Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát dub 19, 2024 10:48 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 117 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv bře 07, 2013 8:43 pm 
Offline

Registrován: sob úno 16, 2013 11:30 pm
Příspěvky: 30
lenka 67 píše:
Jednoduchá příprava CDS na:
http://www.youtube.com/watch?v=YT-cLnyOe8c
prosím, dá se tento postup použít i při aktivaci HCL místo kyseliny citrónové a pokud ano, jaké dávkování a koncentaci HCL použít a jak výsledný produkt ředit a užívat ( stejně jak s kyselinou citrónovou )
děkuji za odpověď

Tento postup se dá použít i s HCl, jenže.... průběh reakce je poněkud komplikovaný - nedá se použité látky jen tak snadno vypočítat a je jedno, jestli použijeme citronku nebo HCl - pořád bude vznikat chlór, který budete rozpouštět ve vodě a následně pít.
Doporučuji použít reakci s hydrogensíranem, nejenže chlór nevzniká, ale použitý hydrogensíran je i levnější \":)\"
Jana500 - nějak nepobírám ty citace \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 09, 2013 12:44 am 
Offline

Registrován: sob úno 16, 2013 11:30 pm
Příspěvky: 30
Tak ještě jeden způspb přípravy CDS, tentokrát bez hadiček \":)\"
http://www.youtube.com/watch?v=P4pIjkT-QAA


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 09, 2013 2:18 am 
Offline

Registrován: sob úno 02, 2013 2:27 am
Příspěvky: 1
ls.lucki píše:
Pokud chcete konkrétní zkušenosti tak mám např. - chlamydie kompletně odstraněny za 10 dní na poloviční dávku, projevy lupenky o 50% menší jako vedlejší účinek, rakovina plic se zavodněním plic, kdy za měsíc je paní čistá a dokonce zmizela i voda z plic, exémy, lupy ve vlasech, chřipky, hemeroidy, záněty dásní, paradentoza, bolest a kazivost zubů (osobní zkušenost), zvětšená prostata, deprese a stavy úzkosti a čekám na výsledek s boreliemi, rakovinou tlustého střeva a rak. kostí. Klidně mi napište na E-mail, pošlu jednotlivé nové zkušenosti. L


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 27, 2013 12:51 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
jardax píše:
Tento postup se dá použít i s HCl, jenže.... průběh reakce je poněkud komplikovaný - nedá se použité látky jen tak snadno vypočítat a je jedno, jestli použijeme citronku nebo HCl - pořád bude vznikat chlór, který budete rozpouštět ve vodě a následně pít.
Doporučuji použít reakci s hydrogensíranem, nejenže chlór nevzniká, ale použitý hydrogensíran je i levnější \":)\"
Jana500 - nějak nepobírám ty citace \":)\"

Většinu těch nic neříkajících citací jsem vymazal, aby zde nebyl větší nepořádek, než je nezbytně nutné.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 27, 2013 12:57 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
jardax píše:
Tak ještě jeden způspb přípravy CDS, tentokrát bez hadiček \":)\"
http://www.youtube.com/watch?v=P4pIjkT-QAA

Jak jsem již psal v jiném vlákně, to nemá chybu, opravdu dokonalé, jak za starých časů, kdy se ještě dalo říkat zlaté české ručičky a hlavičky.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 11, 2013 3:37 pm 
Offline

Registrován: pát úno 01, 2013 10:44 pm
Příspěvky: 20
Saurah píše:
Lukáši, prosím Vás, Vy určitě máte zkušenosti s větším vzorkem lidí: Jakou doporučujete koncentraci CDS k detoxikaci? A pít decku 10x po hodině ? Na Vašich stránkách, kam občas nahlédnu, jste nově o CDS psal. Ale bohužel jsem se nedočetla ( nebo jsem špatně hledala), jak koncentrovaný je kysličník chloričitý v pet lahvi, kterou dáváte lidem, aby si ji dále naředili podle Protokolů J. Humbla. Doma vyrábíme CDS a naředěný, který piji, je 50- 100 PPM ( ze začátku jsem používala High range chlorine dioxide strip test, teď už jen někdy, jestli mám stále dobrý odhad \":-)\" ). Poctivě piji už měsíc ( vánoční svátky jsem strávila v posteli se zápalem plic a ucha, tak jsem studovala vše dostupné o MMS, ale o CDS toho je žalostně málo i v angličtině ), ale žádné extra účinky nepociťuji. A to jsem přesvědčena, že způsobem mého děsivého stravování ( čas zdravě, potom delší čas jen sladkosti atd. a tak střídavě celý život \":-(\" ) musí být ve mně toho k čištění až dost. Moc děkuji, přeji vše dobré, Dag.

Saurah, Vy jste prosím jediná, kdo mi zatím na tomto fóru odpověděl, já se tady v tom opravdu nevyznám, když si najdu témata a úvod, tak tam nic není o mms ani cds, p. Jarda mi říkal, že cds vyrábí taky Jarda, "Jardax" bez hadiček, ale kde to mám zase najít, 50tis. odkazů se blbě čte, Jana500


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 11, 2013 3:53 pm 
Offline

Registrován: pát úno 01, 2013 10:44 pm
Příspěvky: 20
Saurah píše:
Pro nás stačí množství, jak popisuje J. Humble :
Výroba CDS
Chlorine dioxide solution
(Destil. H2O sycená přes 500 ppm ClO2)
Suroviny:
A) chloritan sodný prášek 80% (NaClO2)
B) kyselina citronová krystalky - potravinářská
C) destilovaná voda
1) příprava cca 20ml MMS-1 (24,5% roztok NaClO2 ve vodě)
- objemově: 1 díl prášku na 2,3 dílu vody; prášek: 8 ml;
voda 18,4 ml; (výsl. roztok bude cca 22 ml); prášek v setřeseném
objemu
- do lahvičky s vlažnou destil. vodou nasypeme prášek a
necháme cca 20 min rozpustit, prášek je hořlavina a žíravina
nerozsypat, pokožku hned umýt.
Pozn. pro CDS není nutno dbát na „super-přesnou“ koncentraci
jemným převažováním, stačí dodržet objem +/- 5 %.
2) příprava cca 20ml 50% roztoku kyseliny citronové:
- objemově: 1 díl krystalků na 1 díl vody,
- do malé lahve s vlažnou vodou nasypeme krystalky a necháme
cca 20 min rozpustit, potřebný objem odhadneme,
abychom měli cca 25ml roztoku.
3) příprava 500 ml CDS
Potřebujeme:
- skleněnou nebo plastovou 100-200 ml s plast. víčkem,
- skleněnou nebo plastovou láhev 500 ml,
- silikonovou hadičku cca 500 mm s plastovým víčkem.
Postup:
a) do víčka u malé lahve vyrobíme díru pro hadičku. Hadička
MUSÍ těsnit tak, aby udržela přetlak výšky vodního sloupce
ve velké lahvi (10 cm ~ 1kPa), hadičku zatlačíme do těsného
víčka, našroubujeme na malou láhev a zkusíme foukáním
těsnost láhve - zkušební tlak hubou postačuje,
b) do víčka od větší lahve vyrobíme také díru, s malou netěsností,
d) do velké lahve 0,5 l nalijeme destilovanou vodu,
e) do malé lahve 20 ml 50% roztok kyseliny citrónové a 20 ml
MMS-1 (24,5% roztok NaClO2),
f) hned zašroubujeme těsné víčko na malou láhev, hadička
kouká kousek z víčka do lahve, reakce začne okamžitě
zbarvovat roztok do hněda, láhev postavíme do nádoby,
g) do velké lahve skrz volné víčko zasuneme hadičkou až ke
dnu
h) ohřejeme vodu ve varné konvici asi na 80 oC, vodu nalijeme
do nádoby,
i) reakce se zrychlí a bublinky bublají skrz vodu ve velké
láhvi, voda žloutne, v nádobě občas lahví zakroužíme, reakce
se urychlí, bublinky více bublají,
j) po cca 20 minutách již bublinky nebublají, v malé lahvi je
stále hydrostatický přetlak, ten snížíme povytažením hadičky
k hladině velké láhve, můžeme zvýšit teplotu v nádobě,
k) po úplném dobublání ukončíme výrobu,
l) malou láhev vypláchneme, velkou s CDS zavřeme, hadičku
s víčky schováme na příště. Pozor na zbytkový plyn v malé
lahvi, nevdechnout!
Vyrobený CDS uložíme do tmavé lahve a uskladníme ve
tmě při pokojové teplotě. Funkčnost je cca 1 měsíc. Pro používání
dáme CDS do lahviček s kapátkem.
Pan Kalcker uvádí, že 1 cm3 (1 ml) cca 400 ppm CDS
odpovídá asi 3 kapkám MMS. Z toho pak podle kapátka 1 kapka
MMS odpovídá cca 5 kapkám takového CDS. S užíváním CDS
postupujeme z počátku jako s MMS-1.

Takže bubláme pouze do jedné lahve.

Saurah, Dagmar, děkuji moc, že jste to sem takhle dala na internet, pěkně logicky, tak teď půjdu do akvaristiky si koupit tu hadičku, ještě mi vrtá v hlavě, jak se vypořádám s tou zátkou napevno, utěsnit, mohu to udělat z kartonu od krabice? a oblepit třeba páskou? vydrží to ten tlak? Děkuji Jana500


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 11, 2013 7:44 pm 
Offline

Registrován: pát úno 01, 2013 10:44 pm
Příspěvky: 20
Dobrý večer, prosím manžel má taky různé problémy, artrozu, tinitus, opuchlá oční víčka po ránu, vysoký protirevmatický faktor, rád by užíval také mms nebo cds, ale bere léky na depresi, nebude se to nějak vylučovat, příp. nesnášet,atd.? děkuji Jana500


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 11, 2013 10:44 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Jana500 píše:
Dobrý večer, prosím manžel má taky různé problémy, artrozu, tinitus, opuchlá oční víčka po ránu, vysoký protirevmatický faktor, rád by užíval také mms nebo cds, ale bere léky na depresi, nebude se to nějak vylučovat, příp. nesnášet,atd.? děkuji Jana500

Jano, jako uplne prvni bych ti doporucoval zvazit, jestli manzelovi vyrazne pomahaji ty leky na deprese a jestli ty desny vedlejsi ucinky za to stoji. Zkus si o tom neco precist, namatkou napriklad http://www.margit.cz/antidepresanty-skodi/ a asi staci i poradne procteni pribaloveho letaku. Pro zajimavost, jaka antidepresiva manzel bere?
Cituji z vyse uvedeneho odkazu:
http://www.margit.cz/antidepresanty-skodi/ píše:
Nežádoucí účinky antidepresiv jsou děsivé a mohou být nebezpečné pro uživatele i jeho okolí, jejich terapeutické působení je často nejisté. Nedovedu pochopit, jak mohou být antidepresiva mezi nejběžněji předepisovanými léky. Předpokládala bych, že odborníci budou více než dvakrát přemýšlet před předepsáním jakéhokoliv antidepresiva, aby si byli jisti, že je jeho užívání pacientem zcela nezbytné a že neexistuje méně riskantní varianta terapie.

Podle statistik o stoupajících prodejích antidepresiv je však skutečnost zcela odlišná, a přitom studiemi ověřených možností přirozených terapií, které mohou úspěšně řešit alespoň mírné až středně těžké stavy deprese, je celá řada. Na příklad podle MUDr. Volkera Schmiedela by tablety třezalky měly být na základě vyšší účinnosti prokázené studiemi i významně nižšímu riziku vedlejších účinků volbou číslo jedna v řešení mírných a středně těžkých depresí. A výsledky právě zvěřejněné americké studie prokazují, že lidé s onemocněním srdce, kteří se také léčí na depresi, mohou dosáhnout zmírnění svých potíží pravidelným pohybem podobně, jako by tomu bylo s léky. Skupina cvičících v této studii navíc také hlásila méně častěji únavu a sexuální potíže, na rozdíl od skupiny užívající placebo anebo antidepresivum.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát dub 12, 2013 3:47 pm 
Offline

Registrován: pát úno 01, 2013 10:44 pm
Příspěvky: 20
pv33 píše:
Jano, jako uplne prvni bych ti doporucoval zvazit, jestli manzelovi vyrazne pomahaji ty leky na deprese a jestli ty desny vedlejsi ucinky za to stoji. Zkus si o tom neco precist, namatkou napriklad http://www.margit.cz/antidepresanty-skodi/ a asi staci i poradne procteni pribaloveho letaku. Pro zajimavost, jaka antidepresiva manzel bere?
Cituji z vyse uvedeneho odkazu:
http://www.margit.cz/antidepresanty-skodi/ píše:
Nežádoucí účinky antidepresiv jsou děsivé a mohou být nebezpečné pro uživatele i jeho okolí, jejich terapeutické působení je často nejisté. Nedovedu pochopit, jak mohou být antidepresiva mezi nejběžněji předepisovanými léky. Předpokládala bych, že odborníci budou více než dvakrát přemýšlet před předepsáním jakéhokoliv antidepresiva, aby si byli jisti, že je jeho užívání pacientem zcela nezbytné a že neexistuje méně riskantní varianta terapie.

Podle statistik o stoupajících prodejích antidepresiv je však skutečnost zcela odlišná, a přitom studiemi ověřených možností přirozených terapií, které mohou úspěšně řešit alespoň mírné až středně těžké stavy deprese, je celá řada. Na příklad podle MUDr. Volkera Schmiedela by tablety třezalky měly být na základě vyšší účinnosti prokázené studiemi i významně nižšímu riziku vedlejších účinků volbou číslo jedna v řešení mírných a středně těžkých depresí. A výsledky právě zvěřejněné americké studie prokazují, že lidé s onemocněním srdce, kteří se také léčí na depresi, mohou dosáhnout zmírnění svých potíží pravidelným pohybem podobně, jako by tomu bylo s léky. Skupina cvičících v této studii navíc také hlásila méně častěji únavu a sexuální potíže, na rozdíl od skupiny užívající placebo anebo antidepresivum.

Manžel bere Elicea, Lamotrix a WelbutrinSR, třezalku zkoušel, bolela ho hrozně hlava, Léky užívá 2 roky, nyní 2.den bere mms1, 1 kpk 3 krát denně, cítí se dobře/normálně, samozřejmě, že je to malé množství/. Vedl. účinky jsou jasné, jsou tam popsány, ale říkal, že bez nich má deprese a poradce prý neměl depresi. Jana500


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 14, 2013 9:34 pm 
Offline

Registrován: sob úno 16, 2013 11:30 pm
Příspěvky: 30
Jano, nechci být nepříjemný, ale budu, promiň. 99.9% populace nemá zkušenost se cds. Ta desetina procenta zkušenost má, ale zase nemá zkušenost s interakcí léčivy... navíc ještě takový spacialitky, které uvádíš.
Když někdo bude zdvořilý, řekne..... opravdu nevím, hlavně opatrně!!!" Když to bude hulvát, jako já, řekne ti co jsem napsal a vyzkoušej. věř mi.... nikdo ti nedá recept na zdraví. Jestli se chceš ptát, ptej se! Jen aby nebylo pozdě... konej, nemáš co pokazit! Jestli máš pocit, že je to nebezpečný, ruce pryč!!!
Jednoduché počty. Jen tu po nikom proboha nechtěj zázračný recept na uzdravení, pls.
Asi jsem se tě dotknul Jani, omlouvám se, ale fakt to jinat nešlo.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon dub 15, 2013 3:38 pm 
Offline

Registrován: pát úno 01, 2013 10:44 pm
Příspěvky: 20
jardax píše:
Jano, nechci být nepříjemný, ale budu, promiň. 99.9% populace nemá zkušenost se cds. Ta desetina procenta zkušenost má, ale zase nemá zkušenost s interakcí léčivy... navíc ještě takový spacialitky, které uvádíš.
Když někdo bude zdvořilý, řekne..... opravdu nevím, hlavně opatrně!!!" Když to bude hulvát, jako já, řekne ti co jsem napsal a vyzkoušej. věř mi.... nikdo ti nedá recept na zdraví. Jestli se chceš ptát, ptej se! Jen aby nebylo pozdě... konej, nemáš co pokazit! Jestli máš pocit, že je to nebezpečný, ruce pryč!!!
Jednoduché počty. Jen tu po nikom proboha nechtěj zázračný recept na uzdravení, pls.
Asi jsem se tě dotknul Jani, omlouvám se, ale fakt to jinat nešlo.

Dobrý den, vůbec jste se mě nedotknul, do školy na určité odvětví chem. školy jsem chodila již dávno,nyní jsem v důchodu, internet mám teprve půl roku, před tím se člověk o zdraví nic nedozvěděl, jelokož jsem hodně zvědavá, otevřela jsem i jiné portály, Palo,u pramene. Hodně je tam diskuse o tom, že chloritan není 100 % ní a co tam ještě je a jak to působí v člověku?/pokud pije mms1,nebo vms/aktivace HCl/. U cds toto odpadá ať již se vyrobí z čehokoliv, prostě je to vždy chlordioxid. Ještě nevím, prosím, kde se seženou papírky na měření a nebo lze usoudit ze zkušennosti Vaší, podle toho kolik použiji chloritanu, tak do malé skleničky půlku, jakou jste měl na obrázku na youtube. Prosím, jaká bude asi tak koncentrace? S mms1 mám po 4 dnech tyto zkušennosti, začal mi zánět močového měchýře,tak dále zkouším vms a až půjdu/ raději/ ven na zahrádku, tak zkusím cds.
Děkuji i za zobrazení na youtube, Jana500


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon dub 15, 2013 4:12 pm 
Offline

Registrován: pát úno 01, 2013 10:44 pm
Příspěvky: 20
jardax píše:
Jano, nechci být nepříjemný, ale budu, promiň. 99.9% populace nemá zkušenost se cds. Ta desetina procenta zkušenost má, ale zase nemá zkušenost s interakcí léčivy... navíc ještě takový spacialitky, které uvádíš.
Když někdo bude zdvořilý, řekne..... opravdu nevím, hlavně opatrně!!!" Když to bude hulvát, jako já, řekne ti co jsem napsal a vyzkoušej. věř mi.... nikdo ti nedá recept na zdraví. Jestli se chceš ptát, ptej se! Jen aby nebylo pozdě... konej, nemáš co pokazit! Jestli máš pocit, že je to nebezpečný, ruce pryč!!!
Jednoduché počty. Jen tu po nikom proboha nechtěj zázračný recept na uzdravení, pls.
Asi jsem se tě dotknul Jani, omlouvám se, ale fakt to jinat nešlo.

Ještě se prosím chci zeptat na to, teď jsem se znovu zaměřila na výrobu cds, že při aktivaci kys. citrónovou nebo i HCl pijeme chlór a že hydrogensíranem tam žádný chlór není? Copak ten chlór neuteče? Teď pomiňme hledisko finanční, protože to mám pro svoji spotřebu, není jedno, čím budu chloritan aktivovat? Ještě video s kys. citronovou 4.59 minut,/a s varnou konvicí/ prosím kolik jste dával chloritanu a hlavně jaká koncentrace vznikla ?
Ještě chci říct k tomu zdraví, že člověk hledá, srovnává, co tak pomůže druhým, nemám pocit, že by to bylo nebezpečné, pokud to někdo jako já zkusí napoprvé na chalupě, na zahrádce venku, tak nemá co tak zkazit, nechá reakci doběhnout. Můj známý to vyráběl v paneláku a prý se napoprvé pěkně načuchal, pak si již dal pozor, Jana500


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte dub 16, 2013 8:30 pm 
Offline

Registrován: pát úno 01, 2013 10:44 pm
Příspěvky: 20
Saurah píše:
Ale: očekávala jsem, že se zde o CDS dozvím od návštěvníků opravdu konkrétní zkušenosti a ne slovíčkaření nad článkem, na který si může udělat úsudek každý sám; ostatně na internetu jsou i takové ( tedy ne z ČR ), které popisují také tragické zkušenosti. Jenže: kdo ví, kdo a co za nimi stojí a jak vše bylo doopravdy. Takže bych raději slyšela o CDS z první ruky tady, když už tohle velmi přínosné fórum- za které Jardovi děkuji- funguje. Tak se zatím začnu probírat ostatními tématy očisty a půjdu na ni třeba z jiné strany a chlordioxid budu mít v lékárně jako první pomoc...

Dobrý večer Saurah, omlouvám se velice Jardaxovi, který tomu velice dobře rozumí, pro obyčejné lidi jako já by to mohl popisovat ještě detailněji, já jsem reagovala ještě dříve, než jsem si stačila všechny stránky o cds přečíst, ale co jsem teď pochopila, že by bylo dobré vyrábět cds bez chlóru,jak to popisuje Jardax, tj.s hydrogensíranem a taky by to bylo asi lepší než s nějakým zahříváním a hadičkama nebo ještě se vzduchovadlem. Jana500


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte dub 16, 2013 9:59 pm 
Offline

Registrován: stř úno 01, 2012 12:28 am
Příspěvky: 91
Bydliště: polosamota
Jani, já bych Vám ráda zodpovědně odpověděla, ale... 1:1 = kyselina citronová 50ti% ( 5g sypké kyseliny z pytlíku z každé drogerie se stejným dílem vody ) + chloritan sodný roztok ( hotový z Fichemy )= 10 + 10 ml smíchat v malé nádobce ...Jani, já to tady doluju z nevrlého manžela- CDS mně a známým připravuje totiž on, já jsem chemický antitalent... ale dává mně teď do mailu pro Vás prý velmi názorný odkaz; napište mně, prosím, svůj e-mail, přepošlu Vám ho. 10 + 10 ml je jakoby zhruba 150 kapek MMS, tedy on mně připravuje dvojnásobnou dávku, abych měla CDS zhruba na týden. Já jsem nemožný počtář, odpovídám Vám jen proto, abyste si nemyslela, že odpovědět nechci... jsou tu mnohem zasvěcenější... já jsem výtvarnice a cokoli s čísly a vzorečkama je pro mne děs \":-)\". Ať se brzy uzdravíte, Dag.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 117 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz