Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 3:43 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 92 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Problémy se střevem
PříspěvekNapsal: úte črc 19, 2011 8:35 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
postrachulice píše:
měla jsem zato, že kvasinky způsobují různá svědění atd. Kdysi jsem si je léčila, teď se mi asi rychle vrátili po 3denní léčbě ananasem,protože je dost sladký,překyseluje,si myslím. Po skončení se však rychle upravilo. ale to je jedno. Uvidíme,jak dopadnu po hřebíčku. Třetí den braní mi tyto pocity zmizely tak snad to pochcípá všechno,ať je to cokoli. Díky

Svědění je jeden z možných průvodních jevů přemnožené kvasinky. Ananas je sice normálně silně zásadotvorný, ovšem kvasinka reakci změní a pak u zamořených jedinců po jeho požití vzniká kyselost. Hřebíček toho vymlátí opravdu hodně, ale zázrak také nečekejte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Problémy se střevem
PříspěvekNapsal: čtv srp 04, 2011 10:32 am 
Offline

Registrován: pon srp 01, 2011 5:01 pm
Příspěvky: 5
Dobrý den, pane Zajíčku,
ráda bych se Vás zeptala na Váš názor ohledně zdravotních problémů mého manžela (30 let). Trpívá na průjmovitou stolici, občas si stěžuje na bolest střev nebo žaludku. Stravuje se z hlediska běžné populace relativně zdravě (i když úlety tam jsou), z Vašeho hlediska samozřejmě ne.\":)\" Za normálních okolností má stolici minimálně jednou denně, nelepivou a bez zápachu. Řadu let měl velice stresující práci na třísměnný provoz (naštěstí s ní již končí), je to depresivní typ. Také má křečové žíly, vitiligo a halo nevus. Na stravu zcela dle Vás ho nepřesvědčím, proto bych se chtěla zeptat, jestli mu i tak můžu v něčem pomoci. Dodat nějaké vitamíny, minerály, které by mohly s jeho potížemi souviset. Popřípadě nějaký typ, jak bojovat se stresem, zdá se mi, že většina potíží s ním asi souvisí, i když problémy se zažíváním měl i v mládí...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Problémy se střevem
PříspěvekNapsal: čtv srp 04, 2011 9:26 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
JanaB píše:
Dobrý den, pane Zajíčku,
ráda bych se Vás zeptala na Váš názor ohledně zdravotních problémů mého manžela (30 let). Trpívá na průjmovitou stolici, občas si stěžuje na bolest střev nebo žaludku. Stravuje se z hlediska běžné populace relativně zdravě (i když úlety tam jsou), z Vašeho hlediska samozřejmě ne.\":)\" Za normálních okolností má stolici minimálně jednou denně, nelepivou a bez zápachu. Řadu let měl velice stresující práci na třísměnný provoz (naštěstí s ní již končí), je to depresivní typ. Také má křečové žíly, vitiligo a halo nevus. Na stravu zcela dle Vás ho nepřesvědčím, proto bych se chtěla zeptat, jestli mu i tak můžu v něčem pomoci. Dodat nějaké vitamíny, minerály, které by mohly s jeho potížemi souviset. Popřípadě nějaký typ, jak bojovat se stresem, zdá se mi, že většina potíží s ním asi souvisí, i když problémy se zažíváním měl i v mládí...

Každopádně dodat hořčík a patrně by bylo vhodné si nastudovat kandidu a pokusit se u něho vynechat ze stravy sacharidy, což by mělo většinu popisovaných problémů odstranit.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv zář 29, 2011 4:01 pm 
Offline

Registrován: pon zář 26, 2011 9:31 pm
Příspěvky: 16
Padají mi léta vlasy a proto hledám příčinu. Obešla jsem již několik šamanů i doktroru a nic. Poslední pán byl velice schopný a navíc seriozní - vytypoval pomocí kyvadla výše uvedené problémy.
Začala jsem polykat Aloi vera a příčiny zácpy se upravily, ovšem jenom dočasně. Ted se učím dělat klystýr a připravuji se na čištění jater dle návodů na Vašich stránkách.
Přečetla jsem si na Vašich stránkách příspěvky na padání vlasů a trochu jsem se tam našla. 2 x denně vyprádnění nefunguje. Vše se vyvíjí tak, že např, začnu užívat směsi od dědka kořenáře - vše dobře funguje, ale nastoupí zácpa a konec.
Polykám Aloe Vera - vše dobře funguje, nastoupí zácpa a konec. tak dělám klystýry. Nevím zda je dobrá doba na tu očistutu jater.
Po polykání Aloe vera - dýchám k tomu denně na Frolově trenažeru, začínám trochu kašlat a také se mi zdá, že mi zapáchá dech. Možná je to známka, že se mi hleny na plicí uvolňují. Ale nejde to tak rychle, jak si představuji, nebo se to může zase jako obvykle zarazit.
Dotaz: jak účinně a definitivně hleny z plic a odstranit ten problém ve střevě. Mimochodem někdy mi tuhnou prsa, pozoruji že po mase a výrobcích z masa)třeba kousek párku). Natírám se pečlivě každý den měsíčkovým olejem a ulevilo se mi.
Uvědomuji si, že cesta bude dlouhá, ale chtěla bych mít jistotu, co mám dělat, aby se to odstranilo definitivně.
Na vlasy jsem jinak dělala zeleninové kůry - max, 10 - mrkev a různé zeleniny k tomu. Začala jsem míst barvu jako pomeranč, nechala jsem toho. Pomohlo to na nějakou dobu, ale nové vlasy nevyrostly. naposledy jsem se po mrkvové štávě s červenou řepu pozvracela (mentionin mi také nepomohl - po tom jsem zvracela kdekolik i na ulici).


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát zář 30, 2011 8:24 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Jarka73 píše:
Padají mi léta vlasy a proto hledám příčinu. Obešla jsem již několik šamanů i doktroru a nic. Poslední pán byl velice schopný a navíc seriozní - vytypoval pomocí kyvadla výše uvedené problémy.
Začala jsem polykat Aloi vera a příčiny zácpy se upravily, ovšem jenom dočasně. Ted se učím dělat klystýr a připravuji se na čištění jater dle návodů na Vašich stránkách.
Přečetla jsem si na Vašich stránkách příspěvky na padání vlasů a trochu jsem se tam našla. 2 x denně vyprádnění nefunguje. Vše se vyvíjí tak, že např, začnu užívat směsi od dědka kořenáře - vše dobře funguje, ale nastoupí zácpa a konec.
Polykám Aloe Vera - vše dobře funguje, nastoupí zácpa a konec. tak dělám klystýry. Nevím zda je dobrá doba na tu očistutu jater.
Po polykání Aloe vera - dýchám k tomu denně na Frolově trenažeru, začínám trochu kašlat a také se mi zdá, že mi zapáchá dech. Možná je to známka, že se mi hleny na plicí uvolňují. Ale nejde to tak rychle, jak si představuji, nebo se to může zase jako obvykle zarazit.
Dotaz: jak účinně a definitivně hleny z plic a odstranit ten problém ve střevě. Mimochodem někdy mi tuhnou prsa, pozoruji že po mase a výrobcích z masa)třeba kousek párku). Natírám se pečlivě každý den měsíčkovým olejem a ulevilo se mi.
Uvědomuji si, že cesta bude dlouhá, ale chtěla bych mít jistotu, co mám dělat, aby se to odstranilo definitivně.
Na vlasy jsem jinak dělala zeleninové kůry - max, 10 - mrkev a různé zeleniny k tomu. Začala jsem míst barvu jako pomeranč, nechala jsem toho. Pomohlo to na nějakou dobu, ale nové vlasy nevyrostly. naposledy jsem se po mrkvové štávě s červenou řepu pozvracela (mentionin mi také nepomohl - po tom jsem zvracela kdekolik i na ulici).

Ono to asi zase nebude tak složité, aby to muselo hledat dvacet doktorů a léčitelů, podle všeho máte přemnožené ve střevě kvasinky, nebo nějaké parazity, což je zde vše popsáno a není problém si to nastudovat. Osobně bych jako první věc doporučil plivací test a pokud bude pozitivní, což předpokládám, tak si nastudovat jak na kvasinku a mělo by se vám alespoň dost ulevit. Jinak to, co jste popsala, ukazuje na zanesené střevo, od toho jdou ty hleny do plic, čili čistit naprosto pravidelně střevo, srovnat pH na hodnota 7,5-7,8 pH a podle všeho máte i nějak přetížená játra, to ukázala ta mrkvová šťáva. Na hleny je výborná křenová kašička, ale stejně to střevo a kyselost je priorita.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Problémy se střevem
PříspěvekNapsal: pát zář 30, 2011 1:00 pm 
Offline

Registrován: pon zář 26, 2011 9:31 pm
Příspěvky: 16
Dobrý den pane Zajíčku,

děkuji za odpověď.
Na kvasinkovou infekci je nejlepší Wobenzym, takže začnu s Wobenzymem, Ten jsem již mimochodem několikrát užívala, cítila jsem se pak lépe.
Takže je podzim, vše zopakuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Problémy se střevem
PříspěvekNapsal: pát zář 30, 2011 3:54 pm 
Offline

Registrován: ned led 16, 2011 12:30 am
Příspěvky: 165
To Jarka73:

Tak Wobenzym je předražený a i problémový (zatěžuje imunitu).

http://www.lekarna.cz/wobenzym-drg-800/
- 800tbl. 2530,-
"Jádro: monohydrát laktosy, kukuřičný škrob, magnesium-stearát, kyselina stearová 95%,
čištěná voda, koloidní bezvodý oxid křemičitý, mastek.
Potahová vrstva: sacharosa, mastek, uhličitan vápenatý, kopolymer MA/MMA 1:1, triethyl-
citrát, šelak, oxid titaničitý, kaolin, oranž E110/124 (oranžová žluť, ponceau 4R, síran sodný),
povidon, makrogol 6000, vanilin, žlutý vosk, karnaubský vosk."

Mrkněte na Wobenzym na Iherb.com tam žádné tyto výše zmíněné srágory neobsahuje \":shock:\" .
"Cellulose, vegetable-based enteric coating, vegetable stearate, natural vanilla flavor, purified water. Contains no artificial colors or preservatives."

Ty zbytečný otraviny navíc ať si nechají.
Používám DRB-00047 \":)\".


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Problémy se střevem
PříspěvekNapsal: sob říj 01, 2011 9:43 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Jarka73 píše:
Dobrý den pane Zajíčku,

děkuji za odpověď.
Na kvasinkovou infekci je nejlepší Wobenzym, takže začnu s Wobenzymem, Ten jsem již mimochodem několikrát užívala, cítila jsem se pak lépe.
Takže je podzim, vše zopakuji.

Tak enzymy jsou určitě vhodné i když se dají získat mnohem levněji a v lepší formě, nicméně základ je jíst bez sacharidů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: střeva
PříspěvekNapsal: úte říj 04, 2011 11:36 am 
Offline

Registrován: úte říj 04, 2011 11:16 am
Příspěvky: 3
Dobrý den pane Zajíček,chtěla jsem Vás moc poprosit o radu.Mám asi nějaký problém se střevy.Třeba jdu ráno do obchodu,příjdu domů a něco sním.Třeba ovoce nebo banán,nebo soj.tyčinku ,ale třeba i rohlík s vejcem nebo něco mastnějšího atd.,tak za chvilku po jídle,už asi po každém jídle,mě náhle rozbolí břicho a už vím,že zas bude následovat průjem a stolice,která velmi zapáchá.Dcera říkala ať Vám už napíši,protože tohle již není normální,bojím se už něco sníst i venku,že pak nebudu moct rychle najít záchod.Je mi 55 let,nikdy jsem toto nemívala.Mám rovněž problémy s dásněmi a nemohu kousat tvrdší věci.Dále se přidružila chronická únava ,která je již velmi velká,naprostý nedostatek energie,hučení v uších,měřím 164 a vážím 90 kg,hodně těžko se mi hubne,když se snažím zhubnout,tak mám příšernou chuť na sladké,takže sním něco sladkého a je to zase včudu.Už si nevím rady,vůbec nevím co se mnou e a normální stolici už dlouho nemám,jen samé průjmy.Prosím poraďte mi co dělat,taky se mi špatně dýchá,mám chronicky zacpaný nos,takže dýchám pusou.Moc Vám děkuji a přeji vše hezké Božena


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: střeva
PříspěvekNapsal: úte říj 04, 2011 12:23 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
jeberan píše:
Dobrý den pane Zajíček,chtěla jsem Vás moc poprosit o radu.Mám asi nějaký problém se střevy.Třeba jdu ráno do obchodu,příjdu domů a něco sním.Třeba ovoce nebo banán,nebo soj.tyčinku ,ale třeba i rohlík s vejcem nebo něco mastnějšího atd.,tak za chvilku po jídle,už asi po každém jídle,mě náhle rozbolí břicho a už vím,že zas bude následovat průjem a stolice,která velmi zapáchá.Dcera říkala ať Vám už napíši,protože tohle již není normální,bojím se už něco sníst i venku,že pak nebudu moct rychle najít záchod.Je mi 55 let,nikdy jsem toto nemívala.Mám rovněž problémy s dásněmi a nemohu kousat tvrdší věci.Dále se přidružila chronická únava ,která je již velmi velká,naprostý nedostatek energie,hučení v uších,měřím 164 a vážím 90 kg,hodně těžko se mi hubne,když se snažím zhubnout,tak mám příšernou chuť na sladké,takže sním něco sladkého a je to zase včudu.Už si nevím rady,vůbec nevím co se mnou e a normální stolici už dlouho nemám,jen samé průjmy.Prosím poraďte mi co dělat,taky se mi špatně dýchá,mám chronicky zacpaný nos,takže dýchám pusou.Moc Vám děkuji a přeji vše hezké Božena

Vlastně jste naprosto perfektně popsala normální projevy kvasinkové infekce a lze z toho tedy celkem spolehlivě usoudit, že jste kvasinkou dost zasažena, hlavně tlusté střevo a s tím není radno si zahrávat, čili nastudujte si jak to vytestovat plivacím testem, dále očistu tlustého střeva a vlákno o kandidě. Po přijetí adekvátních opatření, do nichž uváděné potraviny určitě nepatří, se stav velice rychle zlepší, nebo se zcela vyléčíte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Problémy se střevem
PříspěvekNapsal: stř lis 09, 2011 10:26 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř lis 02, 2011 11:09 am
Příspěvky: 59
Bydliště: Lysá nad Labem
Dobrý den Jardo, asi před dvěma týdny jsem narazil na Vaše stránky a zaujaly mě natolik, že jsem se rozhodl radikálně změnit svoje stravování. Až do teď jsem jedl "normálně", ale pomalu se snažím přecházet na zdravou stravu podle Vašich příspěvků a zkušenosti lidí co sem píšou. Zatím jsem se dostal do stádia, že jsem v práci ke svačině nahradil rohlíky se salámem dopoledne ovocem a odpolende zeleninou. Můj dlouhodobý zvyk od dětství pít k snídani mléko už asi měsíc nepraktikuji a rači si dám zelený nebo mátový čaj nebo čerstvý pomerančový džus. Jinak zatím k obědu jím jídlo, co nám vozej do práce z nějaký školní jídelny. Dnes jsem se odhodlal upravit si i večeři a to tak, že jsem si dal ledový salát, sekaný špenát, rajčata a strouhanou mrkev s trochou olivovýho oleje. To mě asi po půl hodině šíleně, až křečovitě nadmulo. Co se s tim dá dělat? Je to díky probíhajícímu čištění střev? Já jinak trpím plynatostí docela dost. Jinak jsem tu někde četl, že po kefíru bývá zácpa (můj problém) a ten já už si čtyři dny dávám (je výborný). Dá se nějak zácpy zbavit? Předtim jsem chodil na velkou celkem pravidelně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Problémy se střevem
PříspěvekNapsal: čtv lis 10, 2011 10:32 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Majsa píše:
Dobrý den Jardo, asi před dvěma týdny jsem narazil na Vaše stránky a zaujaly mě natolik, že jsem se rozhodl radikálně změnit svoje stravování. Až do teď jsem jedl "normálně", ale pomalu se snažím přecházet na zdravou stravu podle Vašich příspěvků a zkušenosti lidí co sem píšou. Zatím jsem se dostal do stádia, že jsem v práci ke svačině nahradil rohlíky se salámem dopoledne ovocem a odpolende zeleninou. Můj dlouhodobý zvyk od dětství pít k snídani mléko už asi měsíc nepraktikuji a rači si dám zelený nebo mátový čaj nebo čerstvý pomerančový džus. Jinak zatím k obědu jím jídlo, co nám vozej do práce z nějaký školní jídelny. Dnes jsem se odhodlal upravit si i večeři a to tak, že jsem si dal ledový salát, sekaný špenát, rajčata a strouhanou mrkev s trochou olivovýho oleje. To mě asi po půl hodině šíleně, až křečovitě nadmulo. Co se s tim dá dělat? Je to díky probíhajícímu čištění střev? Já jinak trpím plynatostí docela dost. Jinak jsem tu někde četl, že po kefíru bývá zácpa (můj problém) a ten já už si čtyři dny dávám (je výborný). Dá se nějak zácpy zbavit? Předtim jsem chodil na velkou celkem pravidelně.

Patrně máte dost namnožené kvasinky a slabší slinivku, čili vyzkoušejte tu zeleninu zpočátku tepelně upravenou, to tak nenadýmá. Ohledně té zácpy vyzkoušejte Lepicol, ten je na to dobrý a pokud zlobí kefír, tak možná domácí jogurt by problém dělat nemusel. Nicméně při kvasinkách asi nebude ovce to pravé ořechové, to musíte vyzkoušet.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: plynatost a bolest strev
PříspěvekNapsal: stř úno 08, 2012 2:15 am 
Offline

Registrován: pon úno 06, 2012 1:27 am
Příspěvky: 5
DObry den; chtela by jsem poprosit o radu! Je to jiz nekolik mesicu co jsem se dovedela ze mam candidu take potravinovou intoleranci na mleko;syry a lepek! Snazim se dodrzovat spravnou dietu; a musim priznat ze mi to dela docela problemy a nedokazu si najit ten spravny system pri kterem bych se citila dobre! Pred objevenim kvasinek a intolerance me trapily neustale zacpy;nadymani;unava!

Momentalne po vetsi zmene stravy a nekolika hydrocolonech jsem plna energie;ale! Je mi stale zima;a mam neustale nafoukle bricho plne plynu! ;( je pravda ze temer denne konzumuji bud celozrnou ryzi;pohanku;quineu;a nebo jahly. bez chleba;se nedokazu zasytit;( snazim se jist zeleninu;salaty atd hodne malo ovoce;kdyz tak kysele;a hlavne sojove mleko; a sojove vyrobky! ale bricho se stale nadyma ;(

Taky me trapi jina vec; a to je kdyz si rano provedu klystyr;citim se moc dobre! ale po hodine;nebo spise po prvnim jidle me bricho zacne bolet a cely den je nafoukle a krece jako by plyny byly nekde zarazene a nesly ven! prominte ze to tady tak licim ;( dost me to trapi a omezuje protoze jinak se fyzicky citim lepe;i kdyz plet se mi take dost zkazila ;( Mohl by jste mi prosim poradit jak se treba stravovat po klystyru a nebo kde delam chybu pri stravovani! moc dekuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: plynatost a bolest strev
PříspěvekNapsal: stř úno 08, 2012 12:26 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
myska99 píše:
DObry den; chtela by jsem poprosit o radu! Je to jiz nekolik mesicu co jsem se dovedela ze mam candidu take potravinovou intoleranci na mleko;syry a lepek! Snazim se dodrzovat spravnou dietu; a musim priznat ze mi to dela docela problemy a nedokazu si najit ten spravny system pri kterem bych se citila dobre! Pred objevenim kvasinek a intolerance me trapily neustale zacpy;nadymani;unava!

Momentalne po vetsi zmene stravy a nekolika hydrocolonech jsem plna energie;ale! Je mi stale zima;a mam neustale nafoukle bricho plne plynu! ;( je pravda ze temer denne konzumuji bud celozrnou ryzi;pohanku;quineu;a nebo jahly. bez chleba;se nedokazu zasytit;( snazim se jist zeleninu;salaty atd hodne malo ovoce;kdyz tak kysele;a hlavne sojove mleko; a sojove vyrobky! ale bricho se stale nadyma ;(

Taky me trapi jina vec; a to je kdyz si rano provedu klystyr;citim se moc dobre! ale po hodine;nebo spise po prvnim jidle me bricho zacne bolet a cely den je nafoukle a krece jako by plyny byly nekde zarazene a nesly ven! prominte ze to tady tak licim ;( dost me to trapi a omezuje protoze jinak se fyzicky citim lepe;i kdyz plet se mi take dost zkazila ;( Mohl by jste mi prosim poradit jak se treba stravovat po klystyru a nebo kde delam chybu pri stravovani! moc dekuji

Obávám se, že zde je vidět totální nepochopení problému. Pokud máte kvasinku, tak nesmíte jíst sacharidy a pokud je jíte, tak se zase nesmíte divit, že máte problémy. Projděte si vlákno o kandidě, stáhněte si tabulku doporučitelných potravin a dělejte to dle jasného pravidla, jediné množství přijatých sacharidů, které je dobré, je nulové množství a jako palivo vám musí sloužit tuk, jinak se toho nezbavíte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Problémy se střevem
PříspěvekNapsal: stř úno 08, 2012 1:29 pm 
Offline

Registrován: pon úno 06, 2012 1:27 am
Příspěvky: 5
Dekuji moc za odpoved!!! Jelikoz ziju v Parizi tak jakzykova bariera s mym naturophatem se prave projevila!! jsem trosku zmatena; protoze mi dala list na kterem bylo napsano cim se ridit pri kandide; a cim pri intoleranci na lepek a mleko! takze v tom mam dobry zmatek a mate pravdu ze jsem absolutne nic nepochopila! Takze na netu zacinam studovat teprve ted,pac jsem si myslela ze ty jeji papiry mi postaci! psala tam ze bych nemela jist nic sladkeho;kdyz tak celozrne testoviny;nebo ryzi! nesladim;zadny med;zadne extra sladke ovoce! ale ty obiloviny jsem nepochopila! takze ty tam proste nesmi byt vubec! \":(\" dneska rano jsem vstala! a bylo mi strasne zle! toceni hlavy jako blazen; k tomu jsem si vytlacila stavu z grepu; a dala jsem si dve tabletky zinku! zacala jsem poklizet a to co prislo pak bylo strasne! silena bolest v zaludku; polilo me neskutecne horko;pot;a letela jsem na toaletu! nejdrive jsem si myslela ze budu i zvracet! po toalete jsem se citila totalne vystavena a slaba! asi jsem si rikama ze sebou svihnu \":|\" tohle jsem jeste nikdy nemela! no a rikala jsem si ze se musim rychle najist! a!!! stala jsem pred lednickou a absolutne jsem nevedela co si vzit! \":cry:\" az na par sojovych jogurtu; si vlastne nebylo co dat! tak jsem si uvarila ryzi basmati! ;( ale to je nejspise taky spatne! po te jsme se ale uklidnila!! ;(

vazne nevim;( mam pocit co jsem to zacala resit tak zacinam mit dost divne stavy! je fakt ze od te doby co se stravuji trosku jinak mi okamzite sletela vaha o pet kilo! ktere jsem opravdu potrebovala shodit a leta to neslo ;( tak jedno pozitivum tam je \":)\"

myslit ze mi bylo zle z toho zinku nebo snad z toho ze mam snad zavislot na cukru! ???


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 92 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz