Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 11:47 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 297 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 20  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: pon říj 07, 2013 12:14 pm 
Offline

Registrován: ned srp 14, 2011 9:11 pm
Příspěvky: 24
Dělám KK podle trochu odlišného návodu (z knihy od paní Gerson), než uvádí Radu. Minulou sobotu byl měsíc v novu, takže pěkně jednodenní půst, ráno výplach s trochou epsomky a potom tři KK v rozestupu cca 4 hodin. Celý den svěžest, pohoda. Úleva v pravém podžebří značná, zmizelo pobolívání v koleni. Žádné nepříjemné vedlejší účinky se u mě nekonaly.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: čtv říj 10, 2013 7:23 pm 
Offline

Registrován: úte led 03, 2012 4:39 pm
Příspěvky: 38
Dobrý den, můžete mi prosím někdo poradit, co může znamenat bolest v levém podžebří. Na větry, což jsem si našla na internetu, to nevypadá. Může to být slezina? Začalo to po kávovém klystýru. Někdy si nemůžu přitáhnout kolena k břichu, jak mně to tam bolí. Dále trpím velkou zimomřivostí po už zmíněném KK. Dělala jsem si test na jod a evidentní nedostatek. Takže začínám doplňovat + podpora nadledvinek. Díky za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: pát říj 11, 2013 11:01 am 
Offline

Registrován: sob srp 07, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 205
Bydliště: Horoměřice
ja bych to videl spise na slinivku, po ociste jater ( ne po kavovem klystyru) me tam take nekdy poboliva, ale nekdy je to i diky vetrum, ktere se po KK nebo jnych ocistach ve streve tvori a hromadi, zejmena pokud clovek neni v naprimene poloze.

_________________
Walker: "zelenina a saláty tělo budují, kdežto ovoce ho čistí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: pát říj 11, 2013 3:47 pm 
Offline

Registrován: stř úno 01, 2012 12:28 am
Příspěvky: 91
Bydliště: polosamota
Na bolest v levém podžebří jsem taky trpěla leta, byla s tím několikrát i na sonu a když mně kamarádka neuroložka řekla, že to bude od páteře + mezižeberní svaly, nevěřila jsem jí, tolik mě to někdy bolelo- cítila jsem to pod žebry, ne mezi nimi. Ale když mně to samé tvrdila sousedka, která dělá masáže a ukázala, jak ty svaly cvičením z kalanetiky uvolnit a protáhnout, je najednou po bolesti. A to sem se tím stresovala opravdu několik let, co to tam "uvnitř" mám \":-)\". Ale na páteř cvičím opravdu každý den, zbavila jsem se tím mnoha bolestivých problémů...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: sob říj 12, 2013 7:39 pm 
Offline

Registrován: sob dub 30, 2011 3:08 pm
Příspěvky: 273
[quote="Whitemagic":20u57n04]Dovolte mi přispět se svojí troškou do mlýna. Klystýry provádím roky, vyzkoušel jsem všechny možné druhy od odvaru z heřmánku, po česnekový, přes klystýr s kokosovým olejem (mimochodem také skvělý) až po kávový, který je co do účinku a zdravotního benefitu opravdu fantastický hned po urinových.

[b:20u57n04]Kávový klystýr je zcela jedinečná očista tlustého střeva, při které dochází zejména ke:
[/b:20u57n04][list:20u57n04]Zlepšení funkce peristaltiky tl. střeva
Likvidaci parazitů a Candidy
Snížení cukru v krvi (na to pozor, pokud s tímhle máte problém tak se najezte před i po)
Stimulaci produkce Glutathione S-transferázy v játrech (tímto se tedy silně detoxikují

_________________
Pokud nejsi připraven změnit svůj život,není ti pomoci.
HIPPOKRATES(460-377 PŘ.KR.)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: úte říj 15, 2013 12:58 am 
Offline

Registrován: úte říj 15, 2013 12:52 am
Příspěvky: 1
asi blba otazka, ale skusim. priatelka si zacala davat kavove klystyri, ale neak si to nenastudovala, a kavu si necedila, cize si to dala aj stou kavou. moze to nieco sposobit?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: stř říj 16, 2013 9:22 am 
Offline

Registrován: ned lis 07, 2010 11:01 pm
Příspěvky: 29
ato píše:
asi blba otazka, ale skusim. priatelka si zacala davat kavove klystyri, ale neak si to nenastudovala, a kavu si necedila, cize si to dala aj stou kavou. moze to nieco sposobit?

Napr ja to necedim cez filter ale snazim sa aby som to nebral s tym tuhym podielom. Sem tam toho trocha ostane ale nemyslim, zeby to bol nejaky problem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: ned říj 27, 2013 1:33 am 
Offline

Registrován: pon kvě 13, 2013 7:03 pm
Příspěvky: 11
Již jsem si zakoupila výplachovou stříkačku, ale návod na KK mi není zcela jasný.
Radíte připravit 600 ml nálevu, který se má natřikrát pomocí stříkačky aplikovat.
Ale 150mlx3 je 450. Co s tím zbytkem?
Jak dlouhý má být odstup mezi jednotlivými dávkami?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: pon říj 28, 2013 9:46 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
[quote="RaDu":ybjm3b7m]Kávový klystýr je zcela jedinečná očista tlustého střeva, při které dochází zejména ke:
◾Zlepšení funkce peristaltiky tlustého střeva
◾Likvidaci parazitů a Candidy
◾Snížení cukru v krvi (u hypoglykémie je tak vhodné se najíst před i po)
◾Stimulaci produkce Glutathione S-transferázy v játrech (tímto se silně detoxikují

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: pon říj 28, 2013 9:49 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Lenka Jirásková píše:
Dobrý den, chtěla bych se podělit se svojí zkušeností s kávovým klystýrem. Dělala jsem ho jen jednou a bohužel jsem si špatně nastudovala návod, předávkovala se a skončila v nemocnici úplně dehydrovaná. Poté jsem se dávala dva měsíce dohromady (tímto děkuji všem za rady, které jste mi tu dávali) a dnes, kdy už je vše téměř v normálu můžu říct, že mi to pročištění přineslo velká pozitiva do mojí nemoci. Léčím se s chronickým zánětem kloubů a od té doby, co jsem se takto radikálně pročistila, tak moje nemoc jakoby vymizela. Klouby vůbec nenatékají, zánět se neobjevuje a dokonce jsem již 3 měsíce bez léků (biolog.léčby). Takže závěrem. Dle mého názoru správně provedený KK dělaný jednou za čas může přinést velká pozitiva. Lenka

To je obdivuhodná zkušenost, zatím jsem se s ničím podobným nesetkal, což ovšem neznamená, že to nejde.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: pon říj 28, 2013 9:54 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Lenka Jirásková píše:
Dobrý den, můžete mi prosím někdo poradit, co může znamenat bolest v levém podžebří. Na větry, což jsem si našla na internetu, to nevypadá. Může to být slezina? Začalo to po kávovém klystýru. Někdy si nemůžu přitáhnout kolena k břichu, jak mně to tam bolí. Dále trpím velkou zimomřivostí po už zmíněném KK. Dělala jsem si test na jod a evidentní nedostatek. Takže začínám doplňovat + podpora nadledvinek. Díky za odpověď.

Já bych problém viděl ve slinivce, jako člen 6ma, kupte si v lékárně Pancreolan, nebo pangrol a uvidíte zda se stav zlepší.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: pon říj 28, 2013 10:13 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
ato píše:
asi blba otazka, ale skusim. priatelka si zacala davat kavove klystyri, ale neak si to nenastudovala, a kavu si necedila, cize si to dala aj stou kavou. moze to nieco sposobit?

Celkem nic, toho bych se nebál.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: pon říj 28, 2013 10:16 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
daguberta píše:
Již jsem si zakoupila výplachovou stříkačku, ale návod na KK mi není zcela jasný.
Radíte připravit 600 ml nálevu, který se má natřikrát pomocí stříkačky aplikovat.
Ale 150mlx3 je 450. Co s tím zbytkem?
Jak dlouhý má být odstup mezi jednotlivými dávkami?

Tak můžete dát trochu více, ale ono to stejně nejde udělat přesně, to uvidíte. Zbytek nenastane, spíše se vám dost často nedostane, ale to také nijak moc nevadí, tak dáte více vody.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: úte říj 29, 2013 11:24 pm 
Offline

Registrován: úte říj 29, 2013 11:19 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den, ráda bych se zeptala, jakou kávu mám použít. Dívala jsem se v Kauflandu, že je v akci Jacobs Kronenung
, ale já jsem zvyklá pít spíš Nescafé. Vadí to? Děkuji za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: stř říj 30, 2013 8:39 am 
Offline

Registrován: ned led 27, 2013 12:30 pm
Příspěvky: 83
Bydliště: Praha
Rebarborka píše:
Dobrý den, ráda bych se zeptala, jakou kávu mám použít. Dívala jsem se v Kauflandu, že je v akci Jacobs Kronenung
, ale já jsem zvyklá pít spíš Nescafé. Vadí to? Děkuji za odpověď.

Doporučuji bio kávu, např. z DM.
Kód:
http://das-ist-drin.de/Alnatura-Kaffee-500-g--428429/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 297 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 20  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz