Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 5:28 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 297 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 20  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: čtv črc 04, 2013 9:19 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
DNES SOM SI UROBIL SVOJ PRVÝ KÁVOVÝ KLYSTÝR.....

Použil som 6 polievkových lyžíc mletej zrnkovej kávy, vodu, varil 3 minúty, nechal odstáť 15 minút, a vzniklo mi 1,8 litra kávy na klystýr....
Prvý klystír (urinový) som si dal o 9:00................... O 10:00 som si nalial do konečníka 1 liter kávy, a do 60-90 sekúnd (urobil som aj "sviečku") ju zo seba šiel vypustiť.... Trvalo asi 15 minút, kým takmer všetko zo mňa vyšla von.
Asi o 11-tej som si do konečníka nalial 4 dcl kávy, a ľahol si na ľavý bok na 11-12 minút. Potom to šiel vypustiť zo seba.
O 12-tej som si nalial do konečníka ďalšie 4 dcl kávy, a postup s ležaním zopakoval. Potom vypustil....
O 12:40 som si dal urinový klystír na prečistenie hrubého čreva od kávy a od pouvoľnovaných nečistôt....

Postrehy : Kofeín ma ABSOLÚTNE nijak nenabudil, ani v najmenšom..... a ja nechápem AKO JE TO MOŽNÉ... \":?:\" \":?:\" \":?:\"
Z konečníka mi vyšiel piesok (bol som milo prekvapený, vychádza zo mňa totiž len po očiste pečene, z bežného urinového klystíru si na také nepamätám, ak ma pamäť neklame...), a nejaký útvar podobný "slizovitému náhrdelníku" (nepravidelný tvar, hrúbka asi 10mm, prierez nie kruhový, skôr ako úzky obdĺžník....dĺžka asi ako NÁHRDELNÍK, neviem už ,či to bolo spojené, alebo nie, po "pretnutí" to malo tendenciu spadnúť na dno) priehľadnej farby, sfarbený trochu do hneda (asi od kávy), nebadal som vnútornosti, nič..."Zvieratko" to asi nebolo...či ?.... ČO TO BOLO ???

Mám za sebou desiatky urinových klystírov ( 90 ? ...), asi 8 Shankapraksalan, 10 očísť pečene (olej, šťava), výplachy žalúdka (40 ?), derivačná kúpeľ (XYZ krát), Olejová kúra na očistu krve (XYZ krát), solné kúpele, kúpele v octe, kúpele v sóde bikarbóne, trojčátko (2x ....a každý týždeň udržovaciu dávku), 2x očista kĺbov bobkovým listom, niekoľko krát týždenne Néti, atď, atp................ Tak čo to zo mňa stále vychádza ? .....

Zaujíma ma, prečo ma tá káva ABSOLUTNE nenabudila (kávu inak vôbec nepijem, ani nič s kofeínom, ani čaj), ani náznakom, ani tep sa mi nezmenil, ani vnemy nezbystreli, NIČ. Vie mi niekto na to odpovedať ? ... Čo to znamená ? Ďakujem za odpoveď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: pát črc 05, 2013 4:29 am 
Offline

Registrován: čtv lis 18, 2010 9:05 pm
Příspěvky: 22
Tak sa s tym netrap, kavovy klystir ma tiez este nenabudil


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: úte črc 16, 2013 8:56 am 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Napadla mi jedna vec....
Určite niektorí z vás poznáte očistu krve slnečnicovým olejom - "trepanie" oleja jazykom v ústach...
Napadlo mi, že keby som si ľahol na 15 minút s kávovým klystýrom na ľavý bok a súčasne 15 minút robil tú očistu olejom, tak....
1. ušetril by som 15 minút (lebo by som to robil naraz)
2. MOŽNO by to fungovalo potom lepšie (očista)....alebo...možno horšie ? "Nebili" by sa tie dve veci ? ...Totiž v tom prípade by sa čistila krv aj cez červo, ale aj cez podjazykovú žľazu... zároveň. A to je buď SUPER, alebo to až tak ideálne nie je... A preto sa na to pýtam...

Ďakujem za odpoveď, bolo by fajn, keby sa vyjadril aj pán Jarda.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: ned črc 21, 2013 10:08 am 
Offline

Registrován: ned led 27, 2013 12:30 pm
Příspěvky: 83
Bydliště: Praha
Whitemagic píše:
Dovolte mi přispět se svojí troškou do mlýna. Klystýry provádím roky, vyzkoušel jsem všechny možné druhy od odvaru z heřmánku, po česnekový, přes klystýr s kokosovým olejem (mimochodem také skvělý)

Můžete prosím napsat něco ke klystýru s kokosovým olejem? Tady na fóru jsem nic nenašel, na webu je něco informací v angličtině, ale je to dost zmatené. Zajímá mně dávkování, aplikace, výsledky...
Díky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: stř črc 31, 2013 4:20 pm 
Offline

Registrován: sob črc 09, 2011 5:14 pm
Příspěvky: 20
Bydliště: Haná
Klystýr s kokosovým olejm přináší všechno pozitivní co kokosový olej má. Dodává energii, působí proti bakteriím likviduje parazity. Díky kyselině laurové má tento olej mnoho zdraví prospěšných výhod. V těle je kyselina laurová konvertovaná na monolaurin, sloučeninu, která je prudce jedovatá pro viry, bakterie, houby (plísně) a jiné organismy (parazity) tím, že naruší jejich lipidové membrány a prakticky je zničí.
Monolaurin také účinně léčí kvasinku bílou (Kandidu), plísňové infekce.Olej z kokosu je bohatý na antioxidanty, přírodní mikrobiální a antibakteriální činitele caphrylic a kyselinu kaprinovou.Navíc olej obsahuje vitamin E, další antioxidant který urychluje obnovení pleti.
Ztráta hmotnosti- středně dlouhé řetězce mastných kyselin zrychlují metabolismus mnohem rychleji, než dlouhé řetězce, jelikož jsou snadno stravitelné a převedeny do energie. Krátké řetězce jsou 3 krát více účinné při zvýšení metabolismu než řetězce dlouhé, což má značnou efektivitu při ztrátě hmotnosti.
Jeden z postupů: Pomocí injekční stříkačky, nebo balonku aplikujeme do konečníku asi 200ml kokosového oleje, teplotu je nutné udržet nad 22 stupňů, aby zůstal olej tekutý. Pak použijeme irigační soupravu k aplikaci asi dvou litrů vody o teplotě 38 stupňů. Minimálně teploty těla.
Po vyprázdnění je vhodné udělat ještě jeden výplach a to olivovým mýdlem. Tento nálev připravíme tak, že vložíme do irigační soupravy olivové mýdlo a když je voda napuštěná, mýdlo vyjmem. Tento výplach se dělá proto, aby po kokosovém klystýru nevytékal zbytek oleje z konečníku.
Jako před každým klystýrem je důležitá hydratace organismu! Na stránkách www.drlwilson.com kde je také rozsáhlé pojednání o kávovém klystýru, se vžádném případě nedoporučuje pít vodu upravenou reverzní osmózou. Jak ukázal poslední výzkum tato voda není vhodá k hydrataci
organismu. I po jejím pití zůstává tělo dehydrované. Zrovna tak není vhodná voda destilovaná. Ta nasaje všechny minerály a stopové prky, které při destilaci stratila. Což je v dneší době, kdy většina lidí trpí nedostatkem minerálů nežádoucí.
Josef


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: čtv srp 01, 2013 10:01 am 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Josef píše:
Na stránkách http://www.drlwilson.com kde je také rozsáhlé pojednání o kávovém klystýru, se vžádném případě nedoporučuje pít vodu upravenou reverzní osmózou. Jak ukázal poslední výzkum tato voda není vhodá k hydrataci
organismu. I po jejím pití zůstává tělo dehydrované. Zrovna tak není vhodná voda destilovaná. Ta nasaje všechny minerály a stopové prky, které při destilaci stratila. Což je v dneší době, kdy většina lidí trpí nedostatkem minerálů nežádoucí.
Josef

V tom prípade by aj "odmrazená" voda mala byť nevhodná na pitie.........lebo pri jej odmrazovaní (a predchádzajúcom prevarení - zbavenie sa chloru a podobne...) minerály a iné "vecičky" popadajú na dno napr. džbánu, a voda sa zleje tak, aby tie častice na dne džbánu neboli vypité s vodou. Takže "odmrazená voda" je nakoniec škodlivá ?? \":D\" ...Tomu neverím....
A.....kľudne je možné, že to s "nasávaním" ORGANICKÝCH minerálov destilovanou či osmoticky upravenou vodou môže byť len obyčajná TEÓRIA........ Ale zas, nemusí to tak byť....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: pát srp 02, 2013 7:48 am 
Offline

Registrován: úte led 03, 2012 4:39 pm
Příspěvky: 38
Dobrý den,
prosím o radu. Nedávno jsem si udělala nepovedený kávový klystýr a skončila jsem v nemocnici. Od té doby mám často průjem. Teď už jsem ale v takovém stavu, že když se průjem dostaví (třeba jen po bublinkaté vodě nebo po čemkoli) cca do hodiny omdlívám a jsem absolutně k nepoužití. Začnu se klepat, buší mi srdce a mám hrozný stav. Myslím, že tělo je úplně vyčerpané a potřebuju ho dostat do normálu. Bohužel se mi to vůbec nedaří. Jím cca 6 laktobacilů denně. Odšťavňuji, ale po tom mám taky průjem. Hrozně se mi zrychlilo spalování, takže musím za den snít obrovské porce jídel, abych vůbec přežila a všechno to tělo spaluje. Můžete mi prosím někdo poradit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: pát srp 02, 2013 7:53 am 
Offline

Registrován: ned črc 21, 2013 3:24 pm
Příspěvky: 136
Bydliště: Slovensko
ked takto po vsetkom zjedenom ci vypitom prehanalo moju kamosku, tak jej neskor zistili diagnozu crohnova choroba a celiakia.... inac tiez velmi schudla, lebo co zjedla, to hned slo von, nestihlo sa to stravit ani vstrebat....

to bol tvoj prvy klystir vobec alebo len prvy kavovy klystir?

_________________
Zlavovy kod na iherb VGN243


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: pát srp 02, 2013 9:17 am 
Offline

Registrován: úte led 03, 2012 4:39 pm
Příspěvky: 38
první kávový klystýr. Nestraš. Já už mám nemocí až až a nechtěla bych další. Běžné klystýry si dělám asi rok a stravuji se zdravěji taky asi rok, ale všechno začalo po tom kávovém klystýru, kdy jsem si špatně přečetla návod a dala jsem si toho víc než mělo být a úplně jsem se dehydrovala a teď se nemůžu dát do pořádku.Hrůza. Navíc jedu za týden na dovolenou a nevím, jak to zvládnu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: pát srp 02, 2013 9:36 am 
Offline

Registrován: ned črc 21, 2013 3:24 pm
Příspěvky: 136
Bydliště: Slovensko
tak nechcela som strasit \</div

_________________
Zlavovy kod na iherb VGN243


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: pát srp 02, 2013 12:00 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
redbat : Neboj sa toho klystíru, veľmi si ho pochvaľujem...... Ja som ale včera urobil chybičku.... Dal som si za sebou 4 kávové klystíry (pauzy medzi nimi boli také, že po každom vypustení klystíru z hrubého čreva som si dal pauzu 15 minút), držal ich v sebe 13-15 minút... Ale robil som to večer, a posledný som si zaviedol o 22:00...... Ráno som nemusel vstávať do prácek, tak som to využil ako experiment....že či budem vedieť zaspať. Zaspal som, trochu s obťiažou, ale zaspal, asi o druhej ráno. Bilo mi srdce trochu viac v tú noc, nebolo to príjemné, ale to preto, že som si to dal na večer, 4 dávky, a kávy trochu viac, než som mal - koncentrovanejšie.
Jedno ale viem, tento klystír mi veľmi vyhovuje, a keďže mám dnes voľno, idem si ho dať znova, a to rovno 3-4 dávky.... Ale radšej teraz, a už nie neskôr večer.. \":wink:\" \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: pát srp 02, 2013 12:34 pm 
Offline

Registrován: úte led 03, 2012 4:39 pm
Příspěvky: 38
Redbat- být tebou tak bych se toho nebála. Já jsem si prostě udělala místo 300-500 ml na druhé napuštění 1,5-2 litry a držela 11 minut. Úplně jsem to popletla a to je ta příčina. Jarda říkal, že mu vyjde v Receptáři přesný návod a když se ho budeš držet, tak se nic nestane. Já můžu podotknout, že mě to pěkně pročistilo. Dřív jsem měla spíš problém s kvasinkou a zácpou. Trvá to už měsíc a asi se budu muset opravdu krok za krokem dostat do normálu. Tak držím palce.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: pát srp 02, 2013 3:37 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
Rada by som sa opýtala p. Jardu,ako dlho sa má variť káva /3pol. lyžice/ v 600ml vody a ako dlho lúhovať pred precedením.V návode uverejnenom v čas. Recepty prima nápadu nie je o tom zmienka.Ďakujem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: pát srp 02, 2013 5:02 pm 
Offline

Registrován: sob črc 09, 2011 5:14 pm
Příspěvky: 20
Bydliště: Haná
Já jsem si vyzkoušel dva postupy, vařit pět minut a odstát 20. Vařit patnáct minut a bez odstání přefiltrovat. Ten druhý postup je popsán na www.drlwilson.com je tam obsáhlé pojednání o kávovém klystýru. Vaření patnáct minut se mě zdá vhodnější. V žádném z článků
o kávovém klystýru se neuvádí před výplach kávou. Já si před kávovým klystýrem udělám urinový. Pak následuje kávový nálev.
Zde je odkaz na postup podle Dr. Gersona http://www.youtube.com/watch?v=1Ggit4Zhx8s
+http://gerson.org/gerpress/ Kávový klystýr si dělám denně. Pohoda \":D\"
Josef


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: ned srp 04, 2013 10:48 am 
Offline

Registrován: sob bře 30, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 34
Pokud člověk trpí na kadidu a nechce se tedy pouštět do klasické očisty jater pomocí oleje (kvůli spoustě jablek a jablkové štávy), je možné kávový klystýr považovat za dostatečnou náhradu očisty jater?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 297 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 20  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz