Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 6:58 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 90 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát srp 02, 2013 12:17 pm 
Offline

Registrován: sob srp 07, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 205
Bydliště: Horoměřice
Ahoj,
1) porce fajn,palec hore, ale: meloun = zelenina, davej si pozor at nejis zeleninu s ovocem, je to spatne, hlavne kvuli traveni (zrovna tak rajce = ovoce (no taky sem se tomu divil), a jeste jedna pomerne dulezita informace: ovoce jez jen dopoledne, po 12 hod uz jej telo tak dobre netravi a dost casto pak v tele kvasi a spise skodi(a vecer na nej zapomen uplne), cili nejlepe jen snidane a pokud mozno bez jakehokoli tuku (kokos, mandle.. s ovocem jen obcas, ne kazdy den)
2) DOMACI kvasena zelenina je na mikrofloru urcite fajn, ale pokud mas hnilobne zapachajici plyny, tak to ocividne nestaci, tobolek s laktobacily se nemusis bat, jsou tam opravdu jen ty laktobacily - zkus pro zacatek ten lepicol(v lekarne) + sanogel(google nebo zde na foru)
na rady doktoru ohledne kvasinky se vykasli. plivaci test je nutne opakovat 3x (3dny po sobe), rano nez cokoli udelas plivnes do sklenice s vodou (to mas ale asi nastudovane)
3) mineraly pri velkem deficitu stravou tezko doplnis, ale nejvetsi problem je, ze dnesni strava je na ne velmi chuda, takze by ti to trvalo dlouho, jenze potizi se potrebujes zbavit pokud mozno rychle, coz nejde dohromady.
-> stitnou zlazu si prostuduj zde na foru, a rozhodne si dohledej jiz zminene trojcatko (parazite) myslim ze se ti po nem dosti ulevi a zlikvidovat parazity je casto zaklad. zamer se na jod+selen a horcik (info taktez zde na foru)
ohledne leku na stitnou zlazu ti moc neporadim, nemam to nastudovane, snad jen: pokud zacnes dodavat umele hormony, tak si nejpis o dost stizis navrat k zivotu bez leku, ja osobne, pokud by to bylo mozne, bych leky nebral(ale to musis vedet ty a tvuj lekar) dale se (uz jsem to psal) zamer na srovnani nadlevinek (dodat vitamin B1,B5 a lekorici -> taktez mrkni zde na foru, hlavne ohledne lekorice!), dale velmi doporocuju si precist knihy od Dr. Norman W. Walker ( treba zde http://www.zdravinadlani.cz/download/index.htm) a precti si vsech pet, i kdyz se to dost opakuje, ale budes vedet,jak ze to v tom tele vlastne funguje)
4) v pripade kandidozy, se s ovocem(resp. cukrem/sacharidy) nesmi kombinovat zadny tuk, cukr+tuk = kvaseni -> a tim padem plyny a rust kandidy)
vice jsem uz zminil vyse.
smazene proste nejez, je jedno co usmazis, kandida se z toho nazere a jatra to taky nevitaji.
ohledne mouky (pecivo, testoviny,..) tak ji nejez,kdyz je ti po ni nedobre.Mozna dobre, kdyz je na to clovek alergicky, protoze kdyz na to ma chut tak aspon vi, ze si to proste dat nesmi, nam ostatnim musi stacit vule.
-> jeste ke smazeni - at smazis na sebelepsim tuku, tak smazis na velmi spatnem skodlivem tuku -> teplo ho proste znici, zmeni.Muj nazor je , ze jakmile cokoli zahrejes nad 37 stupnu, tak je to spatne (ano vetsinou je to o neco vice, ale 37 je telesna teplota, a nad ni je zbytecne chodit)
-> omezil bych ryzi, nebo alespon jedl neloupanou a postupne zmensoval mnozstvi
-> ad soja -> proc ne, bohuzel obal snese vse a tady v CR jeste vice. Ja si taky obcas neco dam, ale vyhybam se.
PS. hleny = zanesene strevo, strevo je pricina vsech nemoci a potizi, a je prvni o co se mas starat (tedy o to, co jis), kdyz jis spatne, tak mas potize (a ty je mas)
PPS. vzdy jez takovy pomer varene a syrove stravy v jednom jidle tak, aby syrove potraviny mely prevahu
+ plynatost po cocce ma dost lidi. Cocky a jinych jidel s obsahem bilkovin si davej vzdy jednu hrst, jinak cpes do tela mnoho bilkoviny, ktere ti v brise hniji, protoze je telo nevyuzije (jez potraviny s obsahem bilkovin pokud mozno jen v jednom jidle denne)
rovnez pamatuj ze denne mas snist 70g tuku (nastuduj si jeho obsah v orechach a seminkach) kdyz ho jis vice, neni to dobre
-> mrkni na sirnou paltanici od Dr. Budwig (tvaroh v receptu muzes nahradit kefirem a nebo produkty z koziho mleka -> to bys mela snaset, narozdil od kravskeho)
->Martt ti pise velm cenne poznatky

Maj sa

_________________
Walker: "zelenina a saláty tělo budují, kdežto ovoce ho čistí."


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát srp 02, 2013 8:55 pm 
Offline

Registrován: pon čer 04, 2012 12:54 am
Příspěvky: 25
Ahoj,

napíši jen pár věcí na doplnění.

6ma ti píše de fakto moje základní stavební kameny pro regulaci kvasinky v těle. Osobně mi taková koncentrace důležitých informací naháněla docela hrůzu, když jsem začínal. Ony všechny ty rady se mě osobně podařilo v udržitelném stavu nasadit v řádu několika měsíců a ani to nebylo občas docela jednoduché. Někdy jsem musel opravdu dlouho přemýšlet jak to vlastně budu schopem vůbec nasadit a dodržovat. Ale když to bylo opravdu důležité, tak jsem tu skulinku vždycky objevil (až mě to kolikrát překvapilo, jak to šlo nakonec dobře).
Pro mě bylo důležité nasazovat tyto rady pozvolna a pozorovat, co to se mnou dělá. Ono právě takto ze spousty na první pohled výborných věcí jsem zase velmi rád vycouval (úplně typický případ bylo lněné semínko. Na první pohled výborná záležitost, ale po čase sem najednou z hrůzou zjistil, že mi vůbec nechce stát a tak jsem přešel na rybí olej a všechno se zase vrátilo pěkně dopořádku \":lol:\" )


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon srp 05, 2013 2:10 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28244
Bydliště: Poděbrady
[quote="Laika":1z1jymwk]Takže všechny testy na vitamíny a minerály dopadly dobře. Krom štítné žlázy. Normální hodnota je 4,2 a já [b:1z1jymwk]mám 6,51 [/b:1z1jymwk]- tedy zvýšenou. Takže prý dostanu prášky Letrox. Nevíte někdo, jestli se to nedá nějak obejít? Nerada bych brala prášky. Neexistují nějaké přírodní "léky", bylinky nebo co zařadit do stravy? Děkuji moc.[/quote:1z1jymwk]
No, jak vidím rad a odkazů se vám dostalo požehnaně, čili máte z čeho vybírat, ale první a nejdůležitější krok klystýr vám tedy trval. Dělejte je nyní pravidelně, ideálně vyzkoušejte kávové, ty čistí i

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát srp 16, 2013 8:04 pm 
Offline

Registrován: ned črc 21, 2013 9:07 pm
Příspěvky: 28
Tak přidávám nové info. Je to horší a horší \":(\" Nafouklo se mi břicho, je tvrdé, bolí, už po malé porci jídla se cítím tak přejezená a nafouklá, že se nemůžu ani pohnout je mi zle, na stolici nechodím pravidelně, ale pouze občas a když už, tak je to teda děs a hrůza (všechno je to tam ucpané, cítím, jak to zahnívá), plyny jsou ještě horší. Je možné, že se něco uvolnilo z toho klystýru a teď to tam takto blokuje? Protože po tom klystýru jsem cítila mírnou bolest na obouch stranách těla. Už si opravdu nevím rady. Přitom jsem zkoušela kde co. Půst (plyny byly taky, dokonce i po holé vodě!!), klystýry, jezení jen RAW, vynechání obilovin, méně kombinací, ale je to pořád stejné ať jím, co jím..... Další klystýr si budu dělat až za týden, teď nebylo kdy.

Na gyndě jsem byla, vše OK. Sono štítné žlázy OK, akorát mám trochu rozhozené hormony, což teď léčím po domluvě s doktorkou přidáváním jodu do stravy, ostatní látky a vitamíny OK, celiakie není. A na další odběry mám jít až za půl roku, aby se vidělo, jestli ten jod zabral...

Teď na týden jedu pryč, ale pak asi znovu zajdu za doktorkou, ať mě někam s těmi střevy pošle, protože už fakt nevím, co dál. Bojím se, aby se mi to nedostalo třeba do krve a netoxikovalo to krev nebo abych neměla rakovinu střev nebo něco takového, chjo \":(\"

Až se vrátím, tak plánuji každý den ten klystýr (a možná i tu šanku), abych z tama alespoň něco dostala. To je teď asi nejdůležitější. Jak budu pryč, tak se budu i víc hýbat, takže snad se to tam i nějak rozhoupe \":(\" Uvidíme. Taky mám takové ty svíce, jak se dávají do uší a pupku, aby to odstranilo špatné věci z těla, tak pak taky vyzkouším.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob srp 17, 2013 10:18 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28244
Bydliště: Poděbrady
Laika píše:
Tak přidávám nové info. Je to horší a horší \":(\" Nafouklo se mi břicho, je tvrdé, bolí, už po malé porci jídla se cítím tak přejezená a nafouklá, že se nemůžu ani pohnout je mi zle, na stolici nechodím pravidelně, ale pouze občas a když už, tak je to teda děs a hrůza (všechno je to tam ucpané, cítím, jak to zahnívá), plyny jsou ještě horší. Je možné, že se něco uvolnilo z toho klystýru a teď to tam takto blokuje? Protože po tom klystýru jsem cítila mírnou bolest na obouch stranách těla. Už si opravdu nevím rady. Přitom jsem zkoušela kde co. Půst (plyny byly taky, dokonce i po holé vodě!!), klystýry, jezení jen RAW, vynechání obilovin, méně kombinací, ale je to pořád stejné ať jím, co jím..... Další klystýr si budu dělat až za týden, teď nebylo kdy.

Na gyndě jsem byla, vše OK. Sono štítné žlázy OK, akorát mám trochu rozhozené hormony, což teď léčím po domluvě s doktorkou přidáváním jodu do stravy, ostatní látky a vitamíny OK, celiakie není. A na další odběry mám jít až za půl roku, aby se vidělo, jestli ten jod zabral...

Teď na týden jedu pryč, ale pak asi znovu zajdu za doktorkou, ať mě někam s těmi střevy pošle, protože už fakt nevím, co dál. Bojím se, aby se mi to nedostalo třeba do krve a netoxikovalo to krev nebo abych neměla rakovinu střev nebo něco takového, chjo \":(\"

Až se vrátím, tak plánuji každý den ten klystýr (a možná i tu šanku), abych z tama alespoň něco dostala. To je teď asi nejdůležitější. Jak budu pryč, tak se budu i víc hýbat, takže snad se to tam i nějak rozhoupe \":(\" Uvidíme. Taky mám takové ty svíce, jak se dávají do uší a pupku, aby to odstranilo špatné věci z těla, tak pak taky vyzkouším.

Pokud ve vás stolice hnije a kvasí, na nic nečekejte a musíte to vygruntovat. Udělejte tedy buď několik klystýrů těsně po sobě, klidně tomu věnujte celé dopoledne, nebo prostě šanku a propláchněte trubky pořádně. Následovat by mělo osazení nové mikroflóry střeva pomocí laktobacilů a pravidelné doplňování HCl, nebo používejte tablety betain HCl, což by mělo problém minimálně zmírnit, nebo odstranit. Do krve ty toxiny přecházejí okamžitě, čili to řešit nemusíte, zda se tam dostanou, ty tam již dávno jsou, proto je člověk jak praštěný a zpravidla má tím přiotrávením i mozkovou mlhu, no prostě nic moc.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob srp 31, 2013 7:19 pm 
Offline

Registrován: ned črc 21, 2013 9:07 pm
Příspěvky: 28
Děkuji moc! Koupila jsem si ty laktobacily (za 1000 Kč) a beru je každý večer zatím po dobu 1 měsíce a pak se uvidí a taky beru 2x denně aktivní uhlí, protože jsem zakovená. Mám v sobě spoustu druhů kandidy a různých parazitů. Ale snad tím, jak se zbavím zakovení (olova), tak i kandida zmizí. Snažím se teď nejíst vůbec nic s moukou a pšenicí obecně, nekombinovat žádné ovoce s obilím, nejíst po 18 h., jíst malé porce, snažím se hodně pít atd. Tak snad už to bude lepší. Jen ta stolice je po tom uhlí úplně černá.. \":lol:\" A už i ta plynatost není tak častá, jak byla \":-)\" Což jsem moc ráda. Snad to se mnou dopadne dobře. Dám vědět!

Taky mám prý špatnou geopatogenní zónu. Nevíte o někom, kdo tyto zóny měří nebo jak to zjistit? Taktéž musím prý vypínat svůj telefon a mám méně koukat do PC (mám v sobě spoustu záření z mobilu a PC, i rentgenu). Kde koupit takovou tu spirálku, která se nalepí na mobil, aby do sebe "vcucla" to špatné záření z mobilu? Děkuji moc.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned říj 20, 2013 2:30 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28244
Bydliště: Poděbrady
Laika píše:
Děkuji moc! Koupila jsem si ty laktobacily (za 1000 Kč) a beru je každý večer zatím po dobu 1 měsíce a pak se uvidí a taky beru 2x denně aktivní uhlí, protože jsem zakovená. Mám v sobě spoustu druhů kandidy a různých parazitů. Ale snad tím, jak se zbavím zakovení (olova), tak i kandida zmizí. Snažím se teď nejíst vůbec nic s moukou a pšenicí obecně, nekombinovat žádné ovoce s obilím, nejíst po 18 h., jíst malé porce, snažím se hodně pít atd. Tak snad už to bude lepší. Jen ta stolice je po tom uhlí úplně černá.. \":lol:\" A už i ta plynatost není tak častá, jak byla \":-)\" Což jsem moc ráda. Snad to se mnou dopadne dobře. Dám vědět!

Taky mám prý špatnou geopatogenní zónu. Nevíte o někom, kdo tyto zóny měří nebo jak to zjistit? Taktéž musím prý vypínat svůj telefon a mám méně koukat do PC (mám v sobě spoustu záření z mobilu a PC, i rentgenu). Kde koupit takovou tu spirálku, která se nalepí na mobil, aby do sebe "vcucla" to špatné záření z mobilu? Děkuji moc.

Na to nepotřebujete žádnou složitost, prostě se při telefonování uzemňujte a uvidíte jak to bude fungovat. Nejde o nic složitého, stačí se chytit některé uzemněné části okruhů v domě, topení, vodovod, nulování v zásuvce, nebo venku v přírodě v létě dát bosou nohu na zem, případně položit ruku na zem a vše odtéká snadno pryč. U kompu si nainstalujte uzemňovací desku připojenou na nulový kolík v zásuvce a na ní si při práci na kompu dávejte nohy, pak uvidíte velký rozdíl.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned říj 20, 2013 7:24 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
Laika píše:
Taky mám prý špatnou geopatogenní zónu. Nevíte o někom, kdo tyto zóny měří nebo jak to zjistit? Taktéž musím prý vypínat svůj telefon a mám méně koukat do PC (mám v sobě spoustu záření z mobilu a PC, i rentgenu). Kde koupit takovou tu spirálku, která se nalepí na mobil, aby do sebe "vcucla" to špatné záření z mobilu? Děkuji moc.

Jelikož tu všichni víme (mnozí ani nejspíš nečetli vedlejší účinky - mnohdy sebevražedné sklony apod.), jaké následky mívají antipsychotika, tak je důrazně Laice nedoporučuji, není agresívní a ani snad sobě nebo okolí nebezpečná:!:
Pokud k tomu všemu záření ještě přidáte i mikrovlnku - v Rusku je zakázaná, tak je opravdu potřeba použít rady p. Jardy, které se mi s tím uzemnováním taky osvědčily a v létě jsem chodila co nejvíc po venku naboso a určitě nejsem žádná psycho, mimochodem mám velmi přímou zkušenost s takovýmto člověkem, ale nehodlám to vůbec ventilovat ani rozebírat, kdo nepoznal nepochopí.

K té plynatosti, možná bych aktivní uhlí dávala jen 1x denně a další 1x denně bych dala zelený jíl, tato kombinace se mi osvědčila. A žvýkat zázvor, navíc ted v zimě prohřívá organismus.


Naposledy upravil jani dne ned říj 20, 2013 8:16 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned říj 20, 2013 7:36 pm 
Offline

Registrován: stř srp 28, 2013 9:19 pm
Příspěvky: 93
To byl vtip.........na tohle antipschotika nezabírají.........kromě toho, co píšete je nesmysl, AP berou na světě miliony lidí a nezabíjejí se........problém je v tom, že vy "údajně zdravě žijící " věříte každýmu nesmyslu , který čtete na netu .
Dokonce mám pocit, že čím je kdo hloupější, tím spíš se dá na "zdravou výživu "
A vy klidně uděláte ze všech lidí, co tu píšou, ženy ..........ani základy pravopisu nezvládáte . \":lol:\"
Laika je psychicky rozhozená , zcela mimo.......buď je to následek její "vyživy " , nebo nebyla normální už dřív.

Takhle 20 letý člověk skutečně nežije ani nepřemýšlí .


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon říj 21, 2013 2:43 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
Markétuše píše:
To byl vtip.........na tohle antipschotika nezabírají.........kromě toho, co píšete je nesmysl, AP berou na světě miliony lidí a nezabíjejí se........problém je v tom, že vy "údajně zdravě žijící " věříte každýmu nesmyslu , který čtete na netu .
Dokonce mám pocit, že čím je kdo hloupější, tím spíš se dá na "zdravou výživu "
A vy klidně uděláte ze všech lidí, co tu píšou, ženy ..........ani základy pravopisu nezvládáte . \":lol:\"
Laika je psychicky rozhozená , zcela mimo.......buď je to následek její "vyživy " , nebo nebyla normální už dřív.
Takhle 20 letý člověk skutečně nežije ani nepřemýšlí .

Vám, Markétuše, nepřísluší soudit lidi a už vůbec ne stanovovat jim diagnozu a v tom nejhorším případě doporučovat jim "léčbu", tím hůře, když to myslíte jako vtip - hnusnej úsečnej vtip, kterej může ublížit rozhodně mnohem víc, než mnohá doporučení z tohoto fora, "zdravě žijící" by taky nemuseli pochopit váš černý humor. Tímto na vás už nehodlám reagovat ani ztrácet čas čtením vašich nicneříkajících a navážejících se příspěvků, vizitku jste si zde udělala sama \":shock:\" - což není jen můj názor, možná by bylo lepší jít o forum dál a neztrácet čas zde mezi, podle vás, hloupými lidmi, kteří se zabývají naprosto jiným životním stylem než vy.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř říj 23, 2013 9:30 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
Btw.ja si myslim Marketuse, ze Ty mas do inteligence hodne daleko a Jarda Te neblokl pouze z duvodu, ze na to nema cas a cte a odpovida jen na podstatne veci, takze asi tak.
Vsadim se, ze kdyby bylo hlasovani tak 100% lidi by bylo PRO aby ti dal BAN, jestli vubec vis, co to znamena.
Ty pani inteligentni a chytra!Jdi se radeji venovat svym detem udelas lepe.Nazdar


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř říj 23, 2013 9:55 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
Co tady clovek jako jsi Ty, vlastne hleda???
Vsechny jen urazis, nic z toho co tu je Te nezajma apod.
Proc tu jsi???


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon říj 28, 2013 8:35 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28244
Bydliště: Poděbrady
misujka23 píše:
Btw.ja si myslim Marketuse, ze Ty mas do inteligence hodne daleko a Jarda Te neblokl pouze z duvodu, ze na to nema cas a cte a odpovida jen na podstatne veci, takze asi tak.
Vsadim se, ze kdyby bylo hlasovani tak 100% lidi by bylo PRO aby ti dal BAN, jestli vubec vis, co to znamena.
Ty pani inteligentni a chytra!Jdi se radeji venovat svym detem udelas lepe.Nazdar

No, byl to balast a opravdu k ničemu, tak jsem to řádně promáznul, což bohužel musím dělat včetně odpovědí, aby se zachoval trochu pochopitelný sled příspěvků a je tedy vhodnější na podobné duševní výblitky vůbec nereagovat a já je časem smáznu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 09, 2015 9:34 pm 
Offline

Registrován: úte pro 02, 2014 2:18 pm
Příspěvky: 31
Dobrý den, trápí mne již nějákou dobu plynatost. Na velkou chodím 2xdenně. Ráno je to lidově řečeno hovno jako cep, ovšem během dne začne přibývat plynatosti a po větčím jídle mám nutkání jít na záchod ovšem vždycky je stolice velmi malá světle hnědá a zapáchájící. Kolem večera začne být plynatost opravdu velká. Moje snídaně spočívá v zelninovém salátu(400g) zalitého olivovým olejem + vajička na něják způsob + ořísky a semínka. Oběd maso příodně spolu pohankou/jahly/rýží+ opět zeleninový salát. Svačina jablko či jiné ovoce. Večeře celozrný chleba + cottage/rybí pomzánka případně čistý bílý jogurt s kakaem skočicí mákem a kokosem+ opět zelenina většinou kysané zelí. Musím podotknout že jsem se přes vánoce zrovna nekrotil a toho sladkého jsem snědl opravdu hodně-
Provedl jsem šanku a první dva tři dny bylo vše pořádku ovšem poté se plynatost opět vrátila. Nyní užívám lepicol, chlorelu, výtažek z čeneku, a ráno na lačno lžicku jablečného octa. Piji čaje maté, lapacho, ostropestřec, heřmánek.
Postupuji správně ? Co bych měl dále dělat ?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 15, 2015 2:28 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28244
Bydliště: Poděbrady
bfinger píše:
Dobrý den, trápí mne již nějákou dobu plynatost. Na velkou chodím 2xdenně. Ráno je to lidově řečeno hovno jako cep, ovšem během dne začne přibývat plynatosti a po větčím jídle mám nutkání jít na záchod ovšem vždycky je stolice velmi malá světle hnědá a zapáchájící. Kolem večera začne být plynatost opravdu velká. Moje snídaně spočívá v zelninovém salátu(400g) zalitého olivovým olejem + vajička na něják způsob + ořísky a semínka. Oběd maso příodně spolu pohankou/jahly/rýží+ opět zeleninový salát. Svačina jablko či jiné ovoce. Večeře celozrný chleba + cottage/rybí pomzánka případně čistý bílý jogurt s kakaem skočicí mákem a kokosem+ opět zelenina většinou kysané zelí. Musím podotknout že jsem se přes vánoce zrovna nekrotil a toho sladkého jsem snědl opravdu hodně-
Provedl jsem šanku a první dva tři dny bylo vše pořádku ovšem poté se plynatost opět vrátila. Nyní užívám lepicol, chlorelu, výtažek z čeneku, a ráno na lačno lžicku jablečného octa. Piji čaje maté, lapacho, ostropestřec, heřmánek.
Postupuji správně ? Co bych měl dále dělat ?

Tak částečně ano, ale pokud kvasím tak asi po obilí a není nic snazšího, než ho ze stravy pokusně na dva týdny vyřadit. Pokud problém zmizí, již se o obilovinám nevracet, prostě patrně nedokážete strávit složité sacharidy.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 90 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz