Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon dub 29, 2024 9:29 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Cena MMS
PříspěvekNapsal: sob úno 23, 2013 2:05 pm 
Offline

Registrován: sob úno 23, 2013 1:48 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den pane Jardo
MMS jsem si zakoupil tak jako každý poprvé za 600 kč cca 100ml.Když jsem o tom přemýšlel, zdá se mi tato cena obyčejné chemikálie velice přemrštěná a mám podezření,že už zase ,jako vždy začal někdo velice vydělávat na důvěřivosti lidí.Napište mi prosím váš názor.
Distributor zaštiťující se JH ,jako jedinný spolehlivý prodejce se mi nezdá jako seriozní obchodník ,vzhledem k ceně za kterou MMS(chloritan sodný) prodává.U distributorů v české republice jsou ceny poněkud jiné.Tento prodejce argumentuje kvalitou a čistotou chemikálie (obsah těžkých kovů).
Jaká je tedy pravda?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: cena MMS
PříspěvekNapsal: pát bře 01, 2013 9:25 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Pravda je, že MMS je zadarmo drahé. \":lol:\"

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: cena MMS
PříspěvekNapsal: sob bře 02, 2013 12:35 am 
Offline

Registrován: stř úno 01, 2012 12:28 am
Příspěvky: 91
Bydliště: polosamota
Gogole, nakupte za tu cenu, co jste dal za MMS, ve Fichemě suroviny; podělíte potřebné známé a zbyde Vám ještě MMS pomalu do konce života \":-)\". A když si vyrobíte CDS, bude Vám to navíc chutnat ( tedy skoro \":-)\") a bez vedlejších problémů, pokud to s dávkováním přeženete ( když to bude tak levné... \":-)\").


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: cena MMS
PříspěvekNapsal: sob bře 02, 2013 4:04 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28274
Bydliště: Poděbrady
gogol píše:
Dobrý den pane Jardo
MMS jsem si zakoupil tak jako každý poprvé za 600 kč cca 100ml.Když jsem o tom přemýšlel, zdá se mi tato cena obyčejné chemikálie velice přemrštěná a mám podezření,že už zase ,jako vždy začal někdo velice vydělávat na důvěřivosti lidí.Napište mi prosím váš názor.
Distributor zaštiťující se JH ,jako jedinný spolehlivý prodejce se mi nezdá jako seriozní obchodník ,vzhledem k ceně za kterou MMS(chloritan sodný) prodává.U distributorů v české republice jsou ceny poněkud jiné.Tento prodejce argumentuje kvalitou a čistotou chemikálie (obsah těžkých kovů).
Jaká je tedy pravda?

Tak ono zajištění té propagace, knih a dalších věcí stojí mnoho peněz, čili se té ceně nelze divit a bez nich by tu MMS zase nebylo, tak to nevidím jako okrádání lidí, ale daň za něco, co jim může pomoci, což ovšem neznamená, že ho za tu cenu musíte kupovat, fungují i levné varianty.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz