Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 11:32 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 67 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Urinovy klystyr
PříspěvekNapsal: sob lis 08, 2014 12:45 am 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
MartinaR píše:
Dobrý den,
vyzkoušela jsem Endiaron, 3x1 tabl., 3dny. Koupila jsem si GS LaktobacilyForte 20, užívám 2 tabl. denně a piju kefír kupovaný v obchodě, krom toho vypiji 3l vody. Od včerejška mám průjem, a klystýr-urina pořád stejně, neudržím ho v sobě snad už ani těch 5 min.Plivací test - vlákna padají se sliny, krkací test - bez krknutí, pH moči dnes ráno 5,75. Nemám si dát na chvíli pauzu s těmi klystýrami?

Obcas se to stane i me, ze to jde po 5 minutach ven, ale urcite ne pokazde.
Nemas nadobku zavesenou hodne vysoko? Netece ti to moc rychle?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinovy klystyr
PříspěvekNapsal: sob lis 08, 2014 2:20 pm 
Offline

Registrován: ned úno 05, 2012 4:01 pm
Příspěvky: 33
Pro MartinaR:

Zkus klystýr ihned opakovat, něco tím 1. vyšlo a 2. bude snáze udržitelný. Taky si vyčleň dobu jenom pro sebe a klystýr prováděj v klidu a pohodě (hudba co máš ráda, po klystýru si dej třeba teplou vanu apod.) Mysli na to, že činnost kterou provádíš, je krok správným směrem a jednoznačně ti pomáhá, prostě to ber jako relax. Nestresuj se dobou udržení uriny ve střevech. Pokud jsi hodně zanesená (a kdo dnes není, že), jdi na to pomalu. I ten 5 minutový ti pomáhá, časem to půjde lépe a výsledky, které tě povzbudí sami přijdou.

Hodně zdaru \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinovy klystyr
PříspěvekNapsal: sob lis 08, 2014 11:08 pm 
Offline

Registrován: sob lis 01, 2014 10:29 pm
Příspěvky: 30
Dobrý večer,
asi máte pravdu, dělám to večer ve stresu, děti, úkoly, chystání jídla...
Ráno vstávám v 5.00 h. a v 7.00 utíkáme na autobus, ráno na klystýr nemám ani pomyšlení a večer to chci mít co nejrychleji za sebou.Průjem přestal ale dnes stolice zase žádná.Ráno po probuzení vypiji 1,5 litru vodu po půl hodině, i tak stolice žádná.Po klystýru teplou vanu, to vůbec nejde, já vytáhnu hadičku a se ztaženými půlkami letím na záchod. Napouštění provádím na vícekrát, napouštím asi litr uriny, někdy neudržím po vytažení hadičky vůbec, někdy málo ale víc než těch 5 min. vůbec. Ráno jím ovoce s oříšky a kokosem na oběd " normální strava"- dnes vařené brambory a sekaná, večer acido mléko 0,5 l. Jinak 3 l. vody. Jak jsem začala s urino klystýry vůbec nemám stolici, a před tím jednou za dva dny.
Beru vit. C 1000 mg se šípky jednu tab. za dva dny, pupalkový olej 2 tabl. dvakrát denně a GS Laktobacily 1 tab. denně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Nafouklé břicho po klystýrech
PříspěvekNapsal: stř lis 19, 2014 10:12 pm 
Offline

Registrován: stř lis 19, 2014 9:19 pm
Příspěvky: 3
Dobrý večer,chtěla bych se zeptat proč mám po klystýru celý den nafouklé břicho.Dělám si kávový klystýr a potom ještě urinový.Děkuji za odpověď...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nafouklé břicho po klystýrech
PříspěvekNapsal: čtv lis 20, 2014 12:28 am 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
dejna píše:
Dobrý večer,chtěla bych se zeptat proč mám po klystýru celý den nafouklé břicho.Dělám si kávový klystýr a potom ještě urinový.Děkuji za odpověď...

Deje sa to asi z kávového klystíru, možno je to špecifická reakcia. Pochybujem, ž ebudeš mať nafúknuté brucho po urinovom klystíre. Skús si nedávať kávový, a keď brucho nebudeš mať nafúknuté, tak budeš mať istotu, že je to reakciou kofeínu, špecificky u teba.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nafouklé břicho po klystýrech
PříspěvekNapsal: čtv lis 20, 2014 9:01 am 
Offline

Registrován: stř lis 19, 2014 9:19 pm
Příspěvky: 3
NOWOCAYN_2 píše:
Deje sa to asi z kávového klystíru, možno je to špecifická reakcia. Pochybujem, ž ebudeš mať nafúknuté brucho po urinovom klystíre. Skús si nedávať kávový, a keď brucho nebudeš mať nafúknuté, tak budeš mať istotu, že je to reakciou kofeínu, špecificky u teba.

Dobře,zkusím \":-)\" děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nafouklé břicho po klystýrech
PříspěvekNapsal: pát lis 21, 2014 8:56 am 
Offline

Registrován: stř lis 19, 2014 9:19 pm
Příspěvky: 3
Po urinovém klystýru už břicho bylo v pohodě \":-)\",takže děkuji za radu \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinovy klystyr
PříspěvekNapsal: pát pro 26, 2014 11:33 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
MartinaR píše:
Dobrý večer,
asi máte pravdu, dělám to večer ve stresu, děti, úkoly, chystání jídla...
Ráno vstávám v 5.00 h. a v 7.00 utíkáme na autobus, ráno na klystýr nemám ani pomyšlení a večer to chci mít co nejrychleji za sebou.Průjem přestal ale dnes stolice zase žádná.Ráno po probuzení vypiji 1,5 litru vodu po půl hodině, i tak stolice žádná.Po klystýru teplou vanu, to vůbec nejde, já vytáhnu hadičku a se ztaženými půlkami letím na záchod. Napouštění provádím na vícekrát, napouštím asi litr uriny, někdy neudržím po vytažení hadičky vůbec, někdy málo ale víc než těch 5 min. vůbec. Ráno jím ovoce s oříšky a kokosem na oběd " normální strava"- dnes vařené brambory a sekaná, večer acido mléko 0,5 l. Jinak 3 l. vody. Jak jsem začala s urino klystýry vůbec nemám stolici, a před tím jednou za dva dny.
Beru vit. C 1000 mg se šípky jednu tab. za dva dny, pupalkový olej 2 tabl. dvakrát denně a GS Laktobacily 1 tab. denně.

Tam děláte hnedle několik, chyb a vše se zde již řešilo. Prvně nálev určitě opakovat, nedělat denně, zvednout vše co zlepšuje defekaci, tedy hořčík, pití - myslím tím vodu, tuk ve stravě a dostatek jódu. Pochopitelně se maximálně zklidnit a uvědomit si, že za vším dnes stojí stres. Znáte to úsloví, "Já se z toho poseru" a u mnoha lidí to i reálně funguje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinovy klystyr
PříspěvekNapsal: sob led 03, 2015 10:08 pm 
Offline

Registrován: sob lis 01, 2014 10:29 pm
Příspěvky: 30
Děkuji za odpověď pane Zajíčku,
ale zeptám se ještě 3l vody denně je málo?, já myslela,že to je dost, hořčík jsem koupila v tabletách v lékárně, nebo je lepší chlorid hořečnatý co prodáváte a na jód si mám pořídit Lugolův roztok, nebo co jiného?
Jaké množství (kolik lžiček)brát kokosového oleje?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinovy klystyr
PříspěvekNapsal: ned úno 15, 2015 12:17 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
MartinaR píše:
Děkuji za odpověď pane Zajíčku,
ale zeptám se ještě 3l vody denně je málo?, já myslela,že to je dost, hořčík jsem koupila v tabletách v lékárně, nebo je lepší chlorid hořečnatý co prodáváte a na jód si mám pořídit Lugolův roztok, nebo co jiného?
Jaké množství (kolik lžiček)brát kokosového oleje?

Tak 3 litry je docela dost, na formě hořčíku moc nezáleží, spíše ty tablety vyjdou moc draho. Lugol asi nekoupíte, ale pokud ano můžete opatrně vyzkoušet. Kokosáku se dá brát i mnohem více, klidně ho jde používat i jako jediný tuk, ale asi ne stále. Běžně se dávají 4 polévkové lžíce.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinovy klystyr
PříspěvekNapsal: pát dub 21, 2017 1:53 pm 
Offline

Registrován: stř dub 19, 2017 7:54 pm
Příspěvky: 3
Chtěl bych se podělit o své zkušenosti s klystýrem s odpařenou urinou. Prováděl jsem to asi před 3 měsíci. Jednou denně 3 dny po sobě. Urina byla odpařená na polovinu nebo třetinu a bylo jí kolem půl litru. Klystýry byly v pohodě (už několik let je příležitostně dělám, buď s vodou nebo voda a čerstvá urina), dokonce jsem zjistil, že oproti vodě to šlo v sobě dlouho udržet. A musím teda říct, že jak je to psáno, že tento klystýr je síla, tak to síla byla. Mám silný atopický ekzém, který byl před úkonem docela dobrej, ale po prvním klystýru to začalo pořádně svědit a po třetím jsem už byl olezlej od hlavy až k patě a všechno mě svědilo. Tyhle stavy jsem měl už i dřív, takže mě to až tak nevyděsilo, jen jsem nečekal že odpařená urina bude mít tak silnej účinek. Tento zhoršenej stav trval tak 2 měsíce, než se to zklidnilo. Před klystýrem jsem měl delší problémy se zácpou a stolice páchla po hnilobě. Obojí dvojí okamžitě odešlo a zatím po třech měsících stolice vcelku OK, velkej rozdíl. Taky objem stolice se mi zmenšil tak na polovinu, nevím proč, snad že se potrava lépe zpracovává. Také předtím jsem měl ve stolici hodně hlenu a prakticky nemusel používat toleťák, hlen okamžitě zmizel a toaleťáku mám teď věší spořebu.
Za sebe, pokud bych měl doporučit klystýr s opařenou urinou. Tak opravdu postupně. Napřed provádět jen s čerstvou urinou a až potom ji začít odpařovat (je to opravdu smrad, ale dalo si i v bytě, beze svědků). A ze začátku fakt jen chvilku povařit. Myslím, že tím jak jsem aplikoval rovnou odpařenou urinu na polovinu, tak jsem si ve střevech spálil (tak jak před tím varuje na svých stránkách Mudr. Partyková) hlenovitý potah střev a proto asi to silné zhoršení pokožky. Taky si pamatuju, že jsem po těch klystýrech měl bolavý a nafouklý břicho. To nikdy nemívám.
Nicméně zpětně po třech měsících tuto terapii hodnotím kladně. Zácpa se nevrátila, stolice není cítit hnilobou a pokožka a břicho jsou jako dřív. Střeva si asi už taky obnovily svůj potah, stolice už téměř nezanechává stopy v míse. Na to mi pomáhá taky colonfit, s tím je to na wc o něco lepší...hladší.

Pokud má někdo delší zkušenosti s urinov. klystýry,, hlavně s odpařenou urinou, budu za ně rád. Moc toho na netu není.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinovy klystyr
PříspěvekNapsal: pát dub 21, 2017 5:23 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
Madrin : a co tak urinu radsej ODMRAZIT na 1/3 - 1/4 ?.... BEZ ZAPACHU. Ja tak robievam. liter uriny dam do hrnca, ten do suflikovej mraznicky, a pockam 5-6 hodin (u mna zalezi aj od pocasia ake je vonku, stara chladnicka, hned pri stene na zapad, slnecna kuchyna). Asi tak 1,5cm od okraja urobim priborovyn nozikom dieru, a urinu necham vytiect do odmerky, ktoru mam zaroven polozenu na kuchynskej vahe.... Urobit dieru do uriny ktora je zamrznute na 1/3 az 1/4 je uplne JEDNODUCHE, ako po masle... Tupym priborovym nozom... To co ostalo zamrznute, to vyhodim (splachnem do WC). Ja takuto odmrazenu urinu pouzivam ako na klystiry, tak hlavne na pitie... A rovnako aj staru urinu, ktorej "zrelost" urychlim 24 hodinovym zrenim v jogurtovaci ARIETTE (1 litrova nadobka)...
Vo vysledku odmrazenu urinu na 1/3 ci 1/4 povodneho objemu mam za 5-6 hodin BEZ ZAPACHU, a asi 5-6 dnovu urinu mam za 24 HODIN, ak ju pripravujem v jogurtovaci... Cize vzdy...
Oba druhy pouzivam ako na klystiry, tak na pitie. Z cerstvej uriny pijem väcsinou len rannu, inak davam prednost odmrazenej a starej.

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinovy klystyr
PříspěvekNapsal: úte dub 25, 2017 4:48 pm 
Offline

Registrován: stř dub 19, 2017 7:54 pm
Příspěvky: 3
Díky za tip. Odmraženou ani starou urinu jsem nezkoušel. Ale musím si teď dát trochu pohov. Mám už týden palec jako bambulu, záchvat dny, což se mi po klystýru s urinou ještě zhoršilo. Zpětně jsem si našel, že mudr. Partyková píše, že u dny s urinoterapií jen homeopaticky. Myslím, že jsem si ten záchvat přivolal tím pitím uriny, protože tak silnej jsem ho ještě neměl. Ale třeba je to taky k něčemu dobrý, snad se to vybouří a bude to pak lepší.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinovy klystyr
PříspěvekNapsal: ned kvě 07, 2017 1:51 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Madrin píše:
Díky za tip. Odmraženou ani starou urinu jsem nezkoušel. Ale musím si teď dát trochu pohov. Mám už týden palec jako bambulu, záchvat dny, což se mi po klystýru s urinou ještě zhoršilo. Zpětně jsem si našel, že mudr. Partyková píše, že u dny s urinoterapií jen homeopaticky. Myslím, že jsem si ten záchvat přivolal tím pitím uriny, protože tak silnej jsem ho ještě neměl. Ale třeba je to taky k něčemu dobrý, snad se to vybouří a bude to pak lepší.

Vyzkoušejte pít rozmixované okurky, většinou dost pomáhají.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinovy klystyr
PříspěvekNapsal: ned led 28, 2018 4:22 pm 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
Mám otázku...
Raz mesačne si robím sanhkapraksalanu.... Po nej mám prirodzene najviac "čisté" hrubé črevo, takže v ten deň (a aj na druhé ráno či doobedie) si robím 3 až 4 300ml klystíry zo starej uriny, alebo z mixu starej a odmrazenej na 1/3 či 1/4....
Dajú sa takéto 3-4 liečivé, silne detoxikačné urinové klystíry brať ako dostatočne efektívna očista hrubého čreva, aj keď sú prevádzané "len" 1x mesačne (1x mesačne tie spomímané 3 až 4 klystíry po sanhkapraksalane, keď už zo mňa odtiekla všetka slaná voda aj so stolicou) ?
Hľadám si totiž taký "štandard", ktorý chcem dodržiavať možno aj celý život...
Moja urina obsahuje (aspoň zatiaľ) prebytok DHT (dihydrotestosterón), preto ju už X mesiacov nepijem, ale raz mesačne sa ňou (fermentovanou či odmrazenou) poriadne "vyklistýrovať" nepovažujem za problém z hľadiska príjmu DHT....
Stolicu mám nezapáchajúcu, pravidlenú, každý deň (raz či dva krát, pričom jem 2 jedlá v 2hod okne), takže hrubé črevo sa mi udržiava v dobrom stave samo o sebe.

Totiž pán Jarda tu na fóre niekde písal, že stará či odmrazená urina pri klystírovaní dokáže celkom "divy" (vytiahnuť nejaké hlieny z brušnej dutiny, atď - proste zasiahnuť svojim detoxom aj do iných orgánov v brušnej dutine, nie len prečistiť výstelku hrubého čreva), a ja chcem vedieť, či stačia také klystíry 3-4 v priebehu 24 hodín raz mesačne s tým, aby sa v kombinácii so sankhapraksalanou (1x mesačne) dalo hovoriť už o takmer špičkovej starostlivosti o detox cez hrubé črevo, pokiaľ je to praktikované pravidelne, 12x ročne, možno celý život.
Ďakujem za odpoveď.
\":)\"

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 67 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz