Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 3:04 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 230 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: ned bře 20, 2016 9:44 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
martina72 píše:
Ty si hlavně naordinuj to stříbro ... dovedu si docela dobře představit vysportovanýho chlapa s promodralou kůží, pěkně naleštěnýho nějakou mastnotou .... Iron Man. A nedělám si srandu, pěkný by to bylo. Franz to futroval celej život tetováním, ty bys byl autentickej, bylo by to v masivu!!!

Vyšportovaný síce som, ale ako superman rozhodne nevyzerám.... Skôr by som pripomínal Avatara... \":D\"

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: ned bře 20, 2016 10:08 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
SemTamTuPrídem píše:
Vyšportovaný síce som, ale ako superman rozhodne nevyzerám.... Skôr by som pripomínal Avatara... \":D\"

Jasné, ako Adam Cibula u Krausa. \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: sob dub 09, 2016 6:50 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
SemTamTuPrídem píše:
Ahojte.
DALO BY SA KOLOIDNÉ STRIEBRO POUŽIŤ AKO DEODORANT V PODPAZUŠÍ ???
Používal som sódu bikarbónu (tú bez hliníka - farmaceutickej kvality), ale odkedy pracujem ako "predavač v pohybe" a nie za PC doma, tak mi to ako deodorant nestačí - je to slabučké a cítim svoj pot (čo mne neprekáža, ale chcem byť "sociálny"), a klasický deodorant (čiže nie antiperspirant "jedovatý") tiež nie je nič moc svojim účinkom, aj keď si podpazušie holím, navyše viem, že škodí tiež...
Dá sa teda použiť "KS" ako deodorant - či už klasické bez riedenia, alebo riedené ? Má s tým možno niekto skúsenosti ? Ďakujem za prípadné odpovede \":-)\"

Tak určitě by fungovalo, je otázka jak dlouho, ta soda je určitě lepší. Jinak vyzkoušeno sice nemám, neměl jsem k tomu důvod, ale patrně by fungoval výluh z koření, třeba hřebíček v lihu, nebo jiné druhy koření, třeba na komáry je to super, to vás pak obletí obloukem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: sob dub 09, 2016 6:54 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
jani píše:
Jelikož mám svůj generátor KS a navařím si stříbra kolik chci, pila jsem i přes litr na den a šmoulinka ze mě fakt nebyla ....

Z toho bych obavy opravdu neměl, sice se na netu tím stále straší, ale mimo jednu fotku modrého chlapa nikdo nemá nic dalšího, tedy jde spíše o teorii. Podle mě to zmodrání po kvalitním koloidu snad ani nastat nemůže, to by člověk spíše musel pít něco hodně blbě vyrobeného v obrovském množství a nebo jíst dlouhodobě mastné jídlo ze stříbra, což pak šlechtice podle všeho obarvilo a vznikl tak název modrá krev.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: pát dub 22, 2016 7:30 am 
Offline

Registrován: pát dub 22, 2016 7:13 am
Příspěvky: 1
Dobrý den pane Jardo,
ráda bych se zeptala, zda byste doporučil inhalaci koloidního stříbra na mykoplazma v dýchacích cestách. Již 2 měsíce kašlu, poslech průdušek i plic je prý čistý, ale byla mi zjištěna tato bakterie. Doktorka mi chce nasadit silná antibiotika, čemuž se a priori nebráním, ale napadlo mě nejdřív vyzkoušet tohle. Mám inhalátor a koloidní stříbro 10 ppm. A pokud byste to doporučil, tak kolik ml denně a po kolik dní? Moc děkuji
Gábina


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: čtv dub 28, 2016 11:30 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Na ten deodorand nebude fungovat ionove striebro, ani nekvalitne.
Ionove preto, lebo je velmi reaktivne, a hned sa meni na soli. Takisto nemoze existovat bez vody. Cize ako sa odparuje, zacnu sa iony zhlukovat, a menit na bezvyznamne zluceniny. Cize, funguje len vo vodnom prostredi. Vsetky koloidne striebra vyrobene elektrolyzou su ionove, cize nemozu fungovat bez vody, ani v tele (menia sa uz v kontakte s HCL, na chloridy, ale aj s inymi solami, v krvi)... mozno tak na vyplach ust, su dobre, lebo iony su velmi reaktivne, cize zabiju bakterie prakticky hned. Cize ako to nanesiete na kozu, usmrtia bakterie, ktore tam su... ale ziadne dalsie nie, hned ako sa to odpari. Takisto, ked sa potite, je v tom sol... iony hned reaguju.

Na deodorand potrebujete PRAVE koloidne striebro, s velkou plochou... takych je malo. Prikladom je Mesosilver, alebo zopar dalsich. Vola sa to True colloidal silver, ked je mnozstvo nanocastic aspon 50%... tie lepsie maju ale 80-90%. A takisto musia byt velmi male, pod 10nm. Nekvalitne striebra, vyrobene elektrolyzou maju len par % nanocastic. NIekedy 1%, niekedy 10%, maximalne mozno tak 20%. Snazia sa to teda dobehnut vyssou koncentraciou, niekedy az 500ppm. Samozrejme, ale narasta aj mnozstvo ionov, cize take striebra su nebezpecne na vnutorne pouzitie. Tieto striebra maju ale takisto prilis velke nanocastitce, nad 100nm, cize posobiaca plocha je mala. A tie mensie sa zhlukuju do klustrov... cize posobia na jednom mieste, nieje to rovnomerne rozvrstvene... proste posobiaca plocha je mala. PReto sa nedocieli ucinok pod pazuchou, lebo bakterie rastu medzi tymito velkymi casticami... navyse vylucovanim potu sa tieto velke castice odplavuju.

Cize, ionove striebra su nanic, takisto, nekvalitne o velkej koncentracii, lebo maju velke castice, malu posobiacu plochu.

Potrebujete PRAVE koloidne striebro, ktore ma aspon 50% castic, lepsie ale cez 80%... a castice co najmensie, vacsina pod 10nm. Taketo vyskusajte, bohuzial, take je mozno akurat tak Mesosilver, ktore je moc drahe. Dalsie je TheraSilver Amber, ale tam bude trochu problem, dotycny je uz skoro na maximalnej kapacite, co dokaze vyrobit, asi 2000 litrov za mesiac. Vsetko chce mat pod dohladom, a kontroluje to osobne... chcelo by to najst dalsich takych, co bude tazke... hovoril, ze si robi apon trochu reklamu, kym mnoho inych nie (maju stalu klientelu, a nezvladaju vyrabat viac, a nemaju peniaze na poriadnu reklamu... nenajdete ich tak lahko). Pravych koloidnych striebier je totiz ako safranu, a ak take niekto vyraba a zaplati si testy z labaku, tak okamzite ma plno... jedine, kto toto zacal robit v masovom meritku je MesoSilver... vsetci ostatni su malicky. Navyse maju lepsie ceny nez Mesosilver, cize hned si ich uchyti stala klientela...
Aj TherSilver Amber uz zvazuje aj odchod z amazonu, lebo ma uz stalu klientelu, a tych 2000 litrov vyraba kazdy mesiac, cize uz priamo im posiela, nepotrebuje amazon, ani ziadnu dalsiu reklamu. Je to aj preto, ze cenu ma tak 3x nizsiu nez Mesosilver.

Problem je, ze na vyrobu a testy potrebujete poriadny labak, a bez toho nevyrobite prave koloidne striebro. Cize tie koloidne striebra co kupujete su ionove, to musite na kozu aplikovat viac krat za den, lebo stracaju ucinnost v priebehu par sekund, alebo dokym sa voda neodpari. Cize vzdy vam to len vydezinfikuje bakterie ktore tam su, ale netvori to ziaden ochranny filter. Tych par koloidnych castic, navyse velkych a zhlukovanych v klustroch, to nezachrani. Na ochrannu vrstvu potrebujete velku stycnu plochu, cize malicke, rovnomerne rozvrstvene nanocastice.
Ale i tak si myslim, ze to nebude moc dobre, lebo pot to bude odplavovat... ale za pokus by to stalo. Na kozi predsalen nieje vodne prostredie, cize tie nanocastice bude ulozene na pokozke... cize v medzerach medzi nimi sa aj tak budu mnozit bakterie, zabije ich to len na miestach, kde sa dotknu tych nehybnych castic striebra. Inymi slovami, koloid predsa funguje len vo vode, kde sa nanocastice pohybuju.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: ned kvě 22, 2016 8:39 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Gaba píše:
Dobrý den pane Jardo,
ráda bych se zeptala, zda byste doporučil inhalaci koloidního stříbra na mykoplazma v dýchacích cestách. Již 2 měsíce kašlu, poslech průdušek i plic je prý čistý, ale byla mi zjištěna tato bakterie. Doktorka mi chce nasadit silná antibiotika, čemuž se a priori nebráním, ale napadlo mě nejdřív vyzkoušet tohle. Mám inhalátor a koloidní stříbro 10 ppm. A pokud byste to doporučil, tak kolik ml denně a po kolik dní? Moc děkuji
Gábina

V tom nevidím problém, nemáte tak co pokazit a pravděpodobnost že uspějete je docela slušná. Každopádně bych ale řešil především střeva, tam je příčina naprosté většiny problémů které vznikají v dýchacích cestách.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: úte kvě 31, 2016 12:50 pm 
Offline

Registrován: stř úno 24, 2016 4:46 pm
Příspěvky: 76
Dobrý den, chtěla byych se zeptat zda by se dalo a jakým způsobem použít stříbro na pocení a zápach nohou. Prodávají různé ponožky a vložky do bot se stříbrem, ale to leze celkem do peněz. Tak jak to použít namočit do něj ponožky a nechat je uschnout? Jaká by byla vhodná koncentrace? děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: ned črc 17, 2016 4:02 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
brandebura píše:
Dobrý den, chtěla byych se zeptat zda by se dalo a jakým způsobem použít stříbro na pocení a zápach nohou. Prodávají různé ponožky a vložky do bot se stříbrem, ale to leze celkem do peněz. Tak jak to použít namočit do něj ponožky a nechat je uschnout? Jaká by byla vhodná koncentrace? děkuji

Tak na povrchové aplikace nejvyšší dostupná, tam na kvalitě moc nezáleží, většinou se aplikuje 40 ppm, ale jak dlouho se to třeba udrží v ponožkách, to odpovědět nedovedu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: sob zář 03, 2016 10:58 am 
Offline

Registrován: pon bře 21, 2016 4:02 pm
Příspěvky: 8
Dobrý den Jardo,

mám dotaz, jak dávkovat koloidní stříbro do oka, pokud nosím kontaktní čočky? Mám čočky před kapáním vyndat? Na jak dlouho? Nebo je můžu kápnout rovnou na čočku.

Díky za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: ned zář 04, 2016 11:23 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Jirux píše:
Dobrý den Jardo,

mám dotaz, jak dávkovat koloidní stříbro do oka, pokud nosím kontaktní čočky? Mám čočky před kapáním vyndat? Na jak dlouho? Nebo je můžu kápnout rovnou na čočku.

Díky za odpověď.

Na rovinu řeknu že netuším jak na stříbro budou reagovat ty čočky, klidně se může stát že na nich bude sedimentovat a zakalí se, což by asi ideální nebylo. Jinak se domnívám že oku by to nijak vadit nemělo ba naopak, čočka nasycená stříbrem působení zásadně prodlouží a bude oko trvaleji zbavovat případných šmejdů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: ned zář 18, 2016 11:14 am 
Offline

Registrován: pon bře 21, 2016 4:02 pm
Příspěvky: 8
Jarda píše:
Na rovinu řeknu že netuším jak na stříbro budou reagovat ty čočky, klidně se může stát že na nich bude sedimentovat a zakalí se, což by asi ideální nebylo. Jinak se domnívám že oku by to nijak vadit nemělo ba naopak, čočka nasycená stříbrem působení zásadně prodlouží a bude oko trvaleji zbavovat případných šmejdů.

Takže doporučujete vyzkoušet kapat do oka i v průběhu dne na čočku? A ono se pak uvidí co to provádí a neprovádí? Taky dle mého názoru, si myslím, že pokud budu kapat stříbro na čočku, tak se tím v podstatě desifikuje, ale nechci něco zanedbat. Druhá otázka, jaké dávkování zvolit? Díky za odpověď.


Naposledy upravil Jirux dne pon zář 19, 2016 6:57 am, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: ned zář 18, 2016 8:49 pm 
Offline

Registrován: stř bře 07, 2012 9:59 pm
Příspěvky: 127
Bydliště: Olomouc
Dobrý den, je pravda že během užívání KS se nesmí brát laktobacily?

_________________
Suffering should be creative, should give birth to something good and lovely


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: ned říj 02, 2016 4:02 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Jirux píše:
Takže doporučujete vyzkoušet kapat do oka i v průběhu dne na čočku? A ono se pak uvidí co to provádí a neprovádí? Taky dle mého názoru, si myslím, že pokud budu kapat stříbro na čočku, tak se tím v podstatě desifikuje, ale nechci něco zanedbat. Druhá otázka, jaké dávkování zvolit? Díky za odpověď.

Pokud jde o desinfekci čočky v tom není problém a dávkování také ne, prostě podle potřeby, nicméně čočka může stříbro nasávat, nebo na ní může sedimentovat a tvořit zrcadlo, což čočku zničí, ale opravdu jde pouze o teorii, vyzkoušené to nemám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: ned říj 02, 2016 4:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
stejski píše:
Dobrý den, je pravda že během užívání KS se nesmí brát laktobacily?

Tak brát se mohou, ale to je stejné jako s ATB, prostě jich většina zahyne, stříbro se chová stejně jako ATB.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 230 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz