Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 8:13 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 148 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Laktobacily
PříspěvekNapsal: ned led 11, 2015 3:48 pm 
Offline

Registrován: pát srp 22, 2014 9:59 pm
Příspěvky: 26
Chci se zeptat, jaké laktobacily doporučíte užít po šance ? Tablet je spousta, tak bych rád věděl, které jsou kvalitní a se kterými máte zkušenosti. Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Laktobacily
PříspěvekNapsal: ned úno 15, 2015 6:53 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Honza92 píše:
Chci se zeptat, jaké laktobacily doporučíte užít po šance ? Tablet je spousta, tak bych rád věděl, které jsou kvalitní a se kterými máte zkušenosti. Děkuji

Asi bych zde neprotlačoval konkrétní výrobek, ale je vhodné se řídit cenou vztažmo k výkonu, tedy mít miliardu za co nejméně a dodat co nejvíce miliard. Vycházet z toho co dodá lékárna ve vašem okolí, protože i doprava něco stojí. Na našem trhu stejně toho na výběr moc není, protože ta běžně prodávaná balení s obsahem ve stovkách miliónů můžete rovnou vyloučit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Laktobacily
PříspěvekNapsal: pát bře 20, 2015 10:56 pm 
Offline

Registrován: ned lis 02, 2014 1:55 pm
Příspěvky: 17
Dobrý den, pane Jardo. Dnes jsem si po obvolání několika lékáren koupil v jedné laktobacily na nedělní provedení šanky a doma jsem zjistil, že ač mi je prodali jako laktobacilus acidophilus, obsahují jen 5 %, 95% je laktobacilus rhamnosus (Výrobek Lacidofil). Co na plat, teď už tam nepůjdu. Jde mi o to jestli to bude mít nějaký účinek, četl jsem na foru šankhprakšalány, že ostatní kmeny než acidophilus neprojdou do střeva přes žaludeční stěny, ale někde jinde píšete, že doporuřujete acidophilus hlavně kvůli ceně, jinak účinek je podobný..
Ještě bych se chtěl zeptat jak dlouho vydrží po otevření? Mám balení 45 ks, menší jsem nesehnal a jinak je krom šanky jednou za čtvrt roku neužívám. Nebo bych jich mohl vzít víc najednou, ono v jedné tobolce 100-300 milionů acidophilů a 1,9-5,7 miliard rhamnosus není tak moc..Ještě prosím, zda je dobré je užívat po očistách jater, na jejichž první čištění se chystám po šance. Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Laktobacily
PříspěvekNapsal: sob bře 21, 2015 9:24 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Martin26 píše:
Dobrý den, pane Jardo. Dnes jsem si po obvolání několika lékáren koupil v jedné laktobacily na nedělní provedení šanky a doma jsem zjistil, že ač mi je prodali jako laktobacilus acidophilus, obsahují jen 5 %, 95% je laktobacilus rhamnosus (Výrobek Lacidofil). Co na plat, teď už tam nepůjdu. Jde mi o to jestli to bude mít nějaký účinek, četl jsem na foru šankhprakšalány, že ostatní kmeny než acidophilus neprojdou do střeva přes žaludeční stěny, ale někde jinde píšete, že doporuřujete acidophilus hlavně kvůli ceně, jinak účinek je podobný..
Ještě bych se chtěl zeptat jak dlouho vydrží po otevření? Mám balení 45 ks, menší jsem nesehnal a jinak je krom šanky jednou za čtvrt roku neužívám. Nebo bych jich mohl vzít víc najednou, ono v jedné tobolce 100-300 milionů acidophilů a 1,9-5,7 miliard rhamnosus není tak moc..Ještě prosím, zda je dobré je užívat po očistách jater, na jejichž první čištění se chystám po šance. Děkuji.

Tak nic tím rozhodně nepokazíte, fungovat by to mělo, ale většinou mají životnost tak půl roku, pokud nejde o nějakou speciální úpravu a to ještě v lednici. Každopádně mráz jim nevadí, ten naopak brzdí stárnutí, tedy raději skladovat v nízké teplotě, klidně i v mrazáku. Dá se jich pochopitelně brát i více najednou a po jaterce klidně také.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Laktobacily
PříspěvekNapsal: ned bře 22, 2015 4:54 pm 
Offline

Registrován: ned lis 02, 2014 1:55 pm
Příspěvky: 17
Ještě jsem se zapomněl zeptat jak je nejlepší laktobacily užívat. Před jídlem, nebo po jídle? Někde jsem tu snad četl, že 30 min po jídle, ale nějak to nemůžu dohledat. Dnes jsem dělal šanku a vzal jsem si je asi 25 minut po jídle, je to tak správně?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Laktobacily
PříspěvekNapsal: ned bře 29, 2015 10:03 pm 
Offline

Registrován: pon lis 25, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 253
Martin26 píše:
Ještě jsem se zapomněl zeptat jak je nejlepší laktobacily užívat. Před jídlem, nebo po jídle? Někde jsem tu snad četl, že 30 min po jídle, ale nějak to nemůžu dohledat. Dnes jsem dělal šanku a vzal jsem si je asi 25 minut po jídle, je to tak správně?

To si opravdu kupujete laktobacily v tabletach, kdyz si doma muzete udelat v cene mleka kefir, ktery bude mit na 500ml tolik laktobacilu jako cela ta vase pixla s tabletama za 300kc? Takovy kefir kdyz si date vecer, pripadne pickles behem dne, tak mate neskutecnou armadu laktobacilu a prospesnych bakterii za smesnou cenu.. Jinak pickles(kvasena zelenina) se dela tak, ze nastrouhate zeleninu, promychate ji se soli a nechat ve velke sklenici par dni v pokojove teplote. Kefir se dela tak, ze date do mleka tibetskou houbu a nechat 1 den v pokojove teplote, to je cele. Taky jsem se do toho nechtel poustet, ale dnes uz mi to prijde jako silenost si kupovat probiotika v tabletach.. \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Laktobacily
PříspěvekNapsal: pon bře 30, 2015 9:07 pm 
Offline

Registrován: ned lis 02, 2014 1:55 pm
Příspěvky: 17
Ÿura píše:
To si opravdu kupujete laktobacily v tabletach, kdyz si doma muzete udelat v cene mleka kefir, ktery bude mit na 500ml tolik laktobacilu jako cela ta vase pixla s tabletama za 300kc? Takovy kefir kdyz si date vecer, pripadne pickles behem dne, tak mate neskutecnou armadu laktobacilu a prospesnych bakterii za smesnou cenu.. Jinak pickles(kvasena zelenina) se dela tak, ze nastrouhate zeleninu, promychate ji se soli a nechat ve velke sklenici par dni v pokojove teplote. Kefir se dela tak, ze date do mleka tibetskou houbu a nechat 1 den v pokojove teplote, to je cele. Taky jsem se do toho nechtel poustet, ale dnes uz mi to prijde jako silenost si kupovat probiotika v tabletach.. \":)\"

Já si koupil laktobacily jen kvůli šankprakšaláně, po které těžko budu pít hned kefír..Normálně to nejím. Jelikož mám týden po šance, odpověď na časování již není aktuální, ale pro příště by mi pomohla.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Laktobacily
PříspěvekNapsal: stř dub 08, 2015 10:31 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 26, 2011 11:26 am
Příspěvky: 150
Bydliště: Košice
Vážní páni dovolte my jednu poznámku. Nechapem doktora ak my sučasne s ATB predpíše laktobacily v tabletkách.
To jako zničit si dobre bakterie a nahradit jned nečím iným ? Tak to rovno skončia ATB v koši ! ATB sa vyrábajú z odumretých častí bakterii a virusov. To asi vie málo ludí. Človeče kedy sa spametáme ?

_________________
PRED NAKUPEM V OBCHODNYCH RETAZCOCH SI POZRI STRANKU: http://www.potravinynapranyri.cz/
Výrobca vakcín Merck (MSD) v 2. polroku 2009 zaplatil lekárom najmenej 18,8 milióna dolárov:
http://bit.ly/OuRIXq


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Laktobacily
PříspěvekNapsal: pát kvě 15, 2015 10:51 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Martin26 píše:
Ještě jsem se zapomněl zeptat jak je nejlepší laktobacily užívat. Před jídlem, nebo po jídle? Někde jsem tu snad četl, že 30 min po jídle, ale nějak to nemůžu dohledat. Dnes jsem dělal šanku a vzal jsem si je asi 25 minut po jídle, je to tak správně?

Ano, v tom není problém, takto to vyhovuje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Laktobacily
PříspěvekNapsal: pát kvě 15, 2015 10:52 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
milo1 píše:
Vážní páni dovolte my jednu poznámku. Nechapem doktora ak my sučasne s ATB predpíše laktobacily v tabletkách.
To jako zničit si dobre bakterie a nahradit jned nečím iným ? Tak to rovno skončia ATB v koši ! ATB sa vyrábajú z odumretých častí bakterii a virusov. To asi vie málo ludí. Človeče kedy sa spametáme ?

Tak oni s tím trochu kompenzují škodlivé účinky ATB, což je vždy lepší než to neřešit vůbec.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Laktobacily
PříspěvekNapsal: úte čer 16, 2015 3:07 pm 
Offline

Registrován: úte črc 22, 2014 3:42 pm
Příspěvky: 7
Ahoj. Je po očistě tlustého střeva vhodné doplnit laktobacily formou domácího kefíru připraveného z Tibetské houby a jakým postupem doplňovat?
Díky. T.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Laktobacily
PříspěvekNapsal: pát čer 19, 2015 8:20 am 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
Ÿura píše:
To si opravdu kupujete laktobacily v tabletach, kdyz si doma muzete udelat v cene mleka kefir, ktery bude mit na 500ml tolik laktobacilu jako cela ta vase pixla s tabletama za 300kc? Takovy kefir kdyz si date vecer, pripadne pickles behem dne, tak mate neskutecnou armadu laktobacilu a prospesnych bakterii za smesnou cenu.. Jinak pickles(kvasena zelenina) se dela tak, ze nastrouhate zeleninu, promychate ji se soli a nechat ve velke sklenici par dni v pokojove teplote. Kefir se dela tak, ze date do mleka tibetskou houbu a nechat 1 den v pokojove teplote, to je cele. Taky jsem se do toho nechtel poustet, ale dnes uz mi to prijde jako silenost si kupovat probiotika v tabletach.. \":)\"

1. nie každý dobre trávi kefír (ja som toho príkladom, a pritom viem stráviť v pohode kopu mäsa s kopou tuku v jednom jedle - moje jedno jedlo dňa)...
2. Niekde sa písalo (ak to nebol len reklamný ťah), že NIE JE ZARUČENÉ, že sa dostane do hrubého čreva dostatok probiobaktérií, keď ich skonzumujeme orálne, lebo ich môže údajne zahubiť žalúdočná šťava (aj preto sa predávajú probiotiká v tobolke, ktorá odoláva žalúdočným šťavám)...
3. Niekto by rád dodával svojmu organizmu probiotiká aj každý deň či každý druhý deň, resp. niekto ich potrebuje dodávať možno aj dva mesiace zvýšené dávky vkuse, každý deň, a to musí potom piť každý deň kefír ? ... Aj keď nechce ?? ...Také probiotiká v tabletke by si človek kľudne mohol dať aj POČAS PôSTU... Veď nemajú šancu naštartovať trávenie. Kefír už ale hej, ten trávenie naštartuje (alebo naštartuje a potom aj uhasí - ako u mňa konkrétne kefír). Mne lepšie trávi bryndzu (urobím si z nej "bryndzové mlieko") než kefír, ale keďže jem raz denne, nebudem každý deň ten čas jedenia "rozťahovať" na hodinu miesto 20 minút, aby som po "bryndzovom mlieku" mal aspoň 35-40 minútovú pauzu, a až potom jedol to "jedno jedlo dňa"...
4. Dá sa robiť aj klystír s kefírom či "bryndzovým mliekom"... Bude určite VEĽMI ÚČINNÝ, ale - to aj X hodín po jeho zavedení vám môže "vykĺznuť" z hrubého čreva von...... A keď niekto chce dopĺňať probiotiká denne a chce mať istotu že sa dostanú živé do hrubého čreva, a pritom ten človek pracuje a pri práci sa aj hýbe (čupne si a podobne), má riskovať (v práci či na prechádzke), že mu "ujde" ? ... A to ešte nevravím, akú "arómu" majú vetry po zavedení klystíru s bryndzovým mliekom či kefírom....

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Laktobacily
PříspěvekNapsal: čtv čer 25, 2015 11:26 am 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
Mám otázku..... Uškodí laktobacilom nepasterizovanej ovčej bryndze, keď ju zamrazím na pár dní ? Niekde na tejto stránke som čítal, že laktobacilom mráz nevadí (neviem či sa nemýlim), pýtam sa pre istotu a ďakujem za odpoveď.

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Laktobacily
PříspěvekNapsal: čtv čer 25, 2015 1:32 pm 
Offline

Registrován: úte led 27, 2015 4:34 pm
Příspěvky: 70
SemTamTuPrídem píše:
Mám otázku..... Uškodí laktobacilom nepasterizovanej ovčej bryndze, keď ju zamrazím na pár dní ? Niekde na tejto stránke som čítal, že laktobacilom mráz nevadí (neviem či sa nemýlim), pýtam sa pre istotu a ďakujem za odpoveď.

Ja bežne skladujem laktobacily v mrazničke(v práškovej forme) a svoj "život " si zachovávajú minimálne aspoň rok, napr. jogurt z nich sa pekne urobí, tak si myslím že aj keď budú v inej forme, mali by sa zachovať. skôr si myslím že to môže trochu ovlyvniť konzistenciu bryndze ale to je druhoradé

_________________
Není šedivých dnů. To jsou jen unavené oči, které nechtějí vidět jejich svátečnost. (Jan Werich)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Laktobacily
PříspěvekNapsal: čtv čer 25, 2015 2:21 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
peetra píše:
...Ja bežne skladujem laktobacily v mrazničke(v práškovej forme) a svoj "život " si zachovávajú minimálne aspoň rok, napr. jogurt z nich sa pekne urobí, tak si myslím že aj keď budú v inej forme, mali by sa zachovať. skôr si myslím že to môže trochu ovlyvniť konzistenciu bryndze ale to je druhoradé

Ďakujem za odpoveď, ktorá ma potešila.

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 148 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz