Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 2:00 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Domácí MMS?
PříspěvekNapsal: sob lis 10, 2012 2:00 am 
Offline

Registrován: čtv lis 08, 2012 11:34 pm
Příspěvky: 1
dobry den,jsem tu nova a moc toho o zdravem stravovani nevim,ale co se tyka oleje,ktery je nejlepsi,to bych doporucila najit nikde olej SACHA INCHI...kupovala jsem to z USA za 250 ml cca25$ a pozivala 1 cajovou lzici denne,chutna vyjtecne,jako zeleny hrasek...zde je odkaz v anglictine,hodne zdaru \":wink:\" http://www.sacha-inchi-oil.com/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Domácí MMS?
PříspěvekNapsal: pon lis 26, 2012 9:51 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
jadox píše:
dobry den,jsem tu nova a moc toho o zdravem stravovani nevim,ale co se tyka oleje,ktery je nejlepsi,to bych doporucila najit nikde olej SACHA INCHI...kupovala jsem to z USA za 250 ml cca25$ a pozivala 1 cajovou lzici denne,chutna vyjtecne,jako zeleny hrasek...zde je odkaz v anglictine,hodne zdaru \":wink:\" http://www.sacha-inchi-oil.com/

Zajímavý produkt, dosud jsem o něm nevěděl, ale asi nebude všude k dostání.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Domácí MMS?
PříspěvekNapsal: úte lis 27, 2012 11:06 am 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2011 9:46 am
Příspěvky: 259
Jarda píše:
Zajímavý produkt, dosud jsem o něm nevěděl, ale asi nebude všude k dostání.

Tady ho mají ale cena je vysoká http://www.oroverde.cz/?id=30&strid=sacha-inchi


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Domácí MMS?
PříspěvekNapsal: úte lis 27, 2012 8:50 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Dagmara píše:
Tady ho mají ale cena je vysoká http://www.oroverde.cz/?id=30&strid=sacha-inchi

Tak mě se zase tak nesmyslná nezdá, pokud to srovnám třeba s brutnákovým olejem je dokonce nižší.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Domácí MMS?
PříspěvekNapsal: pon kvě 06, 2013 7:15 pm 
Offline

Registrován: sob kvě 04, 2013 9:18 pm
Příspěvky: 22
Bydliště: Johannesburg
Jarda píše:
Zde dost záleží v čem vlastně budou, protože vykazují dost rozdílnou vstřebatelnost, ale obecně se dá tvrdit, že bez síry se vstřebávají těžko. Pokud jde o lněný olej, tak je nutno vždy přidávat síru, protože jinak se vstřebává velice sporadicky, ale třeba rybí olej se vstřebává jako živočišný tuk celkem dobře, ovšem zase potenciálně obsahuje jedovaté látky. Mě se jako nejvhodnější jeví sirná patlanice, protože tam není co zkazit, ale u všech ostatních zdrojů se vyskytuje vždy nějaký problém, který může vyvolávat potenciální zdravotní potíže.

Zdravim vas, Jardo, zajimalo by me, co byste doporucil ke konzumaci repkoveho oleje (vyrobce uvadi obsah vyhradne Omega 3) a "safflower" olej - nenasla jsem cesky preklad, ale safflower je mala rostlinka, na wiki je to v angline, taky to ma byt jenom Omega 3. Muzu je zamichat do tvarohu a dlabat? Mam cely zivot suchou kuzi a navic poslednich 15 let ziju v hodne suchem prostredi - vzdusna vlhkost <15%, tak uz uplne sustim \":)\" Dekuju za radu.

Jeste dodatek, uz jsem nasla cesky nazev pro ten safflower oil - olej ze svetlice barvirske. Je vhodny do patlanice?


Naposledy upravil ceskymo dne pát kvě 10, 2013 6:55 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Domácí MMS?
PříspěvekNapsal: ned kvě 26, 2013 11:04 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
ceskymo píše:
Zdravim vas, Jardo, zajimalo by me, co byste doporucil ke konzumaci repkoveho oleje (vyrobce uvadi obsah vyhradne Omega 3) a "safflower" olej - nenasla jsem cesky preklad, ale safflower je mala rostlinka, na wiki je to v angline, taky to ma byt jenom Omega 3. Muzu je zamichat do tvarohu a dlabat? Mam cely zivot suchou kuzi a navic poslednich 15 let ziju v hodne suchem prostredi - vzdusna vlhkost <15%, tak uz uplne sustim \":)\" Dekuju za radu.

Jeste dodatek, uz jsem nasla cesky nazev pro ten safflower oil - olej ze svetlice barvirske. Je vhodny do patlanice?

K řepce jsem se zde již vyjadřoval vzhledem k diskutabilnímu působení na štítnou žlázu, raději se držte osvědčených postupů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Domácí MMS?
PříspěvekNapsal: úte kvě 03, 2022 10:32 am 
Offline

Registrován: čtv čer 14, 2012 12:25 pm
Příspěvky: 148
Někde jsem tady četl že paliva paprika neboli chill, prohřeji, ale to je blbost.
Po jeho konzumaci se extrémně zahřejete, začnete se potit, ale ve finále vás ochladí. Z tohoto důvodu se konzumuje v tropických oblastech.
Někde jsem tady četl ,že česnek je pálivý ,no a jako Chilli není pálivý, nebo zázvor.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Domácí MMS?
PříspěvekNapsal: čtv kvě 05, 2022 7:26 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Tony210 píše:
Někde jsem tady četl že paliva paprika neboli chill, prohřeji, ale to je blbost.
Po jeho konzumaci se extrémně zahřejete, začnete se potit, ale ve finále vás ochladí. Z tohoto důvodu se konzumuje v tropických oblastech.
Někde jsem tady četl ,že česnek je pálivý ,no a jako Chilli není pálivý, nebo zázvor.

Kapsaicin rozproudí krev a oddělí slepené krvinky tedy zákonitě zvedne okysličení a tím pádem i spalování. Pochopitelně jak dojde ke spálení zásobních složek potravy logicky ten stav odezní protože není co spalovat.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz