Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 12:24 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 117 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon úno 04, 2013 12:23 pm 
Offline

Registrován: sob led 26, 2013 1:10 am
Příspěvky: 18
Saurah píše:
Moc a moc děkuji za odpověď. Manžel ( je chemik ) bublá jen do jedné lahve, ztráty při tak nízkých nákladech neřeší; tak je výchozí koncentrace asi trochu slabší. CDS vyrábí pouze pro mne, sám se ho netkne, i když choří ( to mně připomíná některou diskuzi, kde pán nejdřív vyzkoušel na manželce, pak na psovi - A. Kulcker obráceně \":-)\"- a pak užíval sám ). Ale myslím, že u nás CDS od něj nedostanou ani ti naši psi \":-)\".

Dávám to do džusu mojí dceři a perfektně se uzdravuje ze všeho co ji potká i nepotká. Jak to viděla žena, začla to po mně vyžadovat taky. Dnes je to na běžném týdenním pořádku. "Chceš CDSku?" ptám se o sobotního večera. "Jo, jestli si děláš dáme si spolu" . Ono to prostě stačí zařadit do života, kdykoliv vás to napadne, co nejčastěji a prostě je protiváha na straně mládnutí velmi posílená. (Mládnutí = léčení, stárnutí(entropie) = onemocnění). Tak jako někdo kouří jednu po druhé, pomalu vdech za vdechem a pomalu stárne a jde do nemoci, tak CDSka s každou vypitou deckou jdeme přesně opačným směrem. Mládneme, čistíme se a uzdravujeme.
Jsou lidé, kteří mají strach se uzdravit. Strach a předsudky jim totálně svážou vědomí a vůli cokoliv změnit na svém postoji. Časem nějakým impulzem se otevřou a strach a nevíra vystřídá poznání. Netřeba nutit, je to vždy otázka času a informovanosti.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 04, 2013 1:03 pm 
Offline

Registrován: sob led 26, 2013 1:10 am
Příspěvky: 18
Pane pv33
Můžete poukazovat na logické klamy v článku, jak chcete, pro mne to klamy nejsou ani logické ani nelogické, protože to, co píše autorka v článku mám možnost si ověřit a taky se mi to, díky množství lidí s různými zkušenostmi, ověřit povedlo. Tady jakýkoliv pojem "logický klam" naprosto ztrácí relevantnost, protože máme možnost poznat, a jasně poznáváme, že to klam není, ale zkušenost - tedy pravda. Kdybych nesouhlasil s vlastním poznáním, byl bych prostě duševně zaostalý, nebo úplný idiot. A protže Strunecká napsala něco, co se z velké části zhoduje s mým poznáním (studií), nemohu jinak, než článkem souhlasit. Je to dostatečně vysvětleno? Máte možnost, učinit si svou studii, stejně jako každý. Až budete mít nasbíraný dostatečný počet lidí pro objektivní závěr, a také s dlouhodobější zkušeností z MMS, můžeme si studie porovnat. A pak uvidíme, pro kolik lidí bude vaše studie hloupost a uvidíme, zda vaše postoje zůstanou stále stejné. Mimo jiné Strunecká za sebou studií má nepočítaně a vychází z mnoha ověřených faktů a mnoha zkušeností, které z chemií má. Článek ani ona sama vůbec nemá nejmenší důvody klamat lidi. L.S.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte úno 05, 2013 1:55 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
ls.lucki píše:
Pane pv33
Můžete poukazovat na logické klamy v článku, jak chcete, pro mne to klamy nejsou ani logické ani nelogické, protože to, co píše autorka v článku mám možnost si ověřit a taky se mi to, díky množství lidí s různými zkušenostmi, ověřit povedlo. Tady jakýkoliv pojem "logický klam" naprosto ztrácí relevantnost, protože máme možnost poznat, a jasně poznáváme, že to klam není, ale zkušenost - tedy pravda. Kdybych nesouhlasil s vlastním poznáním, byl bych prostě duševně zaostalý, nebo úplný idiot. A protže Strunecká napsala něco, co se z velké části zhoduje s mým poznáním (studií), nemohu jinak, než článkem souhlasit. Je to dostatečně vysvětleno? Máte možnost, učinit si svou studii, stejně jako každý. Až budete mít nasbíraný dostatečný počet lidí pro objektivní závěr, a také s dlouhodobější zkušeností z MMS, můžeme si studie porovnat. A pak uvidíme, pro kolik lidí bude vaše studie hloupost a uvidíme, zda vaše postoje zůstanou stále stejné. Mimo jiné Strunecká za sebou studií má nepočítaně a vychází z mnoha ověřených faktů a mnoha zkušeností, které z chemií má. Článek ani ona sama vůbec nemá nejmenší důvody klamat lidi. L.S.

ls.lucki píše:
.... to, co píše autorka v článku mám možnost si ověřit a taky se mi to, díky množství lidí s různými zkušenostmi, ověřit povedlo....
Jestli jste si opravdu overoval to co pise autorka clanku:
prof Strunecka píše:
Chloritan sodný je přirozeně velmi alkalický (pH kolem 12, takže má schopnost leptat sliznice). Po pozření a zapití nějakou kyselinou (citronovou nebo octovou), se má v žaludku uvolnit oxid chloričitý,....
tak se nedivim, ze meli lidi problemy. Ty byly zrejme zpusobeny tim, ze pani vedkyne a zrejme ani vy jste si nevsimli, ze podle Humbla se nema polknout chloritan a pak zapijet kyselinou, ale ma se nejprve takzvane aktivovat. \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\"

Jestli jste jeste ani ted neprisel na to, ze je ten clanek pani vedkyne pitomy, tak uz se s tim asi neda nic delat
\":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\"

Clanek pani profesorky o kterem se bavime:
http://tachyon-ostrava.webnode.cz/news/ ... -vsechny-/

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte úno 05, 2013 10:44 pm 
Offline

Registrován: sob led 26, 2013 1:10 am
Příspěvky: 18
Pane pv33. Samozřejmě vím, že se chloritan musí aktivovat a vědí to i všichni ti, kteří měli problém s překyselením organizmu díky kyselině citronové, nikoliv díky chloritanu. Ale to nic neubírá na faktu že MMS je něco, co by se vnitřně brát nikdy nemělo. Máte pravdu v tom, že Strunecká píše o nebezpečnosti chloritanu s. které hrozí pouze při požití bez aktivace kyselinou. V tomto s vámi souhlasím, že její upozornění na nebezpečnost je v tomto směru irelevantní. Jenže pokud opomeneme jakýkoliv článek, o kterém jde zde až druhotně, nebezpečnost a nevhodnost MMS k léčení (oproti bezpečnému CDS) nadále trvá. Vašimi útoky na článek a nelogičnost argumentů předkládaných Struneckou, jste nikterak nevyvrátil, že MMS je nevhodná pro léčby a je obrovskou zátěží pro organizmus. MMS je jako jízda se zataženou ruční brzdou, za tím si stojím, bez ohledu na jakýkoliv článek a znovu opakuji, že toto tvrzení mám podloženo zkušenostmi. Uznávám, že Strunecká píše o něčem, co nemá dokonale zmapováno a unáhlil jsem se tedy v publikaci názoru, jež jsem pokládal za stejný. Ale i tak - je sice poněkud jiný, ale na konci docházíme ke stejnému závěru - nevhodnost MMS pro vnitřní užití. Takže pitomý, nepitomý, i pitomec by se měl zamyslet nad tím, co do sebe lije, ať je to třeba na popud pitomého článku bude to vždy jen dobře.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř úno 06, 2013 12:32 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
V teto diskuzi jsem se zabyval pouze vyse zminenym clankem prof Strunecke. Takze ze sve strany koncim citatem ze zacatku diskuze
Pecador pon úno 04, 2013 1:05 am píše:
Kecy učených, kteří o věci vědí houvno, mně už nadzvedávají ze židle. Pokud to někdo správně užíval a má negativní zkušenosti, nechť o nich sem napíše. Pokud papouškuje jen něčí žvásty, nechť si je laskavě ponechá pro sebe a své přátele.....
.....Ke slovům prof. Strunecké k MMS jsem se vyjádřil na jiném místě. Udělala by lépe, pokud by hovořila k věcem, kterým rozumí a ne k tomu, co jí vyvrátí každý se základními znalostmi chemie.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř úno 06, 2013 2:05 am 
Offline

Registrován: stř úno 01, 2012 12:28 am
Příspěvky: 91
Bydliště: polosamota
Pro nás stačí množství, jak popisuje J. Humble :
Výroba CDS
Chlorine dioxide solution
(Destil. H2O sycená přes 500 ppm ClO2)
Suroviny:
A) chloritan sodný prášek 80% (NaClO2)
B) kyselina citronová krystalky - potravinářská
C) destilovaná voda
1) příprava cca 20ml MMS-1 (24,5% roztok NaClO2 ve vodě)
- objemově: 1 díl prášku na 2,3 dílu vody; prášek: 8 ml;
voda 18,4 ml; (výsl. roztok bude cca 22 ml); prášek v setřeseném
objemu
- do lahvičky s vlažnou destil. vodou nasypeme prášek a
necháme cca 20 min rozpustit, prášek je hořlavina a žíravina
nerozsypat, pokožku hned umýt.
Pozn. pro CDS není nutno dbát na „super-přesnou“ koncentraci
jemným převažováním, stačí dodržet objem +/- 5 %.
2) příprava cca 20ml 50% roztoku kyseliny citronové:
- objemově: 1 díl krystalků na 1 díl vody,
- do malé lahve s vlažnou vodou nasypeme krystalky a necháme
cca 20 min rozpustit, potřebný objem odhadneme,
abychom měli cca 25ml roztoku.
3) příprava 500 ml CDS
Potřebujeme:
- skleněnou nebo plastovou 100-200 ml s plast. víčkem,
- skleněnou nebo plastovou láhev 500 ml,
- silikonovou hadičku cca 500 mm s plastovým víčkem.
Postup:
a) do víčka u malé lahve vyrobíme díru pro hadičku. Hadička
MUSÍ těsnit tak, aby udržela přetlak výšky vodního sloupce
ve velké lahvi (10 cm ~ 1kPa), hadičku zatlačíme do těsného
víčka, našroubujeme na malou láhev a zkusíme foukáním
těsnost láhve - zkušební tlak hubou postačuje,
b) do víčka od větší lahve vyrobíme také díru, s malou netěsností,
d) do velké lahve 0,5 l nalijeme destilovanou vodu,
e) do malé lahve 20 ml 50% roztok kyseliny citrónové a 20 ml
MMS-1 (24,5% roztok NaClO2),
f) hned zašroubujeme těsné víčko na malou láhev, hadička
kouká kousek z víčka do lahve, reakce začne okamžitě
zbarvovat roztok do hněda, láhev postavíme do nádoby,
g) do velké lahve skrz volné víčko zasuneme hadičkou až ke
dnu
h) ohřejeme vodu ve varné konvici asi na 80 oC, vodu nalijeme
do nádoby,
i) reakce se zrychlí a bublinky bublají skrz vodu ve velké
láhvi, voda žloutne, v nádobě občas lahví zakroužíme, reakce
se urychlí, bublinky více bublají,
j) po cca 20 minutách již bublinky nebublají, v malé lahvi je
stále hydrostatický přetlak, ten snížíme povytažením hadičky
k hladině velké láhve, můžeme zvýšit teplotu v nádobě,
k) po úplném dobublání ukončíme výrobu,
l) malou láhev vypláchneme, velkou s CDS zavřeme, hadičku
s víčky schováme na příště. Pozor na zbytkový plyn v malé
lahvi, nevdechnout!
Vyrobený CDS uložíme do tmavé lahve a uskladníme ve
tmě při pokojové teplotě. Funkčnost je cca 1 měsíc. Pro používání
dáme CDS do lahviček s kapátkem.
Pan Kalcker uvádí, že 1 cm3 (1 ml) cca 400 ppm CDS
odpovídá asi 3 kapkám MMS. Z toho pak podle kapátka 1 kapka
MMS odpovídá cca 5 kapkám takového CDS. S užíváním CDS
postupujeme z počátku jako s MMS-1.

Takže bubláme pouze do jedné lahve.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř úno 06, 2013 2:17 am 
Offline

Registrován: stř úno 01, 2012 12:28 am
Příspěvky: 91
Bydliště: polosamota
Ale: očekávala jsem, že se zde o CDS dozvím od návštěvníků opravdu konkrétní zkušenosti a ne slovíčkaření nad článkem, na který si může udělat úsudek každý sám; ostatně na internetu jsou i takové ( tedy ne z ČR ), které popisují také tragické zkušenosti. Jenže: kdo ví, kdo a co za nimi stojí a jak vše bylo doopravdy. Takže bych raději slyšela o CDS z první ruky tady, když už tohle velmi přínosné fórum- za které Jardovi děkuji- funguje. Tak se zatím začnu probírat ostatními tématy očisty a půjdu na ni třeba z jiné strany a chlordioxid budu mít v lékárně jako první pomoc...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř úno 06, 2013 11:15 am 
Offline

Registrován: sob led 26, 2013 1:10 am
Příspěvky: 18
Pokud chcete konkrétní zkušenosti tak mám např. - chlamydie kompletně odstraněny za 10 dní na poloviční dávku, projevy lupenky o 50% menší jako vedlejší účinek, rakovina plic se zavodněním plic, kdy za měsíc je paní čistá a dokonce zmizela i voda z plic, exémy, lupy ve vlasech, chřipky, hemeroidy, záněty dásní, paradentoza, bolest a kazivost zubů (osobní zkušenost), zvětšená prostata, deprese a stavy úzkosti a čekám na výsledek s boreliemi, rakovinou tlustého střeva a rak. kostí. Klidně mi napište na E-mail, pošlu jednotlivé nové zkušenosti. L


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř úno 06, 2013 12:23 pm 
Offline

Registrován: stř úno 01, 2012 12:28 am
Příspěvky: 91
Bydliště: polosamota
Děkuji moc, Lukáši! S ústní dutinou, průduškama, ušima... také jen dobré \":-)\". Ale nevím si rady s detoxikací pomocí CDS ... a stále mně trochu vrtá v hlavě, že chlordioxid je oxidant... co jeho dlouhodobé užívání s člověkem provede... už bohužel je mně přes 55 a ještě bych ráda aktivně žila dlouho bez zdravotních problémů...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř úno 06, 2013 2:11 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 394
ls.lucki, vidím, že ani argumenty pro MMS nechcete slyšet. Já jen můžu za sebe říct, že mě ani přítelkyni MMS neublížilo, aktivujem kyselinou chlorovodíkovou. Nemám vůbec nic proti CDS, ale nechce se mi shánět a platit za potřebné pomůcky k výrobě, taky další blbnutí okolo toho, taky myslím, že pan Jarda říkal, že se CDS nedostane všude do těla jako MMS. V neposlední řadě, když jsem četl studie lékařských "odborníků", tak se téměř vždy zmiňovali o tom, že škodlivá látka v MMS je právě chlordioxid, takže dle toho byste si s CDS vůbec nepomohla, tím pádem ohánění se nějakými vědeckými články je trošku zvláštní.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř úno 06, 2013 2:54 pm 
Offline

Registrován: stř úno 01, 2012 12:28 am
Příspěvky: 91
Bydliště: polosamota
Ježkovy zraky!!! Vždyť chlordioxid je tou "léčivou " látkou i v MMS! MMS je nosič, který ho dopraví k "nemocným" buňkám...
Cituji J.Humbla: Veškerou prospěšnou
práci vykonává kysličník chloričitý ( chlordioxid= chlorine dioxide )
, a pro tvorbu prospěšného kysličníku chloričitého se používá minerál zvaný
chloritan sodný – bude vysvětleno.
Chloritan sodný (prekurzor zázračné chemikálie kysličníku chloričitého) se v přírodě nachází na mnoha místech na
Zemi, ale nejčastěji je vyráběn pro použití v městských vodárnách a čističkách a v dalších situacích, kde je třeba vyhubit
plísně nebo bakterie. Způsob, jakým funguje, je prostý – k chloritanu sodnému se přidá trocha citronové šťávy nebo
octa, a do několika minut se vytvoří zázračná látka – kysličník chloričitý.
To (ClO2) se používá pro očištění vládních úřadů u antraxu. Používá se pro čištění lodí a zbavení se oněch hnusných
žaludečních virů, o kterých čtete. Byl používán pro vyčištění restaurací v New Orleans od smrtících plísní po hurikánu
Katrina. Video s tímto procesem bylo v jednom zpravodaji MMS. Kysličník chloričitý je vlastně plyn, NEBO, je-li
přidána voda, se ClO2 stává iontovými molekulami ve vodě – šíří se ve vodě jako ionty ClO2.
Kysličník chloričitý, vytvořený z chloritanu sodného, již zachránil více než sto tisíc životů. Nazývá se MMS – zkratka
pro Miracle Mineral Solution (zázračný minerální roztok). Dovolte mi vám říct, jak funguje a proč. Můžete si mé
informace ověřit. Vše je jednoduchá chemie. Stačí najít nějakého dobrého chemika a zeptat se ho na to, co říkám, nebo
zajít na místní univerzitu a promluvit si s profesorem chemie. Chemie je chemie a prostě nemůžete popřít, že chemické
reakce se řídí chemickými zákony. To je jedna z věcí, kterou si můžete ověřit pomocí vědy.
Je to něco jako upustit pomeranč. Když rozevřete prsty, gravitace stáhne pomeranč dolů. Řídí se gravitačním zákonem.Přirozený vitamín C v citrónové šťávě a džusech proti MMS nepůsobí. Tvorbě chlordioxidu z MMS brání jen pomerančový džus a syntetický vitamín C.
Právě tak DMSO: Cituji: Co je DMSO?
DMSO, přesněji Di-Methyl-Sulf-Oxide, je čistě přírodní látka z dřeva, s velmi vysokou vstřebatelností. DMSO se po smíšení s chlordioxidem na tento naváže a po nanesení na kůži kompletně vstřebá chlordioxid do těla, kde napadá mikroorganismy přímo v rakovinových buňkách. Po jejich zničení v rakovinových buňkách jsou tyto schopné přeměnit se zpět na zdravé buňky, nebo je organismus postupně vyloučí a nahradí buňkami zdravými.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř úno 06, 2013 3:10 pm 
Offline

Registrován: stř úno 01, 2012 12:28 am
Příspěvky: 91
Bydliště: polosamota
A nakonec ještě:
VELKÝ PŘEVRAT V MMS CHLORINE DIOXIDE SOLUTION - CDS.
Mnoho lidí, včetně Jima Humbla, chuť MMS nesnáší. CDS tohle řeší neuvěřitelným způsobem. CDS je snášeno velmi dobře i dětmi. Zatím komerčně jediným dostupným postupem je přímé měření obsahu kysličníku chloričitého v CDS pomocí testovacích papírků, které jsou učeny právě pro tento účel. V době vydání této knihy tedy není zatím znám jiný, jednoduchý způsob určení dávkování CDS. Předpokládám, že se = chlorine dioxide = chlordioxid - plyn, který vzniká smícháním chloritanu sodného a kyseliny citrónové... atd atd...
Podstatné je: CDS je oproti MMS velkým posunem. Při jeho používání dle postupů Jima Humbla, nedochází k jevům jako je nevolnost, průjmy atd. CDS je dokonce možné vypít i na prázdný žaludek, nevolnost (pokud je správná koncentrace CDS) prostě nepřijde. Chuť CDS je v porovnání s klasickým MMS jako jahody se šlehačkou:-). A účinek stejný...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř úno 06, 2013 8:47 pm 
Offline

Registrován: sob led 26, 2013 1:10 am
Příspěvky: 18
Igi, pokud aktivujete chloritan sodný kyselinou chlorovodíkovou (solnou), která je naším důležitým trávicím enzymem, již se nejedná o MMS nýbrž o VMS. Proti VMS nic nenamítám, protože při reakci chloritanu sodného s kyselinou chlorovodíkovou vzniká oxid chloričitý a kuchyňská sůl. Naopak, lidé, kteří mají trávení v nepořádku, pokud si přidávají tuto kyselinu (5kapek 3% kyseliny solné)do nápoje 2-3x denně, pomůže jim to upravit zažívání. Tedy VMS je něco jiného a daleko přijatelnějšího, nežli MMS. Pro MMS nepřijmu žádný argument, protože citran sodný a volný sodík, který zůstane po reakci chlor. sod. s kys.cit. , je záhul pro celý organizmus. Citrany úspěšně blokují správným metabolickým procesům, při budování tkání v těle jako jsou šlachy, chrupavky, úpony a také i cévy. Pokud si někdo myje MMS zuby, pěkně mu kyseliny rozleptávají sklovinu. Ano vznikající chlordioxid je léčivě působící, ale to ostatní z toho je prostě odpad. Léšit se MMS je jako jezdit autem se zataženou ruční brzdou. Proto nechápu, když je už na světě CDS, z jakého důvodu lidi pořád nechtějí opustit ten "pracovní mezičlánek" nazvaný MMS.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 11, 2013 1:06 am 
Offline

Registrován: sob led 26, 2013 1:10 am
Příspěvky: 18
Saurah píše:
A nakonec ještě:
VELKÝ PŘEVRAT V MMS CHLORINE DIOXIDE SOLUTION - CDS.
Mnoho lidí, včetně Jima Humbla, chuť MMS nesnáší. CDS tohle řeší neuvěřitelným způsobem. CDS je snášeno velmi dobře i dětmi. Zatím komerčně jediným dostupným postupem je přímé měření obsahu kysličníku chloričitého v CDS pomocí testovacích papírků, které jsou učeny právě pro tento účel. V době vydání této knihy tedy není zatím znám jiný, jednoduchý způsob určení dávkování CDS. Předpokládám, že se = chlorine dioxide = chlordioxid - plyn, který vzniká smícháním chloritanu sodného a kyseliny citrónové... atd atd...
Podstatné je: CDS je oproti MMS velkým posunem. Při jeho používání dle postupů Jima Humbla, nedochází k jevům jako je nevolnost, průjmy atd. CDS je dokonce možné vypít i na prázdný žaludek, nevolnost (pokud je správná koncentrace CDS) prostě nepřijde. Chuť CDS je v porovnání s klasickým MMS jako jahody se šlehačkou:-). A účinek stejný...

Přesně díky.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 16, 2013 11:32 pm 
Offline

Registrován: sob úno 16, 2013 11:30 pm
Příspěvky: 30
Jednoduchá příprava CDS na:
http://www.youtube.com/watch?v=YT-cLnyOe8c


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 117 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz