Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát dub 26, 2024 12:36 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2493 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146 ... 167  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: sob bře 21, 2015 9:37 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
malutka píše:
Dobrý den,
chystám se na očistu, ale mám dotaz jaký jiný čaj by jste doporučil, protože na heřmánek jsem alergická, nebo stačí když budu pít čistou vodu? A mám ještě druhou otázku jsem opravdu malinká 155cm váha 45.....mám pocit že v celkově toho vypiju mnohem méně než ostatní, kolik si myslíte, že toho budu muset vypít? protože vypít 1,5 litru vody najednou a pak pokračovat pro mě zní neskutečně \":(\" děkuji moc za odpověď.

On ten heřmánek není nutný, ale je vhodný kvůli tlumení zánětu. Můžete to zakončit čistou vodou, ale teplou. Jinak vypít toho tolik nemusíte, musíte docílit stavu kdy z vás jde ven čistá voda, což je u každého po jiném množství tekutiny.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: sob bře 21, 2015 9:42 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
sebua píše:
Zdravím vespolek. Ač sem chodím již nějakou dobu na rozumy, teprve dnes jsem se registrovala a to taky proto, že dnešek se stal mým prvním dnem "Šanky".
Začínala jsem až kolem 10 dopoledne, ale to i proto, že jsem dospávala únavu z předchozích dnů. Vypila jsem litr vody, tedy spíše jsem ho popíjela během probouzení (mám vždy dlouhou dobu, než nažhavím motory). Taky se povedlo zajít na záchod, jako každé ráno, k mému překvapení vyšlo jen několik bobků. Včera jsem nejedla nic velkého, tekutin jsem měla dost, tak nevím...
Uvařila jsem heřmánek, připravila rýži, nechala v hrnci dojít, aby byla hodně měkká, připravila vše potřebné a to byl akorát čas začít se slanou vodou. První várka sice ne na ex., ale poměrně rychle a s úklony se zdálo, že prochází dál "do potrubí". Tak jsem v pití pokračovala, tedy žádná laskomina. Měla jsem v sobě 2/3 druhé dávky, ale nic moc se nedělo, ani velký tlak, ani šplochání, prostě nic. Naznala jsem, že vzhledem k "bobkům" bude dobře nahodit sifon klystýrem. Měla jsem ho připravený. Efekt v podstatě žádný krom toho, že se mi zároveň udělalo fakt šoufl a nevěděla jsem co dřív, jestli zvracet, nebo "vylívat" nálev. Zvracení mohutné, na třikrát vyletělo neskutečně vody a taky jsem se celá rozklepala a bylo mi fakt mizerně.
Abych se netrápila zbytečně, dala jsem si pauzu u počítače, po asi půlhodině vyšel nějaký plyn a po dalších asi 10 minutách jsem se proběhla na záchod. A sifon naskočil, i když ne nějak rychloprůtokový. Nejdrříve šly tuhé kusy, pak čím dál zředěnější. Tak jsem pila dál slanou vodu, už na záchodě, protože kdykoli jsem se jala místnost opustit, vše se pohnulo a musela jsem hned usednout zpět. Dokonce jsem zjistila, že pro urychlení průtoku mi stačí se postavit a zase usednout, prostě gravitace pomáhala jak jen mohla. Slané vody jsem ale už moc nezvládla, když jsem se jí pak napila, už mě pokaždé mocně natahovalo, ven šla hlavně voda tu a tam s nějakými malými kousíčky, proto jsem si napustila jen vlažnou vodu, už ne slanou a pokračovala aspoň tak, protože protékala a nedělala mi na zvracení.
Uzavřela jsem to celé asi litrem heřmánku, když už voda opravdu jen protékala.
Co mě překvapilo, že ze mě šlo hodně zrníček máku, který jsem jedla asi před týdnem. Takže je jasné, že jsou v mém střevě "skladová místa", kde se schovával.
Po asi půlhoďce, když už jsem ani nemusela na záchod, jsem dala první várku rýže, i když jsem teda vůbec necítila potřebu jíst, stále spíše s pocitem plného břicha (čeho?), ale jedla jsem, vědoma si nutnosti to udělat.
Celý proces nakonec trval skoro 4 hodiny, tak příště to snad bude rychlejší.
Začala mi být zima, cítím se celý den poněkud vycucnutě, zahřála mě až procházka se psem. Trochu pobolívá hlava a pálí mě oči. A mám trochu obavu jak mi bude zítra, protože jdu ráno do práce, kterou mám poměrně náročnou i fyzicky. Tak uvidíme.
Jinak hodnotím spíše pozitivně a skoro se těším na příští Šanku již se zkušeností z té první.

Na první pokus výborné, je dobré že jste to po tom vrhnutí nevzdala, což se často stává. Příště to již bude sranda, víte do čeho jdete, lépe si vyhovíte a vše půjde snadno.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: sob bře 21, 2015 9:46 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
johnns píše:
Zdravím všechny. Zajímalo by mě jestli může být problém, když se pravidelně jednou týdně propláchnu himalájskou solí (někdy epsomkou)?Tzn. že ráno vypiju POUZE půllitru slané vody (jako při Shankapraksalane, ale proste jen pullitr) a to mě prožene asi třikrát nebo čtyřikrát na stolici. Cítím se potom jako po klystýru a je mi lehko. Stravuji se potom normálně jako každý den, nedělám si dietu jako po Šance. Taky by mě zajímalo do jaké míry ta sůl vyplaví střevní mikroflóru?Nazývám to "malá šanka" a nějak se to u nás zabydlelo.

Problém v tom není, ten by byl pokud by jste třeba natekl, prostě by se hromadila v těle voda vlivem vstřebané soli. Při tomto postupu ji v těle zůstává opravdu hodně, ale když vám nevadí, není problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: sob bře 21, 2015 9:55 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Isew píše:
Asi jsem ten pripad, ktery zminoval lysabeth a ktery dle uvodniho clanku jarda nikdy nevidel. Vse provedeno podle lysabetha vc cviceni. Tzn. 6 sklenic teple slane vody. Po kazde sklenici serie cviceni. Zadny tlak nepocitovan. Po 5 min od posledni 6 sklenice dalsi serie cviceni. Citila jsem se v pohode. Nikde nic netlacilo. Proveden klystyr. Nevyslo temer nic. Hodne jsem mocila. Dalsi sklenice a cviceni. Dalsi klystyr. Podobny vysledek. Temer nic nevyslo. Porad chodim jen mocit. Dalsi sklenice a uz si zacinam rikat, kde je chyba. Tolik soli, ktera zustava v tele asi neni dobre. Tak dal nepiji. Je to uz 2 hodiny, lezim v posteli, odpocivam a stale nic. Kde jsem udelala chybu?

Měřit tekutinu na sklenice v době kdy celý svět jede na soustavu jednotek SI, je poněkud archaický přístup. Kdo má pak vědět kolik jste vlastně té vody vypila. Pokud 6 x 2 dcl, je to podle všeho málo a chyba je tam, pokud 6 x 0,5l, to již by bylo docela divné a pokud 6 x 1 litr, tak by to projít muselo s takovým člověkem jsem se zatím nikdy nesetkal a to jsem jich vedl stovky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: sob bře 21, 2015 10:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
sebua píše:
Můj stav po "šance"
Jak jsem psala, druhý den jsem musela ráno do práce. Cítila jsem se velice dobře, jen trošičku jako "motýl", malinko jako by se mi chtěla točit hlava, ale jen malinko a nebylo to nijak silné.
Břicho krásně ploché, cítila jsem se lehce, bylo mi opravdu moc fajn. Arogantní debilové, se kterými jsem v práci v denním kontaktu, mě vůbec nerozhazovali, byla jsem vysmátá. Kolegyně se mě ptaly co je, že jsem až tolik v pohodě, tak jsem jim popovídala o co že jsem to dělala, abych se vyčistila. Vzbudila jsem u nich zájem \":-)\"
Akorát jsem musela trochu improvizovat s jídlem, nestihla jsem ráno nikde koupit nic vhodného k jídlu a hrozilo, že budu hladem až do odpoledne. Naštěstí jsem v kantýně ukecala jednu slečnu, i když bych vám přála vidět její obličej \":shock:\" , aby mi dala jen rýži a hojně zalila máslem. To bylo tak jediné co se dalo pořídit, abych si do sebe nemusela nacpat nějaký příšerný sajrajt.
No, ale co je ještě důležité a chci se s vámi o tuto zkušenost podělit - šanku jsem dělala v sobotu, neděle práce, tam rýže, pak jsem si mohla koupit nějaký banán a jiné ovoce, to jsem jedla na večeři. A bylo mi fajn.
První defekace přišla v pondělí ráno. Nejdříve tvrdé bobky, světlé barvy, ale s hleny a zjevnými zbytky usazenin z čištění. Říkala jsem si, fajn, co jsem nevypláchla, ještě odešlo. Jinak barva a zápach jak psáno v popisech - jako od miminka. Po "špuntu" tvarovaná stolice, bez zápachu, světlé barvy, zkrátka jak má po šance být.
Jenže večer jsem byla domluvená s kamarádkou, že na chvíli sedneme a pokecáme. Původně jsme měly být u ní doma, ale nakonec to nešlo a musely jsme se vydat něam do restu. Hm, co si dát, že? Říkala jsem jí, že jsem po očistě (tahle kámoška je na raw stravě, celiatik a je v obraze). Nakonec jsme skončily u coly (no co, řekla jsem si, že aspoň vyzkouším co se bude dít - dala jsem si něco tak sladkého po opravdu dlouhé době). Podstatné je, že ze mě v úterý ráno, po tomhle úletu, šly nějaké šílenosti: nejdříve stolice odpovídající snězenému, pak ale temná hlenovitá polotekutá hrůza s černými a černozelenými fragmenty různé tvrdosti. Usuzuji, že se teprve uvolnila část usazenin ze střevních stěn. Je to možné?
Jinak pak následovala zase stolice, odpovídající tomu, co jsem jedla, světlá, dobře tvarovaná, bez zápachu (kromě oné coly jsem jedla rýži s máslem, banány a jablka)
Je možné, že se některé usazeniny dostaly ven až s takovým odstupem od šanky? Může tam nějakou roli hrát i "zhřešení" colou? (příště si takovou laskominu odpustím, ale aspoň jsem si otestovala co to se mnou udělá)

Tak cola dnes není co dříve a zpravidla obsahuje kofein, který u člověka, který nepije kávu, může vyvolat vyloučení bordelu z jater a pokud to člověk udělá do čistého střeva, bylo by to pochopitelně druhý den vidět ve stolici. Jinak sajrajt ve střevech je schopen vydržet i několik průplachů šankou, to člověk ani nepochopí jak se tam to svinstvo drží.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: sob bře 21, 2015 10:06 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Martin26 píše:
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaká je nejvhodnější sůl na šanku, nebo zda je to jedno, když stejně odejde sifonem..Beztak používám k solení obyč. kuchyňskou sůl. A ještě dotaz jak dlouho po šance se mohu pustit do očisty jater? Díky.

Jak vám správně píše člen vadim nejlepší je himálajská a odstup ideálně 14 dní, ale pokud spěcháte, stačí i týden.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: sob bře 21, 2015 10:17 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Romulus píše:
Ahoj,
nikde jsem nenašel žádné info k dotazu, když nemohu úplně správně provést všechny cviky, zda to bude fungovat.
Mám Bechtěrevovu chorobu a chtěl bych vyzkoušet tuto metodu očisty, abych si pak mohl dát další (např. na klouby s vývarem z bobkových listů), které se údajně mají provádět až po této základní.
Díky nemoci ale nemám úplně takovou dobrou hybnost jako je na ukázkových videích a obrázcích (jsem trochu ztuhlejší).
Myslíte si, že mohu vyzkoušet i když ty cviky (výklony) budou třeba jen na 60% a trochu pomalejší než do jedné minuty? Třeba provést vícekrát opakování celých sestav? Jakože chápu, že než vyzkoušet mi asi nic jiného nezbude, ale přesto jsem se chtěl zkusit nejdříve zeptat někoho zkušenějšího a schopného mi odpovědět:)

Předem děkuji za reakce.

+ ještě...denně užívám NSA léky (např. flamexin), takže ty bych měl asi pak raději po provedení na pár dnů vysadit, že?

Ty léky posoudit nedovedu, ale podle mě by je stačilo vynechat maximálně den po očistě, pak je to asi zbytečné. Jinak, jak vám správně píše člen pv33, hodně lidí vůbec cviky nedělá, já také ne a vše funguje normálně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: sob bře 21, 2015 10:25 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
[quote="sebua":3eppb280]To mě taky napadlo, navíc mám s játry poměrně dost problémy a částečně se mi ulevilo i v tomhle ohledu.
Ráda bych šla do jaterky, jenže se jí bojím, protože jsem si před lety nechala ufiknout žlučník (dnes už bych do toho nešla), měla jsem tam balvan a zánět, který tam ovšem zůstal.
Nedávno jsem měla velký problém na čelisti, udělal se mi tam obrovský hematom, musela jsem to nechat řezat, stálo mě to i zub. Konzultovala jsem to s etikoterapeutem, ke kterému chodím, říkal, že mám v háji

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: sob bře 21, 2015 10:28 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
barus píše:
Dobrý den.
Mohu se zeptat na máslo, které je uváděné jako zakončení celé procedury? Nekonzumuji žádné mléčné výrobky, má máslo nějaké speciální vlastnosti, nebo lze použít kvalitní olivový olej, nebo třeba lněný ?

Děkuji za odpověď//omylem jsem založila nové téma, tak přihazuji dotaz i sem. Nejsem zběhlá v těchto diskuzích.

Nové duplicitní téma jsem smazal. Máslo nemá jak člověka zahleňovat, to již není mléčný výrobek, ale čistý tuk a jako ghí je určitě nejlepším tukem vůbec. Jinak někteří lidé oliváč dávají, ale já to nedoporučuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: sob bře 21, 2015 10:34 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
barus píše:
Tak mám první Šank. za sebou. Vše proběhlo rychle a celkem bez komplikací. Protože brzy vstávám, tak po ranní procházce se psy jsem už v devět jedla rýži s máslem.

Mám ale pár dotazů, na které jsem při prohledání fóra nenašla odpověď.

1.) Po vypití první várky slané vody jsem začala říhat. Nezkomplikovalo to průběh očisty, ale napadlo mě, jestli to nemůže odkazovat na nějaký problém. Či jsem při pití pouze napolykala i vzduch.
2.) Po nahození sifónu mi břicho párkrát probublalo, udělala jsem pár cviků a po první tužší stolici začal fungovat sifón a téměř hned začala chodit průzračná voda s menšími usazeninami, které vypadaly jako vločky. Bohužel jsem musela Šank. ukončit po necelých 5 litrech vody, protože zimnice, která se postupně zhoršovala, mi lomcovala rukama natolik, že jsem ani nemohla pít vodu, protože jsem jí lila bokem \":)\" Může mít na zimnici vliv i výška a váha ? Jestli tělesná konstituce člověka určuje množství soli a vody.
3.) Zbytek Šank. jsem dokončila ve sprše, abych se prohřála. Nakonec jsem snědla doporučené rýžové jídlo, lactobacily a cítím se dobře.
4.) Za jak dlouho můžu bezpečně Šanku opakovat ? v návodu se píše týden, ale ptám se proto, jestli zimniční průběh neurčuje delší interval. Ráda bych Šank. příště dotáhla úplně.

Děkuji a přeju mnoho zdaru všem ostatním. A nebojte se toho \":)\"

1)Nejspíše jde o ten spolknutý vzduch, nebo o odchod plynů ze žaludku, což je oboje v pohodě.
2)Váha člověka má vliv minimální, spíše jste nepila tu vodu dost teplou a pak je člověku zima skoro hned.
3)Správný postup, nebo se naložit do vany s teplou vodou.
4)Bez obav za týden a pít podstatně teplejší vodu, to funguje stejně jako u čaje a bude vám spíše horko.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: ned bře 22, 2015 4:45 pm 
Offline

Registrován: ned lis 02, 2014 1:55 pm
Příspěvky: 17
Dobrý den, mám dotaz: Když po vypití prvních 2 várek slané vody potom budu pít jen čistou vodu, tak se osmoza střeva zase vrátí zpět a očista nebude tak důkladná? A ještě je možné aby se část slané vody a heřmánku odváděla skrz ledviny i když je sifon nahozen? Dost jsem totiž po proceduře močil. A poslední dotaz, vezme si tělo při očistě nějaké minerály z himalájské soli, nebo jen odejdou sifonem?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: čtv bře 26, 2015 11:27 am 
Offline

Registrován: stř říj 22, 2014 7:26 pm
Příspěvky: 2
Dobrý den pan Jardo,

Je vhodné provádět Sankhapraksalanu při protikvasinkové dietě? (Můj jídelníček je v podstatě složen jen z kokosového oleje, lněného oleje, zeleninových salátů, para ořechů, mandlí, goji, chlorelly a ječmene - již 4. den).

Je tato metoda účinější než klystýr urinou?

Děkuji s pozdravem Lukáš


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: interval mezi očistama
PříspěvekNapsal: pon bře 30, 2015 10:22 am 
Offline

Registrován: pon bře 30, 2015 10:17 am
Příspěvky: 2
dobrý den,chtěla bych si zkusit udělat očistu tlustého střeva dle vašeho návodu, a následně se chystám udělat si očistu i jater,chci se zeptat po jaké době očisty střeva můžu moci provést očistu jater, díky za odpověď Žaneta


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: ned dub 12, 2015 9:13 am 
Offline

Registrován: pon bře 30, 2015 10:17 am
Příspěvky: 2
Dobrý den,dnes jsem si zkoušela udělat tuto metodu. Proto ráda napíši svou zkušenost. První musím napsat,že mám prý dle doktorů jinak tvarovaný žaludek (zúžený) a proto to souvisí s mým problémem který trochu nastal u této metody očisty. Začala jsem tedy pít vodu se solí,dost byl pro mě problém nalít do sebe na ex tolik vody,první dávku jsem zvládla jen litr,strašně mi i vadila ta slaná chuť,po cvikách jsem tedy nakonec na WC šla do pěti minut. Druhou dávku s méně soli jsem si nachystala a po pár lokách jsem to bohužel vyzvracela. Ale nevzdala jsem to a vodu pila dál,jen jsem nezvládala pít 1,5 vody na ex,prostě mi to do žaludku nevlezlo a protože mám problém s vyprazdňováním žaludku,musela jsem to dělat po půllitrech a hodně u toho cvičit a vždy k vyprázdnění nakonec došlo. U třetí dávky už ze mě šla čistá voda a čtrvrtou dávku už jsem nezvládla. Nevím zda to hodně vadí či ne,když už ze mě šla čistá voda? Potom jsem vypila ten heřmánkový čaj. Tak snad to nevadí,že jsem tu slanou vodu nevypila v takovém množství jako je v návodu,ale žaludek to nezvládl. Možná příště i když nevím zda si na to ještě troufnu \":(\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: pon dub 13, 2015 3:28 pm 
Offline

Registrován: pon dub 13, 2015 2:21 pm
Příspěvky: 1
Dobrý deň pán Jarda. Včera som po dôkladnom naštudovaní začala ráno o 5:40 robiť sankhapraksalanu. Nebolo to 1. krát. Robila som ju 2x asi pred 10 rokmi. Pár dní predtým som vysadila úplne mäso, snažila som sa neprejedať. Včera všetko prebiehalo ako malo. Na záchod som išla prvý krát po 4 pohári vody. Potom to už išlo pohár vody-cviky-záchod. Niekedy hneď po vypití slanej vody, alebo po odcvičení jedného cviku. Asi po 8 pohári sa to trocha zastavilo, tak som pokračovala v pití slanej vody a cvikoch. Voda stále vychádzala kalná hnedá, neskôr už žltá. Nemohla som pokračovať až do úplne čistej vody, lebo som už mala neskutočne podráždený konečník. Tak som to ukončila malým klystírom, to už voda vyšla čistá. Nakoniec som vypila 3 poháre neslanej vody, tú som vyvrátila. Počas vykonávania sankhapraksalany som sa cítila dobre, zvládala som aj pitie slanej vody (solila som v pomere 1 polievková lyžica na 2 litre vody), aj cviky. Procedúru som skončila o 8:25. Celkovo som vypila 2,5 litra slanej vody. Po pol hodine som sa najedla rozvarenej ryže s mrkvou a olivovým olejom bez soli. Potom som sa napila čistej vody. V priebehu dňa som ešte zjedla dusenú cuketu s baklažánom a na večeru rozvarenú ryžu s duseným jablkom. Porcie boli primerané, neprejedala som sa. Do večera som priebežne popíjala čistú vodu. Po sankhapraksalane som sa cítila dosť unavená, poobede som 2x zaspala. Čakala som ako to bude dnes ráno po prebudení. Tiež som sa cítila dosť unavená. Som z toho mierne sklamaná, lebo viem, že vtedy pred 10 rokmi som sa cítila ako znovuzrodená a to sa mi ani nepodarilo dotiahnúť do konca. Ráno som vypila pohár vlažnej vody a zjedla som rozvarené ovsené vločky s jablkom, na obed cestovinu s dusenou cuketou a baklažánom. Celý deň dodržiavam pitný režim. Pijem čistú vodu a vypila som 1 bylinkový čaj z alchemilky. A teraz sa dostávam ku problému. Celý deň ma bolí hlava, dokonca sa to stupňuje tak, že sa to stáva neznesiteľným. Neviete čím to môže byť? Ako si môžem v tomto prípade pomôcť, lebo sa nedokážem na nič poriadne sústrediť? Kávu nechcem piť aspoň najbližší týždeň a nechcem si dávať ani tabletku od bolesti. A tiež sa chcem opýtať, či som neurobila zásadnú chybu, že som si nakoniec urobila klystír.
Za Vašu odpoveď ďakujem.
Ivana


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2493 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146 ... 167  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz