Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 2:00 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Očista a Crohn
PříspěvekNapsal: úte led 19, 2016 4:16 pm 
Offline

Registrován: úte led 19, 2016 4:15 pm
Příspěvky: 1
Ahoj, myslíte, že je dobré dělat pravidelně očistu střev při Crohnově chorobě? Píše se, že to není moc vhodné, ale dle logiky věci mi to vhodné přijde..

Děkuji za odpovědi


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista a Crohn
PříspěvekNapsal: sob úno 27, 2016 7:27 pm 
Offline

Registrován: stř zář 03, 2014 4:20 pm
Příspěvky: 18
Bydliště: Opava
Ahoj,
nemám sice Crohna, ale od malinka jsem měla zažívací potíže. Diagnostikovali mi posléze ulcer.col. Výplachy střev jsem si dělala již od střední školy. Nikdy pravidelně, ale občas je dělám celý život. Příjde mi to ok, nikdy jsem nezaznamenala zhoršení v závislosti na výplachu střev.
Používala jsem i byliny a urinu.

Jinak mám skvělou zkušenost s Uňa de gato, Dračí krví, Čagou, vodou ze Slz Apačů (druh obsidiánu). A taky je zcela zásadní dieta - vyloučit cukry, lepek, kávu, ....
Osobně se neumím smířit s žádnou diagnózou a tak jsem hledala cestu, sice dlouho ale nyní jsem již 4 roky bez potíží.
I když MUDři tvrdí, že tyto 2 diagnózy se nedají vyléčit, já si postavila hlavu - tak to zkus taky \":-)\"
Hodně zdaru.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista a Crohn
PříspěvekNapsal: ned bře 06, 2016 3:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
rostan píše:
Ahoj, myslíte, že je dobré dělat pravidelně očistu střev při Crohnově chorobě? Píše se, že to není moc vhodné, ale dle logiky věci mi to vhodné přijde..

Děkuji za odpovědi

Ono jde o to kterou a v jakém stavu nemoci. Dobře vám to píše členka Patricie-1, prostě to chce konzistentní přístup a buldočí vytrvalost. Osobně se domnívám že ve zklidněném stavu vám očista uškodit nemůže a bude váš stav zlepšovat. Uvedená nemoc vlastně není nemoc, většinou jde pouze o přemnožení konkrétních bakterií a úpravou stravy se dá v naprosté většině případů problém uvést do klidu.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz