Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 3:52 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 117 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob led 26, 2013 1:21 am 
Offline

Registrován: sob led 26, 2013 1:10 am
Příspěvky: 18
CDS je zatím nejlepší chemický desinfekční prostředek jak pro vnější použití na tělo, oplachy, výplachy, tak i na vnitřní užívání bez jakýchkoliv vedlejších účinků. Dá se použít na desinf. bazénů studní, rukou, těla a všeho na co si jen vzpomenete. Naproti tomu klasická MMS,(ze které se chlordioxid generuje), může mít velmi nepříjemné vedlejší účinky, díky překyselení (acidóze) trávení a i celého organizmu. Mám pár lidí, kterým MMS po několika měsících totálně odstavilo trávení a přineslo jim to velmi zlé stavy. CDSkou si však spravili i to co napáchala MMS. MMS2 je ještě o poznání horší než MMS1. Prosím prostudujte si odkaz a přečtěte si pozorně text, který napsala autorka knih Doba jedová 1, Doba jedová 2 a Varovné signály očkování Prof. RNDr Anna Strunecká DrSc. http://tachyon-ostrava.webnode.cz/news/ ... -vsechny-/


Naposledy upravil ls.lucki dne ned úno 03, 2013 11:24 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 27, 2013 12:48 am 
Offline

Registrován: úte led 08, 2013 8:52 pm
Příspěvky: 292
Rozumně uvažujícímu člověku by stačilo tohle "MMS je zakázáno ve všech zemích světa. Jeho propagátoři proto založili církev Genesis II, Jim V. Humble byl jmenován jejím biskupem a svoje zaškolené pracovníky jmenují doktory MMS."


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř led 30, 2013 10:39 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
ls.lucki píše:
CDS je zatím nejlepší chemický desinfekční prostředek jak pro vnější použití na tělo, oplachy, výplachy, tak i na vnitřní užívání bez jakýchkoliv vedlejších účinků. Dá se použít na desinf. bazénů studní, rukou, těla a všeho na co si jen vzpomenete. Naproti tomu klasická MMS,(ze které se chlordioxid generuje), může mít velmi nepříjemné vedlejší účinky, díky překyselení (acidóze) trávení a i celého organizmu. Mám pár lidí, kterým CDS po několika měsících totálně odstavilo trávení a přineslo jim to velmi zlé stavy. CDSkou si však spravili i to co napáchala MMS. MMS2 je ještě o poznání horší než MMS1. Prosím prostudujte si odkaz a přečtěte si pozorně text, který napsala autorka knih Doba jedová 1, Doba jedová 2 a Varovné signály očkování Prof. RNDr Anna Strunecká DrSc. http://tachyon-ostrava.webnode.cz/news/ ... -vsechny-/

Z toho je celkem nejasné, zda to doporučujete, nebo zavrhujete, možná by jste měl celou věc upřesnit.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 03, 2013 11:13 am 
Offline

Registrován: sob led 26, 2013 1:10 am
Příspěvky: 18
CDS je zatím nejlepší chemický desinfekční prostředek jak pro vnější použití na tělo, oplachy, výplachy, tak i na vnitřní užívání bez jakýchkoliv vedlejších účinků. Dá se použít na desinf. bazénů studní, rukou, těla a všeho na co si jen vzpomenete.

Co vám na tom není jasné, prosím?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 03, 2013 11:17 am 
Offline

Registrován: ned srp 14, 2011 9:11 pm
Příspěvky: 24
ls.lucki píše:
Mám pár lidí, kterým CDS po několika měsících totálně odstavilo trávení a přineslo jim to velmi zlé stavy.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 03, 2013 11:23 am 
Offline

Registrován: sob led 26, 2013 1:10 am
Příspěvky: 18
Ano byla tam v textu jedna chyba, omlouvám se za překlep - samozřejmě ty problémy s trávením nezpůsobuje CDS ale MMS1 i MMS2. Naopak CDS to trávení všem upravuje.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 03, 2013 11:35 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
ls.lucki píše:
Ano byla tam v textu jedna chyba, omlouvám se za překlep - samozřejmě ty problémy s trávením nezpůsobuje CDS ale MMS1 i MMS2. Naopak CDS to trávení všem upravuje.

Tak jeste nechapu proc vsude cpes odkaz na ten hloupej clanek prof Strunecke. Muzes to objasnit? Ty s tim clankem souhlasis a proto ho propagujes?

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Naposledy upravil pv33 dne ned úno 03, 2013 11:37 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 03, 2013 11:37 am 
Offline

Registrován: sob led 26, 2013 1:10 am
Příspěvky: 18
No ono to zase tak jednoznačné pro rozumné lidi není, víte. Státní instituce a ti samí lidé, kteří zakazují MMS omezují například i prodej bylin. Jeden vlastně nemá jasno v tom, jestli zakazují jen věci škodlivé, anebo i ty přínosné jako např. nesmyslné omezení prodeje bylinných výrobků. Také jedni a titéž lidé omezují informovanost veřejnosti o tom, že rakovina není neléčitelná, propagují škodlivé vakcíny atd...Není divu že jim naopak ti rozumní lidé nedůvěřují.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 03, 2013 11:41 am 
Offline

Registrován: sob led 26, 2013 1:10 am
Příspěvky: 18
pv33 píše:
Tak jeste nechapu proc vsude cpes odkaz na ten hloupej clanek prof Strunecke. Muzes to objasnit? Ty s tim clankem souhlasis a proto ho propagujes?

Samozřejmě že má MMS škodlivé vedlejší účinky. To je bez debat a zkušenosti okolo mně to jasně dosvědčují. Souhlasím se Struneckou a nestydím se za to. Je vidět, že pokud se tak vyjadřuješ o A.Strunecké, hloupý jsi sám, protože tato paní je velmi dobrou a objektivní vědkyní. Nemusím vědce, ale ona jde proti nim a proti systému a toho si u ní nesmírně vážím. Přečti si nějakou knihu od ní a pak zase něco pěkného napiš.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 03, 2013 11:49 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
[quote="ls.lucki":19rz3hv0]No ono to zase tak jednoznačné pro rozumné lidi není, víte. Státní instituce a ti samí lidé, kteří zakazují MMS omezují například i prodej bylin. Jeden vlastně nemá jasno v tom, jestli zakazují jen věci škodlivé, anebo i ty přínosné jako např. nesmyslné omezení prodeje bylinných výrobků. Také jedni a titéž lidé omezují informovanost veřejnosti o tom, že rakovina není neléčitelná, propagují škodlivé vakcíny atd...Není divu že jim naopak ti rozumní lidé nedůvěřují.[/quote:19rz3hv0]
To ti muzu upresnit. skodlive veci nezakazujou, pokud je prokazane ze to zpusobuje rakovinu, tak na to jen napisou ze to zpusobuje rakovinu, ale nezakazou to, viz cigarety. Rakovinu zpusobuje i rada "leku", napriklad chemoterapie a ozarovani, a to samozrejme taky nezakazou.
Ale pokud je podezreni ze to leci, vzhledem k tomu, ze to nekdo napsal na svych strankach, tak to zaradeji mezi neschvalene lecive pripravky a zakazou, viz MMS.
http://www.sukl.cz/leciva/informace-o-v ... ripravku-4
[quote="SUKL":19rz3hv0]............Ústav rozhodl, že s ohledem na svou prezentaci by výrobek Chloritan sodný a kyselina
citrónová nazývaný též MMS, MMS 1, Master Mineral Solution, Miracle mineral supplement
měl a má být zařazen mezi léčivé přípravky a musí splňovat kritéria bezpečnosti, jakosti a
účinnosti stanovená zákonem o léčivech.
Tento přípravek byl dle rozhodnutí Ústavu zařazen mezi léčivé přípravky, a tudíž podléhá
povinně registraci, ta mu však nebyla udělena. Dle § 103 odst. 1 písm. a) zákona o léčivech se
právnická nebo podnikající fyzická osoba dopustí správního deliktu tím, že zachází s léčivy
bez povolení, schválení, registrace nebo souhlasu v případě, kdy zákon nebo přímo použitelný
předpis Společenství povolení, schválení, registraci nebo souhlas k zacházení s léčivy
vyžaduje.
Rozhodnutí nabylo právní moci dne 8. 8. 2011
Mgr. Jaroslava Doležalová
vedoucí oddělení
dozoru nad reklamou[/quote:19rz3hv0]
O pozadi zakazu prirodnich a nepatentovatelnych leciv se hodne mluvi tady

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Naposledy upravil pv33 dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 2032
1359898826


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 03, 2013 1:26 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
ls.lucki píše:
Samozřejmě že má MMS škodlivé vedlejší účinky. To je bez debat a zkušenosti okolo mně to jasně dosvědčují. Souhlasím se Struneckou a nestydím se za to. Je vidět, že pokud se tak vyjadřuješ o A.Strunecké, hloupý jsi sám, protože tato paní je velmi dobrou a objektivní vědkyní. Nemusím vědce, ale ona jde proti nim a proti systému a toho si u ní nesmírně vážím. Přečti si nějakou knihu od ní a pak zase něco pěkného napiš.

na rozdil od tebe jsem napsal ze to je hloupej clanek prof Strunecke, ne ze je hloupa prof Strunecka. A mozna na rozdil od tebe, kdyz neco pisu, tak to mam aspon nejak podlozeny. Prof Strunecke jsem cenil, ze byla jedna z mala lidi z oblasti vedy, kdo bojoval proti podvodu s praseci chripkou. Ale to neznamena, ze dal tupe beru vsechno co napise.
Dost me prekvapilo, ze kopiruje marketingove vykriky proti MMS, ktere s vedou a logickym myslenim opravdu nesouviseji.

V clanku jsem nenasel zadne vedecke zduvodneni, proc by nemel MMS fungovat nebo proc je skodlivy. Maximalne tam bez upresneni napada zduvodneni proc MMS funguje. Ale tady nejde o to, jak to kdo zduvodni, ale jestli to funguje nebo ne a k tomu zadny argument neuvadi.
Tedy kdyz opominu treba placnuti
prof Strunecka píše:
Chloritan sodný je přirozeně velmi alkalický (pH kolem 12, takže má schopnost leptat sliznice). Po pozření a zapití nějakou kyselinou (citronovou nebo octovou), se má v žaludku uvolnit oxid chloričitý,....
z ktereho plyne, ze si bud pani prof ani neprecetla navod, protoze jinak by nemohla tvrdit ze se pozre chloritan a pak se zapije kyselinou nebo se jedna o cilene oblbovani lidi. Samozrejme kdyz si nekdo kdo o tom nic nevi precte, ze se neco zapiji nejakou kyselinou, tak se toho dost lekne, a to je zrejme cilem clanku.

Navic tam ma radu demagogickych casti typu
prof Strunecka píše:
že se jedná o Master – mistrovský minerální roztok. To však nic nemění na tom, že pod těmito vznešenými názvy se skrývá dezinfekční a bělící roztok, vhodný k dezinfekci sanitárních zařízení.
......
Myslela jsem si, že u nás by se patrně nenašli rodiče, kteří by svým autistickým dětem dávali vypít roztok k dezinfekci záchodů,....
Zda se, ze pani prof zalozila svoji argumentaci proti MMS predevsim na tom, ze se jeji slozka pouziva na cisteni zachodu. Pri pouziti stejne dementni logiky bych mohl obdobne tvrdit, ze by autististicke deti nemely pit vodu, protoze se pouziva ke splachovani zachodu a spolecne s chloritanem i k jejich cisteni. Asi pani prof nechape, ze nektere latky mohou mit vic pouziti, jak hanlivych, tak pozitivnich.
A navic neni pravda, ze se pije roztok k dezinfekci zachodu.

S takovymi clanky by mohla pani prof nadchnout na strankach sysifos.cz nebo v casopisu Blesk. Ale s vedou to opravdu nema nic spolecneho.

Clanek pani profesorky o kterem se bavime:
http://tachyon-ostrava.webnode.cz/news/ ... -vsechny-/

PS tim nechci rict, ze je nebo neni MMS vyborny. Nevim. Chtel jsem tim jen ukazat na podvody a logicke klamy v clanku. A na to, ze autorka zjevne ani nechape, co vlastne MMS je a jak se pouziva a ze se nejedna o zapijeni chloritanu kyselinou. A uvahy typu MMS se pouziva na cisteni zachodu, tak se nemuze pouzit k lecbe maji k vede taky hodne daleko, viz ten priklad s vodou. Voda se taky pouziva jak na zachody tak na piti a neni v tom problem.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Naposledy upravil pv33 dne úte úno 05, 2013 1:18 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 04, 2013 1:01 am 
Offline

Registrován: stř srp 04, 2010 12:31 am
Příspěvky: 153
Kecy učených, kteří o věci vědí houvno, mně už nadzvedávají ze židle. Pokud to někdo správně užíval a má negativní zkušenosti, nechť o nich sem napíše. Pokud papouškuje jen něčí žvásty, nechť si je laskavě ponechá pro sebe a své přátele.
A jen tak mimochodem - když se napijete kohoutkové vody z vodárny, pak s velkou pravděpodobností byla sycena právě chloritanem. Ten se do úpraven vody vozí v autocisternách a do WC se jako desinfekce nelije (nebo alespoň ne běžně).
Ke slovům prof. Strunecké k MMS jsem se vyjádřil na jiném místě. Udělala by lépe, pokud by hovořila k věcem, kterým rozumí a ne k tomu, co jí vyvrátí každý se základními znalostmi chemie.


Naposledy upravil pecador dne pon úno 04, 2013 1:22 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 04, 2013 1:05 am 
Offline

Registrován: stř úno 01, 2012 12:28 am
Příspěvky: 91
Bydliště: polosamota
Lukáši, prosím Vás, Vy určitě máte zkušenosti s větším vzorkem lidí: Jakou doporučujete koncentraci CDS k detoxikaci? A pít decku 10x po hodině ? Na Vašich stránkách, kam občas nahlédnu, jste nově o CDS psal. Ale bohužel jsem se nedočetla ( nebo jsem špatně hledala), jak koncentrovaný je kysličník chloričitý v pet lahvi, kterou dáváte lidem, aby si ji dále naředili podle Protokolů J. Humbla. Doma vyrábíme CDS a naředěný, který piji, je 50- 100 PPM ( ze začátku jsem používala High range chlorine dioxide strip test, teď už jen někdy, jestli mám stále dobrý odhad \":-)\" ). Poctivě piji už měsíc ( vánoční svátky jsem strávila v posteli se zápalem plic a ucha, tak jsem studovala vše dostupné o MMS, ale o CDS toho je žalostně málo i v angličtině ), ale žádné extra účinky nepociťuji. A to jsem přesvědčena, že způsobem mého děsivého stravování ( čas zdravě, potom delší čas jen sladkosti atd. a tak střídavě celý život \":-(\" ) musí být ve mně toho k čištění až dost. Moc děkuji, přeji vše dobré, Dag.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 04, 2013 11:44 am 
Offline

Registrován: sob led 26, 2013 1:10 am
Příspěvky: 18
Saurah píše:
Lukáši, prosím Vás, Vy určitě máte zkušenosti s větším vzorkem lidí: Jakou doporučujete koncentraci CDS k detoxikaci? A pít decku 10x po hodině ? Na Vašich stránkách, kam občas nahlédnu, jste nově o CDS psal. Ale bohužel jsem se nedočetla ( nebo jsem špatně hledala), jak koncentrovaný je kysličník chloričitý v pet lahvi, kterou dáváte lidem, aby si ji dále naředili podle Protokolů J. Humbla. Doma vyrábíme CDS a naředěný, který piji, je 50- 100 PPM ( ze začátku jsem používala High range chlorine dioxide strip test, teď už jen někdy, jestli mám stále dobrý odhad \":-)\" ). Poctivě piji už měsíc ( vánoční svátky jsem strávila v posteli se zápalem plic a ucha, tak jsem studovala vše dostupné o MMS, ale o CDS toho je žalostně málo i v angličtině ), ale žádné extra účinky nepociťuji. A to jsem přesvědčena, že způsobem mého děsivého stravování ( čas zdravě, potom delší čas jen sladkosti atd. a tak střídavě celý život \":-(\" ) musí být ve mně toho k čištění až dost. Moc děkuji, přeji vše dobré, Dag.

Žádné papírky ani měření nepoužívám, je to zcela zbytečné. Změřil jsem to jednou a hotovo. Ale i tak bych Pavlovi E. klidně důvěřoval, má to přesné. Následně se už držím pouze stejného postupu: Smíchat 40ml chlor.sod.24,5% a 40ml kys.cit. 50%(80ml vyvíječe) do 4l vody. Musíme dodržet mililitry vstupních chemikálií a objem vody do které probubláme oxid chloričitý. Mám 4 litrové lahve za sebou a když je vyvíječ prázdný (čirý) je poslední láhev lehce nažloutlá. Všechny láhve pak sliju dohromady a tím mám vždy stejný poměr. Musíme dbát při bublání na to, aby vzduchu nebylo mnoho, bublat to musí jen zvolna a raději déle. Nechám to vybublat i hodinu, kdy ve vyvíječi není vůbec žádný oxid a vše je ve vodě. Tedy získám 4litry z 80 ml vyvíječe. (Následně pro užívání udělám z těch 4 litrů 8 litrů zředěním 1:1 s vodou). http://www.youtube.com/watch?v=XK6dRB5Hw4g na tomto videu Pavel jasně uvádí poměr 20 + 20 ml na 2 litry vody. Tedy 10 + 10 ml na litr vody, abycho pak mohli 1 deci smíchat s 1 litrem vody pro vnitřní použití. Já dělám dvojnásobnou koncentraci, kvůli skladování a kvůli úsporám při posílání poštou. Na lahvi mám upozornění a v přiloženém dokumentu návod, kde je velkým písmem v prvním bodě, že si lidě mají nejprve z toho litru, co jim pošlu udělat litry dva, dolitím litru vody. Tedy nejprve zředit 1:1. Poté mají jasný návod jak ředit dále - viz zde - http://tachyon-ostrava.webnode.cz/news/ ... ivani-cds/ -toto je přesný text, který obdrží každý s objednanou CDSkou. Popravdě na sobě mám jasně vyzkoušené, že i když zředím pro vnitřní užívání i dvojnásobný poměr, tedy nikoliv 1:10 ale 1:5, nestane se vůbec nic, kromě mírného pálení v krku nebo v žaludku. Není to takové svinstvo jako MMS, kde se člověk může předávkovat raz dva. Lidem to zabírá úplně všem a dokonce už i používají sami i vyšší koncentrace. Každý si to může na sobě ověřit sám. Vypít koncentraci, která by mohla opravdu uškodit je téměř nemožné, protože to prostě do sebe nedostanete. Přeji všem zdraví L


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 04, 2013 12:05 pm 
Offline

Registrován: stř úno 01, 2012 12:28 am
Příspěvky: 91
Bydliště: polosamota
Moc a moc děkuji za odpověď. Manžel ( je chemik ) bublá jen do jedné lahve, ztráty při tak nízkých nákladech neřeší; tak je výchozí koncentrace asi trochu slabší. CDS vyrábí pouze pro mne, sám se ho netkne, i když choří ( to mně připomíná některou diskuzi, kde pán nejdřív vyzkoušel na manželce, pak na psovi - A. Kulcker obráceně \":-)\"- a pak užíval sám ). Ale myslím, že u nás CDS od něj nedostanou ani ti naši psi \":-)\".


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 117 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz