Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 9:25 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 230 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 16  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: úte čer 23, 2015 9:22 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
milo1 píše:
Varujem vás pred užívaním koloidneho striebra. Je vyrabane z nanočastíc a je vysoko toxicky.
Video:
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1 ... 248420028/

vo videu je zmienka v useku od 10:17 min.

Po užívaní kol. striebra po čase zmodraviete.

Tady je ten modry chlapik - american Paul Karason (†62), bohuzel zemrel v roce 2013 ...infarkt, zapal plic a tezka mozkova mrtvicka.
https://www.youtube.com/watch?v=Gq8C0GknwAM
http://www.nydailynews.com/news/nationa ... -1.1466905


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: ned črc 12, 2015 9:45 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
milo1 píše:
Varujem vás pred užívaním koloidneho striebra. Je vyrabane z nanočastíc a je vysoko toxicky.
Video:
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1 ... 248420028/

vo videu je zmienka v useku od 10:17 min.

Po užívaní kol. striebra po čase zmodraviete.

To je klasický případ demagogie a cíleného zneužití jediného existujícího případu argírie, který se stal v moderní době. Navíc tento problém nevznikne užíváním malých částic, ale naopak velkých, což je tak nějak opomenuto a pít toho musel litry denně, jinak se nic takového prakticky přihodit nemůže. Dříve šlo o celkem běžný důsledek denního stolování šlechty na stříbře a od toho asi vznikl název modrá krev. Ono je ale otázkou, zda být trochu modrý a mít téměř ideální antibakteriální ochranu, nebylo v té době lepší než natáhnout brka na nějakou infekční nemoc a že jich bylo. Hradní pán určitě mohl stolovat i na zlatě a jak vidno raději na stříbře a že by byl v té době každý debilní, to silně pochybuji, tehdy lidé měli podstatně větší přirozený cit pro to co jim může pomáhat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: sob srp 01, 2015 10:57 pm 
Offline

Registrován: čtv led 26, 2012 12:29 am
Příspěvky: 26
Tak jsem to také vyzkoušel, chtěl bych se jen zeptat.. Jelikož už jsem něco ustál, předávkování mms, a vším možným. Tak jsem tak nějak chtěl mít jistotu v účinku, přece jen to není zadarmo, tak jsem si koupil 50ppm. Pořádně sem si nepřečet nebo spíš blbě pochopil dávkování, a užívám to dva dny cca 5ml-7ml, 2x-3x denně a účinek jsem ihned pocítil, necítím žádnou extra zátěž a citelně to pomáhá. Zajímá mě jestli to pít po těch troškách nebo lépe tu trošku smíchat s trochou vody a vypít ? Jinač když se nad tím zamyslím, tak logicky máme koloidní " sajrajt" všude okolo, špinavý a bůh ví jaký, ve vzduchu, vodě, akorád to není čisté sterilní stříbro ale prostě špína, prach, a dostává se určitě do nás ve velkém, a žijem.. \":)\" myslím že čistě vyrobené koloidní stříbro je absolutně pro tělo neškodné, a ta argýrie jak jsem se teď dočet není nijak víc škodlivá než změna barvy, což i to mě překvapuje že nastane.. Nejvíc mě dostává myšlení lidí, kteří nedůvěřivě se klackem dotýkají zdálky věcí jako MMS, koloid. s., atd, ale bezobav do sebe kopnou xxxx krát nebezpečnější směs látek co si koupí v lékárně. Nezišťují si nic až jak jim třeba vemou ledvinu tak se začnou starat.. no a ani nevyskakujou, to kdyby se stalo o alternativy tak o tom 10 let mluví celý svět. Já to někdy nechápu, spíše bych to chtěl někdy pochopit \":D\" jo a nevíte jestli ta argýrie i někdy zmizí ? Ono by to mohlo být i užitečné \":D\" občas změnit barvu \":D\" mějte se a dík za spoustu užitečných informací \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: ned srp 09, 2015 12:22 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
Haluzak píše:
Tak jsem to také vyzkoušel, chtěl bych se jen zeptat.. Jelikož už jsem něco ustál, předávkování mms, a vším možným. Tak jsem tak nějak chtěl mít jistotu v účinku, přece jen to není zadarmo, tak jsem si koupil 50ppm. Pořádně sem si nepřečet nebo spíš blbě pochopil dávkování, a užívám to dva dny cca 5ml-7ml, 2x-3x denně a účinek jsem ihned pocítil, necítím žádnou extra zátěž a citelně to pomáhá. Zajímá mě jestli to pít po těch troškách nebo lépe tu trošku smíchat s trochou vody a vypít ? Jinač když se nad tím zamyslím, tak logicky máme koloidní " sajrajt" všude okolo, špinavý a bůh ví jaký, ve vzduchu, vodě, akorád to není čisté sterilní stříbro ale prostě špína, prach, a dostává se určitě do nás ve velkém, a žijem.. \":)\" myslím že čistě vyrobené koloidní stříbro je absolutně pro tělo neškodné, a ta argýrie jak jsem se teď dočet není nijak víc škodlivá než změna barvy, což i to mě překvapuje že nastane.. Nejvíc mě dostává myšlení lidí, kteří nedůvěřivě se klackem dotýkají zdálky věcí jako MMS, koloid. s., atd, ale bezobav do sebe kopnou xxxx krát nebezpečnější směs látek co si koupí v lékárně. Nezišťují si nic až jak jim třeba vemou ledvinu tak se začnou starat.. no a ani nevyskakujou, to kdyby se stalo o alternativy tak o tom 10 let mluví celý svět. Já to někdy nechápu, spíše bych to chtěl někdy pochopit \":D\" jo a nevíte jestli ta argýrie i někdy zmizí ? Ono by to mohlo být i užitečné \":D\" občas změnit barvu \":D\" mějte se a dík za spoustu užitečných informací \":)\"

Tak obecně platí, že lepší je přijímat větší dávky nižších koncentrací tak 10 ppm, tam se netvoří větší shluky částic a zmodrání tedy prakticky nehrozí. Jinak zmodrání je již nastálo, odstranit se pokud vím nedá, ale mimo ten jediný medializovaný případ jsem nikdy nezaznamenal nějakého dalšího člověka, který by s tím měl problém a to vím i o lidech kteří brali i dva litry denně po dobu mnoha měsíců. To, že lidé berou na toxiny z plísní ve střevě třeba prášky na hlavu, to mě hlava nebere, ale tak se zde bohužel léčí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: pon říj 26, 2015 1:31 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 24, 2011 1:31 am
Příspěvky: 113
Jardo jakou tedy vodu na vyrobu koloidniho stribra vy konkretne pouzivate?Kupujete nebo delate z reverzni osmozy?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: ned lis 01, 2015 12:08 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
Tolar píše:
Jardo jakou tedy vodu na vyrobu koloidniho stribra vy konkretne pouzivate?Kupujete nebo delate z reverzni osmozy?

To ne, to by z hlediska čistoty určitě nestačilo, ta musí jít přes katexy a takové vybavení doma nemám. Kupuji ji velkoobchodně, což nepůjde každému. Občas se dá koupit v lékárně jako Aqua purificata pro injectione. Dodává se výhradně ve skle a ač to bude znít jako vtip, tak tuto vodu by vám lékárník neměl prodat bez receptu. Asi je příliš zdravá na to, aby si ji běžný občan mohl koupit a vypít, nebo stát takto brání chudákům norkům si udělat zdravě příjemné odpoledne a oni si tedy musejí nezdravě ředit perníček vodou z vodovodu, což pro aplikaci do žil není zrovna ideální.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: ned bře 13, 2016 3:19 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
Ahojte.
DALO BY SA KOLOIDNÉ STRIEBRO POUŽIŤ AKO DEODORANT V PODPAZUŠÍ ???
Používal som sódu bikarbónu (tú bez hliníka - farmaceutickej kvality), ale odkedy pracujem ako "predavač v pohybe" a nie za PC doma, tak mi to ako deodorant nestačí - je to slabučké a cítim svoj pot (čo mne neprekáža, ale chcem byť "sociálny"), a klasický deodorant (čiže nie antiperspirant "jedovatý") tiež nie je nič moc svojim účinkom, aj keď si podpazušie holím, navyše viem, že škodí tiež...
Dá sa teda použiť "KS" ako deodorant - či už klasické bez riedenia, alebo riedené ? Má s tým možno niekto skúsenosti ? Ďakujem za prípadné odpovede \":-)\"

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: pon bře 14, 2016 12:40 am 
Offline

Registrován: pát črc 18, 2014 9:43 pm
Příspěvky: 34
Ahoj Marek,

KS jsem zkousel jako deodorant na oholene podpazusie. KS bylo domaci, supersilne, vic jak 100 ppm, ale nevydrzelo to udrzet na uzde smradotvorne bakterie ani na 12 hodin, uz po 4 hodinach poceni byl citit zapach, to same s normalnim koupenym 20ppm KS z lekarny. Ted pouzivam nasyceny roztok sody bikarbony a bez smradu vydrzim i 2 dny, ale musim to poradne rozetrit a dat dostatecne silnou vrstvu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: úte bře 15, 2016 12:39 am 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
looudus píše:
Ahoj Marek,

KS jsem zkousel jako deodorant na oholene podpazusie. KS bylo domaci, supersilne, vic jak 100 ppm, ale nevydrzelo to udrzet na uzde smradotvorne bakterie ani na 12 hodin, uz po 4 hodinach poceni byl citit zapach, to same s normalnim koupenym 20ppm KS z lekarny. Ted pouzivam nasyceny roztok sody bikarbony a bez smradu vydrzim i 2 dny, ale musim to poradne rozetrit a dat dostatecne silnou vrstvu.

Ahoj. Nakolko nasyteny roztok ? Nemyslis skor "kasicku" ? "Rozotriet dostatocne silnu vrstvu"... To znie akoby to bolo kasovite a nie voda nasytena sodou...
Ja sam som pouzival nasyteny roztok sody bikarbony, ale....odkedy som pracoval 12tky, aj tak bolo citit moj pot... Asi bola voda malo nasytena, hoci sa mi nezda.... Skoda, ze tu sodu bikarbonu predsa len citit.... Nie je bez pachu... Je to neuveritelne, ze asi jedine dve suroviny dobre ucinkujuce proti pachu potu su smradlave (ber nadnesene) suroviny ako soda bikarbona (mokru ju citit) a ocot.... Naivne som si myslel, ze amo deodorant bude zaberat aj KS, nakolko to niekto pisal na internete... Vidim, ze internet znesie vela.... \":D\"...
Takze sa hez chemie nezaobidem, prirodne deodoranty su slabe ci farbia oblecenie.... Alebo nejaky drahy prirodny deodorant, za 15Eur co by vydrzal mesiac.... Nedam 50centov denne na deodorant...ani za svet...

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: úte bře 15, 2016 2:56 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
Zkus ještě do třetice slivovici ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: čtv bře 17, 2016 1:03 pm 
Offline

Registrován: pát črc 18, 2014 9:43 pm
Příspěvky: 34
Slivovice jiz vyzkousena, domaci i Jelinkova. Take francovka Alpa a 96% biolih.
Vse funkcni jako KS, jen par hodin, nutna reaplikace sprejem, otravne.

Nasyceny roztok sody bikarbony jako mazlavou vodu se zrnicky, rozpoustim ve skoro varici vode, aby se nasytila co nejvic a skladuju v PET flasce. Moje soda bikarbona nema zadny zapach, je uplne bez jakehokoliv vune, podivne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: čtv bře 17, 2016 9:23 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
looudus píše:
Slivovice jiz vyzkousena, domaci i Jelinkova. Take francovka Alpa a 96% biolih.
Vse funkcni jako KS, jen par hodin, nutna reaplikace sprejem, otravne.

Nasyceny roztok sody bikarbony jako mazlavou vodu se zrnicky, rozpoustim ve skoro varici vode, aby se nasytila co nejvic a skladuju v PET flasce. Moje soda bikarbona nema zadny zapach, je uplne bez jakehokoliv vune, podivne.

A kdybys chtěl vyzkoušet třeba kamenec (fy Dúbrava) tak ten taky nefunguje \":roll:\"
Další nápady \":?:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: pát bře 18, 2016 9:40 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
looudus píše:
Slivovice jiz vyzkousena, domaci i Jelinkova. Take francovka Alpa a 96% biolih.
Vse funkcni jako KS, jen par hodin, nutna reaplikace sprejem, otravne.

Nasyceny roztok sody bikarbony jako mazlavou vodu se zrnicky, rozpoustim ve skoro varici vode, aby se nasytila co nejvic a skladuju v PET flasce. Moje soda bikarbona nema zadny zapach, je uplne bez jakehokoliv vune, podivne.

V horúcej (nie vriacej) vode som rozpustil sódu bikarbónu v takom množstve, aby ešte ostal prášok na dne (takže čo najviac nasýtený roztok). Na dva krát naniesol na podpazušie (prvý krát, počkal kým zaschlo, druhý krát) dnes ráno, teraz je večer a ja som sa vrátil z posilňovne spotený, pod pazuchou žiaden pach.... SUPER \":wink:\" .....

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: sob bře 19, 2016 9:45 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Ty si hlavně naordinuj to stříbro ... dovedu si docela dobře představit vysportovanýho chlapa s promodralou kůží, pěkně naleštěnýho nějakou mastnotou .... Iron Man. A nedělám si srandu, pěkný by to bylo. Franz to futroval celej život tetováním, ty bys byl autentickej, bylo by to v masivu!!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: sob bře 19, 2016 11:11 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
Jelikož mám svůj generátor KS a navařím si stříbra kolik chci, pila jsem i přes litr na den a šmoulinka ze mě fakt nebyla ....


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 230 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 16  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz