Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 10:43 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr s vylepšenou urinou
PříspěvekNapsal: ned pro 27, 2015 8:45 pm 
Offline

Registrován: pon říj 03, 2011 4:56 pm
Příspěvky: 5
Dobrý deň. Už dlhšiu dobu si robým klystýr urinou (cca 1L) ktorú si obohatím o 20-30kvapiek mms1.
Robím to tak asi 1x za týždeň. Častejšie na to nemám čas, takže ak si ho už nájdem, tak sa snažím maximalizovať účinok. Viem že sa bežne robí klystýr -čistá voda + mms1, ale skúsenosť urina + mms1 som sa zatiaľ nikde nedočítal. Tak ma napadlo či to má význam urinu takto obohacovať. Ďakujem za odpoveď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr s vylepšenou urinou
PříspěvekNapsal: sob led 16, 2016 7:10 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
rasto píše:
Dobrý deň. Už dlhšiu dobu si robým klystýr urinou (cca 1L) ktorú si obohatím o 20-30kvapiek mms1.
Robím to tak asi 1x za týždeň. Častejšie na to nemám čas, takže ak si ho už nájdem, tak sa snažím maximalizovať účinok. Viem že sa bežne robí klystýr -čistá voda + mms1, ale skúsenosť urina + mms1 som sa zatiaľ nikde nedočítal. Tak ma napadlo či to má význam urinu takto obohacovať. Ďakujem za odpoveď.

Na to nedovedu odpovědět, ale obecně se používá maximálně 10 kapek MMS na litr nálevu, tedy nevím zda to nehrotíte příliš. Pokud vám to nijak nevadí tak asi ne, ale nedovedu to z dlouhodobého pohledu vyhodnotit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr s vylepšenou urinou
PříspěvekNapsal: sob čer 11, 2016 1:01 am 
Offline

Registrován: stř říj 15, 2014 11:18 pm
Příspěvky: 13
Dobrý den, přepadá mě docela nejistota, jestli je se mnou vše vpořádku..
Obecně při použití jakéhokoli druhu nálevu se při klystýru z "pokladu" v míse line po koupelně dost silný a nepříjemný zápach. Teda spíš smrad, puch.. Taková je to síla. Kolikrát je i mě samotnému z toho až na zvracení.. Co teprve, kdyby měl někdo druhý tu čest, to bych nepřál nikomu. Máte to podobně?
Klystýry provádím už nějaký rok. Druh zápachu na stravě zdá se nezáleží, pokaždé to smrdí podobně. Nedávno jsem začal s přidáváním jablečného octa do uriny, dnes jsem u 6 lžičkách/litr. Zápach stejný jako u 1, výsledek v míse také podobný. Stejně tak když použiju pouze vodu s citronem.

Také už měsíc popíjím denně skleničku kefíru z tibetské houby. Kolega co mi dodal houbičky si pochvaluje změnu v pocitech v břiše, já ale jedinou výhodu pociťuji v jeho chuti. Jinak u mě žádná změna.

Děkuji předem o komentář.
Tomáš

_________________
Tomáš K.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr s vylepšenou urinou
PříspěvekNapsal: ned čer 12, 2016 11:32 am 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
tomaka : Skús si robiť klistýry so starou urinou (nechaj odstáť v temne, izbová teplota, 3 dni, radšej nie dlhšie, čo sa týka klistýru), stačí 400-500ml na klistýr. Alebo s odmrazenou v hrnci na 1/3 - 1/4 v mrazničke (liter mi trvá odmraziť na také množstvo asi za 5-6 hodín, skús najprv 5 hodín).... Sú podstatne účinnejšie, než s obyčajnou urinou, či octom s urinou... Ďalej skús piť starú urinu (približne 4 - 20 dňovú, približne po 21. dni sa mení na antibiotikum, dovtedy (od 3-4 dňa) je to probiotikum) viac dňovú v tomto prípade) nalačno, a potom po strávení prvého jedla po X hodinách, možno tak 3dcl denne, alebo aspoň nalačno, čiže 1,5dcl aspoň, prípadne skús dať časom aj 3dcl raz denne.
Jedz potraviny : divina, hovädzie mäso, kvalitné vajíčka, kvalitné maslo (najlepšie nepasterizované, ale pochybujem, že si dáš tú námahu zohnať...), kvalitná masť či loj, nepasterizované domáce jogurty, domáca kvasená zelenina (alebo len šťava z nej - odšťavíš dodatočne), klíčené strukoviny (ale VAR ich). Užívaj ku každému jedlu (aj surovému) tabletku "Digestive Enzymes" od Swansonu (nie je to reklama, je to rada). Športuj. A tráv dostatok času vonku/ na slnku.

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr s vylepšenou urinou
PříspěvekNapsal: sob črc 16, 2016 6:32 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
tomaka píše:
Dobrý den, přepadá mě docela nejistota, jestli je se mnou vše vpořádku..
Obecně při použití jakéhokoli druhu nálevu se při klystýru z "pokladu" v míse line po koupelně dost silný a nepříjemný zápach. Teda spíš smrad, puch.. Taková je to síla. Kolikrát je i mě samotnému z toho až na zvracení.. Co teprve, kdyby měl někdo druhý tu čest, to bych nepřál nikomu. Máte to podobně?
Klystýry provádím už nějaký rok. Druh zápachu na stravě zdá se nezáleží, pokaždé to smrdí podobně. Nedávno jsem začal s přidáváním jablečného octa do uriny, dnes jsem u 6 lžičkách/litr. Zápach stejný jako u 1, výsledek v míse také podobný. Stejně tak když použiju pouze vodu s citronem.

Také už měsíc popíjím denně skleničku kefíru z tibetské houby. Kolega co mi dodal houbičky si pochvaluje změnu v pocitech v břiše, já ale jedinou výhodu pociťuji v jeho chuti. Jinak u mě žádná změna.

Děkuji předem o komentář.
Tomáš

Tak problém může být v malé tvorbě žluče. Ta za normálních okolností dezinfikuje tráveninu a v podstatě odstraňuje zápach stolice. Možná by pomohlo udělat pár očist jater, nebo prubněte hořké byliny, černou ředkev, kapky od dědka kořenáře, nebo se v USA dá koupit i přímo hovězí žluč v tabletkách a funguje dobře. V podstatě funguje i kafe jak horem tak spodem, tedy možná by pomohl klystýr kávový.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz