Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon dub 29, 2024 4:37 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 297 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 20  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: pát srp 23, 2013 9:39 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Josef : Dakujem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: pon srp 26, 2013 9:30 am 
Offline

Registrován: ned lis 07, 2010 11:01 pm
Příspěvky: 29
Josef píše:
KK se nikdy nebere na lačno!! Může snížit hladinu cukru v krvy. Proto je ti možná nevolno. Je to napsáno v návodu, na který jsem ti už jednou poslal
odkaz! Myslím, že si to celé komplikuješ..... gramáš, jaká káva atd.
Udělej to podle postupu co jsem ti poslal http://www.youtube.com/watch?v=1Ggit4Zhx8s Nastav si základní postup a na "zlepošováky"
se vykašli. Podle návodu http://www.youtube.com/watch?v=1Ggit4Zhx8s máš dva litry nálevu, který rozdělíš na osum dávek.
250ml nálevu a dolít na 500ml.
Nehledej složitosti tam kde nejsou. V jednoduchosti je síla!
Měj se pěkně a uspěšné KK.
Josef

Ja robim KK na lacno a som v pohode. Nikdy sa po nom necitim zle ani slaby... dokonca si 2 hodiny po nom aj zacvicim.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: pon srp 26, 2013 4:18 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Ahojte. Polka davky kavoveho klystiru sa mi vyliala.....z 3dcl teda ostalo 1,5dcl. Je v takom pripade mozne ucinok mnozstva 3dcl nahradit tak, ze ju v sebe podrzim 22-30-40 minut ? Nalev je urobeny z odmrazenej vody, nabitej na Slnku s lavotoc. keltskou spiralou.... Zriedit ho mi ale nepride dobry napad.... Takze, podrzat v sebe dvojnasobok casu, ci nie ? Uz ho mam v sebe....
Dakujem za odpoved.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: pon srp 26, 2013 7:34 pm 
Offline

Registrován: ned lis 07, 2010 11:01 pm
Příspěvky: 29
NOWOCAYN_2 píše:
Ahojte. Polka davky kavoveho klystiru sa mi vyliala.....z 3dcl teda ostalo 1,5dcl. Je v takom pripade mozne ucinok mnozstva 3dcl nahradit tak, ze ju v sebe podrzim 22-30-40 minut ? Nalev je urobeny z odmrazenej vody, nabitej na Slnku s lavotoc. keltskou spiralou.... Zriedit ho mi ale nepride dobry napad.... Takze, podrzat v sebe dvojnasobok casu, ci nie ? Uz ho mam v sebe....
Dakujem za odpoved.

Nic v zlom ale ty zijes v inom svete... si svojpravny?
Z klystiru robis nadzmyslovu vec...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: pon srp 26, 2013 11:00 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
positive_sun píše:
Nic v zlom ale ty zijes v inom svete... si svojpravny?
Z klystiru robis nadzmyslovu vec...

Myslíš preto, lebo som ho takto "aktivoval" ? Som svojprávny, ale ty si asi "neznaboh". Nick ti znie "pozitívne slnko", ale na tvojom prejave sa to vôbec neodzrkadluje. A inak, dal si mi "SUPER" "radu".... \"8)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: úte srp 27, 2013 7:39 am 
Offline

Registrován: ned lis 07, 2010 11:01 pm
Příspěvky: 29
NOWOCAYN_2 píše:
Myslíš preto, lebo som ho takto "aktivoval" ? Som svojprávny, ale ty si asi "neznaboh". Nick ti znie "pozitívne slnko", ale na tvojom prejave sa to vôbec neodzrkadluje. A inak, dal si mi "SUPER" "radu".... \"8)\"

Nie som neznaboh ale mam vo veciach rad poriadok a tie "modifikacie" a "uvahy"...
Aplikujte tak, abyste nejdříve vyčistili tlusté střevo, tj. 500ml - 1,5l podle potřeby a ihned vyprázdněte. Poté aplikujte cca 300 - 500ml klystýru a zadržte na 11 minut. Tato doba je přesně stanovena pro dokonalou absorpci kofeinu střevní stěnou a pro maximální zdravotní benefit. Je zbytečné tuto dobu stejně jako objem kávy překračovat, ale doporučuji jí dodržet, protože kratší doba nebude mít 100% účinek. Vyprázdněte se.

Tak neviem naco vymyslas nejake 40 minutove drzania a podobne... To ze aktivujes vodu mi pride ako fajn napad.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: úte srp 27, 2013 8:39 am 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
positive_sun píše:
Nie som neznaboh ale mam vo veciach rad poriadok a tie "modifikacie" a "uvahy"...
Aplikujte tak, abyste nejdříve vyčistili tlusté střevo, tj. 500ml - 1,5l podle potřeby a ihned vyprázdněte. Poté aplikujte cca 300 - 500ml klystýru a zadržte na 11 minut. Tato doba je přesně stanovena pro dokonalou absorpci kofeinu střevní stěnou a pro maximální zdravotní benefit. Je zbytečné tuto dobu stejně jako objem kávy překračovat, ale doporučuji jí dodržet, protože kratší doba nebude mít 100% účinek. Vyprázdněte se.

Tak neviem naco vymyslas nejake 40 minutove drzania a podobne... To ze aktivujes vodu mi pride ako fajn napad.

Keby si pozornejšie čítal, pochopil by si, že polka nálevu sa mi vyliala na dlážku v kuchyni.... A písal som o 22 - 40 minútovom zadržaní. A prečo ? Lebo Jarda odporúča 15-20 minút. A ja s polovičnou dávkou (čo sa množstva vody a súčasne množstva kávy týka) som uvažoval, či je to dobré zdvojnásobiť. Tak som zdvojnásobil, na 22 minút. Výnimočne, lebo káva sa mi na dlážku bežne nerozlieva. Inak ostávam pri 15 minútach, to je taký "stred" týchto odporúčaní...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: úte srp 27, 2013 8:48 am 
Offline

Registrován: ned lis 07, 2010 11:01 pm
Příspěvky: 29
NOWOCAYN_2 píše:
Keby si pozornejšie čítal, pochopil by si, že polka nálevu sa mi vyliala na dlážku v kuchyni.... A písal som o 22 - 40 minútovom zadržaní. A prečo ? Lebo Jarda odporúča 15-20 minút. A ja s polovičnou dávkou (čo sa množstva vody a súčasne množstva kávy týka) som uvažoval, či je to dobré zdvojnásobiť. Tak som zdvojnásobil, na 22 minút. Výnimočne, lebo káva sa mi na dlážku bežne nerozlieva. Inak ostávam pri 15 minútach, to je taký "stred" týchto odporúčaní...

praveze ked to citim pozornejsie tak v tom nevidim vobec ziadnu logiku. Ak sa ti vyliala polka nalevu tak ti ostala dalsia polka, ktora ma koncentraciu kofeinu, ktoru si davas bezne. ano? cize si to mal dat do seba, podrzat "strednu" dobu 15 minut a von...

neurobis tak 8 cyklov ale iba 4... moj nazor... mozno zly... ale sam vies najlepsie co ti vyhovuje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: pon zář 09, 2013 5:45 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Ja osobne s kávovými klystírmi KONČÍM.........
6.9. (piatok) som si robil kávový klystír, urobil som si dve.............. Odstup 7 hodín.......Spolu množstvo kávy v dvoch nálevoch činilo 50g. Odstup bol 7 hodín (25 + 25g, odstup 7 hodín)........... Po druhom klystíre, asi o 19-tej večer, som sa chcel rozcvičiť, urobil som si rozcvičku........... Začalo mi byť zle, tak isto, ako keď som volal sanitku pár týždňov dozadu, keď som sa predávkoval kávovými klystírmi....... Intenzita ale bola asi tretinová.......Lenže už mi začal trošičku tŕpnuť aj hrudník (vtedy tŕpol viac), trošku aj tvár (vtedy viac)....... Už som takmer volal sanitku, ale nakoniec som nevolal...... Po 4 hodinách som sa už cítil isto, o tej 11-tej večer.......

Na čo chcem poukázať : robil som si kávové klystíry ( prvé tri dni 35g na 2 nálevy) tri dni dozadu (spolu 4 dni kávového klystírovania)........
MÁM DOJEM, ŽE NIE Z KAŽDÉHO RÝCHLO "VYPRCHÁVA" KOFEÍN................
Kofeín nie je telu vlastný, na rozdiel od tukov, bielkovín, uriny, vody, solí (minerály), atď........
Ja sa kávových klystírov už vzdávam, a netvrďte mi, že sa mi to stalo preto, lebo neviem ako s tým narábať......... Už som nerobil také chyby, ako prvý krát pred pár týždňami, že som si dal 4 klystíry po sebe po 10-15 minútových pauzách........
Tieto 4 dni za sebou som si dával po 2 klystíry denne, a pauza medzi nimi bola 6-7 hodín...... A stalo sa to, čo sa stalo.......
Proste, aj keď pijem veľa vody, kofeín som NEBOL SCHOPNÝ DOBRE VYLÚČIŤ........ a štvrtý deň klystírovania sa mi vypomstil.
Možno by už bolo všetko o.k., keby som si robil kávové klystíry raz týždenne po 2, max. 3 počas celého dňa, a týždeň pauza...... Ale ja už mám strach, a hlavne, môžem si ich nahradiť klystírmi z rôznych druhov uriny...........
Takže toľko o kávových klystíroch z mojich osobných skúseností na sebe....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: úte zář 10, 2013 3:58 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
4 klystýry po sobě, možná by sis měl najít přítele, který by tvoji touhu něco mít neustále vraženého v zadku, realizoval s nadšením:lol:

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: úte zář 10, 2013 10:18 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Vševěd píše:
4 klystýry po sobě, možná by sis měl najít přítele, který by tvoji touhu něco mít neustále vraženého v zadku, realizoval s nadšením:lol:


Vševěd, ty si čo za vola \":?:\" \":?:\" \":?:\" \":?:\" \":lol:\"
A ešte máš "pod čiarou" citovanú moju vetu, ktorú si tam asi plánuješ nechať............
A ešte si ju vytrhol z kontextu. A ešte je spôsobená tvojimi komplexami a neschopnosťou (podľa mňa to určite SÁM NA SEBA HRÁŠ...) sa ohodnotiť. Daj si radšej klystír, lebo ti už ten sajrajt v tvojej prdeli lezie na mozog.... \"8)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: stř zář 11, 2013 9:39 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
možná to nevíš, ale
http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web.php/slovo/fesak
\":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\"

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: sob říj 05, 2013 3:24 pm 
Offline

Registrován: sob dub 30, 2011 3:08 pm
Příspěvky: 273
Kávový klystýr je zcela jedinečná očista tlustého střeva, při které dochází zejména ke:
◾Zlepšení funkce peristaltiky tlustého střeva
◾Likvidaci parazitů a Candidy
◾Snížení cukru v krvi (u hypoglykémie je tak vhodné se najíst před i po)
◾Stimulaci produkce Glutathione S-transferázy v játrech (tímto se silně detoxikují

_________________
Pokud nejsi připraven změnit svůj život,není ti pomoci.
HIPPOKRATES(460-377 PŘ.KR.)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: ned říj 06, 2013 7:06 pm 
Offline

Registrován: úte led 03, 2012 4:39 pm
Příspěvky: 38
Dobrý den, chtěla bych se podělit se svojí zkušeností s kávovým klystýrem. Dělala jsem ho jen jednou a bohužel jsem si špatně nastudovala návod, předávkovala se a skončila v nemocnici úplně dehydrovaná. Poté jsem se dávala dva měsíce dohromady (tímto děkuji všem za rady, které jste mi tu dávali) a dnes, kdy už je vše téměř v normálu můžu říct, že mi to pročištění přineslo velká pozitiva do mojí nemoci. Léčím se s chronickým zánětem kloubů a od té doby, co jsem se takto radikálně pročistila, tak moje nemoc jakoby vymizela. Klouby vůbec nenatékají, zánět se neobjevuje a dokonce jsem již 3 měsíce bez léků (biolog.léčby). Takže závěrem. Dle mého názoru správně provedený KK dělaný jednou za čas může přinést velká pozitiva. Lenka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: pon říj 07, 2013 11:13 am 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
Lenka Jirásková píše:
Dobrý den, chtěla bych se podělit se svojí zkušeností s kávovým klystýrem. Dělala jsem ho jen jednou a bohužel jsem si špatně nastudovala návod, předávkovala se a skončila v nemocnici úplně dehydrovaná. Poté jsem se dávala dva měsíce dohromady (tímto děkuji všem za rady, které jste mi tu dávali) a dnes, kdy už je vše téměř v normálu můžu říct, že mi to pročištění přineslo velká pozitiva do mojí nemoci. Léčím se s chronickým zánětem kloubů a od té doby, co jsem se takto radikálně pročistila, tak moje nemoc jakoby vymizela. Klouby vůbec nenatékají, zánět se neobjevuje a dokonce jsem již 3 měsíce bez léků (biolog.léčby). Takže závěrem. Dle mého názoru správně provedený KK dělaný jednou za čas může přinést velká pozitiva. Lenka

Leni, gratulujem.Teším sa s Vami.Super.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 297 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 20  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz