Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř kvě 01, 2024 4:59 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 297 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 20  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned kvě 04, 2014 6:45 am 
Offline

Registrován: čtv bře 29, 2012 3:11 pm
Příspěvky: 324
Samotné kávové klystýry na léčbu zrakových chorob asi nepomohou. Četl jsem však, že občasná aplikace kávového klystýru (dvakrát do týdne) spolu s pravidelným (jednou denně) prováděním očních cviků dokáže vyléčit krátkozrakost. Oční cviky jsou základ léčby, bez nich to nejde.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: ned kvě 18, 2014 4:01 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
RaDu píše:
Zajímalo by mě jestli někdo praktikuje klystýr i několikrát denně a jestli se všeobecně doporučuje nějaká konkrétní pozice těla při napouštění kávového klystýru a po napuštění těch 11 minut jeho působení.Praktikuji je pravidelně s jedno nebo dvoudeními pauzami už několik měsíců a vypozoroval jsem že jsem si vypěstoval na nich už celkem slušnou závislost...Více jak tří roky řeším stravou,očistami a vůbec celkovou změnou životního stylu alergii a vypozoroval jsem,že při pravidelné aplikaci kávových klystýrů se mě viditelně snížila rýma a naopak pokud si dám pauzu rýma se ve vetší intenzitě zase vrátí.

Několikrát denně je zbytečné, to platí pro stav nějaké vážné nemoci, ne jako denní program zdravého člověka. Konkrétní pozice asi není nijak určena, nebo jsem se s tím nikdy nesetkal a že ovlivní spoustu problémů je celkem jasné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: ned kvě 18, 2014 4:05 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
janin píše:
Robievam si v poslednom čase pravidelne ráno káv. klystýr.Dnes som bola prekvapená-naozaj sa vyplavili zelené kamienky,presne ako pri očiste pečene,po stlačení ten istý zelenkavý mäkký obsah.Takže potvrdzujem,že naozaj čistí pečeň,žlčovody.... \":)\"

No vidíte, nyní za sebe máte jasno a přitom přeci podle oponentů očisty jater jde jednoznačně o zmýdelněné mastné kyseliny z vypitého oleje, no každý má holt svoji pravdu, proto je na světě tolik komplikací a nedorozumění.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: ned kvě 18, 2014 4:08 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
kasyk píše:
Zdravím , po kávovám klyzmatu mi v ústech zhoustly sliny a páchne mi z úst.Mám opakovat kávové klyzma nebo zkusit jiný druh očisty?

Nikdy jsem se nesetkal s něčím podobným, ale pokud je to myšleno jako po jednom provedení, tak určitě opakovat, osobně se nedomnívám, že by tam byla jakákoliv souvislost. Pach z úst je dán většinou problémem v žaludku a na ten kávový klystýr nemá nejmenší vliv.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: pon kvě 19, 2014 12:50 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 02, 2014 2:53 pm
Příspěvky: 2
Děkuji za odpověď , mám akutní vlhký exem v tříslech a chtěl jsem si kávovým klystýrem pomoci
Možná káva nebude úplně ta pravá, dle čínské medicíny je zahřívající a ekzem je projev horkosti.
Zápach mi neprodukuje žaludek , ale sliznice v ústech mi tvoří husté páchnoucí sliny.Zkusil jsem vypít litr kefíru a následovala produkce silně zapáchajících střevních plynů.Laktobacily mi nevadí ale ani nepomáhají.Nevím jak střevo detoxikovat když mi klyzma stav zhoršuje , mikroklyzmata jsou ok.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: sob kvě 24, 2014 4:10 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
kasyk píše:
Děkuji za odpověď , mám akutní vlhký exem v tříslech a chtěl jsem si kávovým klystýrem pomoci
Možná káva nebude úplně ta pravá, dle čínské medicíny je zahřívající a ekzem je projev horkosti.
Zápach mi neprodukuje žaludek , ale sliznice v ústech mi tvoří husté páchnoucí sliny.Zkusil jsem vypít litr kefíru a následovala produkce silně zapáchajících střevních plynů.Laktobacily mi nevadí ale ani nepomáhají.Nevím jak střevo detoxikovat když mi klyzma stav zhoršuje , mikroklyzmata jsou ok.

Pokud po kefíru silně prdíte, jde možná o nesnášenlivost laktózy, případně vymírání kvasinek, prostě si budete muset nějakou metodou pokusů a omylů ujasnit a vysledovat v čem je problém. Klystýry nemusí být nutně kávové, klidně vyzkoušejte třeba vodu s citrónem, nebo nějaké čaje, dobrý je třeba heřmánek. Laktobacily jsou dost o množství, patrně jich dáváte málo, vyzkoušejte po nějakou dobu dávat 500 miliard a více a uvidíte.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte kvě 27, 2014 10:56 pm 
Offline

Registrován: stř lis 20, 2013 2:01 pm
Příspěvky: 13
Játra souvisí s očima. Čistí se

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 01, 2014 8:24 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
kačkaajka píše:
Dobrý den, máte někdo vlastní zkušenost s působením kávových klystýrů na zrak? Údajně se má po kávových lystýrech zrak lepšit. Zajímalo by mě, jak často by se měl klystýr dělat, aby takto působil. Děkuji.

Jak vám zde bylo odpovězeno, nezlepší zrak přímo, ale zprostředkovaně přes lepší funkci jater, ale to je jedno, prostě většinou zrak zlepší.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv črc 24, 2014 8:26 am 
Offline

Registrován: čtv črc 24, 2014 8:23 am
Příspěvky: 1
Dobrý den, po kůře několika kávových klyst. mám první moč po klystýru ( cca. 3 hodiny odstup) zbarvenou do červena...není tmavá, ale opravdu červená...čím to může být?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned srp 17, 2014 8:45 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Pajda píše:
Dobrý den, po kůře několika kávových klyst. mám první moč po klystýru ( cca. 3 hodiny odstup) zbarvenou do červena...není tmavá, ale opravdu červená...čím to může být?

Na to neumím s jistotou odpovědět, ale domnívám se že dojde buď k podráždění močových cest kofeinem a nastane drobné kapilární krvácení, nebo jde prostě o vyloučený bordel, kterého tělo valí ven po kofeinovém klystýru opravdu kvanta a úplně všudy. Musela by jste buď odhadnout, zda tam krev je, nebo není, případně si trochu této moče dát do zkumavky a nechat zjistit přítomnost krve laboratorně v tom není problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: stř srp 20, 2014 5:36 pm 
Offline

Registrován: sob dub 30, 2011 3:08 pm
Příspěvky: 273
mohla by tohle být candida... nebo něco jiného co odchází při kávovém klystýru


Přílohy:
test.jpg
test.jpg [ 39.4 KiB | Zobrazeno 14287 krát ]

_________________
Pokud nejsi připraven změnit svůj život,není ti pomoci.
HIPPOKRATES(460-377 PŘ.KR.)
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: čtv srp 21, 2014 9:34 pm 
Offline

Registrován: pát črc 18, 2014 9:43 pm
Příspěvky: 34
Dobrý den,
co byste řekli na kávový klystýr 8 v jednom?
Dát (po hrstech) bobkový list, majoránku, zázvor, pelyněk, hřebíćek, heřmánek, kávu a všechno to večer uvařit v urině(3-5 litrů) a nechat přes noc vyluhovat v termosce. Ráno to přihřát na 36 stupñů, přefiltrovat a udělat si z tohoto detoxikaćně-antihelmeticko-lěčivěho odvaru velkoobjemový klystýr.
Myslíte, že to je dobrý nápad, nebo z toho koukají nějakě komplikace/nepříjemnosti/problémy?
Děkuju za reakci.
Libor


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: sob srp 23, 2014 8:30 am 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
looudus píše:
Dobrý den,
co byste řekli na kávový klystýr 8 v jednom?
Dát (po hrstech) bobkový list, majoránku, zázvor, pelyněk, hřebíćek, heřmánek, kávu a všechno to večer uvařit v urině(3-5 litrů) a nechat přes noc vyluhovat v termosce. Ráno to přihřát na 36 stupñů, přefiltrovat a udělat si z tohoto detoxikaćně-antihelmeticko-lěčivěho odvaru velkoobjemový klystýr.
Myslíte, že to je dobrý nápad, nebo z toho koukají nějakě komplikace/nepříjemnosti/problémy?
Děkuju za reakci.
Libor

Libore nezahravej si se svym zivotem, zdravi mas jenom jedno. Kde jsi na toto pro Boha prisel? ...a prej po hrstich, no ja snad spadnu z noh! \":roll:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: stř zář 03, 2014 4:47 pm 
Offline

Registrován: stř zář 03, 2014 4:20 pm
Příspěvky: 18
Bydliště: Opava
looudus píše:
Dobrý den,
co byste řekli na kávový klystýr 8 v jednom?
Dát (po hrstech) bobkový list, majoránku, zázvor, pelyněk, hřebíćek, heřmánek, kávu a všechno to večer uvařit v urině(3-5 litrů) a nechat přes noc vyluhovat v termosce. Ráno to přihřát na 36 stupñů, přefiltrovat a udělat si z tohoto detoxikaćně-antihelmeticko-lěčivěho odvaru velkoobjemový klystýr.
Myslíte, že to je dobrý nápad, nebo z toho koukají nějakě komplikace/nepříjemnosti/problémy?
Děkuju za reakci.
Libor

Myslím, že je to problém současné generace, že chceme vše hned. Ať už mít a nebo vyřešit. A tím se pak uchylujeme k příliš drsným metodám. Je to stejné např.ve vztahu k přírodě a zrovna tak i k nám samotným. Taková homeopatie bezesporu účinkuje a přesto je jemňoulinká a neškodná. V tibetské medicíně dřívější léčitelé začínali léčit koupelemi. I pití bylinných výluhů pokládali za drsnější metodu. Proč riskovat ještě větší poruchu zdraví drastickou metodou. Pokud chceme být zdraví, jako první věc bychom se měli naučit lásce k tělu, které nám bylo darováno, abychom mohli tady žít.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: stř zář 03, 2014 8:07 pm 
Offline

Registrován: pát črc 18, 2014 9:43 pm
Příspěvky: 34
Prisel jsem na to po precteni parazitniho , bobkoveho, klouboceho, kavoveho, urinoveh, a klystyroveho tematu.
Prijde mi dobre, neztracet cas delat ty procedury postupne, ale zkombinovat to do mnohem efektivnejsiho a casove mnohem mene narocneho vylepsovaku.
Svoje telo mam moc rad, tak mu chci co nejvic, nejlip a co nejrychleji prilepsit.
Jeste me napadlo tam po precteni MMSkoveho tematu tam prdnout i to MMS. Treba 50 kapek MMS1 nebo par lzic MMS2, taky par lzic himalajske soli na doplneni mineralu, aby to bylo trochu ucinne.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 297 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 20  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 62 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz