Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 12:19 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 117 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát dub 19, 2013 2:41 pm 
Offline

Registrován: pát úno 01, 2013 10:44 pm
Příspěvky: 20
Jarda píše:
jardax píše:
Tak ještě jeden způspb přípravy CDS, tentokrát bez hadiček \":)\"
http://www.youtube.com/watch?v=P4pIjkT-QAA

Jak jsem již psal v jiném vlákně, to nemá chybu, opravdu dokonalé, jak za starých časů, kdy se ještě dalo říkat zlaté české ručičky a hlavičky.

Chtěla bych užívat MSM, tj. antioxidant, ale teď užívám mms/cds/ to jsou zase oxidanty, tak, co s tím, jak užívat, když se mms/cds/ užívá celý den, jen po 2 hod působení si beru vit c v prášku, tak mohu brát asi jen jednou denněMSM, tj. večer? Psali, že se to má brát zpočátku 3 krát denně.Jana500


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob dub 20, 2013 10:45 pm 
Offline

Registrován: sob úno 16, 2013 11:30 pm
Příspěvky: 30
Jana500 píše:
Dobrý večer Saurah, omlouvám se velice Jardaxovi, který tomu velice dobře rozumí, pro obyčejné lidi jako já by to mohl popisovat ještě detailněji, já jsem reagovala ještě dříve, než jsem si stačila všechny stránky o cds přečíst, ale co jsem teď pochopila, že by bylo dobré vyrábět cds bez chlóru,jak to popisuje Jardax, tj.s hydrogensíranem a taky by to bylo asi lepší než s nějakým zahříváním a hadičkama nebo ještě se vzduchovadlem. Jana500

Pošlu ti Jani cds vyrobené z chloritanu a hydrogensíranu a cds z chloritanu a kys. citronové, nebudeš vědět, který je který. Řekneš nám, který byl lepší pro užívání. Jsi pro?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob dub 20, 2013 11:35 pm 
Offline

Registrován: stř úno 01, 2012 12:28 am
Příspěvky: 91
Bydliště: polosamota
Jani, to jsem taky zvědavá \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 25, 2013 8:54 pm 
Offline

Registrován: pát úno 01, 2013 10:44 pm
Příspěvky: 20
Saurah píše:
Jani, to jsem taky zvědavá \":-)\"

Panu Jardaxovi jsem poděkovala v SZ, ale musím si to vyrobit sama, což se mi opravdu povedlo, bez hadiček s hydrogensíranem. Papírky nemám, ale dala jsem 3 víčka od Petky od každého, 1 l vody jsem dát nemohla, protože mi to chtělo "plavat", tak jsem to doplnila po reakci na litr a mohu ředit, nemám analytický váleček,prosím může mi někdo napsat, kolik je to ml? Odhaduji 3 víčka 12 ml?
Jana500


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 25, 2013 9:00 pm 
Offline

Registrován: pát úno 01, 2013 10:44 pm
Příspěvky: 20
jardax píše:
Pošlu ti Jani cds vyrobené z chloritanu a hydrogensíranu a cds z chloritanu a kys. citronové, nebudeš vědět, který je který. Řekneš nám, který byl lepší pro užívání. Jsi pro?

Děkuji moc, už jsme to řešili v SZ, že to musím vyrobit sama a povedlo se, dala jsem 3 víčka od Petky od každé chemikálie /chloritanu a hydrogensíranu/. Chtělo se to nadnášet, tak jsem dala vody míň, ale po reakci doplnila na 1 l. Jana500


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 25, 2013 10:12 pm 
Offline

Registrován: ned srp 26, 2012 6:09 pm
Příspěvky: 9
http://tachyon-ostrava.webnode.cz/mms-a ... yroba-cds/
škoda , že jsem nečetl tyto webové stránky... 10 dnů užívání mms1 se mnou brutálně zametlo... nebylo mi nikterak blbě , žádné nevolnosti, ale lehká forma lupenky na nohou (téměř nenápadná, ale chtěl jsem se jí zbavit) se mi rozšířila do velmi těžké form po celém těle... jako výsledek překyselení organismu..


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř kvě 01, 2013 4:28 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Jana500 píše:
Dobrý večer, prosím manžel má taky různé problémy, artrozu, tinitus, opuchlá oční víčka po ránu, vysoký protirevmatický faktor, rád by užíval také mms nebo cds, ale bere léky na depresi, nebude se to nějak vylučovat, příp. nesnášet,atd.? děkuji Jana500

No léky a MMS a CDS moc dohromady nejdou, to se skoro vždy pere, není jednodušší se zabývat přírodním zvýšením serotoninu a ty pilule postupně vysadit. Klidně mě zavolejte a vysvětlím vám potřebné věci i testování


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř kvě 01, 2013 4:34 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Jana500 píše:
Chtěla bych užívat MSM, tj. antioxidant, ale teď užívám mms/cds/ to jsou zase oxidanty, tak, co s tím, jak užívat, když se mms/cds/ užívá celý den, jen po 2 hod působení si beru vit c v prášku, tak mohu brát asi jen jednou denněMSM, tj. večer? Psali, že se to má brát zpočátku 3 krát denně.Jana500

Zde bych zase takovou nutnost brát MSM neviděl a jednou denně klidně stačí, čili buď ho nebrat vůbec, nebo prostě větší dávku naráz.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř kvě 01, 2013 4:39 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
serych píše:
http://tachyon-ostrava.webnode.cz/mms-a-moje-vyroba-cds/
škoda , že jsem nečetl tyto webové stránky... 10 dnů užívání mms1 se mnou brutálně zametlo... nebylo mi nikterak blbě , žádné nevolnosti, ale lehká forma lupenky na nohou (téměř nenápadná, ale chtěl jsem se jí zbavit) se mi rozšířila do velmi těžké form po celém těle... jako výsledek překyselení organismu..

Jak jste pomocí MMS překyselil organizmus, když má být ve výsledku neutrální.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř kvě 15, 2013 3:12 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv pro 08, 2011 12:31 am
Příspěvky: 11
ls.lucki píše:
Pane pv33
Můžete poukazovat na logické klamy v článku, jak chcete, pro mne to klamy nejsou ani logické ani nelogické, protože to, co píše autorka v článku mám možnost si ověřit ..... Mimo jiné Strunecká za sebou studií má nepočítaně a vychází z mnoha ověřených faktů a mnoha zkušeností, které z chemií má. Článek ani ona sama vůbec nemá nejmenší důvody klamat lidi. L.S.

Strunecká+MMS=bláboly.
Škoda, že se k nim propůjčila. Stejně tak to je s knihami: Doba jedová (1) jde, ale v 2. knize už se na více místech vědomě lže, i když asi "vědecky". Kdo chcete relevantní informace o MMS/CDS/VMS/DMSO atd. lovte na fóru upramene.cz, kde najdete informace a zkušenosti dost velkého vzorku uživatelů i s popsanými chybami v užívání, nežádoucími účinky při užívání společně s jinými látkami, potravinami nebo medikamenty (kontraindikace), abyste si mohli udělat solidní názor na věc. MMS je někdy lepší, než CDS a naopak. Komu nevadí angličtina, je informací od týmu kolem J. Hubla dost a dost. Strunecká je zde evidentně mimo mísu a tuším, že záměrně. MMS se do krámu zaměstnancům, které živí peníze farmakologické zločinecké mafie, jednoduše nehodí. Útočit budou vždy, jenom jim těch argumentů postupně ubývá.

_________________
S uctivým pozdravením HonzazMoravy


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon kvě 20, 2013 8:02 am 
Offline

Registrován: pon kvě 20, 2013 7:52 am
Příspěvky: 1
Stala se mi nemilá věc, omylem jsem smíchal přes deci(0,15l) chloritanu sodného s 0,75 litrů 52%ní slivovice (ročník 2003), pak jsem tam nalil v panice ještě 0,5 l destilky. U MMS mi neskutečně vadí ten pach, ...
Dotazy:
1. Pomineme-li jedovatost alkoholu, nebude výsledná směs život ohrožující?
2. Nešlo by to něčím zneutralizovat?
3. Myslím to vážně, neb archivní slivovice bez přidaného cukru je(byla) naprosto excelentní a měla posloužit k výrobě mého oblíbeného trojčátka.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon kvě 20, 2013 9:36 am 
Offline

Registrován: sob led 26, 2013 1:10 am
Příspěvky: 18
Jarda píše:
Jak jste pomocí MMS překyselil organizmus, když má být ve výsledku neutrální.

Pane Jardo, MMS má PH od 3 do 4, předpokládám že jste se zmýlil, nebo jste si myslel že píše o CDS. MMS je velmi kyselá záležitost.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon kvě 20, 2013 9:40 am 
Offline

Registrován: sob led 26, 2013 1:10 am
Příspěvky: 18
sirius01 píše:
Strunecká+MMS=bláboly.
Škoda, že se k nim propůjčila. Stejně tak to je s knihami: Doba jedová (1) jde, ale v 2. knize už se na více místech vědomě lže, i když asi "vědecky". Kdo chcete relevantní informace o MMS/CDS/VMS/DMSO atd. lovte na fóru upramene.cz, kde najdete informace a zkušenosti dost velkého vzorku uživatelů i s popsanými chybami v užívání, nežádoucími účinky při užívání společně s jinými látkami, potravinami nebo medikamenty (kontraindikace), abyste si mohli udělat solidní názor na věc. MMS je někdy lepší, než CDS a naopak. Komu nevadí angličtina, je informací od týmu kolem J. Hubla dost a dost. Strunecká je zde evidentně mimo mísu a tuším, že záměrně. MMS se do krámu zaměstnancům, které živí peníze farmakologické zločinecké mafie, jednoduše nehodí. Útočit budou vždy, jenom jim těch argumentů postupně ubývá.

Škoda že tomu tak není. Argumentů mi bohužel přibývá stejně s přibývajícími pacienty, kteří nejsou schopní nadále MMS používat a musí přejít na CDS (příp.VMS). U většiny se jedná o silné překyselení a pár případů mám, kdy lidé jsou velmi blízko selhání ledvin, protože je nikdo neupozornil na fakt, že citronan sodný a sodík samotný je pro člověka s oslabenými ledvinami doslova destruktivní.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon kvě 20, 2013 7:51 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 16, 2013 11:27 pm
Příspěvky: 5
Dobrý den, rád bych se zeptal, kde nakoupit potřebný Chloritan sodný a hydrogensíran sodný na výrobu CDS, dle postupu
http://www.youtube.com/watch?v=P4pIjkT-QAA
Našel jsem na internetu tyto výrobky:
http://www.fichema.cz/hydrogen-siran-sodny-ph-minus-kg-nahso4-cas-7681381-p-423.html
http://www.fichema.cz/chloritan-sodny-25-1-kg-naclo2-cas-7758192-p-806.html
Jsou správné?
Pokud ano, ve všech videích na které jsem se díval, se jednalo o roztoky hydrogen síranu, jak ho prosím vytvořím z prášku?
Nejsem žádný chemik, ale dle návodu to vypadá, že stačí správně odměřit a nechat reagovat.
Děkuji za odpověď
Bailoo


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned kvě 26, 2013 11:50 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
buc11 píše:
Stala se mi nemilá věc, omylem jsem smíchal přes deci(0,15l) chloritanu sodného s 0,75 litrů 52%ní slivovice (ročník 2003), pak jsem tam nalil v panice ještě 0,5 l destilky. U MMS mi neskutečně vadí ten pach, ...
Dotazy:
1. Pomineme-li jedovatost alkoholu, nebude výsledná směs život ohrožující?
2. Nešlo by to něčím zneutralizovat?
3. Myslím to vážně, neb archivní slivovice bez přidaného cukru je(byla) naprosto excelentní a měla posloužit k výrobě mého oblíbeného trojčátka.

Obávám se, že jediným řešením je zase to prohnat pálenicí, která vám ji z toho roztoku spolehlivě oddělí. Nedovedu si představit jak by jste to mohl pít, když aktivace asi fungovat nebude a i kdyby ano, tak půjde o pěkný hnus.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 117 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz