Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 3:02 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1758 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105 ... 118  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát bře 11, 2016 3:28 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
Danny_70 píše:
Já jsem to vyřešil tím, že jsem přestal jíst maso, od té doby bez problémů.

Ja jem mäso doslova každý deň (pokiaľ nemám hladovku), a zapáchajúca plynatosť je u mňa tak možno raz za mesiac... To bude asi tým, že nikdy som nemal takú dobrú črevnú mikroflóru ako teraz (mäso väčšinou surové, surové maslo, surovéj jogurty, surová kyslá kapusta....)....Takže by som to nezvaľoval ani náhodou na mäso.

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř bře 23, 2016 10:44 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 24, 2011 1:31 am
Příspěvky: 113
Lenka B píše:
Ano, měla bych zájem si o tom přečíst víc. Mám problémy hlavně s velmi páchnoucí plynnatostí. Nemůžu přijít na to, čím to. Záhada je, že po stejném jídle někdy ano a někdy ne. Odstupy dodržuji minim. 3 h, očistu jater jsem dělala 6 x.

Sledujte se po cely den a dny.. 1!stres je jisty spoustec i kdyz delate vse dobre.Gruntovat strevo urinou.Mejte jednou za den poradny ale jeste snesitelny hlad a pak kompenzace neproblematicke stravy i klidne mono.Presne dodrzet co vam radi Jarda.Jakmile mate volno tak jit ven a chce to sem tam najit pri prochazce venkovni schody nejlepe delsi.Jit i svizneji.Pokuste se co nejvice nemyslet na vas problem.Uvolnete se co nejvice a naopak prdte co to jde.Okamzite pokud to jen trochu pujde se snazte hned nekam odejit a ulevit si.Berte to jako prioritu.Cim vic budete si chtit neprdnout tim vic to bude neprijemne.Nedavejte stejne jidla je videt ze to nefunguje.Ty odstupy dodrzujte stale.Kazdy den zaradte jablko pravidelne ve stejnou dobu.Ve stejnou dobu proto aby jste mela prehled jestli vam dela jablko spatne nebo dobre.Vic pijte pred obedem aby jste mela dost tekutin v zasobe na odpoledne a mohla si jist v klidu jablko.Dobre kousejte.Dodrzte !pravidelnost! Vite muze jit prave i klidne o to ze jsou provadeny ty ocisty..Telo hlavne v prvni casti najeti na ocistu vydava ze sebe opravdu kvanta svinstva a ruznym tempem a ruznym casem.Po ukoncene ociste to mame casto hozene tak ze je to za nama,ale telo dale pokracuje v cistce a pomalu se tento proces zmirnuje az se ukonci.Jako kdyz pristava letadlo.Neda se jen tak bezne odhadnout kdy se ten proces zcela ukonci.Proto plynatost muze prijit pozdeji.V pripade zaneseni se to musi dobre ukoncit a v pravou chvili.Mam stejnou zkusenost v letech drivejsich hlavne po i pri ocistach jater na jare.Stolice v poho ale tak pachnouci ze jsem o sebe mel fakt strach-)Neda se to pak jen tak setrast kdyz to okamzite neklystyrujete..Takze muzete to brat jako dalsi moznost co se vlastne stalo a v pristich ocistach davat pozor na zahajeni cisteni a na konec cisteni..Kdyz behem ocisty jater zacnete mit pachnouci plynnatost tak stopnete okamzite ocistu,dejte si pauzu zrelaxujte se i za cenu ze nedodrzite navaznosti a okamzite klystyrujte..To same i po ukoncene ociste jater.I kdyz nebudete mit plynatost tak presto klystyrujte.Najedte na rozumnou stravu ktera dela dobre hlavne strevum.Pokud varene jidlo tak muzete okusit varenou quinou s ghi plus trochu cumin cumin trochu suseneho zazvoru na jemno trochu spenatu a cerstve bazalky.Ikdyz to neni idealni tak mi to pomohlo.Dobre proslinujte.Tenhle puch jsem setrasl i treba bez klystyru.Prikladne,ze rano laktiky 200mld pak snidani i obed co ma Jarda v prikladech.14:30 jsem dal 2 deci cersve stavy z grepu.V 15:00 laktiky.V 15:30 velke jablko.Pak uz nic.V 18:00 200mld laktiky a za 20 min Quinou..pak nic.22:00 lzice sanogelu.23:00 druha.Dobre to zapijte.Nevadi kdyz pujdete v noci na zachod.Pro jednou se nic nestane.Rano pred snidani 200mld laktici a snidane salat najemno mrkev pomeranc trochu kokos moucky a me hodne pomohli do toho strouhat lusky carobu misto kakaa.Misto obeda zase laktici 2 dobre zrale banany s papajou pak nic v 15:00 jablko.Vecer stolice a smradecek jsem mel ten tam-)Nemusi vam to pomoct,zalezi na jedinci.Najdete si system.Treba muzete takhle podobne.Az vam zmizi plynnatost bude to fajn ale presto jeste zaradte po veceri s odstupem sanogel a par dni berte pravidelne.Zacnete kavovou lzickou.Pozor na zacpu.Kdyz nebude problem pridavejte na polivkovou lzici.Kdyz to behem sanogelu zase zacne tak opet klystyr.Umejvat umejvat umejvat-)nebo lestit jestli chcete-) pak se vradte opatrne zpatky k ociste jater a pokracujte pokud mate stanovene datum ukonceni vasi ocisty.Jednim slovem stoji za to zjistit jestli za ten vas problem nemuze proste zbytkac z predeslich ocist pokud se jinak stravujete dobre..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát bře 25, 2016 4:20 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
SemTamTuPrídem píše:
Ja jem mäso doslova každý deň (pokiaľ nemám hladovku), a zapáchajúca plynatosť je u mňa tak možno raz za mesiac... To bude asi tým, že nikdy som nemal takú dobrú črevnú mikroflóru ako teraz (mäso väčšinou surové, surové maslo, surovéj jogurty, surová kyslá kapusta....)....Takže by som to nezvaľoval ani náhodou na mäso.

Syrové maso je naprosto neutrální - čistý koncentrát živin a vitamínů. A energie - pozitivní. Proloženo (prostřídáno, nikoliv dohromady) kysaným zelím a kefírem ... nemůže být lepší strava


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř bře 30, 2016 1:14 pm 
Offline

Registrován: úte říj 22, 2013 8:17 pm
Příspěvky: 11
martina72 píše:
Syrové maso je naprosto neutrální - čistý koncentrát živin a vitamínů. A energie - pozitivní. Proloženo (prostřídáno, nikoliv dohromady) kysaným zelím a kefírem ... nemůže být lepší strava

Zdravím, prosím o sdělení zdroje, ze kterého jste čerpala při tvrzení, že syrové maso má pozitivní energii.

Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: ned dub 03, 2016 12:58 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
ucednik píše:
Mohu se zeptat, jak to vypadá když odcházejí ty bílé kvasinky. Nevypadá to náhodou jako bílá klubíčka nití? Něco takového ze mě vyšlo po klystýru.
Děkuji

Tak i tak to může vypadat, většinou jde o vláknité cucky jak hodně husté hleny z nosu plující ve vodě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: ned dub 03, 2016 10:53 pm 
Offline

Registrován: ned lis 02, 2014 1:55 pm
Příspěvky: 17
Dobrý večer, chtěl bych popsat svoji 1. zkušenost s klystýrem.
Dělal jsem ho nalačno ve 2 h odpoledne v sobotu, protože dopoledne jsem si ho teprve obstaral. Napustil jsem do sebe na 3krát během 5ti minut asi 1 litr teplé vody. Akorát na konci je koncovka jen 5cm, a já ji musel jednou rukou přidržet.. Bez problému jsem to v sobě držel 20 minut a pak bez nějakých větších tlaků se vyprázdnil. Jen jsem nevěděl, zda musím nějak cvičit nebo zůstat ležet, protože jsem nestihl pročíst toto vlákno(jsem asi na 8. stránce), tak jsem chvíli ležel na zádech, seděl, ležel na boku i dělal svíčku..Po prvním vyprázdnění jsem cítil ještě trochu tlak, tak jsem napustil zase 1 litr ať mě to vypláchne a pak mě to hned hnalo. Vyprázdnil jsem se nadvakrát a pocit tlaku zmizel. Jen jsem pak asi hodinu cítil mírný tlak v podbřišku, jakoby v močovém měchýři.
Příště chci zkusit urinu a chci se zeptat, zda je lepší napustit třeba méně (0,5l) a držet pár minut a vyprázdnit se, a pak zopakovat, nebo rovnou třeba litr(nebo více?) a držet déle (20 min?). A ještě zda mám po aplikaci cvičit a jak? A měla by po klystýru vytékat zcela čistá voda, nebo to není cílem? A je nutná při aplikaci poloha z dobové rytiny, nemůžu třeba ležet na zádech? Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: čtv dub 07, 2016 12:35 pm 
Offline

Registrován: úte bře 29, 2016 4:00 pm
Příspěvky: 16
Měla bych dotaz ohledně udržení vody. Nejsem schopná ji po dobu 20 minut v sobě udržet, ani když si napustím pouze litr, máte nějaké tipy, co s tím?

Teď jsem držela 3 dny půst a 3 dny jsem tak praktikovala klystýry, ale prostě do pěti minut se dostaví šílené tlaky a já s očistou končím...

Jinak zajímá mě, kdy brát při klystýru probiotika? Mohu je brát i když budu další den opět klystýr provádět? Nebude to kontraproduktivní?

Díky za případné odpovědi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: sob dub 09, 2016 1:40 pm 
Offline

Registrován: sob dub 09, 2016 1:11 pm
Příspěvky: 1
Zdravím, už nějakou dobu se necítím dobře, tak jsem po přečtení několika místních vláken zkusil klystýr. Z časových důvodu jsem to dělal vždycky večer, když už děcka spaly. Hned druhej den jsem se cítil jako bych chytil nějakej bacil...pocit horké hlavy, celkové nemocnosti, nafouknutí atd., myslel jsem si, že jsem se nachladil, jak jsem ležel na zemi v koupelně, den jsem si dal pauzu a pak pokračoval celej tejden...během toho týdne se postupně zvyšovala únava a pocit nemoci, až jsem podle mě chytil nějakej bacil do břicha...nevolnost jako ďas, ze začátku to bylo lepší bez jídla, pak se to překlopilo a bylo to lepší s jídlem, nakonec jsem skončil u PL, která mi napsala Emaneru, která okamžitě pomohla na pálení žáhy a pocit plnosti...jak se to postupně zhoršovalo, cítil jsem se čím dál víc unaveně, včetně pocitu unavených očí a takové mimozity...jako bych byl pořád trochu mimo...na kontrole jsem dostal anitibiotika, která trochu pomohla, ale unavenost a mimozita zůstala...v pondělí jdu na výsledky krve, která bude stopro v pořádku a bude zase ve stavu, kdy se cítím na pytel, ale podle doktorů mi nic není. Asi před dvěma roky jsem měl to stejný a byl jsem rok na neschopence...kromě lehce pozitivního testu na tetanii mi nikdo nic nenašel...začalo to taky pocitem virózy/chřipky v břiše až se to rozjelo do neustálé nevolnosti, nestability, pocitu nemoci, vyklepanosti, pocitu, že jsem mimo...už nevím co by mohlo pomoct...jím bezlepkově, bezmlíkově, bezcukrově...za týden jdu na gastro na vyšetření žaludku a pokud tam nic nebude, tak mi to zas hodí na hlavu a dostanu zas antidepresiva, který nic nedělají \":(\", jediný co mi pomohlo na dlouhé neschopence byl fyzioterapeut, ale úplně se to nespravilo, z čehož soudím, že je to v břichu...
Co je špatně? Mám strach, že zas skončím na dlouhodobé neschopence s diagnózou psychika...napsal jsem to dost zmateně, ale psát to celý od začátku, tak je to na celou stránku \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: ned dub 10, 2016 2:51 am 
Offline

Registrován: ned dub 10, 2016 2:40 am
Příspěvky: 1
Zdravím trochu v tom tápu patřím k těm začátečníkům. Z důvodu časté zácpy chodím 3x týdně jsem se rozhodnul pro klistýr za použití uriny. Mohl by jste mi prosím po lopatě popsat správný postup, vím že jste se zmínil na stránkách,ale rád bych došel k co nejlepší očistě a odstranění kalů. Tedy jak často aplikovat abych si spíše neuškodil a jaké množství tekutiny? Radí se dva litry,ale našel jsem v diskusi že je to moc. Respektive že do sebe lidé nalejí 2 litry vidy a pak kulí oči ... \":D\" Je lepší tedy napustit půl litru a opakovat , nebo pokračovat a další den více aa více? Je ideální větší množtví 1-1,5 litru aplikovat třeba týden a pak ubírat. stačí toto množství,aby se tekutina dostala až na konec tlustého střeva.
Mnohokrát děkuji za odpověď a za Vaše stránky jsou pro ne velkým přínosem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pon kvě 02, 2016 5:20 pm 
Offline

Registrován: ned kvě 01, 2016 6:56 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den, pane Jardo. Již pár měsíců denně čtu Vaše stránky a snažím se udělat něco pro své zdraví, které není nic moc. Hodně dlouho jsem se odhodlávala k tomu nejdůležitějšímu, ke klystýru. Prostě jakási psychická bariéra a strach. Přemohla jsem to a zatím týden se snažím praktikovat. Hodně mě ale překvapila jedna věc, při čištění ze mně jde hrozně moc různých semínek a v extrémním množství hlavně nabobtnalá chia semínka. Vypadá to, že se mi ve středech snad přilepují ke stěně. A to jich rozhodně nejím žádné velké množství, spíš tak popráším snídani... Říkala jsem si, jak nedělám dobře pro své zdraví.

Jardo nebo kdokoliv jiný ochotný, můžete mi prosím poradit, zda ta chia semínka mám vůbec jíst?

Předem velice děkuji za každý příspěvek.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř kvě 11, 2016 9:15 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2016 5:12 pm
Příspěvky: 61
Denisa* píše:
Dobrý den, pane Jardo. Již pár měsíců denně čtu Vaše stránky a snažím se udělat něco pro své zdraví, které není nic moc. Hodně dlouho jsem se odhodlávala k tomu nejdůležitějšímu, ke klystýru. Prostě jakási psychická bariéra a strach. Přemohla jsem to a zatím týden se snažím praktikovat. Hodně mě ale překvapila jedna věc, při čištění ze mně jde hrozně moc různých semínek a v extrémním množství hlavně nabobtnalá chia semínka. Vypadá to, že se mi ve středech snad přilepují ke stěně. A to jich rozhodně nejím žádné velké množství, spíš tak popráším snídani... Říkala jsem si, jak nedělám dobře pro své zdraví.

Jardo nebo kdokoliv jiný ochotný, můžete mi prosím poradit, zda ta chia semínka mám vůbec jíst?

Předem velice děkuji za každý příspěvek.

Chia semína musíte velmi důkladně rozkousat, jinak z nich nedostanete žádné živiny, jen se Vám přilepí na střevní stěnu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát kvě 13, 2016 2:20 pm 
Offline

Registrován: sob úno 06, 2016 6:58 pm
Příspěvky: 24
Nádoba na klystýr-již jsem tady četla o možnosti "samovýroby",avšak problémem je pro mě sehnat osobu,která vyrobí kovovou součást k napojení hadičky. Napadlo mě, že spousta domácích čistidel(jar,tekuté mýdlo v dávkovači,ale i jiné),mají podobný a snad vhodný...čumák (dávkovač mýdla jen některý a po rozebrání pumpičky z tohoto,zůstane vám něco podobného jako je trubička z balonkového klysrýru,to se dá dát do víčka s dírou za použití kruh.těsnění,plno víček odpovídá rozměrům pet lahve ale dá se tam namotat silikonová těsnící páska) na který by se dala hadička nasadit,nemám zatím ale přehled o hadičkách.
No a samozřejmě pet flašce se odřízne dno,a tato se může zavěsit do připraveného pro toto zhotoveného doma sáčku ze záclonoviny (napadlo mě když se mi protrhlo oko na plastovém koupeném irig.).
Kdo z vás něco doma zkoušel vyrobit a vyzná se v hadičkách? Všechny zdravím a děkuji za případné reakce,nápady:-)
ještě mě ted napadlo,kupovaná pasta na zuby v plastovým obalu má plastový ....čumák-jakoby dutý šroub se závitem zvenku, toto celý ten "trychtýř se závitem" odstřihnout,vložit mezi láhev a víčko s udělanou dírou(kterou se čumák se závitem prostrčí),přidat těsnění....zda je čumák se závitem dost dlouhý na udržení hadičky..
Ještě jsem pohledala,přijde mi to jako rovnou k přišroubování na flašku...kdo rozumí popsaným rozměrům,zda se dá použít taková součástka, http://akvinaservis.cz/Mosazne-tvarovky ... MOSAZ.html ,případně jiné "hadicové spojky", s vnitřním závitem i z plastu,kdo se vyzná v rozměrech aby to šlo na plastovou flašku ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: ned kvě 15, 2016 1:30 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
Martin26 píše:
Dobrý večer, chtěl bych popsat svoji 1. zkušenost s klystýrem.
Dělal jsem ho nalačno ve 2 h odpoledne v sobotu, protože dopoledne jsem si ho teprve obstaral. Napustil jsem do sebe na 3krát během 5ti minut asi 1 litr teplé vody. Akorát na konci je koncovka jen 5cm, a já ji musel jednou rukou přidržet.. Bez problému jsem to v sobě držel 20 minut a pak bez nějakých větších tlaků se vyprázdnil. Jen jsem nevěděl, zda musím nějak cvičit nebo zůstat ležet, protože jsem nestihl pročíst toto vlákno(jsem asi na 8. stránce), tak jsem chvíli ležel na zádech, seděl, ležel na boku i dělal svíčku..Po prvním vyprázdnění jsem cítil ještě trochu tlak, tak jsem napustil zase 1 litr ať mě to vypláchne a pak mě to hned hnalo. Vyprázdnil jsem se nadvakrát a pocit tlaku zmizel. Jen jsem pak asi hodinu cítil mírný tlak v podbřišku, jakoby v močovém měchýři.
Příště chci zkusit urinu a chci se zeptat, zda je lepší napustit třeba méně (0,5l) a držet pár minut a vyprázdnit se, a pak zopakovat, nebo rovnou třeba litr(nebo více?) a držet déle (20 min?). A ještě zda mám po aplikaci cvičit a jak? A měla by po klystýru vytékat zcela čistá voda, nebo to není cílem? A je nutná při aplikaci poloha z dobové rytiny, nemůžu třeba ležet na zádech? Děkuji

Ta poloha je nejvhodnější z hlediska natékání vody do střeva pokud se nebavíme o stoji na hlavě, což by sice bylo asi ještě lepší, ale kdo to dá. Jinak napustit co snesete bez pocitu velkého tlaku, nebo bolesti, což mohou být i litry a vydržet co se dá, klidně i déle než těch 20 minut. Pokud jde o pohyb tak i to lze, záleží na zkoušenostech, někdo napustí, pak normálně chodí po domě a něco dělá a až přijde nucení vypustí s tím není problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: ned kvě 15, 2016 1:37 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
ZanyK píše:
Měla bych dotaz ohledně udržení vody. Nejsem schopná ji po dobu 20 minut v sobě udržet, ani když si napustím pouze litr, máte nějaké tipy, co s tím?

Teď jsem držela 3 dny půst a 3 dny jsem tak praktikovala klystýry, ale prostě do pěti minut se dostaví šílené tlaky a já s očistou končím...

Jinak zajímá mě, kdy brát při klystýru probiotika? Mohu je brát i když budu další den opět klystýr provádět? Nebude to kontraproduktivní?

Díky za případné odpovědi.

Tam jde vyloženě o natrénování jak s nálevem ve střevě konat pohyb a vše se dá časem nacvičit. Probiotika můžete brát podle potřeby to na provádění klystýrů nemá žádný vliv, vyčistíte pouze konec střeva a jinak v celém traktu vše zůstává jak bylo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: ned kvě 15, 2016 1:45 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
Michnov píše:
Zdravím, už nějakou dobu se necítím dobře, tak jsem po přečtení několika místních vláken zkusil klystýr. Z časových důvodu jsem to dělal vždycky večer, když už děcka spaly. Hned druhej den jsem se cítil jako bych chytil nějakej bacil...pocit horké hlavy, celkové nemocnosti, nafouknutí atd., myslel jsem si, že jsem se nachladil, jak jsem ležel na zemi v koupelně, den jsem si dal pauzu a pak pokračoval celej tejden...během toho týdne se postupně zvyšovala únava a pocit nemoci, až jsem podle mě chytil nějakej bacil do břicha...nevolnost jako ďas, ze začátku to bylo lepší bez jídla, pak se to překlopilo a bylo to lepší s jídlem, nakonec jsem skončil u PL, která mi napsala Emaneru, která okamžitě pomohla na pálení žáhy a pocit plnosti...jak se to postupně zhoršovalo, cítil jsem se čím dál víc unaveně, včetně pocitu unavených očí a takové mimozity...jako bych byl pořád trochu mimo...na kontrole jsem dostal anitibiotika, která trochu pomohla, ale unavenost a mimozita zůstala...v pondělí jdu na výsledky krve, která bude stopro v pořádku a bude zase ve stavu, kdy se cítím na pytel, ale podle doktorů mi nic není. Asi před dvěma roky jsem měl to stejný a byl jsem rok na neschopence...kromě lehce pozitivního testu na tetanii mi nikdo nic nenašel...začalo to taky pocitem virózy/chřipky v břiše až se to rozjelo do neustálé nevolnosti, nestability, pocitu nemoci, vyklepanosti, pocitu, že jsem mimo...už nevím co by mohlo pomoct...jím bezlepkově, bezmlíkově, bezcukrově...za týden jdu na gastro na vyšetření žaludku a pokud tam nic nebude, tak mi to zas hodí na hlavu a dostanu zas antidepresiva, který nic nedělají \":(\", jediný co mi pomohlo na dlouhé neschopence byl fyzioterapeut, ale úplně se to nespravilo, z čehož soudím, že je to v břichu...
Co je špatně? Mám strach, že zas skončím na dlouhodobé neschopence s diagnózou psychika...napsal jsem to dost zmateně, ale psát to celý od začátku, tak je to na celou stránku \":)\"

Tak ale to co popisujete o psychice podle všeho je, tedy minimálně to potvrzuje ta tetanie, tedy silný deficit hořčíku, k tomu podle všeho oslabené nadlevinky a možná i rozhozené bakterie ve střevě. Osobně bych začal ihned dodávat hořčík, vitamín B6 a bór, upravil množství a kvalitu stravy, tak aby jste v průběhu dne jedl cca dvojnásobek bazálního limitu v jídle s nízkým glykemickým indexem a dodal kolagen, nebo glycin, což zregeneruje střevní stěnu. Klystýr zde není spouštěč, ten pouze rozdráždil šmejdy ve střevě a pak se celá kaskáda dá do pohybu. Klidně mě zavolejte a vysvětlím vám jak na to.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1758 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105 ... 118  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz