Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát dub 26, 2024 12:58 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte pro 15, 2009 8:34 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Jindra píše:
Děkuji, najedeme tedy na jednu kapku po hodině. Abych se ujistil, že dělám dobře, raději se zeptám: tak tedy kapku MMS, pět kapek aktivátoru a tři minuty počkat, že. Pak dolít např. 1 dl šťávy a vypít... prosím Vás, jakou šťávu použít? Vylisuji mu např. mrkev s jablky anebo čistě pomerančovou, je to jedno?
Metodu odkyselení už z Vašeho webu znám, ale nevzpomněl jsem si na to teď. Ano, dobrý nápad. Už jste tu někomu dříve radil: "Sodu si vyrobte tak, že 8-10 g prášku rozmícháte do 0,5 litru vlažné vody, cca tělové teploty a vypijete." U zmíněného pětiletého syna mám použít jakou dávku... poloviční, nebo klidně stejnou, jak uvádí předešlá věta? Předesílám, že mu sodu rozpustím nejlépe v jednom až dvou deci vody, víc tak malé dítě těžko vypije, půllitr by pil půl dne. Takže třeba 5 g jedlé sody do jednoho deci vody, to by šlo? Jen teda netuším, jak odhadnu 5 gramů, mám běžnou mechanickou kuchyňskou váhu, ufff. Jaroslave moc děkuji!

Já to míchám do vody a jedna kapka nebude ani cítit, pokud to zředíte cca 0,5 dcl vody bude pouze lehce kyselá a skoro bez chuti. Jinak čerstvé šťávy jsou bez problémů, ale je to asi zbytečné.
U takto malého dítěte tak do 5 g a to odhadnete snadno, sáček běžně dostupný v každé sámošce, za cca 3,-Kč, má 15 g, čili aplikujete zhruba 1/3 obsahu a nejlepší je si na talířku udělat tři zhruba stejné hromádky. Chyba je minimální a naprosto nepodstatná. Ještě mu před a tak 30-45 min po aplikaci změřte pH moče, ať máte jasno, jak se to pohnulo. Nesmíte se dostat nad 8,5 pH, ale to by se toho muselo aplikovat opravdu hodně a naráz.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát pro 18, 2009 10:23 am 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Najnovšie som začal zalievat MMS 0,5L vody.
Je tento postup ok?
Humble radí, že sa to má rozmiešat do cca 2,5dcl(tak som to robil predtým).
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát pro 18, 2009 11:03 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
Najnovšie som začal zalievat MMS 0,5L vody.
Je tento postup ok?
Humble radí, že sa to má rozmiešat do cca 2,5dcl(tak som to robil predtým).
Ďakujem

To nemá na léčebný účinek žádný vliv, já to například piji v 0,5 dcl vody a stejně to bude fungovat i v 0,5 l. Jediný podstatný rozdíl je v chuti při pití, která je při větším naředění slabší a méně nepříjemná.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát pro 18, 2009 5:00 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
To ma potešilo.
Zvykol som si dávat si to ráno na lačno.
Je možné mat chut na sladké bez toho aby mal človek v sebe premnožený nejaký patogén?
Prekvapila ma totiž chut na sladké, resp., nie priamo na sladké ale skor na chut vanilky.
Bola to konkrétne vanilková vianočka a chut som na to nemal teda značne dlho.
Na sladké totiž chute nemávam, dnešok ma však prekvapil.
Naštastie používam MMS,cesnak,cibulu.
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát pro 18, 2009 10:20 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
To ma potešilo.
Zvykol som si dávat si to ráno na lačno.
Je možné mat chut na sladké bez toho aby mal človek v sebe premnožený nejaký patogén?
Prekvapila ma totiž chut na sladké, resp., nie priamo na sladké ale skor na chut vanilky.
Bola to konkrétne vanilková vianočka a chut som na to nemal teda značne dlho.
Na sladké totiž chute nemávam, dnešok ma však prekvapil.
Naštastie používam MMS,cesnak,cibulu.
Ďakujem

Je to možné, ale nesmí se to stát pravidlem. V rozumném množství se to dá normálně zvládnout a nijak výrazně to nevadí, zvláště při aplikaci fungicidních látek, které popisujete.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát pro 18, 2009 10:29 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
To pravidlom samozrejme nie je.
Bola to nejaká chvílková slabost alebo čo.
Hned ako som to zjedol som vypil mrkvovo/zemiakovo/cibulovú štavu.
Cibule cca 100g+laktobacily.
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob pro 19, 2009 6:25 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Akú dávku mám aplikovat pri prechladnutí?
Stále mi tečie z nosa ani nie, že hlien ale skor voda.
Nie je to ten klasický hustý zeleno/žltý hlien.
Okrem toho ma škriabe v púcach a mám kašel.
Snád ma nejako nenabúrala tá včerajšia vianočka \":lol:\"
Povodne som sa chcel na sviatky klasicky "prežierat", no ešte si to velmi dobre rozmyslím.
Vlastne som už takmer rozhodnutý, že tak nespravím.
Tráviace komplikácie atd mi za to nestoja.
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob pro 19, 2009 7:12 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
Akú dávku mám aplikovat pri prechladnutí?
Stále mi tečie z nosa ani nie, že hlien ale skor voda.
Nie je to ten klasický hustý zeleno/žltý hlien.
Okrem toho ma škriabe v púcach a mám kašel.
Snád ma nejako nenabúrala tá včerajšia vianočka \":lol:\"
Povodne som sa chcel na sviatky klasicky "prežierat", no ešte si to velmi dobre rozmyslím.
Vlastne som už takmer rozhodnutý, že tak nespravím.
Tráviace komplikácie atd mi za to nestoja.
Ďakujem

To opravdu neodhadnu, je to velice individuální, chce to postupně navyšovat, ale zase ne moc rychle. Můžete vyzkoušet přidávat každou hodinu jednu kapku a až se dostanete na šest kapek, tak dejte šest kapek každé dvě hodiny, ale je to opravdu dost rychlé, čili pokud se vám bude dělat špatně, tak ihned přerušit. Každopádně bych okamžitě zahájil provádění néti, výplachů nosních dutin pomocí vlastní uriny a frekvenci zvolte dle potřeby, klidně třeba také po dvou hodinách, případně i častěji. Vhodné je pojídat dvakrát za den křenovou kašičku s citrónem, to jsem zde již popisoval.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob pro 19, 2009 8:44 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Rozumiem.
Presne takto, som to robil predtým.
Dnes ráno som spravil pokus a dal som si 5kvapiek na lačno, po pol hodine dalších 5kvapiek. Dokopy teda 10 v priebehu hodiny.
Cca po hodine som sa najedol. Skúsim zajtra este navýšit. Urino výplach vyskúšam. Len neviem ako to presne zrealizujem, kedže sa to tak monštrózne hnusí mojim rodinným príslušníkom. Podla nich je to odpad. Len neviem prečo mi dotraz ten "odpad" pomohol a "vysokokvalitné" prípravky zlyhali na plnej čiare.
Kde možem zohnat ten chren?
V zel/ovoci som to nevidel čerstvé. Myslím, že to bolo v nejakom náleve(to je zrejme nepoužitelný kyselinotvorný šmejd).
Sušený chren to asi nebude to pravé. Alebo?
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob pro 19, 2009 10:42 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
Rozumiem.
Presne takto, som to robil predtým.
Dnes ráno som spravil pokus a dal som si 5kvapiek na lačno, po pol hodine dalších 5kvapiek. Dokopy teda 10 v priebehu hodiny.
Cca po hodine som sa najedol. Skúsim zajtra este navýšit. Urino výplach vyskúšam. Len neviem ako to presne zrealizujem, kedže sa to tak monštrózne hnusí mojim rodinným príslušníkom. Podla nich je to odpad. Len neviem prečo mi dotraz ten "odpad" pomohol a "vysokokvalitné" prípravky zlyhali na plnej čiare.
Kde možem zohnat ten chren?
V zel/ovoci som to nevidel čerstvé. Myslím, že to bolo v nejakom náleve(to je zrejme nepoužitelný kyselinotvorný šmejd).
Sušený chren to asi nebude to pravé. Alebo?
Ďakujem

Udělejte si to podle tohoto návodu, http://www.zdravi-az.cz/Odstraneni_dysbakteriozy_03.php a při aplikaci každý ví celkem prd čím si ty nosní dutiny čistíte, klidně jim můžete tvrdit, že jde o slanou vodu, jak tam doporučuji.
Čerstvý křen naprosto běžně kupuji v obchodních řetězcích u nás třeba Albert a něco takového určitě někde v blízkém okolí máte i u vás.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned pro 20, 2009 9:11 am 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Túto techniku poznám. To aké vlastnosti má urina vie žalostne málo ludí.
Ja osobne to beriem tak, že tieto techniky existujú tisícky rokov a fungujú perfektne a medicínsky progres je tu posledných, neviem 100 rokov a funguje na h....o. Ked nad tým uvažujem, tak to vlastne ani progres nie je, jedine vo vývoji nových "liekov", ktoré samozrejme nič neliečia. Moja matka napr. bola nedávno u lekára a skončila s doslova plnou taškou liekov, ktorých nežiadúce účinky sú skutočnou lahodkou. Ked som jej navrhol niečo čo som považoval za relatívne vhodné a použitelné, razantne odmietla. Iróniou je, že jej tie lieky vobec nepomáhajú. Ked som napr spomenul klystýr, tak sa úplne zhrozila a nie len ona, ked som to povedal lekárke, deto. Ved to je prdsa normálne, ked vo Vás hnijú zbytky spred 20 rokov napr. Perfektný obraz som si urobil, ked som odtial vychádzal a zbadal jej kolegynu ako sa v nemocničnom bufete "láduje" treskou s rožkom. No ked takíto "odborníci" rozdávajú rady ako sa stravovat atd, tak to je skutočne žalostné.
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned pro 20, 2009 10:24 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
Túto techniku poznám. To aké vlastnosti má urina vie žalostne málo ludí.
Ja osobne to beriem tak, že tieto techniky existujú tisícky rokov a fungujú perfektne a medicínsky progres je tu posledných, neviem 100 rokov a funguje na h....o. Ked nad tým uvažujem, tak to vlastne ani progres nie je, jedine vo vývoji nových "liekov", ktoré samozrejme nič neliečia. Moja matka napr. bola nedávno u lekára a skončila s doslova plnou taškou liekov, ktorých nežiadúce účinky sú skutočnou lahodkou. Ked som jej navrhol niečo čo som považoval za relatívne vhodné a použitelné, razantne odmietla. Iróniou je, že jej tie lieky vobec nepomáhajú. Ked som napr spomenul klystýr, tak sa úplne zhrozila a nie len ona, ked som to povedal lekárke, deto. Ved to je prdsa normálne, ked vo Vás hnijú zbytky spred 20 rokov napr. Perfektný obraz som si urobil, ked som odtial vychádzal a zbadal jej kolegynu ako sa v nemocničnom bufete "láduje" treskou s rožkom. No ked takíto "odborníci" rozdávajú rady ako sa stravovat atd, tak to je skutočne žalostné.
Ďakujem

Máte pravdu, stav informovanosti lékařů a zdravotního personálu je v této oblasti absolutně žalostný a jejich zdravotní stav tomu zpravidla odpovídá. Je pravda, že znám i několik světlých výjimek, ale je jich opravdu málo. Naprostá většina z nich polyká pilulky místo hlavního jídla a není se tedy čemu divit.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned pro 20, 2009 4:09 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Je to smutné.

Rozhodol som sa jest počas tejto nádchy len ovocie, nejaké orechy(mandle,lieskovce,) ovocné štavy samozreje.
Dnes som napr dostal chut na sušené ovocie a počas dna som ho skonzumoval asi 200g(hrozienka), mrkva,jablková štava, ešte si plánujem dat nejaké 2-3 jablká a to je všetko. Táto strava mi celkom vyhovue. Dost ma to nakoplo(zrejme to sušené ovocie) pocítil som prílev energie. Niekto by asi povedal, že to je strva pre vrabce, no potom nechápem prečo ma to tak velmi zasýtilo a odstránilo únavu. Druhý ludia odstranujú únavu napr. pečivami, kávou atd. To považujem zase ja za "biedu".
Napadla ma jedna vec. Dá sa do jablkovej štavy alebo do jablkovo/mrkvovej odštavit aj cibula?
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned pro 20, 2009 9:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
Je to smutné.

Rozhodol som sa jest počas tejto nádchy len ovocie, nejaké orechy(mandle,lieskovce,) ovocné štavy samozreje.
Dnes som napr dostal chut na sušené ovocie a počas dna som ho skonzumoval asi 200g(hrozienka), mrkva,jablková štava, ešte si plánujem dat nejaké 2-3 jablká a to je všetko. Táto strava mi celkom vyhovue. Dost ma to nakoplo(zrejme to sušené ovocie) pocítil som prílev energie. Niekto by asi povedal, že to je strva pre vrabce, no potom nechápem prečo ma to tak velmi zasýtilo a odstránilo únavu. Druhý ludia odstranujú únavu napr. pečivami, kávou atd. To považujem zase ja za "biedu".
Napadla ma jedna vec. Dá sa do jablkovej štavy alebo do jablkovo/mrkvovej odštavit aj cibula?
Ďakujem

Tělo jede na cukry a těch je tam celkem habaděj.
Ta kombinace mrkev a cibule by šla, ale s tím jablkem to asi žádná výhra nebude,to jsem zatím nikdy nezkoušel.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon pro 21, 2009 5:59 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Asi tak.
Tá kombinácia cibula/mrkva to robím bežne, jablko som vyskúšal a nič moc teda.
Ale účinok to malo.
Dnes som do seba vrazil 26 kvapiek. Na lačno. Najprv10, po 30min 8, po ´dalších 30min 8.
Predtým som spravil urino/klystýr. Nedialo sa nič. Nemal som pocit diskomfortu.
Približne 45min po poslednej aplikácii som sa najedol. 3 jablká konkrétne.
Po cca 1h prišla razantná hnačka. Toto sa opakovalo ešte asi 4x.
Celkom ma mrzí, že už MMs používam relatívne dlho a ešte som sa nedopracoval ku taktejto dávke.
Proste som mal strach, čo sa udeje. Teraz už na to hladím inak.
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz