Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 10:31 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Růže
PříspěvekNapsal: čtv lis 01, 2018 7:50 pm 
Offline

Registrován: úte bře 20, 2018 12:14 am
Příspěvky: 26
Děkuji za rychlou reakci.

Takže HCl. Je možné ho užívat i jako betain HCl co lze běžně koupit v lékárně? Možná by to pro maminku bylo snesitelnejsi. Mám doma 3,5%. Z toho se tedy dá vyrobit naredene k potírání a klystyrum.

Sangre de Drago máme doma v zásobě. Jak lze užívat, vnitřně kolik kapek?

Po atb jsem ji koupila probiotka biokult.
Jakou stravu byste doporučil? Syrová ji dělá zle. Taky má vrlmi časté pálení zahy, což s tím jistě souvisí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Růže
PříspěvekNapsal: pát lis 02, 2018 3:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
valenta.klara píše:
Děkuji za rychlou reakci.

Takže HCl. Je možné ho užívat i jako betain HCl co lze běžně koupit v lékárně? Možná by to pro maminku bylo snesitelnejsi. Mám doma 3,5%. Z toho se tedy dá vyrobit naredene k potírání a klystyrum.

Sangre de Drago máme doma v zásobě. Jak lze užívat, vnitřně kolik kapek?

Po atb jsem ji koupila probiotka biokult.
Jakou stravu byste doporučil? Syrová ji dělá zle. Taky má vrlmi časté pálení zahy, což s tím jistě souvisí.

Žáha potvrzuje deficit HCl, to pomalu ani není co testovat. Strava asi nejlépe zhruba středomořská tedy podušená zelenina, nějaké kvalitní ryby, minimum obilí, pouze pseudoobiloviny já bych to redukoval na pohanku a čirok, pokud možno listová zelenina v syrovém stavu a olivový olej nic jiného. Dovedu si představit ty kecy že takto se nedá žít, ale v jejím případě se již dá žít jedině takto. Betain je drahý ta kyselina je ve zlomku té ceny a navíc betain lze pouze polykat, ale na veškeré ostatní aplikace použít stejně nejde, tam potřebujete tekutou. Brát toho bude muset patrně opravdu hodně ne jednu tabletku denně, ale možná i 5-10 ks po každém jídle. Na dračí krvi je dávkování uvedeno, ale zase tolik bych nad tím nepřemýšlel trochu více krátkodobě nemůže nijak vadit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Růže
PříspěvekNapsal: stř led 09, 2019 12:07 pm 
Offline

Registrován: stř led 09, 2019 10:18 am
Příspěvky: 40
Dobrý den,

Píšu sem ohledně růžovky a budu rád za vaše rady a poznatky. Bude to delší, ale bych byl moc rád za vaše reakce.


Momentálně používám přes den neutralizující krém od Eucerinu, k večeru dělám zelený čaj (2 sáčky) a do něj nadrtím 2 prášky aspirinu, nechám působit. A na noc dávám Rozex… Je to chvilka, takže o zlepšení bych nemluvil. Uvidíme. Na konci ledna jdu k jiné kožní, tak uvidím. Rád bych šel na laser, ale jelikož je to taková ta počáteční fáze, tak už mě z jedné kliniky poslali dom a s doporučili nějaké krémy za 600kč…

Poté jsem začal hledat na netu.

Narazil jsem na tento článek: https://www.uspesna-lecba.cz/akne-a-ruzovka/
Zakoupil jsem tedy DMSO + esenciální olej (tea tree oil 100%). Udělám roztok: 1 lžičku DMSO + 1 lžičku vody + 1-2 kapy oleje a poté nanesu na obličej.
Váš názor na tento roztok?


Poté jsem narazil na tento článek: http://www.sativashop.cz/jak-na-ruzovku-v-obliceji/
Tento článek bych spojil s tím, co jsem se dočetl zde.

Zkrátka je potřeba se vyčistit zevnitř. Bohužel jsem zde nedohledal ty dieaty – co jíst, co nejíst,.. Ale to, co jsem přečetl mi přišlo až moc drsné. A to z toho důvodu, že se snažím přibrat, jsem hubenej. Opravdu se mi nechce zhubnout víc jak 2kg. Spíš bych potřeboval pár kg nabrat.

Ve zkratce bych napsal, co jím:

Ráno bílý jogurt s ovesnými vločkami
Svačina tmavé pečivo se sýrem (např cottege)
Oběd kuřecí/krutí/.. maso s rýží.
Svačina gainer (jedná se o doplněk stravy pro ty, co se snaží přibrat.. odkaz:

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Růže
PříspěvekNapsal: stř led 09, 2019 3:06 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
[quote="nads":1712qwku]Dobrý den,

Píšu sem ohledně růžovky a budu rád za vaše rady a poznatky. Bude to delší, ale bych byl moc rád za vaše reakce.


Momentálně používám přes den neutralizující krém od Eucerinu, k večeru dělám zelený čaj (2 sáčky) a do něj nadrtím 2 prášky aspirinu, nechám působit. A na noc dávám Rozex… Je to chvilka, takže o zlepšení bych nemluvil. Uvidíme. Na konci ledna jdu k jiné kožní, tak uvidím. Rád bych šel na laser, ale jelikož je to taková ta počáteční fáze, tak už mě z jedné kliniky poslali dom a s doporučili nějaké krémy za 600kč…

Poté jsem začal hledat na netu.

Narazil jsem na tento článek: https://www.uspesna-lecba.cz/akne-a-ruzovka/
Zakoupil jsem tedy DMSO + esenciální olej (tea tree oil 100%). Udělám roztok: 1 lžičku DMSO + 1 lžičku vody + 1-2 kapy oleje a poté nanesu na obličej.
Váš názor na tento roztok?


Poté jsem narazil na tento článek: http://www.sativashop.cz/jak-na-ruzovku-v-obliceji/
Tento článek bych spojil s tím, co jsem se dočetl zde.

Zkrátka je potřeba se vyčistit zevnitř. Bohužel jsem zde nedohledal ty dieaty – co jíst, co nejíst,.. Ale to, co jsem přečetl mi přišlo až moc drsné. A to z toho důvodu, že se snažím přibrat, jsem hubenej. Opravdu se mi nechce zhubnout víc jak 2kg. Spíš bych potřeboval pár kg nabrat.

Ve zkratce bych napsal, co jím:

Ráno bílý jogurt s ovesnými vločkami
Svačina tmavé pečivo se sýrem (např cottege)
Oběd kuřecí/krutí/.. maso s rýží.
Svačina gainer (jedná se o doplněk stravy pro ty, co se snaží přibrat.. odkaz:

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Růže
PříspěvekNapsal: stř led 09, 2019 4:22 pm 
Offline

Registrován: pát čer 08, 2018 10:44 am
Příspěvky: 586
nads píše:
ve zkratce bych napsal, co jím:
Ráno bílý jogurt s ovesnými vločkami
Svačina tmavé pečivo se sýrem (např cottege)
Oběd kuřecí/krutí/.. maso s rýží.
Svačina gainer (jedná se o doplněk stravy pro ty, co se snaží přibrat.. odkaz: https://www.fitness4u.cz/mutant-mass-ne ... gLi9vD_BwE , jsou zde i nutriční hodnoty pro 280g, já beru denně zatím 100g)
Další svačina rýže se zeleninou / volská oka s tmavým pečivem + zelenina
Večeře Plnotučný tvaroh

Já tam vidím hromadu sacharidů, málo zeleniny, proteinů není nadbytek a co se týče tuků tak celkem bída. On i leckterý bílý jogurt má v sobě víác sacharidů, než tuků, ovesné vločky jsou taky sacharidová nálož. Co takhle k tomu jogurtu nějaké to vejce se slaninou nebo kusem másla ?
...
Gainer je pro lidi, kteří intenzivně sportují a potřebují pokrýt nárazový energetický výdej, ale kombinace lehounký oběd + sacharidová bomba mi nepřijde zrovna ideální.
Kdybyste tam měl místo kuřete s rejží měl kus masa se zeleninou ( rejže nebo brambory jsou součást přílohy, ne celá příloha), tak možná uděláte líp.

Smoothies jsou fajn, ale současně to může být způsob jak do sebe nenápadně dostat další sacharidy. Smoothies jsou pro mě snadný způsob, jak do sebe dostat hromadu zelené zeleniny. Jí si dělám smoothies, kde základem je špenát, citronová šťáva, chia semínka a nějaký slušný olej. Dávám si bacha, abych tam nedával moc ovoce a když tak jablko a mrkev spíš než banán.

Sacharidama dost možná krmíte ve svých střevech něco, co byste tam mít nechtěl, navíc vám s vaší dietou bude hodně lítat hladina glukózy v krvi, což taky není ideální.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Růže
PříspěvekNapsal: stř led 09, 2019 5:42 pm 
Offline

Registrován: stř led 09, 2019 10:18 am
Příspěvky: 40
Pokud bych:

šel do detoxikace tlustého střeva klystýrem (dle návodu zde na www stránkách) NEBO RADĚJI jednodenní půst? Nebo kombinace obou?
vynechání gaineru
zlepšení jídelníčku, více zeleniny

bude zde zlepšení?
dá se zde najít aspon příklad jídelníčku?

Případně, pokusím se opravit:

Snídaně - volská oka na pánvi s olejem se slaninou s tmavým pečivem, zelená paprika?
Svačina - sýr (např cottage) s tmavým pečivem, rajče ?
Oběd - maso, rýže, zelenina (paprika všechny barvy, rajce, okurka) ?
Svačina - smoothie (mrkev + jablko, ten se špenátem, případně můžete doporučit např další jeden či dva?)
Svačina - maso se zeleninou (paprika všechny barvy, rajce, okurka)
Večeře - plnotučný tvaroh / nebo třeba oříšky, slunečnicové semínka?

Jaká zelenina či ovoce je nejlepší - doporučujete?

Tuky - zapomněl jsem uvést oříšky - mandle, pistácie.. může být? Je jedno, zda si je dám dopoledne či odpo?

Můžu se zeptat, "navíc vám s vaší dietou bude hodně lítat hladina glukózy v krvi" je způsobeno čím? Příliš mnoho sacharidy?

Také jsem zapomněl, že si dávám po obědě tabletu multi vitamínu - https://www.nutrition-shop.cz/vitaminy- ... gen-60cps/ (dle návodu by měl člověk použít dve, ale beru jen jednu)

Na foru jsem se dočetl, že by měl člověk přejít na tukový metabolismus.. bohužel jsem se nedočetl, co to znamená. A jíst máslo znamená co? Pro mě je máslo koupené v obchodě v krabičce, to je opravdu OK ráno sníst vajíčko např se lžíci masla? Ale asi dám přednost volským vajíčkám se slaninou.

Mě je jasné, že to pečivo tam bije do očí, ale netuším, co jiného. Kupuju aspon žitný chleb či takový tmavý, celozrný

Děkuji za vysvětlení a rady.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Růže
PříspěvekNapsal: stř led 09, 2019 8:37 pm 
Offline

Registrován: pát čer 08, 2018 10:44 am
Příspěvky: 586
nads: Zkuste si přečíst celé toto vlákno od začátku a co pan Jarda radil. Zlepšení vám nikdo nezaručí, ale to by v tom byl čert, aby se věci nezačaly hýbat správným směrem.

Jídelníček vám asi nikdo na míru nesestaví, spíš jde o to abyste pochopil principy - co skoro určitě škodí, co možná škodí, co možná neškodí a a co skoro určitě neškodí. V jednoduchosti se mrkněte třeba na paleodietu - zjednodušeně maso, tuky, zelenina a rozumné množství ovoce aneb s trochou nadsázky "když to nemohl jíst pračlověk, tak by to moderní člověk asi taky jíst neměl".

Pečivo (a potraviny) s obsahem lepku spoustě lidí škodí, byť nejsou celiakici. Navíc tmavé pečivo často bývá spíš běžné pšeničné, avšak karamelem obarvené pečivo. Takže dobré je i snažit se eliminovat lepkové pečivo a lepkové těstoviny. Ale je to hodně těžké, člověk při snaze vynechat pečivo a sladké pozná jaké to je odvykat drogovou závislost.
Ale nakonec zjistíte, že se k vajíčku dá jíst místo pečiva třeba list salátu (okurek, mrkev) a k tomu po troškách přikusovat máslo (ano, běžné máslo z obchodu). Pro začátek můžete zkusit k tomu vajičku sníst jen menší kousek pečiva a na tom mít opravdu hodně tlustou vrstvu másla - pokud vám máslo chutná.

Obecně se podívejte na glykemický index potravin, které jíte. Pokud má potravina glykemický index nad cca 50 a současně relativně vysoký obsah sacharidů v poměru k celkové hmotě, tak se ji snažte ve svém jídelníčku redukovat.

Třeba vodní meloun má vysoký glykemický index (cca 70), ale ve 100 gramech melounu je jen asi 6 až 8 gramů sacharidů. Takže 100 gramů melounu je reálně mnohem menší problém, než 100 gramů brambory, která má sice podobný glykemický index, ale dvoj- až trojnásobek sacharidů.

Někomu dělají problémy i mléčné produkty, takže se dají postupně eliminovat i ty a když je časem člověk zkusí do diety vrátit, tak by měl celkem snadno poznat, zda mu škodí, nebo ne.

Smoothie např: http://smoothierecepty.cz/zeleninove-smoothie/
Já do zeleninových smoothie vždy přidávám nějaký tuk už proto, že spousta látek je rozpustná v tucích - podle chuti, nálady a dostupnosti - kokosový olej, lněný olej, dýňový olej ... A ten tuk kompenzuji citronovou (nebo limetkovou) šťávou, fakticky tam mrsknu celý vnitřek citronu. Někdy přisypu chia semínka, někdy lněné semínko atd. Co mi přidje pod ruku a co najdu v ledničce, to se dá použít. Někdy je výsledek lepší, někdy horší, ale zcela nejedlé smoothie asi stvořit nelze. Akortát třeba kopřivové smoothie velmi rychle hořkne a musí se vypít rychle po rozmixování.

(To jsem jel sklízet na zahradu ovoce a zjistil jsem, že zloději mi tam nechali jen kopřivy ...)

Pokud jste dlouhodobě nekonzumoval červené maso, může vám chybět zinek.
Multivitamín od Reflexu není špatný, ale děláte dobře, že jíte jen jede denně a nejedl bych to každý den. Lepší je totiž zjistit který konkrétní vitamín a minerál chybí a ty pak dodávat cíleně.

Pokud vám nějaká potravina nechutná, tak to může znamenat, že ji vaše tělo neumí trávit, nebo obsahuje něco, o co vaše tělo nestojí. Svému tělu je potřeba naslouchat, proto vám nikdo nemůže napsat dietu na míru. Bohužel to, že vám něco chutná, nemusí znamenat, že je to pro vás vhodné, ale přesně naopak - to je případ sacharidů.


Naposledy upravil pefi dne stř led 09, 2019 9:18 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Růže
PříspěvekNapsal: stř led 09, 2019 9:17 pm 
Offline

Registrován: stř led 09, 2019 10:18 am
Příspěvky: 40
Pane "pefi"

Mohl by jste se i tak prosím vyjádřit k mému jidelníčku a otázkám prosím? Pokusím se to zredukovat na minimum

Tenhle topic jsem už párkrát pročetl, ale paní s růžovkou se odvolává na nějakou tabulku, kterou jsem nenašel. A i tak mi přijde její dieta celkem přísná. Ale zvážil bych jí, ale opravdu nechci zhubnout. Přece pro nabrání jsou nutné sacharidy. Z tuku je poté horší udělat svaly. Ale asi mi stejně nic jiného nezbyde.

Snídaně - volská oka na pánvi s olejem se slaninou s kouskem tmavým pečivem, máslem, zelená paprika?
Svačina - sýr (např cottage) s kouskem tmavým pečivem, rajče ?
Oběd - maso, trochu rýže - ale zkusím rýži vynechat uplne, zelenina (paprika všechny barvy, rajce, okurka) ?
Svačina - smoothie (mrkev + jablko, ten se špenátem, a další)
Svačina - maso se zeleninou (paprika všechny barvy, rajce, okurka)
Večeře - plnotučný tvaroh / nebo třeba oříšky, slunečnicové semínka?

Jogurt, tvaroh, kefír, sýry, mléčné výrobky tedy v té dietě bez sacharidu příliš nevadí?
Maso též nevadí moc?
A např zakysané zelí, pomůže?

Ta paní totiž psala spíš, že nemohla ani maso. Masa a mléčných výrobku bych se nerad vzdal...

Nemám problém něco jíst, jen většinou nevím co. Lidí zde kolikrát něco napíšou a já to neznám. Nemám problém něco nejíst, dokážu přestat ze dne na den s čímkoliv... Jen opravdu nechci zhubnout.. ono 182cm a 72kg je prostě nic a připadám si jak anorektik... a ještě k tomu růžovkou ve 23 letech... To je prostě pak sebevědomí jak hrom.

Řekl bych, že poslední jídlo (tvaroh) by bylo vhodné jíst nejpozději ve 20:00 - 2h před spaním?

Ale připadá mi, že dost opakuju tu stejnou zeleninu \":D\"

Tuky - kromě másla tedy i oříšky - pistácie, mandle? Kdy je nejlepší si je dát, odpoledne?

-----
Pane Jardo, pokud bych se ozval, bylo by možné např se domluvit a mohl by jste mi zodpověd tedy pár dotazu, at už ty, co jsem napsal, či co by mě dál zajímali. Např Skype - bylo by ale možné psát?

Děkuji


Naposledy upravil nads dne stř led 09, 2019 9:24 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Růže
PříspěvekNapsal: stř led 09, 2019 9:24 pm 
Offline

Registrován: pát čer 08, 2018 10:44 am
Příspěvky: 586
S jídelníčkem vám líp poradí pan Jarda, než já. Já jsem vám pouze napsal svoje zkušenosti.

Někteří lidé papriku špatně tráví, okurek a zelený salát je celkem jisttota.
Pokud jsou ta rajčata domácí, tak pokud vám chutnají, tak ano. Rajčata z obchodu nejsou žádná velká výhra.
Schopnost jíst maso je také individuální, říďte se vlastní chuťí.

Co se týče nabírání hmoty - můžete být "fast oxidizer" - vaše tělo pálí sacharidy jako šílené, zpomalíte ho tím, že energii dodáte v podobě tuků - nebudete možná tolik akční, ale budete víc v pohodě, protože tělo bude držet hladinu glukózy stabilnější a časem.

Ona tajemná tabulka je k nalezení zde:


Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Růže
PříspěvekNapsal: stř led 09, 2019 9:35 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
nads píše:
Pane Jardo, pokud bych se ozval, bylo by možné např se domluvit a mohl by jste mi zodpověd tedy pár dotazu, at už ty, co jsem napsal, či co by mě dál zajímali. Např Skype - bylo by ale možné psát?

Děkuji

Není problém zavolat na mobil, nebo na skype i když tam již to vyžaduje trpělivost stále u kompu nesedím. Každopádně pouze mluvení na psaní nemám čas ani tady ani jinde, prostě volat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Růže
PříspěvekNapsal: stř led 09, 2019 10:07 pm 
Offline

Registrován: stř led 09, 2019 10:18 am
Příspěvky: 40
Tabulka asi dost pomohla. Dám si to přes víkend dohromady a kdyžtak bych napsal nějaký menší dotaz.
Snad to nevyzní hnusně, ale upřímně.. Zas tak hned do toho neskočím \":o\"
Zkrátka 0 a 1 budu jíst co nejvíc (ale snad to nepřeženu s něčím.. např citrony a tak), 2 a 3 normálně a 4 a 5 zkusím vynechat. Už tohle by mělo být zlepšení ?!

Už jen zkusím dokoumat ten klystýr a já doufám, že dojde ke zlepšení.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Růže
PříspěvekNapsal: ned led 20, 2019 3:27 pm 
Offline

Registrován: stř led 09, 2019 10:18 am
Příspěvky: 40
Po týdnu jsem zhubnul 2kg, to snad není ani možné...

Musím zvýšit příjem tuku. Byl malý, to je pravda.
Ale jaké je maximum? Pro to, abych nezhubnul, ale spíš přibral bych měl denně přijmout min 2500 kcal, ale spíš víc
Jak mám rozdělit bílkoviny x tuky? 20% x 80% ? (tzn všechny sacharidy nahradit tuky??)

Je např za den zdravé sníst až 100g másla ghí, 25g kokosáku, 10g (jedna lžíce) rybího ? Pokud počítám správně, tak to je přes 1200kcal
Poté denně 5 vajíček 350kcal, 200g kuřecího/krutího masa 200kcal, 50g dýnové semínka 250kcal, 50g slučen. semínek 300kcal

To už je 2300 kcal
Samozřejmě jsem nenapsal zeleninu, ovoce a další - okurky, pekingské zelí, kysané zelí, maliny, boruvky, citrony, zázvor, bílé jogurty, gouda, špenát, paprika, brokolice, avokádo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Růže
PříspěvekNapsal: ned led 20, 2019 5:34 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
[quote="nads":1ntjps8m]Po týdnu jsem zhubnul 2kg, to snad není ani možné...

Musím zvýšit příjem tuku. Byl malý, to je pravda.
Ale jaké je maximum? Pro to, abych nezhubnul, ale spíš přibral bych měl denně přijmout min 2500 kcal, ale spíš víc
Jak mám rozdělit bílkoviny x tuky? 20% x 80% ? (tzn všechny sacharidy nahradit tuky??)

Je např za den zdravé sníst až 100g másla ghí, 25g kokosáku, 10g (jedna lžíce) rybího ? Pokud počítám správně, tak to je přes 1200kcal
Poté denně 5 vajíček 350kcal, 200g kuřecího/krutího masa 200kcal, 50g dýnové semínka 250kcal, 50g slučen. semínek 300kcal

To už je 2300 kcal
Samozřejmě jsem nenapsal zeleninu, ovoce a další - okurky, pekingské zelí, kysané zelí, maliny, boruvky, citrony, zázvor, bílé jogurty, gouda, špenát, paprika, brokolice, avokádo[/quote:1ntjps8m]
S tím poměrem je třeba si pohrát a vyzkoušet, obecně se doporučuje nejíst najednou v jednom jídle hodně tuků i sacharidů tedy v zásadě jde o to udržet

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Růže
PříspěvekNapsal: ned led 20, 2019 5:45 pm 
Offline

Registrován: stř led 09, 2019 10:18 am
Příspěvky: 40
Jenže u proti kvasinkové dietě jsou sacharidy zakázané. Jak mám tedy přijímat sacharidy?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Růže
PříspěvekNapsal: ned led 20, 2019 5:58 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
nads píše:
Jenže u proti kvasinkové dietě jsou sacharidy zakázané. Jak mám tedy přijímat sacharidy?

Pokud budete jíst zeleninu a ovoce stejně tam máte sacharidy, to by jste musel jíst pouze okurky a bílkovinu s tukem.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz