Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 5:49 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: SOM CHUDý A MáM VEĽKÉ BRUCHO
PříspěvekNapsal: úte bře 05, 2013 12:19 am 
Offline

Registrován: úte bře 05, 2013 12:13 am
Příspěvky: 2
Dobry den,
prosim vas chcem sa spytat akym sposobom by som mohol schudnut, lebo mam pocit ze nic nezabera....Snažím sa zdravo stravovať,snazim sa aj hybat a sportovat. Môže to byt zo stresov?alebo zo zleho držania tela?
viete mi poradit?dakujem
mozem poslat fotku


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: SOM CHUDý A MáM VEĽKÉ BRUCHO
PříspěvekNapsal: úte bře 05, 2013 12:24 pm 
Offline

Registrován: pát zář 30, 2011 9:02 pm
Příspěvky: 129
Půst. Nejlepší, nejzdravější a nejúčinější způsob.

_________________
Čl. obětuje zdraví,aby vydělal peníze.Pak obětuje peníze,aby získal zpět zdraví.Je tak úzkostlivý ohledně budoucnosti,žesi neužívá přítomnost;následkem čehož nežije v přítomnosti,ani v budoucnosti;žije,jakoby neměl umřít a pak umírá,aniž kdy skutečně žil


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: SOM CHUDý A MáM VEĽKÉ BRUCHO
PříspěvekNapsal: stř bře 06, 2013 12:10 am 
Offline

Registrován: úte bře 05, 2013 12:13 am
Příspěvky: 2
dakujem za radu
no ja nepotrebujem schudnut cely:(len na bruchu
je to aj rizikove a nebezpecne podla mna nie?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: SOM CHUDý A MáM VEĽKÉ BRUCHO
PříspěvekNapsal: pon bře 25, 2013 11:44 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
janjuh píše:
Dobry den,
prosim vas chcem sa spytat akym sposobom by som mohol schudnut, lebo mam pocit ze nic nezabera....Snažím sa zdravo stravovať,snazim sa aj hybat a sportovat. Môže to byt zo stresov?alebo zo zleho držania tela?
viete mi poradit?dakujem
mozem poslat fotku

Tak hubený člověk s merunou v břiše je většinou plný kvasinek, čili nasadit klystýry a probiotika. Stres za tím klidně být může, ten likviduje tvorbu HCl v žaludku a tím i dobré trávení.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: SOM CHUDý A MáM VEĽKÉ BRUCHO
PříspěvekNapsal: pon zář 29, 2014 9:29 am 
Offline

Registrován: pon zář 29, 2014 9:19 am
Příspěvky: 2
Ak ste chudý a máte veľké brucho, práve cvikmi na brucho to môžete napraviť. Zopár sa ich nachádza aj tu: http://zdravohravo.sk/15-minut-denne-pr ... li-domova/
V zásade je však dôležité. aby ste aj odstránili všetky škodliviny z tela a nehromadili sa v tele toxíny. Pre úspešnú detoxikáciu si môžete prečítať zasa túto kategóriu: http://zdravohravo.sk/category/detoxikacia/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: SOM CHUDý A MáM VEĽKÉ BRUCHO
PříspěvekNapsal: ned dub 05, 2015 12:42 pm 
Offline

Registrován: ned dub 05, 2015 12:40 pm
Příspěvky: 1
Ja by som odporucala sa rovno pozriet na stranku http://laco.lead1.eu/ Tam je zasobnik cvikov. Zial, neda sa schudnut len z jednej casti tela... \":(\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: SOM CHUDý A MáM VEĽKÉ BRUCHO
PříspěvekNapsal: ned dub 05, 2015 12:47 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Při vysoké hladině kortizolu - tedy při pravidelném přísunu stresu má tělo tendenci ukládat tuky v oblasti břicha, takže stres je určitě možnou souvislostí k prozkoumání.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: SOM CHUDý A MáM VEĽKÉ BRUCHO
PříspěvekNapsal: ned dub 05, 2015 1:14 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 05, 2015 9:23 am
Příspěvky: 29
Velké nafouklé břicho u štíhlých lidí způsobuje nízkotučná strava plná sladkostí, škrobů a ovoce. Pomůže naopak nízkosacharidová strava s dostatkem tuků, pak velké břicho zmizí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: SOM CHUDý A MáM VEĽKÉ BRUCHO
PříspěvekNapsal: pon dub 06, 2015 9:23 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 10, 2012 11:26 pm
Příspěvky: 56
Bydliště: Český Brod
Odkvasinkovat a odcervit!

_________________
Trpělivost přináší růže, netrpělivost věnce.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: SOM CHUDý A MáM VEĽKÉ BRUCHO
PříspěvekNapsal: pát kvě 15, 2015 10:28 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
fasting píše:
Velké nafouklé břicho u štíhlých lidí způsobuje nízkotučná strava plná sladkostí, škrobů a ovoce. Pomůže naopak nízkosacharidová strava s dostatkem tuků, pak velké břicho zmizí.

To je mnohdy pravda, sladké šmejdy opravdu dělají pěkná těla, jak se zpívá v té pivařské písničce a v pivu je kvanta cukru. Je zajímavé, že skoro každý farář, nebo duchovní pije víno a dožívají se velice zajímavého věku. Navíc červené barvivo ve víně plísně likviduje, proto ho měl v oblibě i páter Ferda a pivo a sladké, dokonce i ovoce, striktně zakazoval.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát kvě 06, 2016 4:37 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
Ahojte.
Dýcham do brucha celé roky. Brucho mám vymakané, precvičujem aj hlboké stabilizátory......ALE .....keď ho uvoľním, vyzerám ako v siedmom mesiaci......NIE SÚ TO PLYNY, sú to hoci vymakané, ale ROZŤAHANÉ brušné svaly. Nemám diastázu brušných svalov, tehličky ľavej a pravej strany brucha mám pekne pri sebe.
Automaticky zaťahujem (ale nie extrémne zaťahovanie) brucho vždy, dokonca aj keď som sám doma a chodím z miestnosti do miestnosti, alebo stojím. Vonku samozrejme tak isto, tam aj keď sedím (aby to nikto nevidel)......Je to neskutočné - brucho vymakané ako gladiátor, ale vyduté.........ČO MÁM SPRAVIŤ ? \":|\" Vyzerá to tak, že za to môže to sk*rvené brušné dýchanie, ktoré tak propaguje jóga, atď......... Vraj aj deti dýchajú bruchom...... atď.......
A čo vy, jogíni (ak tu nejakí ste), alebo vy muži (ženy po pôrode sú iná kapitola) ktorí dýchate do brucha, ako je to s vašim bruchom (vy čo nemáte špeky) v uvoľnenom postoji ? ....Tiež skoro ako orangutan ? ... \":roll:\"

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát kvě 06, 2016 4:53 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Moje doktorka už něco chlapů viděla a tvrdí, že to je normální a fysiologické.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát kvě 06, 2016 5:53 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
martina72 píše:
Moje doktorka už něco chlapů viděla a tvrdí, že to je normální a fysiologické.

A čo keď 99,X alebo 99,9X% mužov má proste ochlablejší "brušný lis", než by mali mať ? Čo ak má byť brucho pri uvoľnenom postoji takmer ploché, resp. vyduté len nepatrne ? ( Veď aj strach je úplne nezmyselný vo všetkých okolnostiach mimo takých, kde je ohrozený život, a 99,9X% ľudí ma strach aj tam, kde by ho vôbec podľa prírody mať nemali....) Moje brucho síce nie je vyduté ako orangutanovo, ale veľa k tomu nechýba... Hlavne dnes, keď na nejak nafúklo po vypití 1,5dcl domácej šťavy z kyslej kapusty... \":D\" Tak či tak, musím na ňom popracovať zmenou dýchania a sťahovania brucha aj pri cvičení, akomkoľvek fyzickom (mimo erotiky, keby si niekto myslel že myslím aj to).

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát kvě 06, 2016 6:50 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Když to máš těžké. Ono se břicho moc na běžnou práci nepoužívá, spíš záda.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob kvě 07, 2016 11:27 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
SemTamTuPrídem píše:
Ahojte.
Dýcham do brucha celé roky. Brucho mám vymakané, precvičujem aj hlboké stabilizátory......ALE .....keď ho uvoľním, vyzerám ako v siedmom mesiaci......NIE SÚ TO PLYNY, sú to hoci vymakané, ale ROZŤAHANÉ brušné svaly. Nemám diastázu brušných svalov, tehličky ľavej a pravej strany brucha mám pekne pri sebe.
Automaticky zaťahujem (ale nie extrémne zaťahovanie) brucho vždy, dokonca aj keď som sám doma a chodím z miestnosti do miestnosti, alebo stojím. Vonku samozrejme tak isto, tam aj keď sedím (aby to nikto nevidel)......Je to neskutočné - brucho vymakané ako gladiátor, ale vyduté.........ČO MÁM SPRAVIŤ ? \":|\" Vyzerá to tak, že za to môže to sk*rvené brušné dýchanie, ktoré tak propaguje jóga, atď......... Vraj aj deti dýchajú bruchom...... atď.......
A čo vy, jogíni (ak tu nejakí ste), alebo vy muži (ženy po pôrode sú iná kapitola) ktorí dýchate do brucha, ako je to s vašim bruchom (vy čo nemáte špeky) v uvoľnenom postoji ? ....Tiež skoro ako orangutan ? ... \":roll:\"

Na tento problém podle mě moc cvičení nefunguje, většinou jde o rozhozené střevní bakterie.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz