Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte dub 16, 2024 8:30 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 230 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 16  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Dobrý den
PříspěvekNapsal: sob říj 18, 2014 4:16 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 13, 2014 10:25 pm
Příspěvky: 1
Už vyše roka zvažujem domácu výrobu striebra no jak tak pozerám nemusí to byt správna voľba touto cestou existuju na trhu try druhý striebra proteínove ionicke a práve koloidne streibro máte niekdo skúsenosti s týmto produktom viete niekdo poradiť ďakujem za odpoved http://www.robertkomoras.blogspot.it/20 ... mment-form
http://www.argena.sk


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: úte říj 21, 2014 1:55 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 27, 2014 10:34 am
Příspěvky: 7
Nevím, nevím, ale po 3/4 litru 15ppm a 2 týdnech jsem chytl krásnou chřipku. Kapal jsem si to do očí, do nosu, pil, vdechoval do plic přes rozprašovač. A k ničemu. Prodělal jsem ji stejně jako všichni okolo... Jak to mám chápat? Už nevěřím ničemu..(


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidne striebro
PříspěvekNapsal: ned lis 09, 2014 12:08 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28264
Bydliště: Poděbrady
Roman27 píše:
Zdravim pan Jardo zaujima ma Vas nazor na to keby sa koloidne striebro davalo do enterickych kapsul odolnych voci žalúdočnej kyseline a tym sa zvýšilo množstvo koloidneho striebra prijateho cez tenké crevo. Myslite že by tie kapsule zlepsili vstrebanie a tympadom by netrebalo take velke davky? Ci pri peronalnom užití sa to vstrebáva hlavne v ustach ?

Tak asi by to šlo, ale jde podle mě o zbytečné blbnutí, navíc značně drahé a časově náročné. Stříbro se správně má přežbluchovat v ústech 3-5 minut, tím se vše dostane do sliznic úst a polykáte pak již praktiky pouze vodu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dobrý den
PříspěvekNapsal: ned lis 09, 2014 12:14 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28264
Bydliště: Poděbrady
Failo píše:
Už vyše roka zvažujem domácu výrobu striebra no jak tak pozerám nemusí to byt správna voľba touto cestou existuju na trhu try druhý striebra proteínove ionicke a práve koloidne streibro máte niekdo skúsenosti s týmto produktom viete niekdo poradiť ďakujem za odpoved http://www.robertkomoras.blogspot.it/20 ... mment-form
http://www.argena.sk

Stříbro léčí prakticky v jakékoliv formě, ale pokud si ho člověk nevyrábí, jde o velice drahou záležitost.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: ned lis 09, 2014 12:16 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28264
Bydliště: Poděbrady
Roksfoks píše:
Nevím, nevím, ale po 3/4 litru 15ppm a 2 týdnech jsem chytl krásnou chřipku. Kapal jsem si to do očí, do nosu, pil, vdechoval do plic přes rozprašovač. A k ničemu. Prodělal jsem ji stejně jako všichni okolo... Jak to mám chápat? Už nevěřím ničemu..(

Tak k ničemu určitě není, možná to ve vás pouze vymlátilo tolik šmejdů, že je vylučovací orgány nepobírají a tělo je tedy valí ven pokožkou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: pát lis 21, 2014 12:45 pm 
Offline

Registrován: úte čer 11, 2013 11:31 am
Příspěvky: 72
Zdravím, jaké ppm stříbra byste zvolili na proplachování nosních a čelních dutin proti rýmě? Poloha na zádech, zakloněná hlava, injekční stříkačkou. Používám 30 ppm od Garguláka ... dost to pálí , ale zase mám pocit že 10 ppm mi moc nezabíralo.

díky za radu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: stř lis 26, 2014 11:31 am 
Offline

Registrován: čtv bře 27, 2014 10:34 am
Příspěvky: 7
Můj známý vyrábí stříbro ve velkém po celé ČR, ale min od 15ppm, prý i 25ppm má podle testů tuším že říkal 4,8nm, je to čistá voda bez chuti a shluků. Ne jako druhá flaša zlata, která byla kalná, otrávila mě a přemnožila kvasinky ještě víc :/Tak využívám nějak rozumně 1L stříbra 25ky, do očí mám tu 15ppm a dobrý, snad. Jakási paní se dlouho léčí vlastním přístrojem na kol. stř. a známe zaslala svůj produkt, který byl žlutý a hořký - říkal jsem jí, to ať nepije (bude to nějaká hard koncentrace)..

Změnil jsem životní styl a kvasinku snad zlikviduji jednou ..

Určitě to ale funguje, protože téměř okamžitě (den) mi hodně zbělalo bělmo očí \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: čtv pro 25, 2014 11:20 pm 
Offline

Registrován: úte lis 12, 2013 10:13 pm
Příspěvky: 122
Užívám ATB Penbene a mám koupené kol. Ag - nemá někdo zkušenost, jestli je možné užívat obojí zároveň?

Má se stříbro užívat na lačno, před jídlem či po jídle?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: pát pro 26, 2014 10:01 am 
Offline

Registrován: pon bře 25, 2013 4:14 pm
Příspěvky: 126
vero píše:
Užívám ATB Penbene a mám koupené kol. Ag - nemá někdo zkušenost, jestli je možné užívat obojí zároveň?

Má se stříbro užívat na lačno, před jídlem či po jídle?

Já bych to asi nekombinoval, spíš bych se zaměřil na velké dávky probiotik...ty atb Vás pěkně vymlátí a to s tím stříbrem by jste si dle mě moc nepomohl....spíš něco na doplnění mikroflóry s odstupem od atb (aspoň 4 h)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: sob led 03, 2015 6:15 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28264
Bydliště: Poděbrady
jimikluk píše:
Zdravím, jaké ppm stříbra byste zvolili na proplachování nosních a čelních dutin proti rýmě? Poloha na zádech, zakloněná hlava, injekční stříkačkou. Používám 30 ppm od Garguláka ... dost to pálí , ale zase mám pocit že 10 ppm mi moc nezabíralo.

díky za radu

Obecně se nedá tvrdit, že vysoká koncentrace koloidního stříbra je u vnitřní aplikace nějakou výhodou. Podle mého názoru jde spíše o velikost částic a ty logicky u vyšších koncentrací tvoří velké shluky a jsou tedy takové produkty vhodné spíše pro aplikace vnější. Vnitřně je vhodnější používat nízké koncentrace a raději větší množství, nebo prostě častěji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: sob led 03, 2015 6:20 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28264
Bydliště: Poděbrady
[quote="Roksfoks":15o08ljo]Můj známý vyrábí stříbro ve velkém po celé ČR, ale min od 15ppm, prý i 25ppm má podle testů tuším že říkal 4,8nm, je to čistá voda bez chuti a shluků. Ne jako druhá flaša zlata, která byla kalná, otrávila mě a přemnožila kvasinky ještě víc :/Tak využívám nějak rozumně 1L stříbra 25ky, do očí mám tu 15ppm a dobrý, snad. Jakási paní se dlouho léčí vlastním přístrojem na kol. stř. a známe zaslala svůj produkt, který byl žlutý a hořký - říkal jsem jí, to ať nepije (bude to nějaká hard koncentrace)..

Změnil jsem životní styl a kvasinku snad zlikviduji jednou ..

Určitě to ale funguje, protože téměř okamžitě (den) mi hodně zbělalo bělmo očí \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: sob led 03, 2015 6:26 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28264
Bydliště: Poděbrady
vero píše:
Užívám ATB Penbene a mám koupené kol. Ag - nemá někdo zkušenost, jestli je možné užívat obojí zároveň?

Má se stříbro užívat na lačno, před jídlem či po jídle?

Oboje funguje jako antibiotikum a souběžné užívání se nedoporučuje. Dávejte velké dávky probiotik, jak vám správně píše člen beati_paoli. Stříbro se nepije, to je nesmysl, musí se vstřebat sliznicí úst, postup jsem zde již mnohokrát popisoval, tak si ho dohledejte a je tedy jedno kdy si ho dáte. Osobně bych upřednostnil aplikaci nalačno.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: sob dub 18, 2015 5:15 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 06, 2009 6:56 pm
Příspěvky: 444
Zajímavé video kde je Test koloidního stříbra

Jenom bych si rád ujasnil tu úvodní 21 denní kůru, protože se postupy/dávkování rozcházejí:

Varianta 1
Pro tuto čistící kůru je vhodné koloidní stříbro o koncentraci 10 ppm. Po dobu prvních 5 dnů užívejte orálně 10ml 1x denně, dalších 5 dnů 2x 10ml denně, dalších 5 dnů 3x 10ml denně a posledních 6 dnů 4x 10ml koloidního stříbra denně. Celkem je potřeba 540 ml KS.

Varianta 2
Při koncentraci 10 až 20 ppm začínáme s cca. 8 ml/den (obsah víčka od lahve) pro prvních 7 dní.
Po dalších 7 dní zvýšíme na 16 ml/den. Celkové množství rozdělíme do dvou dávek, tedy 8 + 8 ml např. ráno a večer.
Posledních 7 dní užíváme 24 ml/den. Toto množství rozdělíme do tří dávek , tedy 8 + 8 + 8 ml. Nejlépe ráno, v poledne a večer.
Celkem je potřeba 336 ml KS.

Varianta 3
Užívání roztoku v koncentraci 20 ppm, nejlépe 2 x denně. Denní dávku rozdělit na 2 poloviny - ráno a večer a převalujte ji v ústech co nejdéle, zejména pod jazykem, pak spolkněte:
Prvních 5 dnů je doporučeno užívat 2,5 ml dvakrát denně. Dalších 5 dnů 5 ml denně. Následujících 5 dnů 7,5 ml a dalších 6 dnů 10 ml.
Celkem je potřeba 135 ml KS.

Použití může být takto? Ikdyž to vyplivnutí bych asi ale nedělal...

Doporučení před prvním užitím koloidního stříbra:
Nejdříve vyzkoušejte rozetřít trochu koloidního stříbra na zápěstí, kvůli možné alergii na stříbro (velmi vzácné) a teprve po cca. 1 hodině jej užít vnitřně. Koloidní stříbro by mělo být při orálním užití drženo v ústech po dobu 3-5 minut, aby došlo ke vstřebání Ag+ iontů ústní sliznicí. Pokud koloidní stříbro užíváte ve vyšších dávkách (více než 10 ml/den), doporučujeme koloidní stříbro podržet v ústech o něco déle, tj. 5-10 minut a poté vyplivnout, aby nebyla zbytečně namáhána střevní mikroflóra. Koloidní stříbro se tímto způsobem stejně účinně vstřebá, jako při vnitřním užití.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: sob kvě 16, 2015 11:57 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28264
Bydliště: Poděbrady
Host píše:
Zajímavé video kde je Test koloidního stříbra

Jenom bych si rád ujasnil tu úvodní 21 denní kůru, protože se postupy/dávkování rozcházejí:

Varianta 1
Pro tuto čistící kůru je vhodné koloidní stříbro o koncentraci 10 ppm. Po dobu prvních 5 dnů užívejte orálně 10ml 1x denně, dalších 5 dnů 2x 10ml denně, dalších 5 dnů 3x 10ml denně a posledních 6 dnů 4x 10ml koloidního stříbra denně. Celkem je potřeba 540 ml KS.

Varianta 2
Při koncentraci 10 až 20 ppm začínáme s cca. 8 ml/den (obsah víčka od lahve) pro prvních 7 dní.
Po dalších 7 dní zvýšíme na 16 ml/den. Celkové množství rozdělíme do dvou dávek, tedy 8 + 8 ml např. ráno a večer.
Posledních 7 dní užíváme 24 ml/den. Toto množství rozdělíme do tří dávek , tedy 8 + 8 + 8 ml. Nejlépe ráno, v poledne a večer.
Celkem je potřeba 336 ml KS.

Varianta 3
Užívání roztoku v koncentraci 20 ppm, nejlépe 2 x denně. Denní dávku rozdělit na 2 poloviny - ráno a večer a převalujte ji v ústech co nejdéle, zejména pod jazykem, pak spolkněte:
Prvních 5 dnů je doporučeno užívat 2,5 ml dvakrát denně. Dalších 5 dnů 5 ml denně. Následujících 5 dnů 7,5 ml a dalších 6 dnů 10 ml.
Celkem je potřeba 135 ml KS.

Použití může být takto? Ikdyž to vyplivnutí bych asi ale nedělal...

Doporučení před prvním užitím koloidního stříbra:
Nejdříve vyzkoušejte rozetřít trochu koloidního stříbra na zápěstí, kvůli možné alergii na stříbro (velmi vzácné) a teprve po cca. 1 hodině jej užít vnitřně. Koloidní stříbro by mělo být při orálním užití drženo v ústech po dobu 3-5 minut, aby došlo ke vstřebání Ag+ iontů ústní sliznicí. Pokud koloidní stříbro užíváte ve vyšších dávkách (více než 10 ml/den), doporučujeme koloidní stříbro podržet v ústech o něco déle, tj. 5-10 minut a poté vyplivnout, aby nebyla zbytečně namáhána střevní mikroflóra. Koloidní stříbro se tímto způsobem stejně účinně vstřebá, jako při vnitřním užití.

To se v tom moc pitváte, stříbrem si prakticky není možné uškodit a pokud jde o nějakou horní hranici dávek, vím i o člověku který do sebe lil i dva litry denně a nic podstatného v negativním slova smyslu se určitě nedělo. Sám jsem zkoušel denně cca 3 dcl poměrně dlouhou dobu a také jsem nic negativního nezaznamenal. Uvedené dávkování vidím jako dost opatrné a nemusíte se bát vyzkoušet kterýkoliv z uvedených postupů. Osobně bych volil raději nižší koncentraci, tedy 10ppm a dával klidně i více.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: úte čer 23, 2015 4:38 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 26, 2011 11:26 am
Příspěvky: 150
Bydliště: Košice
Varujem vás pred užívaním koloidneho striebra. Je vyrabane z nanočastíc a je vysoko toxicky.
Video:
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1 ... 248420028/

vo videu je zmienka v useku od 10:17 min.

Po užívaní kol. striebra po čase zmodraviete.

_________________
PRED NAKUPEM V OBCHODNYCH RETAZCOCH SI POZRI STRANKU: http://www.potravinynapranyri.cz/
Výrobca vakcín Merck (MSD) v 2. polroku 2009 zaplatil lekárom najmenej 18,8 milióna dolárov:
http://bit.ly/OuRIXq


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 230 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 16  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz