Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 12:05 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Zlatý stafylokok MRSA
PříspěvekNapsal: pát led 29, 2010 10:59 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon čer 15, 2009 3:16 pm
Příspěvky: 131
Bydliště: Středočeský kraj
Dobrý den,
jedné mé příbuzné našli zlatého stafylokoka ve střevech. Zajímalo by mne, zda by bylo možné, než ho vyléči antibiotiky, užívat na výplach střev moč. Přenesl by se do střev?
Předem děkuji za odpověď,
s pozdravem
Jana


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zlatý stafylokok ve střevech
PříspěvekNapsal: pát led 29, 2010 7:47 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Jana píše:
Dobrý den,
jedné mé příbuzné našli zlatého stafylokoka ve střevech. Zajímalo by mne, zda by bylo možné, než ho vyléči antibiotiky, užívat na výplach střev moč. Přenesl by se do střev?
Předem děkuji za odpověď,
s pozdravem
Jana

Nechápu dotaz, pokud ho ve střevech již má, jak ho tam může močí přenést. Klidně ty výplachy urinou konat může, tím nic nezkazí a s těmi antibiotiky bych zase tak nespěchal. Nasaďte cca 1 litr domácího kozího kefíru denně a pravděpodobně je ani nasazovat nebude třeba, protože on se raději odstěhuje k někomu jinému. Kefírky se s ním zrovna nekamarádí a pokud jich bude ve střevě dostatek, tak tam pro něj již místo nezbude.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zlatý stafylokok ve střevech
PříspěvekNapsal: pon úno 01, 2010 11:56 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon čer 15, 2009 3:16 pm
Příspěvky: 131
Bydliště: Středočeský kraj
Jarda píše:
Nechápu dotaz, pokud ho ve střevech již má, jak ho tam může močí přenést. Klidně ty výplachy urinou konat může, tím nic nezkazí a s těmi antibiotiky bych zase tak nespěchal. Nasaďte cca 1 litr domácího kozího kefíru denně a pravděpodobně je ani nasazovat nebude třeba, protože on se raději odstěhuje k někomu jinému. Kefírky se s ním zrovna nekamarádí a pokud jich bude ve střevě dostatek, tak tam pro něj již místo nezbude.

haha omlouvám se, napsala jsem to špatně \":-)\"
Má ho v močovém měchýři...
Proto jsem se ptala, zda je vhodné vyplachovat střeva urinou... Je možné ho tam takto přenést?
Jana


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zlatý stafylokok ve střevech
PříspěvekNapsal: pon úno 01, 2010 7:55 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Jana píše:
haha omlouvám se, napsala jsem to špatně \":-)\"
Má ho v močovém měchýři...
Proto jsem se ptala, zda je vhodné vyplachovat střeva urinou... Je možné ho tam takto přenést?
Jana

Přenést by se takto samozřejmě dal, ale pochybuji, že to bude nutné. Podle mého názoru tam již dávno je také, protože ty orgány jsou na sebe těsně přilehlé a dělí je pouze milimetry tkáně stěn střeva a močového měchýře. Asi bych do uriny pro jistotu kápl aktivované MMS a šel do toho, tím se nic zkazit nedá. Současně doporučuji najet na běžné užívání MMS a provádět sedací koupele v MMS.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zlatý stafylokok ve střevech
PříspěvekNapsal: pon úno 01, 2010 8:35 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Jarda píše:
Přenést by se takto samozřejmě dal, ale pochybuji, že to bude nutné. Podle mého názoru tam již dávno je také, protože ty orgány jsou na sebe těsně přilehlé a dělí je pouze milimetry tkáně stěn střeva a močového měchýře.

Toto mozem potvrdit, vzdy ked mam zapalene hrube crevo, mam rovno aj zapal mechura a mocovych ciest.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Zlatý stafylokok MRSA v zánětu
PříspěvekNapsal: ned úno 10, 2013 9:51 pm 
Offline

Registrován: ned led 27, 2013 1:37 pm
Příspěvky: 3
Dobrý den a zdravíčko,
předem děkuju za event. odpovědi na můj dotaz. Týká se pomoci mému otci, kterého před cca měsícem kousnul venkovní kocour do kloubního pouzdra levého ukazováku - shora, zdola; až na kost. Okamžitě následoval zánět. Natečení celé ruky po půli předloktí nejdřív, starej tvrďák, léčil tvarohovo-cibulovými obklady a macerováním výluhem z přesličky. Úspěchy nicmoc, šel tedy do špitálu a už zobnul jedny antibiotika. Ruka pořád jako bandaska..
Včera mu v zánětu zjistili Zlatého stafylokoka MRSA a hodlají nasadit antibiotika "na míru". Pane Jardo, zasvěcení, poradíte něco pro tělo schůdného, čím by situaci úspěšně a úderně pořešil?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zlatý stafylokok MRSA v zánětu
PříspěvekNapsal: pát úno 22, 2013 10:27 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Fildex píše:
Dobrý den a zdravíčko,
předem děkuju za event. odpovědi na můj dotaz. Týká se pomoci mému otci, kterého před cca měsícem kousnul venkovní kocour do kloubního pouzdra levého ukazováku - shora, zdola; až na kost. Okamžitě následoval zánět. Natečení celé ruky po půli předloktí nejdřív, starej tvrďák, léčil tvarohovo-cibulovými obklady a macerováním výluhem z přesličky. Úspěchy nicmoc, šel tedy do špitálu a už zobnul jedny antibiotika. Ruka pořád jako bandaska..
Včera mu v zánětu zjistili Zlatého stafylokoka MRSA a hodlají nasadit antibiotika "na míru". Pane Jardo, zasvěcení, poradíte něco pro tělo schůdného, čím by situaci úspěšně a úderně pořešil?

Tak to je dost odolný šmejd vypěstovaný právě antibiotiky, čili je docela dobře zvládá, ale stafylokoky obecně nesnášejí přírodní prostředky, třeba lichořeřišnici, nebo jim vadí velké teplo a mnoho dalších postupů. Osobně bych dané místo vyzkoušel silně přehřát, třeba namočit prst do hodně teplého mýdlového roztoku, což by mělo ránu roztáhnout, a vypudit hnis a bordel ven, dá se i vymačkat. Následně aplikovat obklad kostivalem a vnitřně co největší dávky lichořeřišnice, což by teoreticky fungovat mohlo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zlatý stafylokok MRSA v zánětu
PříspěvekNapsal: sob úno 23, 2013 5:12 pm 
Offline

Registrován: ned led 27, 2013 1:37 pm
Příspěvky: 3
Jarda píše:
Tak to je dost odolný šmejd vypěstovaný právě antibiotiky, čili je docela dobře zvládá, ale stafylokoky obecně nesnášejí přírodní prostředky, třeba lichořeřišnici, nebo jim vadí velké teplo a mnoho dalších postupů. Osobně bych dané místo vyzkoušel silně přehřát, třeba namočit prst do hodně teplého mýdlového roztoku, což by mělo ránu roztáhnout, a vypudit hnis a bordel ven, dá se i vymačkat. Následně aplikovat obklad kostivalem a vnitřně co největší dávky lichořeřišnice, což by teoreticky fungovat mohlo.

Škoda že jsem se neozval hned po hryznutí. Předešel bych tak latenci s Vaší odpovědí.. máte toho jistě víc než dost.
Tatíka mezitím řízli a ránu vyčistili od stafylokokem postižených tkání. Kloub nezachránili, ukazovák bude nehybný a to je podle doktorů lepší výsledek anabáze.
Píšu pro potenc. čtenáře vlákna pro info.... i po chirurg. zásahu p. Jarda doporučil užívat MMS, pro "dohubení" stakylokoka a jistější lěčbu. Zatím bez problémů, při potížích snížíme dávky. Zajímavosti nasdílím.

(Otec leží ve špitále, dává si sám 3kapky MMS1 co 4hodiny. Na doporučení p. Jardy jsem míchnul 50% roztok k.citronové a zvlášť do chem.skla s kapátkem nalil NaClO2. Zaktivuje, zalije vhodnou vodou, zamíchá. Před aplikací "hrkne" 4dcl čisté vody, pak jednu 2dcl mixu MMS a zapíjí opět 2dcl čisté vody. Suroviny k sehnání u fichema Brno, Moravany).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Zlaty Stafylokok v oku
PříspěvekNapsal: čtv bře 14, 2013 1:11 pm 
Offline

Registrován: pon bře 04, 2013 2:12 pm
Příspěvky: 4
Dobry den chtel bych se zeptat co nejvice zabira na stafylokok aureus v ocich. Kapu citron 5x denne s destilovanou vodou a dost to pomaha, ale rano se to vzdy jakoby vraci. Take resim candidu ale tu resim s lecitelem a jsem jiz 7 tydnem na diete.Napiste prosim co Vam pomohlo jak vnitrne tak I do oci Dekuji moc za odpovedi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zlaty Stafylokok v oku
PříspěvekNapsal: ned bře 17, 2013 11:25 am 
Offline

Registrován: pon bře 04, 2013 2:12 pm
Příspěvky: 4
Tak jsem se rozhodnul to resit pomoci MMS ovsem nevim jak to zacit davkovat nikdy jsem to nebral. :/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zlaty Stafylokok v oku
PříspěvekNapsal: pon bře 18, 2013 8:58 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
MMS do oka? good luck.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zlaty Stafylokok v oku
PříspěvekNapsal: pon bře 18, 2013 1:59 pm 
Offline

Registrován: pon bře 04, 2013 2:12 pm
Příspěvky: 4
Mel jsme na mysli vnitrne = oralne!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zlaty Stafylokok v oku
PříspěvekNapsal: ned dub 07, 2013 8:14 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
forgiver píše:
Dobry den chtel bych se zeptat co nejvice zabira na stafylokok aureus v ocich. Kapu citron 5x denne s destilovanou vodou a dost to pomaha, ale rano se to vzdy jakoby vraci. Take resim candidu ale tu resim s lecitelem a jsem jiz 7 tydnem na diete.Napiste prosim co Vam pomohlo jak vnitrne tak I do oci Dekuji moc za odpovedi.

Projděte si předchozí příspěvky a nezakládejte zbytečně duplicitní témata na nesmyslných místech. Vyzkoušejte kapat do oka koloidní stříbro, to mu zrovna moc nechutná a do oka je dobré.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zlatý stafylokok MRSA
PříspěvekNapsal: úte úno 25, 2014 9:09 am 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
ma tu niekto skusenost s cordycepsom, zbavil vas zlateho stafylokoka? dieta ma v nose, nezabera koloidne striebro, dobravame atb, no nemam pocit, ze by jej to prechadzalo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zlatý stafylokok MRSA
PříspěvekNapsal: úte úno 25, 2014 9:41 pm 
Offline

Registrován: ned črc 21, 2013 3:24 pm
Příspěvky: 136
Bydliště: Slovensko
neciatala som celu diskusiu ale skuste pozriet extrakt z kapucinky

_________________
Zlavovy kod na iherb VGN243


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz