Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 11:59 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Lugol do zadku
PříspěvekNapsal: pon kvě 29, 2017 2:05 pm 
Offline

Registrován: pon úno 27, 2017 11:31 am
Příspěvky: 26
Dobry den,

co si myslite, ze dobre kapat si lugol do konecniku a do pochvy?

Mam tam bolesti.

Kdyz si tam vpravim par kapek, bolesti ustoupi.
Nekdy jsou urputne a budim se bolestmi v noci.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lugol do zadku
PříspěvekNapsal: ned črc 09, 2017 11:46 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Veronikalein píše:
Dobry den,

co si myslite, ze dobre kapat si lugol do konecniku a do pochvy?

Mam tam bolesti.

Kdyz si tam vpravim par kapek, bolesti ustoupi.
Nekdy jsou urputne a budim se bolestmi v noci.

Tak dlouhodobě určitě nejde o něco co bych doporučil. Lugol je velice silný prostředek, který zlikviduje prakticky jakékoliv bakterie, tedy jak dobré tak špatné a je otázkou co si tam následně namnožíte. Na některých fórech dělají třeba výplachy jablečným octem jako začátek restartu střevní mikroflóry a toto bude fungovat obdobně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lugol do zadku
PříspěvekNapsal: ned črc 30, 2017 2:13 pm 
Offline

Registrován: pon úno 27, 2017 11:31 am
Příspěvky: 26
Proc je spatne davat si lugol do konecniku?

Precfe dojde ke vstrebavani jodu primo z nej,
Dr Klinghardt doporucuje nad oralnim pouzitim Lugolu potirani perinea ( hraze ) . Pry to je lepsi nez brat oralne...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lugol do zadku
PříspěvekNapsal: ned črc 30, 2017 3:31 pm 
Offline

Registrován: pát led 29, 2016 11:42 am
Příspěvky: 297
Veronikalein píše:
Proc je spatne davat si lugol do konecniku?

Precfe dojde ke vstrebavani jodu primo z nej,
Dr Klinghardt doporucuje nad oralnim pouzitim Lugolu potirani perinea ( hraze ) . Pry to je lepsi nez brat oralne...

Pokud dáváte aktibakteriální prostředek do konečníku, zabijete si část bakterií v tlustém střevě. Což může být dost průšvih, ty bakterie tam mají své funkce. Navíc jejich zabitím uvolníte místo něčemu jinému, co ten životní prostor po nich může převzít, a to taky nemusí dopadnout dobře.

Osobně si večer mažu lugol na břicho a na zápěstí, přes noc se mi vstřebá. Co je podle Dr. Klinghardta tak skvělého na potírání zrovna hráze?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lugol do zadku
PříspěvekNapsal: ned srp 06, 2017 10:23 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Veronikalein píše:
Proc je spatne davat si lugol do konecniku?

Precfe dojde ke vstrebavani jodu primo z nej,
Dr Klinghardt doporucuje nad oralnim pouzitim Lugolu potirani perinea ( hraze ) . Pry to je lepsi nez brat oralne...

Já jsem nenapsal že je to špatné, ale že to moc nedoporučuji a vysvětlil jsem i proč. Je to kvůli likvidaci kompletního bakteriálního osazení tlustého střeva jak vám ostatně i dobře vysvětluje členka Gamina. Představte si to v zahradnické logice jako aplikaci herbicidu roundupu na nevzhledný trávník. Prostě po něm chcípne všechno a pak je otázkou jaký bude ten nový trávník. Pokud dobře zasejete, budete hodně zalévat a opravdu tomu věnovat soustředěnou péči bude asi slušný, ale pokud tam necháte narůst to co zrovna vítr přinese můžete mít trávník ještě mnohem horší, což asi není cílem. Něco naprosto jiného je natírání lugolu na pokožku a celkem jedno kde, tím se bateriální fond ve střevě neničí, ale i to může mít své mouchy vzhledem k tomu že se tak dost zrychlí štítná žláza a pokud jsou slabé nadledvinky zpravidla se tím vyvolají dosti nepříjemné úzkostné stavy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lugol do zadku
PříspěvekNapsal: ned srp 06, 2017 11:14 am 
Offline

Registrován: pát led 29, 2016 11:42 am
Příspěvky: 297
Jarda píše:
Něco naprosto jiného je natírání lugolu na pokožku a celkem jedno kde, tím se bateriální fond ve střevě neničí, ale i to může mít své mouchy vzhledem k tomu že se tak dost zrychlí štítná žláza a pokud jsou slabé nadledvinky zpravidla se tím vyvolají dosti nepříjemné úzkostné stavy.

Můžu potvrdit, že na nadledvinky musím průběžně brát doplněk, jinak se necítím dobře. Jednu dobu jsem byla i hodně úzkostlivá a nevěděla jsem proč. Osvědčil se mi https://www.iherb.com/pr/solaray-adrena ... ules/24091 - sušené hovězí nadledvinky + k tomu nějaké byliny (čertův kořen, lékořice, gotu kola a hřebíček).


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz