Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 8:05 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob říj 10, 2009 12:14 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Jarda píše:
To s tím rychlým střídáním vitamínu C nedokážu objektivně posoudit, ale z MMS na vitamín C nevidím problém, spíše si myslím, že delší odstup bude potřebovat opačný postup, protože vitamín C tak rychle z krve nezmizí.
V tom MMS 2, jste rychlejší než já, já zatím beru dvě tobolky velikosti 0, zcela plné rozemleté Laguny, ale zapíjím to teplou vodou z důvodu rychlejšího rozpuštění tobolky. Ty ledviny to docela šponuje, zvýší se flautulence a nepatrně sem, tam říhám chlór. Beru to již dva týdny a celkem v pohodě. Další vodu po aplikaci pít nemusím, to je asi individuální.
Úprava životosprávy je opravdu základ, MMS sice vše pozabíjí, nicméně potíže se při původních nešvarech rychle vracejí. Ten vysoký tlak jsem zde již několikrát popisoval, tak to prohledejte. Hlavní nepřítel vysokého tlaku je cibule, cca 5 dkg denně, ale důležité je to denně. Jinak, dnes jsem zde měl redaktorku a o vysokém tlaku bude celý článek v příštím čísle časopisu Recepty prima nápadů, tak třeba tam najdete inspiraci.

Upravu zivotospravy i ja povazujem za zaklad. Je to ako starat sa o podu na poli... pokial sa o nu niekto nestara, a ma prekyselenu podu, vyrastie mu tam maximalne burina. Aj ked ju rychlo vykynozi (MMS), pokial ostane mizerna kvalita pody, zase mu vyrastie len burina. \":-)\" A takto dokola moze stale davat procedury kynozenia buriny (MMS), co je na prekyselenej pode namahave, pretoze ostane vela odpadu (Herxheimerova reakcia).

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob říj 10, 2009 6:49 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
milda píše:
Díky, na ten tlak se určitě podívám.
ještě k MMS2 - jak píšete, měl by se užívat rozemletý, kdežto já mám drobounké granulky. Proto si asi žaludek občas řekne ještě o skleničku vody.....
Naopak mým ledvinám se moc nelíbila MMS1, ale "dvojka" prospívá ledvinám i moč. ústrojí. Pravděpodobně taky díky většímu průtoku vody.

Ano prodává se jako granulky a zda se má, či nemá MMS2 užívat rozemleté nevím, sám to tak dělám z důvodu rychlého rozpuštění, aby se to náhodou nedostalo až do tenkého střeva. Jeho sliznici by to mohlo vadit mnohem více, než sliznici žaludku, která je jak podrážka a snese kyselinu, která v pohodě rozpustí i hřebík. Melu to na starém mlýnku na kávu a výsledek je docela dobrý.
Co se týká ledvin a jiných orgánů reakce vždy budou individuální podle typu potíží daného uživatele. To, co jednomu bude činit velký problém u jiného žádný problém znamenat nemusí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob říj 10, 2009 6:52 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Upravu zivotospravy i ja povazujem za zaklad. Je to ako starat sa o podu na poli... pokial sa o nu niekto nestara, a ma prekyselenu podu, vyrastie mu tam maximalne burina. Aj ked ju rychlo vykynozi (MMS), pokial ostane mizerna kvalita pody, zase mu vyrastie len burina. \":-)\" A takto dokola moze stale davat procedury kynozenia buriny (MMS), co je na prekyselenej pode namahave, pretoze ostane vela odpadu (Herxheimerova reakcia).

To je dobré přirovnání a celkový detox je samozřejmě na prvním místě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: MMS
PříspěvekNapsal: čtv říj 15, 2009 5:39 am 
Offline

Registrován: pát říj 02, 2009 4:54 am
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha
Zdravim.Jsem teprve ve fazi sbirani informaci.Procetla zkusenosti uzivatelu na

Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1s7u0t2w


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MMS
PříspěvekNapsal: čtv říj 15, 2009 2:41 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Hmm, no ten clen nenapisal, aky mal zdravotny stav predtym, ani ako vyzera jeho zivotosprava. Ja sam by som do MMS isiel az po dlhodobejsej zmene zivotospravy, co aj sam robim. Stale cakam, kym sa mi upravi metabolizmus, uz je to 5 mesiacov, a az potom vyskusam MMS. Clovek proste musi vediet, naco to berie a ze je vsetko v poriadku a verit si. Iba tak bude imunitny system spolupracovat.
Prispevok toho clena mi pripada dost zatrpknuty, ale nikde nieje dokaz, ze to sposobila MMS. Tiez pochybujem, ze by tak rychlo kompletne zlikvidovalo mikrofloru v crevach. Ja sam by som do MMS isiel len na dobrej strave, spolu s laktobacilmi. Uvidime, co napise Jarda, ale na mna tento prispevok neposobi vobec odstrasujuco, takych som uz videl, napriklad na borelioze.cz, casto namierene na ucinne alternativne postupy. Ale i tak, opatrnosti nikdy nieje za dost, nic nieje 100%tne, i najlepsie lieky maju mensiu ucinnost ako 100%, liek so 100% ucinnostou nikdy nebude.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MMS
PříspěvekNapsal: čtv říj 15, 2009 6:17 pm 
Offline

Registrován: stř črc 08, 2009 8:50 pm
Příspěvky: 142
souhlasím s Xion(em)
užívám MMS dva měsíce, dnes střídám s MMS2 a problémy s mikroflorou nemám.
Lactobacilus je samozřejmě doporučován. Mám ho v lednici a moje spotřeba je tak 2-4 tobolky za týden - čili skoro nic.
Vitamín C - práškový průměrně asi 1/2 čajové lžičky za tři dny. - taky skoro nic.
Nechlubím se, je to spíš na pokárání, ale je zřejmé, že MMS mikroflóru buď opravdu vůbec nelikviduje, nebo jen nepatrně. \":wink:\"

Jednotlivec může mít alergii na cokoli, možná i na MMS - proto se musí začínat pomalu. Nevíme, co má zmíněný uživatel za nemoci. Pravděpodobně také nevěnoval pozornost řádné očistě a dietě, proto přetížené ledviny a játra....

_________________
Chceš-li vědět, co je nového, podívej se do starých knih.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv říj 15, 2009 7:30 pm 
Offline

Registrován: pát říj 02, 2009 4:54 am
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha
Zdravim.Jsem teprve ve fazi sbirani informaci.Procetla zkusenosti uzivatelu na

Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
2sch5wfm


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MMS
PříspěvekNapsal: čtv říj 15, 2009 7:58 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
[quote="ditac":2cthyh6s]Zdravim.Jsem teprve ve fazi sbirani informaci.Procetla zkusenosti uzivatelu na

Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
2cthyh6s


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát říj 16, 2009 7:34 am 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Nevadí ked použiem na príravu roztoku z kyseliny citrónovej antikor. lyžicu?
Zatial robím všetko v plaste.
ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát říj 16, 2009 8:14 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
Nevadí ked použiem na príravu roztoku z kyseliny citrónovej antikor. lyžicu?
Zatial robím všetko v plaste.
ďakujem

Ne, nijak to nevadí, nerez nijak nereaguje s kyselinou citrónovou a není žádný problém ho tedy při přípravě používat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát říj 16, 2009 11:30 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon čer 15, 2009 3:16 pm
Příspěvky: 131
Bydliště: Středočeský kraj
Dobrý den,

tak nevím, asi jsem na to nějaká imunní \":-)\", příteli bylo špatně hned po 1. kapce a se mnou nedělá nic ani 10 kapek.

Přísun energie žádný, udělal se mi opar, možná, že je to taky způsob očisty těla, nevím. Ekzém pořád stejný, všechno stejné. V příštích dnech se v tom zkusím vykoupat a jestli mi to nepomůže, tak s tím asi končím. Nevím...pan Jeff to měl uskladněné v bílé nádobě, třeba to už bylo nějaké vyprchané, nebo nevím, dost mě to překvapilo, že se nic neděje \":-)\"

Jana


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát říj 16, 2009 11:45 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Jana píše:
Dobrý den,

tak nevím, asi jsem na to nějaká imunní \":-)\", příteli bylo špatně hned po 1. kapce a se mnou nedělá nic ani 10 kapek.

Přísun energie žádný, udělal se mi opar, možná, že je to taky způsob očisty těla, nevím. Ekzém pořád stejný, všechno stejné. V příštích dnech se v tom zkusím vykoupat a jestli mi to nepomůže, tak s tím asi končím. Nevím...pan Jeff to měl uskladněné v bílé nádobě, třeba to už bylo nějaké vyprchané, nebo nevím, dost mě to překvapilo, že se nic neděje \":-)\"

Jana

Tak buďte ráda, že se zdánlivě nic neděje, ono se totiž určitě něco děje. MMS v organismu likviduje zcela určitě patogenní breberky a pokud se vám nějaké projevy na kůži aktivují, je to jednoznačně důkazem toho, že čištění probíhá. Pokud současně děláte klystýry a další očistné techniky, tak by se zdánlivě nemělo nic objevit. Přítel patrně nic takového nedělá a proto je mu špatně, protože pak toxiny nemají kudy z těla ven. Vyzkoušejte koupele a když by ani toto nepomohlo, dejte si pauzu na vitamin C. Následně, třeba po týdnu, pokračujte v další léčebné kúře, určitě se něco dít bude. Tato látka se v krátkodobém horizontu vlastně špatně uskladnit ani nedá, Jeff to měl určitě v originálním plastovém polypropylénovém kanystru, to je úplně běžné balení v kterém to vydrží i několik let zcela bez problémů.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob říj 17, 2009 12:28 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Jana, podla mna by si tu kuru mala dokoncit, hoci z bezneho pohladu vyzeraju dvaja jedinci priblizne rovnako zdravi, vobec to nemusi byt pravda, o com svedcia aj merania toho cudneho pristroja co meria imunitu (neviem presne ako sa to vola, ale ukazuje to hodnoty od 10000 - 70000, vacsina modernej populacie dosahuje hodnoty pod 20000, co je uz znacne oslabena imunita, meria to antioxidanty v bunkach, alebo take nieco), mna na tom pristroji zarazilo, ze napriklad ludia venujuci sa zdravej zivotosprave a zdravemu sposobu zivota, dosahuju hodnoty cez 40000, ale pritom, ked sa na nich pozrete, okrem toho, ze posobia pozitivnejsim dojmom, nijak to nevidno. Ale som si isty, ze keby ti isti ludia, co dosahuju hodnoty nad 40000 zacali brat MMS, tiez by mali pocit, ze to nic nerobi, pretoze take telo neobsahuje vela patogenov, a z tych malo, co zomiera, to pecen a oblicky bez problemov stihaju vylucit. Keby ale MMS nasadil niekto, kto ma 15000, podla mna zacne "zomierat" uz pri par kvapkach.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob říj 17, 2009 9:09 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Jana, podla mna by si tu kuru mala dokoncit, hoci z bezneho pohladu vyzeraju dvaja jedinci priblizne rovnako zdravi, vobec to nemusi byt pravda, o com svedcia aj merania toho cudneho pristroja co meria imunitu (neviem presne ako sa to vola, ale ukazuje to hodnoty od 10000 - 70000, vacsina modernej populacie dosahuje hodnoty pod 20000, co je uz znacne oslabena imunita, meria to antioxidanty v bunkach, alebo take nieco), mna na tom pristroji zarazilo, ze napriklad ludia venujuci sa zdravej zivotosprave a zdravemu sposobu zivota, dosahuju hodnoty cez 40000, ale pritom, ked sa na nich pozrete, okrem toho, ze posobia pozitivnejsim dojmom, nijak to nevidno. Ale som si isty, ze keby ti isti ludia, co dosahuju hodnoty nad 40000 zacali brat MMS, tiez by mali pocit, ze to nic nerobi, pretoze take telo neobsahuje vela patogenov, a z tych malo, co zomiera, to pecen a oblicky bez problemov stihaju vylucit. Keby ale MMS nasadil niekto, kto ma 15000, podla mna zacne "zomierat" uz pri par kvapkach.

Co se týká likvidace patogenů pomocí MMS, je důležité pochopit jednu věc. Patogeny samozřejmě umírají v nějakých vlnách a tyto vlny se můžou zásadně lišit podle čistoty organismu. Pokud se týká rozdílu mezi jednotlivými patogeny, je potřeba si uvědomit, že některé mohou umírat při poměrně malých dávkách chlordioxidu, jiné mohou umírat při dávkách podstatně vyšších, nebo opravdu vysokých. Také může dojít paradoxně k situaci, kdy do určité dávky MMS se nebude dít vůbec nic a následně se poměrně prudce objeví problémy, což vlastně signalizuje, že jste se konečně dopracoval k dávce, která zabírá právě na ty vaše konkrétní patogeny. Je to tedy opravdu hodně o tom, co v sobě máte, jak velkou dávkou to likvidujete, jak silný máte imunitní systém a jak dobře jsou funkční vylučovací orgány.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon říj 19, 2009 1:20 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon čer 15, 2009 3:16 pm
Příspěvky: 131
Bydliště: Středočeský kraj
Já jsem byla přesvědčená, že to bude nářez, neboť jsem celý život chodila po imunologiích, furt jsem měla anginy, nachlazení, rýmu non-stop, různé problémy se zažíváním... Tak mě překvapilo, že to se mnou nic nedělá. Koupel nepomohla na ekzém vůbec.
Za nějakou dobu to zkusím znovu a uvidím.
Jana


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz