začnu zase s očistama, sice, při představě, že zase budu pít olej s grepem, je mi už vážně zle, ale musím to dát.

babanci...je mi luto co sa ti stalo...neda sa o slovami opisat.....sme tu, aby sme si navzajom pomahali, ci uz psychicky, alebo radami na nase fyzicke "trable"....ja mam tiez casto bolesti pod pravym rebrom a zhorsi sa to po ociste a potom sa to zacne skludnovat, ale neprestane boliet...tiez robim vsetko mozne, co mi bolo doporucene, velmi obmedzene jem, taka chuda som este nebola, uz mi hovoria, aby som prestala, ze sa stracam.....pisala som tu otazky, ale nejak sa mi nedostavaju odpovede....neviem, cim to je....tak sa zatial maj a drz sa....bojovat sa oplati....


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv zář 20, 2012 8:53 am 
Offline

Registrován: stř led 04, 2012 9:50 am
Příspěvky: 62
Silvia píše:
babanci...je mi luto co sa ti stalo...neda sa o slovami opisat.....sme tu, aby sme si navzajom pomahali, ci uz psychicky, alebo radami na nase fyzicke "trable"....ja mam tiez casto bolesti pod pravym rebrom a zhorsi sa to po ociste a potom sa to zacne skludnovat, ale neprestane boliet...tiez robim vsetko mozne, co mi bolo doporucene, velmi obmedzene jem, taka chuda som este nebola, uz mi hovoria, aby som prestala, ze sa stracam.....pisala som tu otazky, ale nejak sa mi nedostavaju odpovede....neviem, cim to je....tak sa zatial maj a drz sa....bojovat sa oplati....

Silvia, přemýšlím nad tím, že je-li ten žlučník plný těch na sonu neviditelných a u mě i těch viditelných /ale malých/ kamenů, tak při očistě, kdy se žluč vypudí pod tlakem a vyžene ty neviditelné, že přeci musí s tím jít i ty viditelné. Nemůže se to tam nějak selektovat. Tak jak to, že tam pořád jsou? Mám kameny už 15 let, po porodu nejmladší dcery mi je našli. Měla jsem záchvaty. Ty přestaly, taky se velmi krotím v jídle a jsem vyhublá, ale bolest je stále. Možná bylo i lepší - jednou za čas záchvat po dietní chybě a pak dlouho dobře, než nyní, kdy je pořád tak nějak na nic. Beru ještě hořčík, to nevím, jestli také užíváš. Doktorka mi tvrdí, že ty zelené kameny nejsem ve skutečnosti ze žlučníku, ale že jsou to shluky oleje a žluči, co se vytvoří ve střevech a my, že si myslíme, že jsou to kameny se žlučníku. Nechtěla jsem jí to věřit, stále nechci, ale je pravdou, že i po očistách, kdy ze mě odchází hodně kamínků, tak ty čtyři pořád jsou, což je divné.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv zář 20, 2012 10:43 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 18, 2012 2:56 pm
Příspěvky: 279
Tohle mě vážně zajímá už pár měsíců, neb slyším názory různé (zda to opravdu jsou či nejsou kameny). Logicky mi z toho vycházi, že JSOU, jinak nechápu, proč při stejném množství oleje vychází naprosto různý počet kamenů nebo nevychází nic... \":?:\" Další věc je, že kdyby tomu tak nebylo (kdyby "kameny" nebyly kameny), dávno by tuto věc snad někdo odhalil a nepropagovali by takové očisty kapacity:) typu Malachov nebo Partyková a jiní....
Ale skeptici to holt vidí jinak... Nicméně já se přikláním k názoru, že jde o vypuzené staré chlesterolové úsady. \":|\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv zář 20, 2012 11:09 am 
Offline

Registrován: stř led 04, 2012 9:50 am
Příspěvky: 62
prokera píše:
Tohle mě vážně zajímá už pár měsíců, neb slyším názory různé (zda to opravdu jsou či nejsou kameny). Logicky mi z toho vycházi, že JSOU, jinak nechápu, proč při stejném množství oleje vychází naprosto různý počet kamenů nebo nevychází nic... \":?:\" Další věc je, že kdyby tomu tak nebylo (kdyby "kameny" nebyly kameny), dávno by tuto věc snad někdo odhalil a nepropagovali by takové očisty kapacity:) typu Malachov nebo Partyková a jiní....
Ale skeptici to holt vidí jinak... Nicméně já se přikláním k názoru, že jde o vypuzené staré chlesterolové úsady. \":|\"

No, asi jo, taky mě napadlo, že oleje pořád stejně a kamenů pokaždé jinak. Ale - když vychází některé i 2,5 cm, tak, jak to, že se s nimi nesveze i ten 0,8 cm, co viděli Mudři na sonu? On jeden lékař mi řekl, jsou tam 4, největší 0,8 cm a ještě je tam místa a za měsíc mi jiný řekl, tam jich je, celé zaplněné. Tak nevím. Půjdu do očisty další, to ano, protože jsem taková živější, dříve jsem byla unavená staršně, ale bolest v podžebří je stálá, neměnná.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv zář 20, 2012 11:39 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 18, 2012 2:56 pm
Příspěvky: 279
babanci píše:
No, asi jo, taky mě napadlo, že oleje pořád stejně a kamenů pokaždé jinak. Ale - když vychází některé i 2,5 cm, tak, jak to, že se s nimi nesveze i ten 0,8 cm, co viděli Mudři na sonu? On jeden lékař mi řekl, jsou tam 4, největší 0,8 cm a ještě je tam místa a za měsíc mi jiný řekl, tam jich je, celé zaplněné. Tak nevím. Půjdu do očisty další, to ano, protože jsem taková živější, dříve jsem byla unavená staršně, ale bolest v podžebří je stálá, neměnná.

K tomu nemá žadné vysvětlení babanci \":(\" - to je mi také záhadou...Ale třeba nám to někdo objasní:)?

_________________
Příroda má vždy pravdu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv zář 20, 2012 12:39 pm 
Offline

Registrován: ned led 16, 2011 12:30 am
Příspěvky: 165
To babanci:

Jedná se zřejmě o parazity.
Často tam bývají motolice jaterní, škrkavky atd..
(Zapouzdřené do tkáně.)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv zář 20, 2012 1:26 pm 
Offline

Registrován: stř led 04, 2012 9:50 am
Příspěvky: 62
Jenik2011 píše:
To babanci:

Jedná se zřejmě o parazity.
Často tam bývají motolice jaterní, škrkavky atd..
(Zapouzdřené do tkáně.)

No fuj a co s nima? Ty tam teda nechci. \":shock:\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv zář 20, 2012 4:07 pm 
Offline

Registrován: pon pro 26, 2011 12:15 am
Příspěvky: 124
Bydliště: Košice
babanci píše:
No fuj a co s nima? Ty tam teda nechci. \":shock:\"

Zdravim...asi sme sklzli do inej temy.....mali by sme o tom pisat na - očista jater - ale este odpoviem tu....babanci - ano stale beriem horcik uz od februara + B6, chanca piedra, schizandru a ine procedury....kamienok je stale 12mm...Jenik2011 pise ze to mozu byt parazity...mne teraz pred tyzdnom robily vysetrenia na parazity a vysledok - negativny...tak neviem...tiez tak uvazujem, preco ine kamienky idu a ten moj co ho vidno na sone nie a nie....poprosila by som p. Jardu keby sa vyjadril... dakujem


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon říj 08, 2012 8:01 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
pv33 píše:
Obrázek
To je fotka zlucniku plneho "kamenu". Vetsinou jsou asi cholesterovy, ktere na sonu nejsou videt. Co se tyka blokace zluci, je jedno, jestli ji blokuje ten jeden zvapenately nebo spousta tech obycejnych. Takze ocista ma smysl dokud neco leze, at uz ten ze sona nebo treba jen zluta drt. Pokud by tam zustal jen jeden centimetrovy zvapenately a ostatni odesly, tak je to asi OK. Navic je stale moznost ze odejde i ten co videji doktori. Doktori jsou hrozne chytri, ale vylecit neumeji nic, jen zvladaji reznicinu. uz jsem asi psal, ze dr nechtela verit, kdyz po dvou mesicich nenasla kamosovi ztucnela jatra, ale jatra normalni. Dal jednu nebo 2 ocisty jater a spousta toho odesla a jeste k tomu 21 pust.

A az se vycisteji jatra, melo by se taky zlepsit traveni. Napriklad jsem cetl ze kdyz jsou blokovane zlucovody, jde min zluci a soucasne se tvori i min HCL. A to ma samozrejme vliv na spatne traveni...

Tak to máte pravdu, jakákoliv blokace odtoku žluči dělá veliký problém. Není se tedy čemu divit, že takto trpí obrovské množství lidí a nejhorší je, že naprosto zbytečně.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon říj 08, 2012 8:11 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Silvia píše:
Zdravim...asi sme sklzli do inej temy.....mali by sme o tom pisat na - očista jater - ale este odpoviem tu....babanci - ano stale beriem horcik uz od februara + B6, chanca piedra, schizandru a ine procedury....kamienok je stale 12mm...Jenik2011 pise ze to mozu byt parazity...mne teraz pred tyzdnom robily vysetrenia na parazity a vysledok - negativny...tak neviem...tiez tak uvazujem, preco ine kamienky idu a ten moj co ho vidno na sone nie a nie....poprosila by som p. Jardu keby sa vyjadril... dakujem

To se těžko zdůvodní, nicméně zde i máte v očistě jater příklad, že vyjdou i ty zvápenatělé, je tam tuším jeden překrojený. Proč se vás ten váš drží jak klíště netuším, možná se mu u vás líbí. Nicméně konec srandy, prostě snáze projde žlučovodem cholesterol, který je plastický, ale tvrdý kámen je třeba nejprve plastifikovat a to nějakou dobu trvá i řadu měsíců, protože ne každý okamžitě změní podmínky v těle na stav, který ten vápník rozpouští. Parazit, proč ne, těch tam bývá požehnaně, ale pokud je nikdo nezjistil při vyšetření Salvií, tak tam asi opravdu nebudou.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát lis 16, 2012 6:46 pm 
Offline

Registrován: sob dub 03, 2010 7:09 am
Příspěvky: 29
dobrý den,
jak se zbavit motolice jaterní? která antihelmintika byste doporučili?
děkuji!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon lis 26, 2012 9:55 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Curious píše:
dobrý den,
jak se zbavit motolice jaterní? která antihelmintika byste doporučili?
děkuji!

Na motolice Praziquantel.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon čer 03, 2013 1:24 pm 
Offline

Registrován: úte zář 25, 2012 9:55 am
Příspěvky: 166
Dobrý den, pane Jardo dá se dělat očista jater nějakým jiným olejem? Z olivového se mi dělá zle-co třeba slunečnicový?-bude to fungovat? děkuji


Naposledy upravil jajda22 dne úte čer 04, 2013 8:26 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon čer 03, 2013 6:29 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 18, 2012 2:56 pm
Příspěvky: 279
Dovolím si podotknout, že V. Partyková sama měla se slunečnicovým olejem údajně lepší zkušenost než s olivovým. Osobně ale vyzkoušeno nemám.

_________________
Příroda má vždy pravdu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte čer 04, 2013 8:27 am 
Offline

Registrován: úte zář 25, 2012 9:55 am
Příspěvky: 166
prokera píše:
Dovolím si podotknout, že V. Partyková sama měla se slunečnicovým olejem údajně lepší zkušenost než s olivovým. Osobně ale vyzkoušeno nemám.

Díky ,asi to tenhle víkend zkusím E


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz