Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř kvě 01, 2024 4:20 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123 ... 132  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: MMS a Morfium
PříspěvekNapsal: pon zář 30, 2013 11:36 am 
Offline

Registrován: pon zář 30, 2013 11:34 am
Příspěvky: 1
Dobrý den,

Měl bych na Vás prosbu, můj otec se léči s nádorovým onemocněním, které má bohužel na více místech v těle. Momentálně leží v nemocnici kvůli nějakým komplikacím a dávají mu morfium. Zajímalo by mne, jestli je možné kombinovat MMS s morfiem, protože v nemocnici nám k tomu samozřejmě nic neřeknou.

Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát lis 08, 2013 12:30 am 
Offline

Registrován: ned úno 05, 2012 4:01 pm
Příspěvky: 33
Zdravím všechny.

Mám dotaz ohledně koupelí MMS a množstvím kapek. Momentálně řeším onemocnění průdušek pomocí inhalací a koupelí MMS. Co jsem se dočetl, tak perorálním užitím MMS průdušky a plíce moc nevyřeším. Takže jen inhaluji 2 kapky MMS každé ráno a večer a provádím každý večer koupel MMS. Perorálně MMS neberu. Stav nemoci se pozvolna lepší. Zdá se, že mi tyto procedury zabírají. U inhalace jsem opatrný a držím ji jen na 2 kapkách a 4x nádech.
U koupelí jsem momentálně již na 300 kapkách na koupel a necítím žádné negativní účinky. Otázka je, mám-li pokračovat v navyšování? Eventuálně přidávat do koupele DMSO?
Máte někdo zkušenosti s koupelemi s vyšším dávkováním?

Moc děkuji za postřehy:)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát lis 08, 2013 2:52 am 
Offline

Registrován: stř srp 04, 2010 12:31 am
Příspěvky: 153
johnns píše:
Zdravím všechny.

Mám dotaz ohledně koupelí MMS a množstvím kapek. Momentálně řeším onemocnění průdušek pomocí inhalací a koupelí MMS. Co jsem se dočetl, tak perorálním užitím MMS průdušky a plíce moc nevyřeším. Takže jen inhaluji 2 kapky MMS každé ráno a večer a provádím každý večer koupel MMS. Perorálně MMS neberu. Stav nemoci se pozvolna lepší. Zdá se, že mi tyto procedury zabírají. U inhalace jsem opatrný a držím ji jen na 2 kapkách a 4x nádech.
U koupelí jsem momentálně již na 300 kapkách na koupel a necítím žádné negativní účinky. Otázka je, mám-li pokračovat v navyšování? Eventuálně přidávat do koupele DMSO?
Máte někdo zkušenosti s koupelemi s vyšším dávkováním?

Moc děkuji za postřehy:)

Pokud žádné negativní účinky necítíte, tak se není čeho bát. Zejména pak u koupelí, kde se to může dávkovat i na lžíce. DMSO do koupele je zbytečné plýtvání, já bych ho dával přímo.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv lis 14, 2013 12:56 pm 
Offline

Registrován: ned úno 05, 2012 4:01 pm
Příspěvky: 33
Díky za reakci. U koupelí jsem již na 800 kapkách a zatím v pohodě. Resp. mám trochu řidší stolici. Nevím zda na to mohou mít vliv koupele, ale co jsem četl, MMS z koupelí jde jen do určité hloubky kůže, takže by stolici neměl ovlivnit...? \":?:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MMS a Morfium
PříspěvekNapsal: ned lis 24, 2013 7:20 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
skorky píše:
Dobrý den,

Měl bych na Vás prosbu, můj otec se léči s nádorovým onemocněním, které má bohužel na více místech v těle. Momentálně leží v nemocnici kvůli nějakým komplikacím a dávají mu morfium. Zajímalo by mne, jestli je možné kombinovat MMS s morfiem, protože v nemocnici nám k tomu samozřejmě nic neřeknou.

Děkuji

Kombinace předpokládám není problém, ale problém je že drogy nádorové potíže většinou pouze vystupňují, rozhodně nejde o žádnou léčbu. Pokud bych si měl vybrat mezi smrtí ve špitále při té příšerné a bolestivé pseudoterapii, kterou nazývají léčba a smrtí hladem, volím jednoznačně to druhé. Za prvé při tom nic nebolí a je dokonce vysoce pravděpodobné, že bych ani nezemřel, pokud vydržím hladovět déle než ty nádory. To je sice u vyčerpaného jedince vždy hra vabank, ale mnohdy se vyplatí. Jinak je pochopitelně mnoho dalších funkčních postupů mimo MMS a třeba enzymoterapie podává velice slušné výsledky, rozhodně se nedoporučuji spoléhat na jeden zázračný postup, nic takového neexistuje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MMS a Morfium
PříspěvekNapsal: pon lis 25, 2013 3:36 am 
Offline

Registrován: stř srp 04, 2010 12:31 am
Příspěvky: 153
Jarda píše:
Kombinace předpokládám není problém, ale problém je že drogy nádorové potíže většinou pouze vystupňují, rozhodně nejde o žádnou léčbu. Pokud bych si měl vybrat mezi smrtí ve špitále při té příšerné a bolestivé pseudoterapii, kterou nazývají léčba a smrtí hladem, volím jednoznačně to druhé. Za prvé při tom nic nebolí a je dokonce vysoce pravděpodobné, že bych ani nezemřel, pokud vydržím hladovět déle než ty nádory. To je sice u vyčerpaného jedince vždy hra vabank, ale mnohdy se vyplatí. Jinak je pochopitelně mnoho dalších funkčních postupů mimo MMS a třeba enzymoterapie podává velice slušné výsledky, rozhodně se nedoporučuji spoléhat na jeden zázračný postup, nic takového neexistuje.

Potvrzuji, že u nádorového onemocnění je dlouhodobé hladovění nejlepším lékem. Jelikož morfiovky se podávají většinou až nakonec, tj. když metastáze jsou v stadiu rozpadu, tak předpokládám, že nemocný je v horečkách, blouzní, nespolupracuje... Mám proto obavu, že je pozdě, že v daném případě, v daném prostředí a proti nemocničnímu personálu absolutní hladovku nezvládne. Jedinou možnost vidím v tom, vzít si pacienta domů. Skorki, já osobně bych si Vás za takové rozhodnutí velice vážil, rozmyslete to ale dobře! Váš tatínek bude potřebovat 24 hodinovou péči, nemocnice od Vás možná bude chtít podepsat revers.... prostě alternativní léčba rozhodně nebude jednoduchá a problémů se Vám nakupí hodně. Navíc je zde ona známá absurdita, že když pacient zemře ve zdravotnickém zařízení, vystaví mu tam úmrtní list a vše je v naprostém pořádku. Pokud se totéž stane někomu kdo není MUDr. nebo dokonce léčiteli, je problém. Držím palce...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon lis 25, 2013 2:08 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
johnns píše:
Zdravím všechny.

Mám dotaz ohledně koupelí MMS a množstvím kapek. Momentálně řeším onemocnění průdušek pomocí inhalací a koupelí MMS. Co jsem se dočetl, tak perorálním užitím MMS průdušky a plíce moc nevyřeším. Takže jen inhaluji 2 kapky MMS každé ráno a večer a provádím každý večer koupel MMS. Perorálně MMS neberu. Stav nemoci se pozvolna lepší. Zdá se, že mi tyto procedury zabírají. U inhalace jsem opatrný a držím ji jen na 2 kapkách a 4x nádech.
U koupelí jsem momentálně již na 300 kapkách na koupel a necítím žádné negativní účinky. Otázka je, mám-li pokračovat v navyšování? Eventuálně přidávat do koupele DMSO?
Máte někdo zkušenosti s koupelemi s vyšším dávkováním?

Moc děkuji za postřehy:)

Určitě se dá jít o dost výše, ovšem bacha na větrání místnosti, problém není v té koupeli, ale v nadýchání výparů, to pak můžete mít velký problém.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte lis 26, 2013 1:52 pm 
Offline

Registrován: ned úno 05, 2012 4:01 pm
Příspěvky: 33
Děkuju za odpověď.

Pro přehled pro všechny uvádím, že u koupelí jsem se postupně dostal na 1000 kapek. Cítil jsem se stejně jako při 300 kapkách. Žádné kašlání. Průdušky jsou skoro v pohodě. Nutno dodat, že perorálně mi MMS cca od 6-8 kapek naráz moc dobře nedělá, koupele jsou u mě snesitelnější.

Pro doplnění uvádím, že kubatura koupelny je 18m3. Dveře zavřené, někdy na pěst otevřené. Doba koupele 20-30 minut. Voda 35-40°C.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon pro 02, 2013 6:12 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 27, 2012 8:27 am
Příspěvky: 11
Dobrý den.

Zajímalo by mne, zda je možné zkombinovat koupel s MMS (chloritan sodný aktivovaný kyselinou chrorovodíkovou) zároveň s remineralizační koupelí (30g jedlé sody, 30g himalájské, 30g epsomky). Zda by si tyto 2 metody ve vaně mohli zachovat svůj původní účel. Nedošlo by k nějaké reakci a tím tedy k znehodnocení jak MMS nebo minerálů?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon pro 02, 2013 6:44 pm 
Offline

Registrován: pon bře 25, 2013 4:14 pm
Příspěvky: 126
No nevím jedlá soda a MMS, dle mě by se to mohlo neutralizovat. Ale nejsem odborník přes chemii, tak snad poradí někdo znalejší.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon pro 02, 2013 9:42 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv dub 15, 2010 6:46 pm
Příspěvky: 73
Bydliště: Jižní Morava, 30 km od Brna
zahradnik píše:
Dobrý den.

Zajímalo by mne, zda je možné zkombinovat koupel s MMS (chloritan sodný aktivovaný kyselinou chrorovodíkovou) zároveň s remineralizační koupelí (30g jedlé sody, 30g himalájské, 30g epsomky). Zda by si tyto 2 metody ve vaně mohli zachovat svůj původní účel. Nedošlo by k nějaké reakci a tím tedy k znehodnocení jak MMS nebo minerálů?

Jedlá soda silně neutralizuje MMS1 (chlordioxid). Ideální koupel je MMS1 s obyčejnou mořskou solí bez jakýchkoli přídavků. Kilo stojí okolo 27Kč. Máte li dostatek peněz, tak používejte na 1 koupel 2kg této soli. Vydržte 30 minut, pak osprchovat. Pokud uděláte koupel pouze s MMS1, tak nesprchovat.....
Hezký večer,
Batles


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv pro 05, 2013 4:56 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 27, 2012 8:27 am
Příspěvky: 11
Děkuji za odpovědi, jedlou sodu tedy přidávat nebudu. Zajímalo by mne ještě jak je to v případě epsomky. Momentálně se snažím doplnit hořčík všemi dostupnými metodami a přidání síranu hořečnatého do koupele se mi jeví jako velmi vhodné.
Dá se tedy zkombinovat MMS s epsomskou solí a himalájskou solí?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv pro 05, 2013 11:02 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv dub 15, 2010 6:46 pm
Příspěvky: 73
Bydliště: Jižní Morava, 30 km od Brna
zahradnik píše:
Děkuji za odpovědi, jedlou sodu tedy přidávat nebudu. Zajímalo by mne ještě jak je to v případě epsomky. Momentálně se snažím doplnit hořčík všemi dostupnými metodami a přidání síranu hořečnatého do koupele se mi jeví jako velmi vhodné.
Dá se tedy zkombinovat MMS s epsomskou solí a himalájskou solí?

No já nepoužívám na doplnění hořčíku síran hořečnatý, takže to nemůžu změřit.
Osobně používám na nedostatek hořčíku chlorid hořečnatý....
Himalajská sůl je v pořádku, můžete ji použít s MMS1.
Batles


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: rakovina +mms
PříspěvekNapsal: sob pro 21, 2013 9:46 am 
Offline

Registrován: pát pro 20, 2013 2:59 pm
Příspěvky: 3
Dobrý den, mohla bych Vás poprosit o pomoc? Přítel má zvětšené varle, utz špatné a krev taky- prý nádor(rakovina). Mohu poprosit o radu, popřípadě jestli neznáte nějakého lékaře ktrerý používá také mms. Prý bude nutná operace ( odstranění varlete). Jsme od České Třebové.Přítel mms používal asi půl roku, ale varle se dál zvětšovalo. Přítel se domnívá že by se mohlo jednat o houbu candidu vyživovanou kvasinkami. Proto užívá přísnou dietu (žádné cukry, atd..), a každé jídlo zapíjí kefírem. Důležité je aby se varle začalo zmenšovat, ale to nevíme jak. Děkuji jajja


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř pro 25, 2013 3:27 pm 
Offline

Registrován: pon bře 25, 2013 4:14 pm
Příspěvky: 126
Nevíte náhodou někdo, kde v současnosti sehnat chloritan (MMS1)? Nějaký důvěryhodný zdroj za rozumnou cenu? Poprvé jsem kupoval přes czChem, ale kvůli ceně se mi opět nechce. Tak pokud by někdo věděl budu rád.

Díky a pohodové svátky.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz