Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 2:00 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 117 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned kvě 26, 2013 11:53 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
ls.lucki píše:
Pane Jardo, MMS má PH od 3 do 4, předpokládám že jste se zmýlil, nebo jste si myslel že píše o CDS. MMS je velmi kyselá záležitost.

Tak pokud se nepletu, tak chloritan sodný je louh a nedovedu si představit jak se u louhu dá docílit kyselé pH. To docílíte nesmyslně velkým přidáním aktivátoru, tedy kyseliny v přebytku, což je také blbost, jde si v pohodě vyrobit směs neutrální a plně funkční.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned kvě 26, 2013 11:58 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
bailoo píše:
Dobrý den, rád bych se zeptal, kde nakoupit potřebný Chloritan sodný a hydrogensíran sodný na výrobu CDS, dle postupu
http://www.youtube.com/watch?v=P4pIjkT-QAA
Našel jsem na internetu tyto výrobky:
http://www.fichema.cz/hydrogen-siran-sodny-ph-minus-kg-nahso4-cas-7681381-p-423.html
http://www.fichema.cz/chloritan-sodny-25-1-kg-naclo2-cas-7758192-p-806.html
Jsou správné?
Pokud ano, ve všech videích na které jsem se díval, se jednalo o roztoky hydrogen síranu, jak ho prosím vytvořím z prášku?
Nejsem žádný chemik, ale dle návodu to vypadá, že stačí správně odměřit a nechat reagovat.
Děkuji za odpověď
Bailoo

Složky podle všeho plně vyhovují a na 50 %tní koncentraci roztoku prostě smícháte dva stejně vážící díly. Tedy třeba 100 g prášku a 100 g vody.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon čer 03, 2013 10:10 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 16, 2013 9:59 pm
Příspěvky: 183
Podle mě je CDS lepší, protože ta chemická reakce neprobíhá v těle ale v té lahvi při výrobě CDS. Ty nevolnosti možná způsobuje spíš ta chemická reakce než toxiny mrtvých bakterií. Protože jinak by muselo být nevolno i po CDS po nějaké větší dávce.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon čer 03, 2013 11:50 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 16, 2013 11:27 pm
Příspěvky: 5
Dobrý večer, rád bych se ještě zeptal, kde kupujete testry na zjištění hodnoty ppm?
Dají se někde koupit v česku?
Děkuji za odpověď


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř čer 05, 2013 1:04 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 16, 2013 9:59 pm
Příspěvky: 183
asi tady http://www.czchem.cz/chemie/11-testovac ... ioxid.html ale je to docela drahá sranda 10Kč za jeden papírek. \":?\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř čer 05, 2013 1:56 pm 
Offline

Registrován: pon srp 01, 2011 9:10 pm
Příspěvky: 143
Jantar píše:
asi tady http://www.czchem.cz/chemie/11-testovac ... ioxid.html ale je to docela drahá sranda 10Kč za jeden papírek. \":?\"

dá se podobně jako s pH papírky šmiknout nůžkami podélně na polovinu a cena spadne taky na polovic...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv čer 06, 2013 9:50 pm 
Offline

Registrován: sob úno 16, 2013 11:30 pm
Příspěvky: 30
[quote="bailoo":39scw8u0]Dobrý večer, rád bych se ještě zeptal, kde kupujete testry na zjištění hodnoty ppm?
Dají se někde koupit v česku?
Děkuji za odpověď[/quote:39scw8u0]


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř čer 12, 2013 7:53 pm 
Offline

Registrován: stř kvě 01, 2013 8:09 pm
Příspěvky: 10
Jarda píše:
Tak pokud se nepletu, tak chloritan sodný je louh a nedovedu si představit jak se u louhu dá docílit kyselé pH. To docílíte nesmyslně velkým přidáním aktivátoru, tedy kyseliny v přebytku, což je také blbost, jde si v pohodě vyrobit směs neutrální a plně funkční.

1. To je zajímavé. Jak tedy doporučujete aktivovat MMS? Jakým aktivátorem a v jakém poměru, aby vznikla neutrální směs?
2. Případně je řešením jíst během užívání hlavně ovoce, aby se kyseliny v těle vyrovnaly?
3. Jsem ve fázi, kdy bych rád MMS/CDS začal poprvé užívat. Je CDS při vnitřním užívání stejně účinné jako MMS?
Děkuji
Aleš


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob čer 15, 2013 6:03 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 16, 2013 9:59 pm
Příspěvky: 183
Aleš K. píše:
Je CDS při vnitřním užívání stejně účinné jako MMS?

No pokud tomu já rozumím dobře tak MMS a CDS je to stejné. Sníte MMS a v těle z toho vzniká chemickou reakcí CDS, což je ta látka, která léčí. Takže šetrnější je CDS protože ta chemická reakce probíhá už při výrobě CDS.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 23, 2013 9:22 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Aleš K. píše:
1. To je zajímavé. Jak tedy doporučujete aktivovat MMS? Jakým aktivátorem a v jakém poměru, aby vznikla neutrální směs?
2. Případně je řešením jíst během užívání hlavně ovoce, aby se kyseliny v těle vyrovnaly?
3. Jsem ve fázi, kdy bych rád MMS/CDS začal poprvé užívat. Je CDS při vnitřním užívání stejně účinné jako MMS?
Děkuji
Aleš

1)Aktivujete vždy kyselinou a podle toho kolik ji přidáte takové výsledné pH vznikne. Poměr bude u každé kyseliny jiný a musíte si ho zkalibrovat na pH papírkách, nebo pH metru.
2)Tělo si taky něco porovná a držet zásadité prostředí v těle je určitě dobré.
3)Na to se názory různí a sám si jistý nejsem, ono spíše půjde o to jak na co, ani jedno není panacea-všelék.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát říj 18, 2013 3:38 pm 
Offline

Registrován: pát říj 18, 2013 3:25 pm
Příspěvky: 1
Opravdu mne zaráží, kolik kritiků MMS uvádí odkaz na článek Dr. Strunecké, ve kterém se dozvídáme naprosté pitominy. Například, že se MMS apikuje tím způsobem, že se vypije chloritan sodný a zapije se kyselinou citronovou.... V této souvislosti pak má paní doktorka starost o naše zdraví, když nás upozorňuje, že chloritan sodný by nám mohl poleptat žalud-ek. Ta ženská je buď baba rafinovaně všemi mastmi mazaná a postupuje systémem tajných služeb vypouštěním dezinformací, které si pak žijí vlastním životem, případně se jedná o naprosto jednoduchou dámu, která buď nečte návody na užívání MMS pozorně, či je její IQ pod běžnou úrovní rozlišení. Jinak si to neumím vysvětlit.

Chloritan sodný se vnitřně neužívá !!! Před požitím se aktivuje buď kyselinou citronovou nebo chlorovodíkovou a teprve po této aktivaci, kdy vzniká oxid chloričitý se po naředění vodou tato hnědožlutá kapalina vypije. V žádném případě se nepije samotný chloritan sodný. Netuším, kde to dotyčná paní vyčetla a proč tímto argumentuje.

Z nejnovějších důkazů ze svého okolí mohu uvést vyléčení z toxoplasmózy pomocí MMS a následné kombinace s léky proti parazitům. Dotyčná prodělala předchozí léčbu na Bulovce, která ji málem připravila o zrak a o ledviny. Po dvou měsících byla propuštěna s tím, že se jedná o neléčitelnou nemoc a že se bude pravidelně na Bulovku vracet k dalším "léčbám". Toto odmítla a nechala se vyšetřit novým diagnost. přístrojem na parazity, viry a byla jí aplikována účinná alternativní léčba. Po 3 měsících je čistá, bez jakékoliv toxoplasmozy. Těch příkladů z mého okolí je více a svědčí proti kritikům MMS. Žádné vedlejší účinky MMS neexistují a lidé se zbavují těch nejvážnějších chorob. Systém posilování imunty pomocí likvidace patogenů a parazitů v těle! Nic víc...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob říj 19, 2013 10:32 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
MMS-Z píše:
Opravdu mne zaráží, kolik kritiků MMS uvádí odkaz na článek Dr. Strunecké, ve kterém se dozvídáme naprosté pitominy. ...
Ahoj MMS-Z,
co se tyka tech kritiku MMS odkazujicich se na clanek prof Strunecke, ja jsem si vsiml pouze autora tohoto vlakna, ls.lucki. Muzes uvest dalsi?

ls.lucki píše:
CDS je zatím nejlepší chemický desinfekční prostředek jak pro vnější použití na tělo, oplachy, výplachy, tak i na vnitřní užívání bez jakýchkoliv vedlejších účinků. Dá se použít na desinf. bazénů studní, rukou, těla a všeho na co si jen vzpomenete. Naproti tomu klasická MMS,(ze které se chlordioxid generuje), může mít velmi nepříjemné vedlejší účinky, díky překyselení (acidóze) trávení a i celého organizmu. Mám pár lidí, kterým MMS po několika měsících totálně odstavilo trávení a přineslo jim to velmi zlé stavy. CDSkou si však spravili i to co napáchala MMS. MMS2 je ještě o poznání horší než MMS1. Prosím prostudujte si odkaz a přečtěte si pozorně text, který napsala autorka knih Doba jedová 1, Doba jedová 2 a Varovné signály očkování Prof. RNDr Anna Strunecká DrSc. http://tachyon-ostrava.webnode.cz/news/ ... -vsechny-/
K tomu clanku prof Strunecke, puvodni odkaz clena ls.lucki mi nefunguje, ale nasel jsem ten clanek na http://www.autizmus.cz/admin/upload/files/r2526-2013-01-02-12-51-03-Pozor_na_doporu%C4%8Den%C3%AD_MMS_pro_autisty.pdf
Muzu se mylit, ale proc nadchnul clanek clena ls.lucki bych videl v tom, ze jako prodejce CDS, viz jeho web, se snazi ziskat jako klienty uzivatele MMS tim, ze je presvedci, ze MMS je na nic a nebezpecne. Sam uvadi, ze "může mít velmi nepříjemné vedlejší účinky, díky překyselení (acidóze) trávení a i celého organizmu" a k tomu doporucuje, abychom si prostudovali a precetli pozorne text, ktery napsala prof Strunecka. Vychazi zrejme z toho, ze autorka je velmi popularni a lidi ji vereji. Samozrejme predpokladam, ze ls.lucki vedel, ze je clanek blbol, urcite vi, ze chloritan sodny se nezapiji nejakou kyselinou, ale ze se kyselinou aktivnuje. Ale ucel sveti prostredky a jmeno zname autorky se mu asi hodilo.
Tedy muzu se mylit, mozna ls.lucki opravdu nevi jak se ma MMS pouzivat a proto videl tolik vedlejsich ucinku \":(\" .

A obdobnou hypotezu bych mel i na to, proc prof Strunecka pomlouva MMS. Pani profesorka napsala knihu o lecbe autismu, vystupuje jako expert na lecbu autizmu a myslim, ze jsem nekde cetl ze i prodava nejake doplnky na lecbu autismu. A najednou cte, ze Kerri Riverova vylecila necelou stovku autistu pomoci MMS, tedy pani profesorka pise o 38 lecenych detech, ta necela stovka byla pozdeji. Takze napsala clanek plny podle mne nevedeckych utoku na MMS, kde jsou i vyslovene nepravdy, jako ze se chloritan zapiji nejakou kyselinou. A dale uvadi napriklad:
prof Strunecka píše:
Někteří kritici z řad amerických badatelů a lékařů označují tuto léčbu za moderní mučení dětí. Autistické děti, které mají omezenou schopnost vyjadřování svých pocitů nebo jsou naopak přecitlivělé na některé podněty, mohou být vystaveny nesmírnému utrpení, spojenému navíc s tím, že jsou nuceny 8× denně
polykat tekutinu, která jim působí utrpení,
To, ze neni problem najit kritika z oficialni mediciny na jakoukoliv non lege artis lecbu je jasne a aspon pro mne to neznamena vubec nic. A kdyz bych porovnal 19 dni "nesmirneho urpeni" pri polykani MMS (pro mne to utrpeni nebylo) s celozivotnim utrpenim autisty a jeho rodicu, tak bych i ja bral to MMS. A k dalsimu jejimu vyroku bych zkopiroval to, co uz jsem na toto tema napsal na prvni strane tohoto vlakna:
pv33 píše:
prof Strunecka píše:
že se jedná o Master – mistrovský minerální roztok. To však nic nemění na tom, že pod těmito vznešenými názvy se skrývá dezinfekční a bělící roztok, vhodný k dezinfekci sanitárních zařízení.
......
Myslela jsem si, že u nás by se patrně nenašli rodiče, kteří by svým autistickým dětem dávali vypít roztok k dezinfekci záchodů,....
Zda se, ze pani profesorka zalozila svoji argumentaci proti MMS predevsim na tom, ze se jeji slozka pouziva na cisteni zachodu. Pri pouziti stejne logiky bych mohl obdobne tvrdit, ze by autististicke deti nemely pit vodu, protoze se pouziva ke splachovani zachodu a spolecne s chloritanem i k jejich cisteni. Asi pani profesorka nechape, ze nektere latky mohou mit vic pouziti, jak hanlivych, tak pozitivnich.
A navic neni pravda, ze se pije roztok k dezinfekci zachodu.
Nenadchlo mne ani odmitnuti blize se seznamit s lecbou autistu pomoci MMS
prof Strunecka píše:
když jsem byla vyzvána, abych se zúčastnila setkání s propagátorem této metody z USA, který bude v roce 2013 hostem společnosti ČEPES, odmítla jsem a považuji za svoji povinnost varovat rodiče před tímto doporučením nové a zázračné léčby
protoze by aspon mohla pochopit o co jde a pripadne to pak kritizovat na zaklade skutecnych informaci. Napriklad by ji tam mohli vysvetlit, jak se MMS aktivuje a ze se nepije samotna kyselina.

OK, kazdy si muze ten clanek precist a udelat si vlastni nazor.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob lis 02, 2013 5:23 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
MMS-Z píše:
Opravdu mne zaráží, kolik kritiků MMS uvádí odkaz na článek Dr. Strunecké, ve kterém se dozvídáme naprosté pitominy. Například, že se MMS apikuje tím způsobem, že se vypije chloritan sodný a zapije se kyselinou citronovou.... V této souvislosti pak má paní doktorka starost o naše zdraví, když nás upozorňuje, že chloritan sodný by nám mohl poleptat žalud-ek. Ta ženská je buď baba rafinovaně všemi mastmi mazaná a postupuje systémem tajných služeb vypouštěním dezinformací, které si pak žijí vlastním životem, případně se jedná o naprosto jednoduchou dámu, která buď nečte návody na užívání MMS pozorně, či je její IQ pod běžnou úrovní rozlišení. Jinak si to neumím vysvětlit.

Chloritan sodný se vnitřně neužívá !!! Před požitím se aktivuje buď kyselinou citronovou nebo chlorovodíkovou a teprve po této aktivaci, kdy vzniká oxid chloričitý se po naředění vodou tato hnědožlutá kapalina vypije. V žádném případě se nepije samotný chloritan sodný. Netuším, kde to dotyčná paní vyčetla a proč tímto argumentuje.

Z nejnovějších důkazů ze svého okolí mohu uvést vyléčení z toxoplasmózy pomocí MMS a následné kombinace s léky proti parazitům. Dotyčná prodělala předchozí léčbu na Bulovce, která ji málem připravila o zrak a o ledviny. Po dvou měsících byla propuštěna s tím, že se jedná o neléčitelnou nemoc a že se bude pravidelně na Bulovku vracet k dalším "léčbám". Toto odmítla a nechala se vyšetřit novým diagnost. přístrojem na parazity, viry a byla jí aplikována účinná alternativní léčba. Po 3 měsících je čistá, bez jakékoliv toxoplasmozy. Těch příkladů z mého okolí je více a svědčí proti kritikům MMS. Žádné vedlejší účinky MMS neexistují a lidé se zbavují těch nejvážnějších chorob. Systém posilování imunty pomocí likvidace patogenů a parazitů v těle! Nic víc...

Dr. Strunecká je mimořádně inteligentní člověk a velice dobře ví co dělá i říká. Měl jsem možnost se s ní párkrát bavit o některých problémech a určitě bych její znalosti a inteligenci nepodceňoval.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob led 04, 2014 8:24 pm 
Offline

Registrován: čtv pro 12, 2013 7:07 pm
Příspěvky: 7
Mám několik dotazů, které se týkají přípravy a skladování CDS:
1) po objednání chloritanu sodného a kyseliny solné z e-shopu se můžou směsi nechat v lahvích, ve kterých přijdou (zřejmě plastové) nebo se mají přelít např. do skleněných lahví?
2) kde v domácnosti skladovat chloritan sodný a kyselinu solnou (např. lednička, spíž atd) ?
3) může se k odměření chloritanu sodného a kyseliny solné použít skleněná injekční stříkačka?
4) Andreas Kalcker ve své nové knize o CDS (kniha Zdraví je možné) uvádí postup přípravy CDS s lahví a zkumavkou (chloritan sodný a kyselina solná se dají do zkumavky, ta se vloží do lahve a nechá se tam asi 12-15 hodin), má se zkumavka po dokončení postupu a vytažení z lahve vyvařit pro příští použití? Postup je zde: http://youtu.be/OufabEKZ2dQ
6) Postup přípravy CDS, jestli jsem to z knihy a videa vše pochopil správně, tak do zkumavky se dá 5 ml chloritanu sodného a 4 ml kyseliny solné, zkumavka se vloží do litrové lahve s vodou, kde musí být trochu vzduchu, aby mohl plyn ze zkumavky pronikat do okolní vody v lahvi, po 12-15 hodinách se zkumavka vytáhne a poté z této lahve musím odlít 1 dcl CDS a tento decilitr doliju jedním litrem vody a mám dávku na celý den a toto množství bych měl vypít během 10 hodin (=10 dávek).
7) Jaká je "udržovací dávka" CDS, když nemám žádnou vážnou chorobu ani vážné zdravotní potíže a chci užívat CDS jen preventivně.Mám užívat 1 dcl CDS v 1 litru vody denně v 10 dávkách každou hodinu?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob led 11, 2014 6:32 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
pedro042 píše:
Mám několik dotazů, které se týkají přípravy a skladování CDS:
1) po objednání chloritanu sodného a kyseliny solné z e-shopu se můžou směsi nechat v lahvích, ve kterých přijdou (zřejmě plastové) nebo se mají přelít např. do skleněných lahví?
2) kde v domácnosti skladovat chloritan sodný a kyselinu solnou (např. lednička, spíž atd) ?
3) může se k odměření chloritanu sodného a kyseliny solné použít skleněná injekční stříkačka?
4) Andreas Kalcker ve své nové knize o CDS (kniha Zdraví je možné) uvádí postup přípravy CDS s lahví a zkumavkou (chloritan sodný a kyselina solná se dají do zkumavky, ta se vloží do lahve a nechá se tam asi 12-15 hodin), má se zkumavka po dokončení postupu a vytažení z lahve vyvařit pro příští použití? Postup je zde: http://youtu.be/OufabEKZ2dQ
6) Postup přípravy CDS, jestli jsem to z knihy a videa vše pochopil správně, tak do zkumavky se dá 5 ml chloritanu sodného a 4 ml kyseliny solné, zkumavka se vloží do litrové lahve s vodou, kde musí být trochu vzduchu, aby mohl plyn ze zkumavky pronikat do okolní vody v lahvi, po 12-15 hodinách se zkumavka vytáhne a poté z této lahve musím odlít 1 dcl CDS a tento decilitr doliju jedním litrem vody a mám dávku na celý den a toto množství bych měl vypít během 10 hodin (=10 dávek).
7) Jaká je "udržovací dávka" CDS, když nemám žádnou vážnou chorobu ani vážné zdravotní potíže a chci užívat CDS jen preventivně.Mám užívat 1 dcl CDS v 1 litru vody denně v 10 dávkách každou hodinu?

1)Raději bych oboje skladoval dlouhodobě ve skle, některé plasty chloritan sodný může rozleptat.
2)Suché, chladné a temné místo, přičemž u chloritanu bych byl velice opatrný, po vylití je schopen vysušit se na prášek a za určitých okolností vám klidně zapálí barák.
3)Určitě ano.
4)Skleněnou stačí vymýt vodou a plastovou stejně jedním použitím zničíte, čili po použití vyhodit.
6)Zde nedovedu odpovědět, patrně ano, já používám jiný postup.
7)Osobně bych MMS a CDS jen tak pro srandu nebral, jde o poměrně silný prostředek a nic na světě není pouze prospěšné a samospásné jak se všude halasně tvrdí.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 117 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz