Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 5:06 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Neprimerané, nadmerné grganie
PříspěvekNapsal: ned lis 19, 2017 5:35 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
peter. píše:
Myslím si že spím dobre a výrazne som redukoval stres este pred dvoma mesiacmi. Tak neviem už fakt kde je problem. Neprejedam sa snažim sa kombinovať maso se zeleninou, pijem zeleneninovo ovocne štavy. Občas si dám kyslu kapustu prípadne kyslu štavu z nej, jem jeden biely nesladeny jogurt tak povedzme 5 krat do tyzdna s pomletými lanovými semenamy očas si dam kefír. Take podobné jedla ako su šišky z džemom palacinky a podobne nejem alebo len v krajnom pripade ked v nie je priliš na vyber. Sladené nápojem vôbec nekonzumujem. Teraz som si posadil do kvetinača redkev aby som mal aspoň čerstú z domu. Tak už neviem ako sa mam stravovať. Každý hovori niečo iné a zas keby som mal všetko vyskúšať den by musel mať 40hodin aby som aj všetko stíhal atd...

To co popisujete není podle mě o stravě, nebo minimálně to není ten nosný faktor. Pokud nic zkoušet nechcete, tak to musíte nechat vyšetřit u lékaře a pokud tam nebude možno nic najít je to čistě psychické a pak už můžete jít tou cestou co jsem vám psal.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Neprimerané, nadmerné grganie
PříspěvekNapsal: ned lis 19, 2017 7:16 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 09, 2017 5:10 pm
Příspěvky: 13
Jarda píše:
To co popisujete není podle mě o stravě, nebo minimálně to není ten nosný faktor. Pokud nic zkoušet nechcete, tak to musíte nechat vyšetřit u lékaře a pokud tam nebude možno nic najít je to čistě psychické a pak už můžete jít tou cestou co jsem vám psal.

Neviem vôbec z čoho to vzniklo v lete som pravidelne prevažne každý den jedol cerveny melon, jedol vela zeleniny najme paradajky a papriku. Bol som u lekára urobili mi krvny obraz a moč, vraj je všetko dobre, ešte mi dali urobiť vysetrenie stolice. Po apelovaní či nemožem mať nahodou parazita.
Zajtra odnesiem vzorky. Chcel by som sa opýtať, ako nás môžu a nakoľko môžu ovplyvniť parazity ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Neprimerané, nadmerné grganie
PříspěvekNapsal: ned lis 19, 2017 9:15 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
peter. píše:
Neviem vôbec z čoho to vzniklo v lete som pravidelne prevažne každý den jedol cerveny melon, jedol vela zeleniny najme paradajky a papriku. Bol som u lekára urobili mi krvny obraz a moč, vraj je všetko dobre, ešte mi dali urobiť vysetrenie stolice. Po apelovaní či nemožem mať nahodou parazita.
Zajtra odnesiem vzorky. Chcel by som sa opýtať, ako nás môžu a nakoľko môžu ovplyvniť parazity ?

Tak paraziti nás ovlivnit pochopitelně mohou, ovšem ne všechno je možno schovávat za parazity a je také s velkým otazníkem kdy je možno parazita vnímat jako příčinu a kdy jde o pouhý důsledek jiných chyb. Počkejte co vám zjistí a pak uvidíte do čeho se pustíte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Neprimerané, nadmerné grganie
PříspěvekNapsal: ned lis 19, 2017 9:49 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 09, 2017 5:10 pm
Příspěvky: 13
Jarda píše:
Tak paraziti nás ovlivnit pochopitelně mohou, ovšem ne všechno je možno schovávat za parazity a je také s velkým otazníkem kdy je možno parazita vnímat jako příčinu a kdy jde o pouhý důsledek jiných chyb. Počkejte co vám zjistí a pak uvidíte do čeho se pustíte.

Dalo by sa z testov na stolicu aj zistit stav zlcnika alebo pankreasu ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Neprimerané, nadmerné grganie
PříspěvekNapsal: pon lis 20, 2017 9:12 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
peter. píše:
Dalo by sa z testov na stolicu aj zistit stav zlcnika alebo pankreasu ?

Nevím já takové vyšetření neznám, normálně se tyto orgány testují z odběru krve, nebo vyšetřují sonem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Neprimerané, nadmerné grganie
PříspěvekNapsal: pon lis 20, 2017 10:32 am 
Offline

Registrován: čtv lis 09, 2017 5:10 pm
Příspěvky: 13
Jarda píše:
Nevím já takové vyšetření neznám, normálně se tyto orgány testují z odběru krve, nebo vyšetřují sonem.

Aha tak ďakujem. Spomenul som si že už možno tak pred tromi rokmi som prestal jesť väčšie porcie jedál. Neviem možno už vtedy som nezvladal zjesť tolko jedla ako ked som mal 14nasť. Žeby mi už vypovedalo trávenie službu ? Ako chutí mi jesť, ale nemôžem zjesť normalnu porciu bez toho aby som vkuse grgal.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Neprimerané, nadmerné grganie
PříspěvekNapsal: pon lis 20, 2017 10:56 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
peter. píše:
Aha tak ďakujem. Spomenul som si že už možno tak pred tromi rokmi som prestal jesť väčšie porcie jedál. Neviem možno už vtedy som nezvladal zjesť tolko jedla ako ked som mal 14nasť. Žeby mi už vypovedalo trávenie službu ? Ako chutí mi jesť, ale nemôžem zjesť normalnu porciu bez toho aby som vkuse grgal.

Tak jezte více malých porcí za den.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Neprimerané, nadmerné grganie
PříspěvekNapsal: pon lis 20, 2017 4:29 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 09, 2017 5:10 pm
Příspěvky: 13
Jarda píše:
Tak jezte více malých porcí za den.

Skúsim to. Taktiež by som sa chcel opýtať na to že som dosť bledy v tvári už asi cca 4 roky. Na preventívnch prehliadkach boli vždy krvne testy v poriadku. Tak už neviem čo s tým. Čo myslíte, čo by som mal urobiť ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Neprimerané, nadmerné grganie
PříspěvekNapsal: pon lis 20, 2017 5:31 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
peter. píše:
Skúsim to. Taktiež by som sa chcel opýtať na to že som dosť bledy v tvári už asi cca 4 roky. Na preventívnch prehliadkach boli vždy krvne testy v poriadku. Tak už neviem čo s tým. Čo myslíte, čo by som mal urobiť ?

Celé léto se opalovat a musíte být stále prohřátý, což asi nejste protože trávení nejede a energie je pak málo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Neprimerané, nadmerné grganie
PříspěvekNapsal: pon lis 20, 2017 6:06 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 09, 2017 5:10 pm
Příspěvky: 13
Jarda píše:
Celé léto se opalovat a musíte být stále prohřátý, což asi nejste protože trávení nejede a energie je pak málo.

Tak vystihly ste to dobre ? Poslednu dobu som citlivejsi na chlad. Napíšem vam sukromnu zpravu.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz