Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát dub 19, 2024 10:01 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 297 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 20  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: stř zář 03, 2014 10:19 pm 
Offline

Registrován: ned led 27, 2013 12:30 pm
Příspěvky: 83
Bydliště: Praha
looudus píše:
Prisel jsem na to po precteni parazitniho , bobkoveho, klouboceho, kavoveho, urinoveh, a klystyroveho tematu.
Prijde mi dobre, neztracet cas delat ty procedury postupne, ale zkombinovat to do mnohem efektivnejsiho a casove mnohem mene narocneho vylepsovaku.
Svoje telo mam moc rad, tak mu chci co nejvic, nejlip a co nejrychleji prilepsit.
Jeste me napadlo tam po precteni MMSkoveho tematu tam prdnout i to MMS. Treba 50 kapek MMS1 nebo par lzic MMS2, taky par lzic himalajske soli na doplneni mineralu, aby to bylo trochu ucinne.

Ještě jednou si přečti, co ti odpověděla Patricie-1. Jestli si teda neděláš jenom srandu. Nějak si tím nejsem jistý, když čtu tvé příspěvky \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: ned zář 21, 2014 9:38 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
RaDu píše:
mohla by tohle být candida... nebo něco jiného co odchází při kávovém klystýru

Nejspíše opravdu kandida.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: ned zář 21, 2014 9:44 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
looudus píše:
Dobrý den,
co byste řekli na kávový klystýr 8 v jednom?
Dát (po hrstech) bobkový list, majoránku, zázvor, pelyněk, hřebíćek, heřmánek, kávu a všechno to večer uvařit v urině(3-5 litrů) a nechat přes noc vyluhovat v termosce. Ráno to přihřát na 36 stupñů, přefiltrovat a udělat si z tohoto detoxikaćně-antihelmeticko-lěčivěho odvaru velkoobjemový klystýr.
Myslíte, že to je dobrý nápad, nebo z toho koukají nějakě komplikace/nepříjemnosti/problémy?
Děkuju za reakci.
Libor

Takový výluh doplněný o 50 kapek MMS by asi nerozchodil skoro nikdo, pokud by to skončilo pouze tím že by to s váma švihlo, tak ještě dobrý, ale myslím, že při uvedeném dávkování by bylo asi hůř. Experimenty s bobkáčem bych určitě nezkoušel, to je tak silná kytka, že při nesprávné aplikaci není problém i vykrvácet.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: pát říj 03, 2014 6:49 am 
Offline

Registrován: pát říj 03, 2014 6:38 am
Příspěvky: 14
Dobrý deň,
chcel by som sa opýtať na účinky kávového klystýru po očkovaní proti žltačke. Môže tento klystýr resp. hocijaký iný alebo napr. prečistenie solou alebo čistenie celého tráviaceho traktu spôsobiť menšie vytváranie protilátok, resp. oslabenie účinku vakcíny? Cestujem v decembri do Indonézie a bez očkovaní je to dosť nebezpečné a nechcem znížiť účinnosť vakciín. Dnes ráno pred očkovaním som mal kávový klystýr a po jeho vyskúšaní(dnes prvý krát) ho chcem určite opakovať ak to nebude znižovať účinnosť vakciín.

Predtým som skúšal iné tipy klystýrov kvôli problémom s pokoškou a pliesňami na nohách príznaky odzneli ale sú tu zasa. Preto som začal piť odkyselovacie čaje, vylúčil som maso z jedálničku začal jesť pestrú stravu a nasadil kapucínku(surovú máme na záhrade) s ktorou som skúšal aj klystýr. Mám ale pocit že sa to zhoršuje, prichádzajú bolesti hlavy a pliesne ako aj vyrážky sa zosilneli, takisto prichádzajú bolesti hlavy a sústavné sucho v ústach(pijem cca 4l vody denne) a silne zapáchajúci pot. Sú tieto príznaky niečím čo robím zle? Takisto som si nasadil probiotiká aby som pri klystýroch nezničil "dobré" baktérie v hrubom čreve. Pracujem v gumárenskej firme k tomu v klimatizovaných priestoroch s veľmi malým prísunom čerstvého vzduchu.

Ďakujem za odpoved!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: pát říj 10, 2014 1:47 pm 
Offline

Registrován: stř zář 03, 2014 4:20 pm
Příspěvky: 18
Bydliště: Opava
matue píše:
Dobrý deň,
chcel by som sa opýtať na účinky kávového klystýru po očkovaní proti žltačke. Môže tento klystýr resp. hocijaký iný alebo napr. prečistenie solou alebo čistenie celého tráviaceho traktu spôsobiť menšie vytváranie protilátok, resp. oslabenie účinku vakcíny? Cestujem v decembri do Indonézie a bez očkovaní je to dosť nebezpečné a nechcem znížiť účinnosť vakciín. Dnes ráno pred očkovaním som mal kávový klystýr a po jeho vyskúšaní(dnes prvý krát) ho chcem určite opakovať ak to nebude znižovať účinnosť vakciín.

Predtým som skúšal iné tipy klystýrov kvôli problémom s pokoškou a pliesňami na nohách príznaky odzneli ale sú tu zasa. Preto som začal piť odkyselovacie čaje, vylúčil som maso z jedálničku začal jesť pestrú stravu a nasadil kapucínku(surovú máme na záhrade) s ktorou som skúšal aj klystýr. Mám ale pocit že sa to zhoršuje, prichádzajú bolesti hlavy a pliesne ako aj vyrážky sa zosilneli, takisto prichádzajú bolesti hlavy a sústavné sucho v ústach(pijem cca 4l vody denne) a silne zapáchajúci pot. Sú tieto príznaky niečím čo robím zle? Takisto som si nasadil probiotiká aby som pri klystýroch nezničil "dobré" baktérie v hrubom čreve. Pracujem v gumárenskej firme k tomu v klimatizovaných priestoroch s veľmi malým prísunom čerstvého vzduchu.

Ďakujem za odpoved!

Osobně si myslím, že to mít dopad nijak zvlášť výrazný mít nebude. Všechno souvisí se vším, to bezesporu a tak i klystýr má nějaký dopad na práci imuntního systému, ale nebála bych se, že by byl tak velký.
Někdy se ale stává, že po očkování tělo protilátky nevytvoří, někdy ani po opakovaném. Příčinu medicína nezná. Pokud máte patologický strach ze žloutenky, nechte si výši protilátek ještě před odjezdem zkontrolovat odběrem krve. Myslím, že by vám mohli vyjít vstříc. Pokud by se lékař bránil, pak si to zaplaťte. Když nebudete znát odpověď o výšce protilátek, tak se raději chovejte jako byste očkovaný nebyl.
Jinak, pokud ještě naočkovaný nejste, nechte si vzít nejdříve krev na protilátky, je možné, že jste se se žloutenkou setkal a protilátky už máte vytvořené a nemusel byste platit za očkování a přidávat si do těla nějaký sajrajt.

K zhoršení potíží - myslím, že to bude reakce, která se vyskytuje zcela běžně při jakýchkoliv očistných kůrách a mnohém altern.léčení - a to, že se stav zhorší a až pak se začne čl. uzdravovat. Je to vlastně dobré znamení. Zkuste vydržet.
Držím palce a cestu si užijte \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: ned lis 02, 2014 2:41 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
matue píše:
Dobrý deň,
chcel by som sa opýtať na účinky kávového klystýru po očkovaní proti žltačke. Môže tento klystýr resp. hocijaký iný alebo napr. prečistenie solou alebo čistenie celého tráviaceho traktu spôsobiť menšie vytváranie protilátok, resp. oslabenie účinku vakcíny? Cestujem v decembri do Indonézie a bez očkovaní je to dosť nebezpečné a nechcem znížiť účinnosť vakciín. Dnes ráno pred očkovaním som mal kávový klystýr a po jeho vyskúšaní(dnes prvý krát) ho chcem určite opakovať ak to nebude znižovať účinnosť vakciín.

Predtým som skúšal iné tipy klystýrov kvôli problémom s pokoškou a pliesňami na nohách príznaky odzneli ale sú tu zasa. Preto som začal piť odkyselovacie čaje, vylúčil som maso z jedálničku začal jesť pestrú stravu a nasadil kapucínku(surovú máme na záhrade) s ktorou som skúšal aj klystýr. Mám ale pocit že sa to zhoršuje, prichádzajú bolesti hlavy a pliesne ako aj vyrážky sa zosilneli, takisto prichádzajú bolesti hlavy a sústavné sucho v ústach(pijem cca 4l vody denne) a silne zapáchajúci pot. Sú tieto príznaky niečím čo robím zle? Takisto som si nasadil probiotiká aby som pri klystýroch nezničil "dobré" baktérie v hrubom čreve. Pracujem v gumárenskej firme k tomu v klimatizovaných priestoroch s veľmi malým prísunom čerstvého vzduchu.

Ďakujem za odpoved!

Dobře vám odpovídá členka Patricie-1 a osobně se také domnívám, že by klystýr na výsledek očkování neměl mít prakticky žádný vliv.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: ned lis 30, 2014 8:20 pm 
Offline

Registrován: stř lis 12, 2014 8:41 pm
Příspěvky: 4
Jaké množství rozpustné kávy doporučujete na kávový klystýr v množství 500ml?
Má použití rozpustné kávy smysl nebo je nutno uvařit kávu čerstvou pravou v množství 4 polévkových lžic rozemleté kávy na 500ml klystýr?
Před a po kávovém klystýru mám v plánu provést klystýr močí v množství 1,5l.

Dále by mě zajímalo, jaké jsou specifické výhody kávového klystýru? Jednou za tři dny provádím klystýr močí v množství 1,5l, tak by mě zajímalo, zda kávový klystýr není zbytečnost. Popřípadě, zda doporučujete pravidelné střídaní např. klystýr močí, kávový, s citronovou šťávou, MMS, ocet, bylinný atd.?
děkuji za odpověď a hezký den


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: sob pro 27, 2014 11:58 am 
Offline

Registrován: čtv bře 29, 2012 3:11 pm
Příspěvky: 324
DDani píše:
Jaké množství rozpustné kávy doporučujete na kávový klystýr v množství 500ml?

Rozpustnou kávu nepoužívej, je to svinstvo!!! Pro kávový klystýr se doporučuje co nejkvalitnější káva, pokud možno enzymaticky fermentovaná, čímž se snižuje její kyselinotvornost. Například tady jsem objevil nejlepší návod na kávový klystýr, jaký jsem kdy viděl:

http://www.zpovednice.cz/detail.php?statusik=839619


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: sob pro 27, 2014 3:03 pm 
Offline

Registrován: sob pro 27, 2014 2:52 pm
Příspěvky: 3
Zdravím,
tyto stránky už nějakou dobo přočítám a chci si vyčistit tělo. Bohužel nevím kde začít, čím víc toho přečtu, tím víc jsem zmatená. Už jsem si cca 14 dní zpět provedla Šankaprašalánu 2 týdny po sobě. Žádné obzvlášť velké nečistoty jsem nepozorovala. Chci si udělat kávový klystýr, ale nevím zda nebude lepší si předtím udělat urinový nebo jiný. S klystýrama nemám vůbec žádné zkušenosti. Měla jsem jen jedenkrát v životě před porodem a ten se asi nepočítá \":-)\" Je tu někdo kdo by mi poradil kde začít? A v jaké frekvenci ... třeba ten kávový? 3x denně nebo 1x denně po určitý počet dnů. Ze čtení příspěvků mám pocit, že jste tu všichni zkušení a máte v tom přehled. Zdravotní problémy se střevy nebo srdcem ani nic podobného nemám, takže bych neměla mít ani žádné omezení.
Děkuji Martina


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: sob pro 27, 2014 10:09 pm 
Offline

Registrován: sob dub 30, 2011 3:08 pm
Příspěvky: 273
[quote="Ates":208lqna0]Rozpustnou kávu nepoužívej, je to svinstvo!!! Pro kávový klystýr se doporučuje co nejkvalitnější káva, pokud možno enzymaticky fermentovaná, čímž se snižuje její kyselinotvornost. Například tady jsem objevil nejlepší návod na kávový klystýr, jaký jsem kdy viděl:

http://www.zpovednice.cz/detail.php?statusik=839619[/quote:208lqna0]
...tak ty různé návody na přípravu kávového klystýru a jeho praktikování se dosti liší.Jinde doporučují bio kávu.Ideální je, pokud klyzma projde celým tračníkem. Můžete tomu napomoci tak, že budete nejprve ležet 5 minut na pravém boku, pak 5 minut na zádech a nakonec 5 minut na levém boku.Návody se liší v množství použité vody a kávy stejně jako v době zadržení klyzmatu apod...
Dr. Gerson doporučoval pacientům s nádory provádět kávová klyzmata až šestkrát denně. Jeho pacienti v tom pokračovali po několik let bez jakýchkoliv škodlivých následků. Já(neznámý autor) obvykle doporučuji jedno klyzma denně pro podporu detoxikace a zvýšení aktivity jater. Lidé, kteří jsou na tom velmi špatně, však mohou klyzma aplikovat vícekrát denně, nejlépe po dobu několika měsíců. Pro zajištění co nejlepších výsledků by měl být program kávových klyzmat prováděn nejméně jeden měsíc. Nemělo by to být potřeba déle než dva až tři roky, ačkoliv mnoho lidí v tomto pokračuje po řadu let bez problémů.

Robert S.Morse zase uvádí,že mnoho lidí užívá kávové klystýry, protože silně stimulují střeva a

_________________
Pokud nejsi připraven změnit svůj život,není ti pomoci.
HIPPOKRATES(460-377 PŘ.KR.)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: ned pro 28, 2014 1:50 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
RaDu píše:
.....Dr. Gerson doporučoval pacientům s nádory provádět kávová klyzmata až šestkrát denně. Jeho pacienti v tom pokračovali po několik let bez jakýchkoliv škodlivých následků.....

Gerson nedoporucoval pacientum s nadory delat az 6x denne kavove klystyry, ale doporucoval jim dodrzovat lecebny postup, ktery, mimo jine, ty klystyry obsahoval. Zni to dost podobne, ale je v tom podstatny rozdil. Jeho protokol napriklad zajistoval doplneni drasliku, ktery se z tela kavovyma klystyrama vylucoval. Kuprikladu kvantem ovozel stav a navic i primo doplnkama s draslikem, mel nejaky specialni, jehoz slozeni se nevi. A aspon v dobe kdy pacienty primo lecil jim taky nechaval draslik a dalsi latky sledovat a kdyby zacly vybocovat z normalu, tak by lecbu prizpusobil. Nekde jsem na tema kavovych klystyru a drasliku cetl clanecek, kde pred samotnyma klystyrama bez zbytku terapie varovali, ale bohuzel nevim, kde to bylo.

Tim chci jen rict, ze pokud se z nejakeho fungujiciho protokolu vezme jen jeho cast a ne cely protokol, tak to, ze to je naprosto bezpecne a lecive uz nemusi platit. I kdyz tady asi nikdo takove kvantum klystyru nedela, takze z toho taky nikdo nema ty potencialni skodlive nasledky.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: čtv led 01, 2015 10:33 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
[quote="DDani":qmehzag6]Jaké množství rozpustné kávy doporučujete na kávový klystýr v množství 500ml?
Má použití rozpustné kávy smysl nebo je nutno uvařit kávu čerstvou pravou v množství 4 polévkových lžic rozemleté kávy na 500ml klystýr?
Před a po kávovém klystýru mám v plánu provést klystýr močí v množství 1,5l.

Dále by mě zajímalo, jaké jsou specifické výhody kávového klystýru? Jednou za tři dny provádím klystýr močí v množství 1,5l, tak by mě zajímalo, zda kávový klystýr není zbytečnost. Popřípadě, zda doporučujete pravidelné střídaní např. klystýr močí, kávový, s citronovou šťávou, MMS, ocet, bylinný atd.?
děkuji za odpověď a hezký den[/quote:qmehzag6]
Káva musí být zrnková, kvalitní a čerstvá a čistí především

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: čtv led 01, 2015 10:38 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Martina112 píše:
Zdravím,
tyto stránky už nějakou dobo přočítám a chci si vyčistit tělo. Bohužel nevím kde začít, čím víc toho přečtu, tím víc jsem zmatená. Už jsem si cca 14 dní zpět provedla Šankaprašalánu 2 týdny po sobě. Žádné obzvlášť velké nečistoty jsem nepozorovala. Chci si udělat kávový klystýr, ale nevím zda nebude lepší si předtím udělat urinový nebo jiný. S klystýrama nemám vůbec žádné zkušenosti. Měla jsem jen jedenkrát v životě před porodem a ten se asi nepočítá \":-)\" Je tu někdo kdo by mi poradil kde začít? A v jaké frekvenci ... třeba ten kávový? 3x denně nebo 1x denně po určitý počet dnů. Ze čtení příspěvků mám pocit, že jste tu všichni zkušení a máte v tom přehled. Zdravotní problémy se střevy nebo srdcem ani nic podobného nemám, takže bych neměla mít ani žádné omezení.
Děkuji Martina

Pokud jste vlastně zdravá, tak v tom problém nehledejte, ale pokud jako první budete dělat klystýr kávový, dejte si pouze slabší. Pokud člověk nepije kafe pravidelně, tak to s ním docela zacloumá, ten kofein se střevem vstřebává rychleji než při pití kávy. Osobně bych dal jako první pokus vlažnou vodu, následně vyzkoušet třeba citrón a urinu a teprve se zkušeností z těchto klystýrů prubnout kafe.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: čtv led 01, 2015 10:46 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
pv33 píše:
Gerson nedoporucoval pacientum s nadory delat az 6x denne kavove klystyry, ale doporucoval jim dodrzovat lecebny postup, ktery, mimo jine, ty klystyry obsahoval. Zni to dost podobne, ale je v tom podstatny rozdil. Jeho protokol napriklad zajistoval doplneni drasliku, ktery se z tela kavovyma klystyrama vylucoval. Kuprikladu kvantem ovozel stav a navic i primo doplnkama s draslikem, mel nejaky specialni, jehoz slozeni se nevi. A aspon v dobe kdy pacienty primo lecil jim taky nechaval draslik a dalsi latky sledovat a kdyby zacly vybocovat z normalu, tak by lecbu prizpusobil. Nekde jsem na tema kavovych klystyru a drasliku cetl clanecek, kde pred samotnyma klystyrama bez zbytku terapie varovali, ale bohuzel nevim, kde to bylo.

Tim chci jen rict, ze pokud se z nejakeho fungujiciho protokolu vezme jen jeho cast a ne cely protokol, tak to, ze to je naprosto bezpecne a lecive uz nemusi platit. I kdyz tady asi nikdo takove kvantum klystyru nedela, takze z toho taky nikdo nema ty potencialni skodlive nasledky.

To máte plnou pravdu, mnoho lidí vezme část a nezkoumá zbytek. Je třeba pravdou, že kafe podávané ve velkém množství silně stimuluje a zrychluje štítnou žlázu, což třeba u lidí s depresí nemusí být zrovna dobrý nápad. Každopádně by se člověk měl dost sledovat a reagovat na případné změny ve fungování orgánů, nebo psychiky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: sob led 03, 2015 1:32 pm 
Offline

Registrován: úte čer 11, 2013 11:31 am
Příspěvky: 72
Zdravím, dnes můj první kávový klystýr podle návodu pana Jardy. Zatím tedy žádná znatelná reakce těla. Mám 2 otázky:

1. můžu místo 150 ml vody (kterou se posunuje dávka 150 ml kávy hlouběji do střeva) použít čerstvou urinu?

2. pokud ze mě třetí dávka ( 150 ml + 150 ml kávy) nevyšla, neměl jsem vůbec nutkání na stolici, je v tom nějaký problém?

Díky


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 297 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 20  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz