Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 9:13 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Ruže
PříspěvekNapsal: stř dub 11, 2012 11:06 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
MatildaD píše:
Jiank je mi dneska blbě, že to není možné, třes, bolest hlavy, depka (mám volno tak doma pobrekávám, chvíli clekm pohoda, pak zas depka), vůbec obrovská slabost, docel chvílemi bušení srdce, takové ty stavy na omdlení...Měla jsem jen mozzarelu a okurku, nemám na nic vůbec žádnou chut...Koukám do tabulky a nevím si tam nic vybrat...Prostě je to šok ten přechod, nevím co vařit, nevím co jíst...Je to dneska 5 den bez sacharidu (no včera mi bylo léle). Koupila jsem si Vit C,B komplex, Hořčík, E, lepicol...Piju lapacho a citronovou vodu. Je to síla jak to se mnou mává - je to normální?Úplně bažím po ovocné štávě...Nemáte někdo typy co jak jíst - co jste jedli vy? Co třeba ráno, co na oběd co večer...

No tak na tyhle stavy si dost živě pamatuju, taky jsem si tím prošla, mívala jsem takový \":!:\" závratě a dokonce i několikaminutové bezvědomí, pokud to bylo " jen " toto, tak jsem to zvládala,ale jak se začlo přidávat i srdíčko, to už bylo o hubu a raději jsem něco zdlábla - bez 5ti jedů samozřejmě. Ta Mozarela se mi nejeví jako nejlepší nápad, přece jen určitě obsahuje siřidla a jiné svinstva
Konkrétně jsem pohledala: Složení mozzarella:
Mléko, sůl, syřidlo, regulátor kyselosti: kyselina citrónová.

Na kandidu je dobrá soda bikarbona, třeba půl kávové lžičky, žužlat 20 minut slunečnicový olej v ustech a pak vyplivnout, slušně s ní zatočí i kokosový tuk. Mě se nerozjela ani po medu ani po štávách a to jsem si vůbec nic nepočítala, nějaká tabulka tehdy vůbec neexistovala, prakticky jsem kandidu měla,ale nějak byla pro mě podřadným problémem, na který sem se nesoustředila ani co se týká jídla a pití, to už bych fakt nemohla vůbec nic i z toho mála. Candida se vyřešila po půl roce sama ( možná dřív, já si všimla teprva za půl roku, že jsem bez problémů \":-)\" )

Taky pozor na poměr draslíku se sodíkem ... moje kámoška při jakési příšerné dietě zkončila se selháváním srdce na JIP, prej měla minimum draslíku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ruže
PříspěvekNapsal: stř dub 11, 2012 11:15 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
Jarda píše:
No nevím, zde by mohlo jít o dost slušný problém a projeví se za delší dobu, zelenina a ovoce se prostě míchat nemá.

Problém v čem, jak by se mohl projevit a za jak dlouho? Asi třetím rokem to tak jedu a problém nemám, jen se mi občas něco zlepší.
Odkoukávám od zvířat, studuju moudra, zkouším na sobě, jediný na co můj organismus nemá, je i pár hodinová hladovka - bohužel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ruže
PříspěvekNapsal: čtv dub 12, 2012 11:24 pm 
Offline

Registrován: sob bře 13, 2010 6:49 pm
Příspěvky: 28
Pane Zajíčku, děkuji za odpověd .-) Jsem 6 den na tvrdé protikvasinkovce, zatím jsem nic neporušila - teda jím sýry a jogurty, ale ty jsou v tabulce jako povolené tak snad to pro těd neva....jím třeba kozí sýr a salát...nebo něco z doporučených...Tvář se mi hodně zlepšila - myslím tak 50%. Na tváři kdž se podívám velmi zblízka, vidím fleky jako by po plísni, takové jakoby vyfouké puchýřky, něco jak staré žehnutí od kopřiv...nic, to jen pro zajíavost co tohle mohlo být...No moc prosím poraďte - kdy by jste mi doporučoval zařadit ovoce ? Čerstvě lisované štávy a jaké druhy v jaké postoupnosti mám postupně přidávat...Ráda bych zařadila štávu jako samostatné jídlo např k obědu...Také mám doma oleje z agro el - slunečnice, bodlák - můžu je dávat třeba do saáltu...Dííkkyyy


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ruže
PříspěvekNapsal: pát dub 13, 2012 2:20 pm 
Offline

Registrován: sob bře 13, 2010 6:49 pm
Příspěvky: 28
Pane Jaroslave, celou noc jsem zvracela,bolest břicha křeče, šlo to ze mě až do zelené štávy a pak už mi nešlo nič, no skoro jsem chcípla, ale ráno vše ok...večeře byla - míchaný salát (čekanka, lolo roso, leďák, rukola), citron, vařené vajíčko a trochu křenu...jo a roibos s citronem a stévií..Nevíte mi i někdo s ostatních zkušených čím to mohlo být? Jinak za týden diety mám 5 kg dolu, což mě tochu děsí, ptž mám ted už 45 kilo a víc bych fakt nerada zhubla, je to tak na hraně mám pocit, mám 33 let a 158 cm..Čím se mám co nejvíc cpát, abych víc nestratila na váze? Před dietou jsem se živila spíš rýží, pohankou, těstovinami a takovými těmi kvasinkovými potravinami, maso jsem jedla minimálně sýr taky, měla jsem za to že nejsou zdravé...No můžu říct na syrové saláty jsem byly zvaklá jako na přílohu k ostatnímu jídlu, z hromdy syrových salátů mi tedy moc dobře není, nějk mi to myslím netráví dobře, takže tomu moc nedávám a jím spíš menší misku salátu..a ostatní dohromady nic moc...A jinak - v plivacím testu jsem ráno kvasinku nenašla \":-)\", ale je mi jasné, že musí v diete pokračovat, ve střevech jí mslím stále mám...Děkuji, jsem fakt moc ráda, že jste \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ruže
PříspěvekNapsal: stř dub 18, 2012 10:35 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
jani píše:
Problém v čem, jak by se mohl projevit a za jak dlouho? Asi třetím rokem to tak jedu a problém nemám, jen se mi občas něco zlepší.
Odkoukávám od zvířat, studuju moudra, zkouším na sobě, jediný na co můj organismus nemá, je i pár hodinová hladovka - bohužel

Tak toto míchání ovoce a zeleniny většinou výborně zlepšuje kvasné procesy v organizmu, čili nic zdravého to není.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ruže
PříspěvekNapsal: stř dub 18, 2012 10:38 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
MatildaD píše:
Pane Zajíčku, děkuji za odpověd .-) Jsem 6 den na tvrdé protikvasinkovce, zatím jsem nic neporušila - teda jím sýry a jogurty, ale ty jsou v tabulce jako povolené tak snad to pro těd neva....jím třeba kozí sýr a salát...nebo něco z doporučených...Tvář se mi hodně zlepšila - myslím tak 50%. Na tváři kdž se podívám velmi zblízka, vidím fleky jako by po plísni, takové jakoby vyfouké puchýřky, něco jak staré žehnutí od kopřiv...nic, to jen pro zajíavost co tohle mohlo být...No moc prosím poraďte - kdy by jste mi doporučoval zařadit ovoce ? Čerstvě lisované štávy a jaké druhy v jaké postoupnosti mám postupně přidávat...Ráda bych zařadila štávu jako samostatné jídlo např k obědu...Také mám doma oleje z agro el - slunečnice, bodlák - můžu je dávat třeba do saáltu...Dííkkyyy

Ovoce pro tento stav není vhodné, s tím bych rozhodně počkal. Jinak čerstvé šťávy ze zeleniny problém nepředstavují, ty si klidně dělejte. Slunečnicový olej je docela slušně prozánětlivý, čili s tím bych také zatím nepospíchal.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ruže
PříspěvekNapsal: stř dub 18, 2012 10:45 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
MatildaD píše:
Pane Jaroslave, celou noc jsem zvracela,bolest břicha křeče, šlo to ze mě až do zelené štávy a pak už mi nešlo nič, no skoro jsem chcípla, ale ráno vše ok...večeře byla - míchaný salát (čekanka, lolo roso, leďák, rukola), citron, vařené vajíčko a trochu křenu...jo a roibos s citronem a stévií..Nevíte mi i někdo s ostatních zkušených čím to mohlo být? Jinak za týden diety mám 5 kg dolu, což mě tochu děsí, ptž mám ted už 45 kilo a víc bych fakt nerada zhubla, je to tak na hraně mám pocit, mám 33 let a 158 cm..Čím se mám co nejvíc cpát, abych víc nestratila na váze? Před dietou jsem se živila spíš rýží, pohankou, těstovinami a takovými těmi kvasinkovými potravinami, maso jsem jedla minimálně sýr taky, měla jsem za to že nejsou zdravé...No můžu říct na syrové saláty jsem byly zvaklá jako na přílohu k ostatnímu jídlu, z hromdy syrových salátů mi tedy moc dobře není, nějk mi to myslím netráví dobře, takže tomu moc nedávám a jím spíš menší misku salátu..a ostatní dohromady nic moc...A jinak - v plivacím testu jsem ráno kvasinku nenašla \":-)\", ale je mi jasné, že musí v diete pokračovat, ve střevech jí mslím stále mám...Děkuji, jsem fakt moc ráda, že jste \":-)\"

Na té stravě nic špatného není, to tedy byla spíše nějaká detoxikační reakce. Pokud jde o pokles váhy, dal bych více tuků, nějaké antioxidanty a podpořil slinivku a játra, což se zde již vše probíralo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ruže
PříspěvekNapsal: stř kvě 09, 2012 7:01 pm 
Offline

Registrován: sob bře 13, 2010 6:49 pm
Příspěvky: 28
Dobrý den pane Jardo, dlouho jsem se tady neozývala, vytrvala jsem v dietě a tak už mám 4 týden protikvasinkovky za sebou \":-)\", tělo si na to docela zvyklo, depky se zmenšili, zhubla jsem hned těch 5-6 kilo, cehož jsem se docela lekla, ale pak se to zastavilo a byl klid, váha na 46 je myslím optimální...Můj jídelníček byl přesně podle tabulky, která zde byla uvedena. Jedla jsem zeleninu - vařenou, syrovou, dušenou a pečenou, ořechy,trochu ryb, možná 2 x maso, mléčné výrobky - kozí,ovčí, tvrdé sýry a mozarelu, tak 2 vajíčka natvrdo týdně...Klystýry, všecko jak píšete. Ted jsem začala přidávat potraviny z 3 skupiny - lilkovié, batáty, chci si dát černé olivy, včera jsem si poprvé udělala ovocnou šávu - kyselé jablka a grep, no nic lepšího jsem snad v životě nepila \":-)\". Jinak můj jídelníček ted vypadá např - ráno kozí jogurt bílý,pak para ořechy cca 10 dkg (nebo semínka dýně slunečnice, nebo kokos s trochu kokosového oleje) - jinak třeba lískáče mi moc dobře nedělají a mandle taky (průjem), obd pečené cukety míchané s pečenými batátami a velký míchaný salát, pak pár ořechů a večere salát ze sýrem, nebo jedným vajíčkem natvrdo, pokapaný lněným olejem a citrónem...Zeleninu jako hlavní jídlo peču, jako přílohu mívám různej salát...Snad je to dobře...Ted jsem si koupila čokoládu slazenou stévií, tak po kostičce snad už můžu - v tabulce je to povolené. Pití - doporučené čaje a voda s citronem, jo měla jsem panáka slivovice - návštěva rodičů, jsem prostě neodolala. Beru vitamíny C,E, B a jod. Na takovéto jídlo sem si docela zvykla, až se sama divím...Doporučila jsm dietu i mamce - snad bude taky mít sílu na to jí vydržet alespon ty 4 týdny...Já chci pokračovat dál. Plet se mi změnila, zlepšila - není však ještě "dobrá".Místo suché, červené, alergické, podrážděné pokožky mám tvář přirozeně o dost mastnější, cítím, že kůže tolik netrpí a je odolnější, mastnější a tolik nesvědí, taky po tělě mi zmizeli suché mapy..Mám na obličeji ale pořád červené mapy- jako když jste s dávněji sedřel a zůstala Vám červená kůže po strupu, nebo jako po spálení suníčkem, ta mapa je trošičku vystouplejší, a drsnější...na pravé tváři je to víc, mapa jde od spánku po tváři k nosu, levá tvář je lepší, tam se mi ale zase dělají vyrážky...není to prostě dobrý, ale změnilo se to...Čím to myslíte může být? nemohla bych Vám poslat fotky, pokud by to třeba omohlo a mohl by jste mi poradit...Nevíte co dělat dál, jak proces úzdravy ještě podpořit? Ještě jsem se chtěla zeptat - myslíte, kdy bych si mohla dát trochu vína? mám neskutečnou chut na červené víno, čeká nás dovolená, tak byl by to velký prohřešek dát si trochu vína mohla bych něco důležitého pokazit?
Jiank kvasinku jsem už asi 14 dní v pliv. testu nenašla \":-)\". Pane Jardo, i když nemám plet ještě v poho, vím, že se to celé vyplatilo a dieta mi pomohla...Děkuji Vám, fakt moc, věřím tomu, že jít touto cestou, určitě každému pomůže...vážím si moc Vaší práce a času!!!! Dííkkyyy


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ruže
PříspěvekNapsal: pát kvě 11, 2012 7:28 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
MatildaD píše:
Dobrý den pane Jardo, dlouho jsem se tady neozývala, vytrvala jsem v dietě a tak už mám 4 týden protikvasinkovky za sebou \":-)\", tělo si na to docela zvyklo, depky se zmenšili, zhubla jsem hned těch 5-6 kilo, cehož jsem se docela lekla, ale pak se to zastavilo a byl klid, váha na 46 je myslím optimální...Můj jídelníček byl přesně podle tabulky, která zde byla uvedena. Jedla jsem zeleninu - vařenou, syrovou, dušenou a pečenou, ořechy,trochu ryb, možná 2 x maso, mléčné výrobky - kozí,ovčí, tvrdé sýry a mozarelu, tak 2 vajíčka natvrdo týdně...Klystýry, všecko jak píšete. Ted jsem začala přidávat potraviny z 3 skupiny - lilkovié, batáty, chci si dát černé olivy, včera jsem si poprvé udělala ovocnou šávu - kyselé jablka a grep, no nic lepšího jsem snad v životě nepila \":-)\". Jinak můj jídelníček ted vypadá např - ráno kozí jogurt bílý,pak para ořechy cca 10 dkg (nebo semínka dýně slunečnice, nebo kokos s trochu kokosového oleje) - jinak třeba lískáče mi moc dobře nedělají a mandle taky (průjem), obd pečené cukety míchané s pečenými batátami a velký míchaný salát, pak pár ořechů a večere salát ze sýrem, nebo jedným vajíčkem natvrdo, pokapaný lněným olejem a citrónem...Zeleninu jako hlavní jídlo peču, jako přílohu mívám různej salát...Snad je to dobře...Ted jsem si koupila čokoládu slazenou stévií, tak po kostičce snad už můžu - v tabulce je to povolené. Pití - doporučené čaje a voda s citronem, jo měla jsem panáka slivovice - návštěva rodičů, jsem prostě neodolala. Beru vitamíny C,E, B a jod. Na takovéto jídlo sem si docela zvykla, až se sama divím...Doporučila jsm dietu i mamce - snad bude taky mít sílu na to jí vydržet alespon ty 4 týdny...Já chci pokračovat dál. Plet se mi změnila, zlepšila - není však ještě "dobrá".Místo suché, červené, alergické, podrážděné pokožky mám tvář přirozeně o dost mastnější, cítím, že kůže tolik netrpí a je odolnější, mastnější a tolik nesvědí, taky po tělě mi zmizeli suché mapy..Mám na obličeji ale pořád červené mapy- jako když jste s dávněji sedřel a zůstala Vám červená kůže po strupu, nebo jako po spálení suníčkem, ta mapa je trošičku vystouplejší, a drsnější...na pravé tváři je to víc, mapa jde od spánku po tváři k nosu, levá tvář je lepší, tam se mi ale zase dělají vyrážky...není to prostě dobrý, ale změnilo se to...Čím to myslíte může být? nemohla bych Vám poslat fotky, pokud by to třeba omohlo a mohl by jste mi poradit...Nevíte co dělat dál, jak proces úzdravy ještě podpořit? Ještě jsem se chtěla zeptat - myslíte, kdy bych si mohla dát trochu vína? mám neskutečnou chut na červené víno, čeká nás dovolená, tak byl by to velký prohřešek dát si trochu vína mohla bych něco důležitého pokazit?
Jiank kvasinku jsem už asi 14 dní v pliv. testu nenašla \":-)\". Pane Jardo, i když nemám plet ještě v poho, vím, že se to celé vyplatilo a dieta mi pomohla...Děkuji Vám, fakt moc, věřím tomu, že jít touto cestou, určitě každému pomůže...vážím si moc Vaší práce a času!!!! Dííkkyyy

Tak naprosto ideální to vaše stravování sice není, ale špatné určitě také ne, čili já zde velký problém nevidím a pokud jde o to červené víno, tak to musíte vyzkoušet, obecně s ním nebývá zásadní problém. Pokud by jste to chtěla ještě poladit, musíte přitvrdit, ne ubírat, ale v letních měsících se to dělá blbě. Základ je stále ve střevě, čili můžete dodávat nějaké prostředky pro vyčištění střeva a uvidíte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ruže
PříspěvekNapsal: úte kvě 15, 2012 8:26 am 
Offline

Registrován: sob bře 13, 2010 6:49 pm
Příspěvky: 28
Děkuji za odpověd...Ještě mě něco napadlo ohledně plísní - trochu mám pocit, že jsem se protikvasinkovkou tak zbavila jakoby nějaké termoregulační "chyby" ptž mi před dietou vždy k večeru vylézali červené fleky na tváři a také horkost, svědění - ty fleky byli na tvářích, jako spálené kopřivou a byli trochu vystouplé - to už se mi nedělá, fleky nevylézají. Mám však fleky stálé - suché, červné, šupinaté a vystouplé jako stroupek - tak si říkám, jestli to není nějaká plíseň která mi v tváři zbyla - trochu to tak vypadá - co si myslíte - mohlo by to odpovídat? Jak se ted zbavit plísní - plísen jsem taky měla - na zádech -loni, na kožním mi dali mastičky a zmizelo to, pak zase vylezlo, pak zas zmizelo..Myslíte, že to může být ještě ta plíseň, která by se usídlila jen na oslabené tváři? neumíte mi poradit jak s ní zatočit? Ohledně přitvrzení - myslím, mohla bych ještě přitvrdit, ale až v té třetí fázi diety ptž bych tak 2 jídla nahradila ovocem a ovocnými štávami (snídaně a dopoledne, i na véču klído ovocný fresh) to bych v poho zvládla, ale ted to ovoce nesmím, tím jsem omezená, tak to pytlíkuji s toho co se může jíst. podle kvasinkovky..vím, že ten jídelníček neni ideál..Díky moc za odpověď...Přeji krásný den.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ruže
PříspěvekNapsal: úte kvě 15, 2012 7:27 pm 
Offline

Registrován: sob bře 13, 2010 6:49 pm
Příspěvky: 28
...tak vypadá to, že jsem tam kde jsem byla, kůže v tváři děs běs - během dneška razantní zhoršení, samý flek, staženost, suchost, svěěědění..žádnou dietní chybu jsem neudělala...(jedině že by čokoláda slazená stévií - měla jsem malý kousek) no bych brečela jak želva...fakt se snažím a dneska je to jak před dietou...kvasinku jsem už nenaplivala dlouho, tak nevím čím to může být...strašně mě to mrzí...Co by jste ještě prověřil pane Jardo...prosím poradte, budu ráda za jakýkoliv typ...Díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ruže
PříspěvekNapsal: pát kvě 18, 2012 7:12 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
MatildaD píše:
...tak vypadá to, že jsem tam kde jsem byla, kůže v tváři děs běs - během dneška razantní zhoršení, samý flek, staženost, suchost, svěěědění..žádnou dietní chybu jsem neudělala...(jedině že by čokoláda slazená stévií - měla jsem malý kousek) no bych brečela jak želva...fakt se snažím a dneska je to jak před dietou...kvasinku jsem už nenaplivala dlouho, tak nevím čím to může být...strašně mě to mrzí...Co by jste ještě prověřil pane Jardo...prosím poradte, budu ráda za jakýkoliv typ...Díky

Osobně bych si sledoval na kalkulačce flora.cz podíl sacharidů ve stravě a zapisoval stravu a reakce. Pokud máte takto reagující problém, je třeba se v zápiscích vracet ke dnům kdy problém nastává a vysledovat souvislost, většinou jde o nějakou banální blbost, kterou si člověk jako chybu vůbec neuvědomí a jako vhodné opatření bych viděl i odčervení Ivermectinem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ruže
PříspěvekNapsal: pát kvě 18, 2012 8:41 am 
Offline

Registrován: sob bře 13, 2010 6:49 pm
Příspěvky: 28
Dobrý den pane Jaroslave, díky za odpověd - provedu .-) budu zapisovat, mrknu na tu floru...Jinak jsem chytla s toho všeho zase depku, tak jsem si tedy dala asi 2 sklenice červeného domácího vína a krůtí steak a salát, pak mě chytnul vlčí hlad, tak večer 1/2 čokolády slazenou stévií, no s podivem teda nic mi nedylo, tvář docela v poho..No pak jsem v dietě a čistotě jídelníčku přitvrdila, za dva dny mám další 2 kila dole - takže na 44 kilo...ale obličej a fleky se pěkně stáhli..Dala jsem si ted také 3 dny klystyry, takže určitě taky udělalo velký vliv...No říkám si, dneska se musím cpát co to jde něčím zdravím, dám ořechy, sýry, at ty 2 kila nebo alespon jedno jde zase nahoru, myslím, už je ten úbytek až moc...děkuji, pokračuji dál .-) snad to pomůže, ted to docela jde, ale ten atak kožní alergie mě celkem zesmutnil, tak snad bude zase nějakou dobu líp...Odčervení - no můžu to zkusit, jiank jsem byla loni na parazitlologii a nic mi nenašli...Ještě bych se chtěla zeptat - máte nějaké doporučení, co bych mohla brát za vitamíny - ted beru C,B, E, - mám dál brát jod, nebo přidat hořčík, nebo co myslíte, co by bylo vhodné? Třeba to může vyvolávat/přispívat i nedostatek vitamínů nebo cleková oslabenost...Jinak začala jsem pít štávu - grep zelené kys jablko...A ještě jsem se chtěla zeptat - myslíte, že bych mohla začít přidávat melasu? vždycky jsem měla nedostatek železa, tak jestli by to nebylo vhodné...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ruže
PříspěvekNapsal: čtv kvě 24, 2012 7:07 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
MatildaD píše:
Dobrý den pane Jaroslave, díky za odpověd - provedu .-) budu zapisovat, mrknu na tu floru...Jinak jsem chytla s toho všeho zase depku, tak jsem si tedy dala asi 2 sklenice červeného domácího vína a krůtí steak a salát, pak mě chytnul vlčí hlad, tak večer 1/2 čokolády slazenou stévií, no s podivem teda nic mi nedylo, tvář docela v poho..No pak jsem v dietě a čistotě jídelníčku přitvrdila, za dva dny mám další 2 kila dole - takže na 44 kilo...ale obličej a fleky se pěkně stáhli..Dala jsem si ted také 3 dny klystyry, takže určitě taky udělalo velký vliv...No říkám si, dneska se musím cpát co to jde něčím zdravím, dám ořechy, sýry, at ty 2 kila nebo alespon jedno jde zase nahoru, myslím, už je ten úbytek až moc...děkuji, pokračuji dál .-) snad to pomůže, ted to docela jde, ale ten atak kožní alergie mě celkem zesmutnil, tak snad bude zase nějakou dobu líp...Odčervení - no můžu to zkusit, jiank jsem byla loni na parazitlologii a nic mi nenašli...Ještě bych se chtěla zeptat - máte nějaké doporučení, co bych mohla brát za vitamíny - ted beru C,B, E, - mám dál brát jod, nebo přidat hořčík, nebo co myslíte, co by bylo vhodné? Třeba to může vyvolávat/přispívat i nedostatek vitamínů nebo cleková oslabenost...Jinak začala jsem pít štávu - grep zelené kys jablko...A ještě jsem se chtěla zeptat - myslíte, že bych mohla začít přidávat melasu? vždycky jsem měla nedostatek železa, tak jestli by to nebylo vhodné...

Pokud jde o jód a hořčík, tak jód lze testovat doma, na jód zde máte celá vlákna a hořčík vám udělá laborka tuším za 25,-Kč. Návštěva parazitologie nic neřeší, tam se málokdy něco objeví. Osobně se domnívám, že těch sacharidů dodáváte stále mnoho a opravdu si musíte stravu počítat, přičemž nezapomínejte na ty šťávy, tam je cukru habaděj. Melasu bych do toho zatím netahal, musíte se nejdříve srovnat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ruže
PříspěvekNapsal: čtv kvě 24, 2012 4:40 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
MatildaD píše:
Dobrý den pane Jaroslave, díky za odpověd - provedu .-) budu zapisovat, mrknu na tu floru...Jinak jsem chytla s toho všeho zase depku, tak jsem si tedy dala asi 2 sklenice červeného domácího vína a krůtí steak a salát, pak mě chytnul vlčí hlad, tak večer 1/2 čokolády slazenou stévií, no s podivem teda nic mi nedylo, tvář docela v poho..No pak jsem v dietě a čistotě jídelníčku přitvrdila, za dva dny mám další 2 kila dole - takže na 44 kilo...ale obličej a fleky se pěkně stáhli..Dala jsem si ted také 3 dny klystyry, takže určitě taky udělalo velký vliv...No říkám si, dneska se musím cpát co to jde něčím zdravím, dám ořechy, sýry, at ty 2 kila nebo alespon jedno jde zase nahoru, myslím, už je ten úbytek až moc...děkuji, pokračuji dál .-) snad to pomůže, ted to docela jde, ale ten atak kožní alergie mě celkem zesmutnil, tak snad bude zase nějakou dobu líp...Odčervení - no můžu to zkusit, jiank jsem byla loni na parazitlologii a nic mi nenašli...Ještě bych se chtěla zeptat - máte nějaké doporučení, co bych mohla brát za vitamíny - ted beru C,B, E, - mám dál brát jod, nebo přidat hořčík, nebo co myslíte, co by bylo vhodné? Třeba to může vyvolávat/přispívat i nedostatek vitamínů nebo cleková oslabenost...Jinak začala jsem pít štávu - grep zelené kys jablko...A ještě jsem se chtěla zeptat - myslíte, že bych mohla začít přidávat melasu? vždycky jsem měla nedostatek železa, tak jestli by to nebylo vhodné...

Sýr se mi jeví jako alergen - pokud je z kravského mléka, ale zpravidla sýry obsahují svinstva typu anatto, které alergizuje a může způsobovat další problémy, takže kupované sýry bych obešla úplně. Co mě pomohlo na váze je kokosový tuk a dělávám si rýži natural omaštěnou trochou ghí. Ořechy mohou být pro někoho taky alergenem, obsahují kopu plísní. Použila bych denně půl lžičky až lžičku sody bikarbony - odkyseluje a ničí např. kandidu ..., dále zkusit žužlat v ustech slunečnicový olej ( 20 minut asi 1 lžíci, vyplyvnout jako bílou tekutinu ) no a kokosový tuk dělá v organismu taky divy, možná i rybí olej, nyní se ke mně dostal odkaz na údajně velmi dobrý, jen je z SK. Nedostatek vitamínů také, ale i minerálů a aminokyselin může toto všechno způsobovat. Údajně super je odštavená brokolice, míchám ji pro ble chut s banánem, spíš je to taková přesnídávka, do toho jablko, ( občas taky co kde potkám jiného ) zasytí a je to chutné.
Zkoušela jsi pít zelený nápoj? Já když odštavnuju na šnekáči zeleň, asi mě trochu alergizuje, vypití mi ale problém nedělá.

\":?:\" \":?:\" \":?:\" Může nastat někomu po vypítí zeleného nápoje alergická reakce \":?:\" \":?:\" \":?:\"


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz