Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 8:38 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon zář 07, 2009 7:38 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Jana píše:
Pořád se odhodlávám...

Proč se na těch stránkách píše: Vždy zvyšujte svou dávku po jedné kapce MMS, a to i když jste již na více než deseti kapkách MMS (pokud toto pravidlo nedodržíte, bude vám velmi špatně nebo dostanete průjem).

Až do kolika kapek mám dávku zvyšovat? I kdybych dodržela to, co radíte Vy, myslíte, že kdybych náhle přestala, že mi bude špatně?

Jana

Nevím zda to dobře chápu, ale Vy se bojíte začít, nebo přestat? Nemusíte se bát ani jednoho a jak jsem to používal já přesně popisuji. Konečná doporučená denní dávka je cca 30 kapek rozložených do několika dílčích dávek. Já sám jsem bral dávky mnohem větší, abych si vyzkoušel zda je v tom nějaký problém a mohu potvrdit, že není žádný. Přestat se dá kdykoliv a z jakékoliv dávky. Po projití základní kůrou si můžete občas dát nějakou dávku a zase přestat. Třeba včera jsem si na dobré spaní dal 8 aktivovaných kapek, bez jakékoliv přípravy a nic. Nebojte se toho, ale hlavně nespěchejte.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon zář 07, 2009 11:53 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
No vacsina ludi na fore Energia U Pramene zaznamenala pomerne silne reakcie, ale to preto, ze sa na kuru nijak nepripravovali. Jarda, Vy mate myslim celkom precistene telo, skor je problem, ze vacsina ludi na "beznej" strave ma telo plne vseliakych patogenov, ktore ked to zacne nahle likvidovat, telo to nestaci odburavat prirodzenou cestou, a tak to sposobuje rozne prehanky a niekedy az zvracanie. Treba zacinat opatrne.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte zář 08, 2009 10:13 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon čer 15, 2009 3:16 pm
Příspěvky: 131
Bydliště: Středočeský kraj
Bojim se začít \":-)\"))), protože pokud budu celou noc zvracet, tak ráno, abych zůstala doma, tak budu muset jít na neschopenku a doktorce řeknu jako co, že mi je ? hehehehhe. Dovolenou jsem tím zase nechtěla kazit příteli...nehledě na to, že se strašně brání tomu, abych to do sebe cpala a pokud mi bude hodně zle, tak se asi chudák hodně vyděsí...
No nic, nemusíte ani odpovídat, na to se ani nic odpovědět nedá, to si musím vyřešit sama \":-)\", tak možná o vánočních prázdninách, uvidíme,
zatím se na to nestíhám dostatečně připravit, protože často chodíme na firemní večeře a nemám šanci jíst celý týden syrovou stravu.
Tak všem, co to zkusí, hodně štěstí a až budu mít vlastní zkušenost, napíšu.
Jana


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte zář 08, 2009 7:39 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Jana píše:
Bojim se začít \":-)\"))), protože pokud budu celou noc zvracet, tak ráno, abych zůstala doma, tak budu muset jít na neschopenku a doktorce řeknu jako co, že mi je ? hehehehhe. Dovolenou jsem tím zase nechtěla kazit příteli...nehledě na to, že se strašně brání tomu, abych to do sebe cpala a pokud mi bude hodně zle, tak se asi chudák hodně vyděsí...
No nic, nemusíte ani odpovídat, na to se ani nic odpovědět nedá, to si musím vyřešit sama \":-)\", tak možná o vánočních prázdninách, uvidíme,
zatím se na to nestíhám dostatečně připravit, protože často chodíme na firemní večeře a nemám šanci jíst celý týden syrovou stravu.
Tak všem, co to zkusí, hodně štěstí a až budu mít vlastní zkušenost, napíšu.
Jana

Klidně znovu odpovím, bojíte se zbytečně, pokud budete postupovat pomalu, dle mého názoru a zkušeností, Vám nic nehrozí. Jak píšu jel jsem celou proceduru s nemocným kamarádem a ten nijak připravený nebyl, dokonce si ani nečistil pravidelně střeva, akorát byl na čistě syrové stravě před i v průběhu kůry. Blbě mu nebylo nikdy, akorát se na 46 kapkách za den začal překyselovat a kůru téměř ukončenou, ukončil o týden dříve. Dále již by dávky nestoupaly, ale bylo potřeba na nich ještě týden vydržet. Takto to může uřídit asi naprosto každý.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte zář 08, 2009 11:35 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Jarda píše:
Klidně znovu odpovím, bojíte se zbytečně, pokud budete postupovat pomalu, dle mého názoru a zkušeností, Vám nic nehrozí. Jak píšu jel jsem celou proceduru s nemocným kamarádem a ten nijak připravený nebyl, dokonce si ani nečistil pravidelně střeva, akorát byl na čistě syrové stravě před i v průběhu kůry. Blbě mu nebylo nikdy, akorát se na 46 kapkách za den začal překyselovat a kůru téměř ukončenou, ukončil o týden dříve. Dále již by dávky nestoupaly, ale bylo potřeba na nich ještě týden vydržet. Takto to může uřídit asi naprosto každý.


Ake zdravotne potiaze si vlastne liecil Vas kamarat? Zopakoval uz odvtedy tu kuru znovu, ako ste predtym pisali?
Viem, ze MMS a vitamin C sa nemaju radi, a mal by sa drzat casovy odstup, ked sa beru sucasne, plati to aj pri koloidnom striebre?
Neplanujete vyskusat aj MMS2?

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř zář 09, 2009 7:03 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Ake zdravotne potiaze si vlastne liecil Vas kamarat? Zopakoval uz odvtedy tu kuru znovu, ako ste predtym pisali?
Viem, ze MMS a vitamin C sa nemaju radi, a mal by sa drzat casovy odstup, ked sa beru sucasne, plati to aj pri koloidnom striebre?
Neplanujete vyskusat aj MMS2?

Jeho problém je trochu jiného rázu, než běžné nemoci, jde o ALS. Na problém zkouší všechno možné, kůru ještě jednou zopakoval, také se mnou jel koloidní stříbro a nyní bere kůru Cesolem na cílené zlikvidování spirochét. MMS a koloidní stříbro nejde dohromady, z MMS na koloidní stříbro není potřeba žádný větší odstup, ale obráceně se MMS několik dnů zabývá likvidací stříbra.
MMS2 jsem načetl a zatím je na můj vkus velice málo potřebných zkušeností, technicky v tom nevidím problém, ale přeci jen je třeba určitá opatrnost.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned zář 20, 2009 6:02 pm 
Offline

Registrován: pon črc 20, 2009 11:41 am
Příspěvky: 20
Jenom pro zajimavost. \":)\"
Dnes jsem se divala na stranku Upramene, jak tady bylo doporuceno a v diskuzi k MMS dnes v 16.07 Palo popisuje, jak bojuje s nemoci, docela ma dobre nazory na klasickou lecbu, ale to, co si vydedukoval za teorii ke kyselym potravinam, to je zajimave ... \":D\" Dokud lidi nepochopi vztah kyselinotvorna a zasadotvorna potravina x telo, tak se nehnou z mista, ani s pomoci MMS...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned zář 20, 2009 9:54 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
dgm píše:
Jenom pro zajimavost. \":)\"
Dnes jsem se divala na stranku Upramene, jak tady bylo doporuceno a v diskuzi k MMS dnes v 16.07 Palo popisuje, jak bojuje s nemoci, docela ma dobre nazory na klasickou lecbu, ale to, co si vydedukoval za teorii ke kyselym potravinam, to je zajimave ... \":D\" Dokud lidi nepochopi vztah kyselinotvorna a zasadotvorna potravina x telo, tak se nehnou z mista, ani s pomoci MMS...

Jistě, rovnováha vyjádřitelná konkrétním číslem pH je to naprosto nejdůležitější, co musíme řešit, ale není to jenom o tom. Vždy hraje velikou roli psychika a zamoření těla různými breberkami. U breberek se již stravou zase tak dobře celá věc řešit nedá, nebo je to na dlouhou dobu a MMS je velice dobré řešení, které navíc nemá prakticky žádné vedlejší účinky. Moje dosavadní zkušenost s touto látkou, je pouze pozitivní a nemám žádný důvod proč ji nedoporučit. Je ovšem pravdou, že já to můžu pít jako minerálku a dostat do sebe za hodinu 50 kapek není pro mě žádný problém, také vypít 15 i více kapek naráz, ředěných pouze 0,5 dcl vody, mi nic nedělá a můžu si s tím pravidelně kloktat na údržbu ústní dutiny, což velice dobře odstraní zubní kámen. Toto opravdu nemůže zkoušet každý a opatrný postup všem, co o tom uvažují, rozhodně doporučuji. Na druhou stranu pokud si to člověk sám nevyzkouší, tak je veškerá načtená teorie a názory celkem k ničemu a přehnaný strach nedoporučuji stejně jako nesmyslnou odvahu. Vždy se snažte použít vlastní rozum, sledujte pečlivě svoje reakce a neopírejte se moc o cizí názory, stejně to u každého funguje jinak.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon zář 21, 2009 7:04 am 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
V akom množstve a ako aplikovat MMS v prípade, že chcem zlikvidovat candidu,helicobakter...?
Ten moj nález bol síce negatívny ale prevencia nie je na škodu.
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon zář 21, 2009 7:52 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
[quote="Mat":1u17w2cd]V akom množstve a ako aplikovat MMS v prípade, že chcem zlikvidovat candidu,helicobakter...?
Ten moj nález bol síce negatívny ale prevencia nie je na škodu.
Ďakujem[/quote:1u17w2cd]
To se u nikoho nedá přesně určit a reakce jsou velice individuální. Někomu je po tom dost blbě a jinému to nedělá prakticky nic, což je třeba můj případ. Obecně se dá doporučit přidávat každý den jednu kapku a pokud mi začne být jakkoliv blbě, tak jednu kapku ubrat, několik dnů brát stejnou dávku a poté znovu navyšovat. Vhodné je dostat se na cca 30 kapek denně a na nich vytrvat tak 7 - 10 dní. Poté užívání přerušit a kdykoliv se k němu lze znovu vrátit. Při opakování léčby je možné postupovat rychleji, například já nyní dokážu začínat dávkami o 10 kapkách, ale to je pro většinu ostatních absolutně nevhodné a způsobilo by to veliké problémy, hlavně průjmy a zvracení. Jde o Herxheimerovu reakci, nazývanou také "detox", je to období, kdy tělo provádí razantní detoxikaci a je nutné ho v tom podpořit a dopřát mu relax. V případě průjmů to znamená, že se organizmus nedokáže vypořádat s nahromaděnými jedy cestou jater a ledvin a přistoupí k radikálním opatřením. V každém případě to ale svědčí o tom, že MMS zabírá. Moc dobré je pít jaterní a ledvinový čaj, což podpoří činnost vylučovacích orgánů. [b:1u17w2cd]Rozhodně nic nezkoušejte bez velice důkladného nastudování této diskuze

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon zář 21, 2009 1:07 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Mat, ako ti robili test na kandidu? Ten zo stolice podla mna nieje velmi smerodajny. Testuje sa malicka vzorka stolice, ked napriklad odoberes akurat stolicu, ktora vznikla po cesnaku, bude to vyzerat uplne inak ako vzorka po zjedenej sladkosti.

Podla mna, kto kolko zvladne MMS je zavisle od:
-urovne metabolizmu v tele, co je vlastne efektivita prace vnutornych organov
-kolko ma MMS v tele co riesit (teda mnozstvo parazitov a lozisk)
-nakolko je telo odlahcene od zloziteho procesu travenia pocas kury
-imunitneho systemu

Pokial ma niekto oslabene telo, malu vitalitu, co poukazuje na oslabene organy, telo plne roznych lozisk a patogenov, zacne brat MMS a k tomu ostane na klasickej tazkotonaznej strave, tak podla mna dostane hnacky a zvracanie uz na malych davkach MMS, pretoze parazity zacnu hromadne hynut, a telo v tomto stave nebude schopne odstranovat bordel pecenou a oblickami.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte zář 22, 2009 7:18 am 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Xion píše:
Mat, ako ti robili test na kandidu? Ten zo stolice podla mna nieje velmi smerodajny. Testuje sa malicka vzorka stolice, ked napriklad odoberes akurat stolicu, ktora vznikla po cesnaku, bude to vyzerat uplne inak ako vzorka po zjedenej sladkosti.

Podla mna, kto kolko zvladne MMS je zavisle od:
-urovne metabolizmu v tele, co je vlastne efektivita prace vnutornych organov
-kolko ma MMS v tele co riesit (teda mnozstvo parazitov a lozisk)
-nakolko je telo odlahcene od zloziteho procesu travenia pocas kury
-imunitneho systemu

Pokial ma niekto oslabene telo, malu vitalitu, co poukazuje na oslabene organy, telo plne roznych lozisk a patogenov, zacne brat MMS a k tomu ostane na klasickej tazkotonaznej strave, tak podla mna dostane hnacky a zvracanie uz na malych davkach MMS, pretoze parazity zacnu hromadne hynut, a telo v tomto stave nebude schopne odstranovat bordel pecenou a oblickami.





To sa mna netyka, kedze varenu stravu nejem.
Candida bud je alebo nie a pochybujem, že to ovplyvni cesnak v strave.
Ked bol ten vysledok pozitivny prvy krat tak som sa cpal cesnakom az moc a bol pozitivny.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte zář 22, 2009 7:22 am 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
[quote="Jarda":ct39hsqj]To se u nikoho nedá přesně určit a reakce jsou velice individuální. Někomu je po tom dost blbě a jinému to nedělá prakticky nic, což je třeba můj případ. Obecně se dá doporučit přidávat každý den jednu kapku a pokud mi začne být jakkoliv blbě, tak jednu kapku ubrat, několik dnů brát stejnou dávku a poté znovu navyšovat. Vhodné je dostat se na cca 30 kapek denně a na nich vytrvat tak 7 - 10 dní. Poté užívání přerušit a kdykoliv se k němu lze znovu vrátit. Při opakování léčby je možné postupovat rychleji, například já nyní dokážu začínat dávkami o 10 kapkách, ale to je pro většinu ostatních absolutně nevhodné a způsobilo by to veliké problémy, hlavně průjmy a zvracení. Jde o Herxheimerovu reakci, nazývanou také "detox", je to období, kdy tělo provádí razantní detoxikaci a je nutné ho v tom podpořit a dopřát mu relax. V případě průjmů to znamená, že se organizmus nedokáže vypořádat s nahromaděnými jedy cestou jater a ledvin a přistoupí k radikálním opatřením. V každém případě to ale svědčí o tom, že MMS zabírá. Moc dobré je pít jaterní a ledvinový čaj, což podpoří činnost vylučovacích orgánů. [b:ct39hsqj]Rozhodně nic nezkoušejte bez velice důkladného nastudování této diskuze

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte zář 22, 2009 7:36 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
To je bez debaty, že treba byt opatrný pri užívaní. Ved preto sa radšej X-krát spýtam ako niečo urobím.
Chystám ss objednat MMs odtialto http://www.e-mms.sk/
je ten predajca a MMs ok?
Treba ku tomu aj tú knižku alebo stačí to zakl. balenie.
Ako mám MMs skladovat?
Ked to objednám mám trvat na nejakých špeciálnych prepravných podmienkach?
Nerád by som bol keby sa to zkazilo počas prepravy.
Ďakujem

Tak v tom Vám poradit nedokážu, daného prodejce neznám. Knížka je dobrá, ale není nutná, vše podstatné se dozvíte na mnou doporučeném fóru. MMS se skladuje nejlépe v tmavé skleněné lahvi, dobře uzavřené, v temnu a takto vydrží i desítky let. Při dopravě se nijak nekazí a nic zvláštního není třeba vyžadovat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte zář 22, 2009 1:52 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
To som rád, že to netreba špec prepravovat.

Čudujem sa, že farmac. preimysel ešte neskrachoval pri existencii MMS.
To sú tí ľudia skutočne tak zle informovaní alebo ich predsudky sú silnejšie ako rácio?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz