Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 2:14 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 149 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Pravidelná stolice
PříspěvekNapsal: sob lis 14, 2009 10:44 pm 
Offline

Registrován: pát říj 30, 2009 11:21 pm
Příspěvky: 326
Co může být příčinou nepravidelné stolice při stravě dle Vašeho jídelníčku? Co způsobuje mazlavost stolice? Břicho mám stále v jeho dolní části jako balónek \":?\" již se stravuji několik týdnů hodně vláknitou a syrovou stravou. Má na to vliv, když jedno jídlo je jiné, např. vařené - má to na střevo velký vliv?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pravidelná stolice
PříspěvekNapsal: sob lis 14, 2009 11:40 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
fdh píše:
Co může být příčinou nepravidelné stolice při stravě dle Vašeho jídelníčku? Co způsobuje mazlavost stolice? Břicho mám stále v jeho dolní části jako balónek \":?\" již se stravuji několik týdnů hodně vláknitou a syrovou stravou. Má na to vliv, když jedno jídlo je jiné, např. vařené - má to na střevo velký vliv?

Většinou je problém v malém množství přijaté tekutiny, ta je nutná pro dodanou vlákninu, která vodu na sebe váže. Také můžete mít kandidózu a tu krmí sladké potraviny ve špatných kombinacích. Pokuste se k tomu něco nastudovat a zkusmo některé potraviny vyřadit. Vařená strava na to vliv mít samozřejmě může, ale záleží o jakou stravu jde, například knedlíky a chleba určitě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pravidelná stolice
PříspěvekNapsal: ned lis 15, 2009 12:10 am 
Offline

Registrován: pát říj 30, 2009 11:21 pm
Příspěvky: 326
Lze kandidóza nějakým vhodným způsobem řešit přes MMS?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pravidelná stolice
PříspěvekNapsal: ned lis 15, 2009 9:00 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
fdh píše:
Lze kandidóza nějakým vhodným způsobem řešit přes MMS?

Ano, ale je možné ji také dobře utlumit kyselinou kaprylovou, která je obsažena v kokosovém oleji, což je velice chutné do jídla a velice účinné na kandidu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pravidelná stolice
PříspěvekNapsal: ned lis 15, 2009 10:10 am 
Offline

Registrován: pát říj 30, 2009 11:21 pm
Příspěvky: 326
Dal by se nějak provést klystýr s MMS nebo je to zbytečné a kandidu vyřídí vnitřním užitím? A je MMS zátěží na stažená játra a ledviny (málo JIN)? Nabízí se mi tu vyzkoušet MMS vnitřním podáním a uvidím...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pravidelná stolice
PříspěvekNapsal: ned lis 15, 2009 10:37 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
fdh píše:
Dal by se nějak provést klystýr s MMS nebo je to zbytečné a kandidu vyřídí vnitřním užitím? A je MMS zátěží na stažená játra a ledviny (málo JIN)? Nabízí se mi tu vyzkoušet MMS vnitřním podáním a uvidím...

Klystýry pomocí MMS se běžně dělají a je rozhodně vhodné působit na parazity ze všech stran. Zde je návod přímo od autora MMS.

Střevní nálev s MMS

Klystýr s MMS může být stejně účinný jako intravenózní infuze, protože oba způsoby dodávají MMS jak do plazmy, tak i k červeným krvinkám. Toto je názor několika biologů a vědců, kteří metodu střevního nálevu studovali. Požívání MMS ústy obecně doručuje chlordioxid (pouze) k červeným krvinkám ze žaludku a střev. Plazma ovšem může dopravit chlordioxid i do oblastí kam se červené krvinky nemohou dostat.

Postup:

Nejprve musíte střevo vyčistit aplikací čisté teplé vody (přibližně 1000 ml). Můžete do ní přidat polévkovou lžíci soli či 1 dl šťávy aloe vera nebo jiné doplňky doporučované odborníky na výživu, ale nepoužívejte kávu. Postup opakujte dva nebo i třikrát. Použijte uvedenou dávku vody a snažte se ji udržet co nejdéle, masírujte si břicho, a pak to pusťte ven.

Nejlepší je použít katetr, ale není to nezbytné. Katetr je velmi ohebná, až 45 cm dlouhá hadička s oblým zakončením. Velmi opatrně se zavede do tlustého střeva tak, aby pak kapalina vytékala asi 30 cm hluboko uvnitř.

V každém případě proveďte toto pročištění dvakrát nebo třikrát po sobě, pak přidejte MMS do něco málo přes 1 dl vody. Použijte stejnou dávku připravenou stejným způsobem, jako při přípravě nápoje. I zde pokaždé přidávejte jen 1 nebo 2 kapky aktivovaného MMS. Provádějte až 2 klystýry denně a pokoušejte se udržovat MMS na místě tak dlouho, aby se tekutina mohla úplně vstřebat stěnami tlustého střeva. Při dávkování postupujte stejně, jako když MMS pijete. Bude to mnohem efektivnější. V případě, že se dostaví průjem nebo nevolnost, snižte dávku. Hodně štěstí.

Kandida bývá rozlezlá po celém organizmu a je tedy vhodné orální užívání v kombinaci s koupelemi, případně i klystýry. Aplikace MMS játra a ledviny zcela určitě zatěžuje, ale nepřímo, kdy musí zvládat likvidaci odumřelých patogenů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pravidelná stolice
PříspěvekNapsal: ned lis 15, 2009 4:01 pm 
Offline

Registrován: pát říj 30, 2009 11:21 pm
Příspěvky: 326
Ach jo \":(\" je to nějak zamotaný! Mám již BMI 18,42 (168/52) - nelíbí se mi to. Pomalu ani nevím co mám jíst při vynechání tuků, ořechů, semen, kvůli játrům, nadmíru ovoce kvůli kandidě, dále vařené a jinak tepelně upravované, maso atd... kde mám vzít dost bílkovin? Nechci už dál hubnout! \":(\" A ještě k tomu po 6km procházce únava \":?\"

Mám pozitiva, pochopitelně taky, povolily svaly a dále povolují, mizí bulka, ale ta únava je na nic \":(\" nevím jak dál...

Může za to zhubnutí koupel v MMS? Já bych se jen velmi nerad dostal třeba ještě dál, třeba pod 50kg! A proč jsem unavený, když se tělo vlastně zbavuje balastu? Mělo by být víc v poho, víc nabité přece, ne?!

Ještě jsem teda zapojil osmózní vodu, která by mohla taky vyhodit z těla nějaký balast, anorganické záležitosti... Pka nevím, zda to nedělá rychle - zda ta očista není moc rychlá nebo jak udržwt váhu a být bez únavy....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pravidelná stolice
PříspěvekNapsal: ned lis 15, 2009 7:33 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
fdh, co sa bojis, ze budes vyzerat ako Mahatma Gandhi? \":-)\" Ked to zvladol on, tak preco nie ty? \":-)\"
Ja myslim, ze telo casto ide nizko na hmotnosti, pretoze v tom stave sa najlahsie zbavi odpadu. Niekedy je ale stav zapricineny nejakym zlyhanim, to je to riziko. Clovek musi rozoznat, kedy telo zhodilo hmotnost kvoli detoxu, a kedy zomiera na podvyzivu. \":-)\"
Uvolni sa clovece, zo strachu vacsinou nevzijde nic dobre. Ked sa poriesi metabolizmus tukov a bielkovin, a slinivka vstane z mrtvych, tak pockaj, pockaj, ake svaly zacnu rast. \":-)\"

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pravidelná stolice
PříspěvekNapsal: ned lis 15, 2009 9:53 pm 
Offline

Registrován: pát říj 30, 2009 11:21 pm
Příspěvky: 326
Jarda píše:
Klystýry pomocí MMS se běžně dělají a je rozhodně vhodné působit na parazity ze všech stran. Zde je návod přímo od autora MMS.

Střevní nálev s MMS

Klystýr s MMS může být stejně účinný jako intravenózní infuze, protože oba způsoby dodávají MMS jak do plazmy, tak i k červeným krvinkám. Toto je názor několika biologů a vědců, kteří metodu střevního nálevu studovali. Požívání MMS ústy obecně doručuje chlordioxid (pouze) k červeným krvinkám ze žaludku a střev. Plazma ovšem může dopravit chlordioxid i do oblastí kam se červené krvinky nemohou dostat.

Postup:

Nejprve musíte střevo vyčistit aplikací čisté teplé vody (přibližně 1000 ml). Můžete do ní přidat polévkovou lžíci soli či 1 dl šťávy aloe vera nebo jiné doplňky doporučované odborníky na výživu, ale nepoužívejte kávu. Postup opakujte dva nebo i třikrát. Použijte uvedenou dávku vody a snažte se ji udržet co nejdéle, masírujte si břicho, a pak to pusťte ven.

Nejlepší je použít katetr, ale není to nezbytné. Katetr je velmi ohebná, až 45 cm dlouhá hadička s oblým zakončením. Velmi opatrně se zavede do tlustého střeva tak, aby pak kapalina vytékala asi 30 cm hluboko uvnitř.

V každém případě proveďte toto pročištění dvakrát nebo třikrát po sobě, pak přidejte MMS do něco málo přes 1 dl vody. Použijte stejnou dávku připravenou stejným způsobem, jako při přípravě nápoje. I zde pokaždé přidávejte jen 1 nebo 2 kapky aktivovaného MMS. Provádějte až 2 klystýry denně a pokoušejte se udržovat MMS na místě tak dlouho, aby se tekutina mohla úplně vstřebat stěnami tlustého střeva. Při dávkování postupujte stejně, jako když MMS pijete. Bude to mnohem efektivnější. V případě, že se dostaví průjem nebo nevolnost, snižte dávku. Hodně štěstí.

Kandida bývá rozlezlá po celém organizmu a je tedy vhodné orální užívání v kombinaci s koupelemi, případně i klystýry. Aplikace MMS játra a ledviny zcela určitě zatěžuje, ale nepřímo, kdy musí zvládat likvidaci odumřelých patogenů.


Mohu použít místo vody klasicky urinu? K aplikaci MMS mohu použít osmotickou vodu?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pravidelná stolice
PříspěvekNapsal: ned lis 15, 2009 10:07 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
fdh píše:
Ach jo \":(\" je to nějak zamotaný! Mám již BMI 18,42 (168/52) - nelíbí se mi to. Pomalu ani nevím co mám jíst při vynechání tuků, ořechů, semen, kvůli játrům, nadmíru ovoce kvůli kandidě, dále vařené a jinak tepelně upravované, maso atd... kde mám vzít dost bílkovin? Nechci už dál hubnout! \":(\" A ještě k tomu po 6km procházce únava \":?\"

Mám pozitiva, pochopitelně taky, povolily svaly a dále povolují, mizí bulka, ale ta únava je na nic \":(\" nevím jak dál...

Může za to zhubnutí koupel v MMS? Já bych se jen velmi nerad dostal třeba ještě dál, třeba pod 50kg! A proč jsem unavený, když se tělo vlastně zbavuje balastu? Mělo by být víc v poho, víc nabité přece, ne?!

Ještě jsem teda zapojil osmózní vodu, která by mohla taky vyhodit z těla nějaký balast, anorganické záležitosti... Pka nevím, zda to nedělá rychle - zda ta očista není moc rychlá nebo jak udržwt váhu a být bez únavy....

Xion vám to píše dobře, je otázkou, co všechno se v těle čistí a jak dlouho to bude trvat. Nyní je to tři týdny od té doby, co jste s intenzivní očistou začal a vzhledem předchozímu stavu organismu si myslím, že již sám pociťujete určité pokroky. Není možné vše, co se střádalo řadu let, odstranit v průběhu tří týdnů, nicméně pokud se neděje nic zásadně negativního, není důvod k řádnému výraznému znepokojení. Tělo se opravdu po detoxu velice rychle srovná, ale většina lidí je zvyklá poslouchat to lékařské, hlavně ať neztratíte váhu. Já tvrdím, že váha s tím nemá co společného, jediné, co je podstatné je pocit, který sám cítíte a zda ten je špatný, nebo dobrý. Co se týká bílkovin a jídla obecně, vyzkoušejte klíčené luštěniny, konkrétně chuťově velmi dobrá je klíčená čočka, případně fazolky mungo, nebo klíčený zelený hrášek. Je to plné enzymů, bílkovin a prakticky žádné tuky, v kombinaci se syrovou zeleninou se jedná o výborné jídlo, pokud je správně dokořeněné a dochucené, nevidím v tom žádný problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pravidelná stolice
PříspěvekNapsal: ned lis 15, 2009 10:14 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
fdh píše:
Mohu použít místo vody klasicky urinu? K aplikaci MMS mohu použít osmotickou vodu?

Pro vyčištění střeva ano a pro vlastní aplikaci MMS můžete použít i osmotickou vodu, ale nutné to není.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pravidelná stolice
PříspěvekNapsal: ned lis 15, 2009 10:21 pm 
Offline

Registrován: pát říj 30, 2009 11:21 pm
Příspěvky: 326
Je vhodné kombinace MMS jak čištění zubů tak koupel a ještě k tomu klystýr nebo je toho moc najednou? Popřípadě ještě vnitřní užití...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pravidelná stolice
PříspěvekNapsal: ned lis 15, 2009 11:01 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
fdh píše:
Je vhodné kombinace MMS jak čištění zubů tak koupel a ještě k tomu klystýr nebo je toho moc najednou? Popřípadě ještě vnitřní užití...

Podle mého názoru by to nemělo nijak vadit, pokud se vám nepovede nahodit detoxikační reakci, což by bylo nepříjemné. Klystýr a orální aplikace je vlastně totéž, šlo by tedy o násobené dávky, ostatní postupy pracují jinak a v těle se účinky nesčítají.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pravidelná stolice
PříspěvekNapsal: pon lis 16, 2009 4:58 pm 
Offline

Registrován: pát říj 30, 2009 11:21 pm
Příspěvky: 326
Tak na čištění zubů super - jsou vidět výsledky po prvním použití.

Co se týče koupele a klystýru s MMS - nemělo by být pH moče potom kyselé jako důkaz, že se z těla dostávají kyselé breberky? Mám v 15:50 pH moče cca 8,1 a pH slin 7,2....

A přichází únava a divná nálada - může to být průběh vyskladňování jedů přes játra a střevo a ...?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pravidelná stolice
PříspěvekNapsal: pon lis 16, 2009 6:02 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
fdh píše:
Tak na čištění zubů super - jsou vidět výsledky po prvním použití.

Co se týče koupele a klystýru s MMS - nemělo by být pH moče potom kyselé jako důkaz, že se z těla dostávají kyselé breberky? Mám v 15:50 pH moče cca 8,1 a pH slin 7,2....

A přichází únava a divná nálada - může to být průběh vyskladňování jedů přes játra a střevo a ...?

To pH moče je již dost vysoké, ale pokud vám ve večerních a nočních hodinách klesne tak kolem 6 pH, tak je to v pohodě. MMS je silná zásada a po té těžko můžete mít kyselé pH. Na tu náladu a únavu vyzkoušejte dodat tělu hořčík. Pokud se vám to nepovede přes potraviny, můžete vyzkoušet tento, http://shop.lekarna-malostranska.cz/zbo ... ty/p-1585/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 149 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz